برگزیده های پرشین تولز

ایفون 4اس یا گلکسی اس3

mazyar97

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان من الان گلکسی اس 3 دارم ولی بدجور دلم میخواد یه اپل داشته باشم ولی تا بحال ios نداشتم الان خواستم نظر دوستانی که از هر دو داشتن بپرسم که واقعا ارزش داره من پول بزارم روی این و یه 4اس بگیرم
درضمن پولم هم کافی نیست که 5 و 5s و ... بگیرم فقط به 4s میرسه
نظرتون چیه در کل ؟
ممنون

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
اول اینکه صفحه نمایش آیفون 4اس از اس3 خیلی کوچیکتره!صفحه 3.5 اینچی برای شما مناسبه؟
خب بستگی به سیسم عامل هم داره.شما با Ios آشنایی داری و ازش خوشت میاد؟مثل اندروید شخصی سازی و آزادی نداره.البته با جلبرک یه کارایی میشه کرد.
اگه از Ios خوشت بیاد میتونه انتخاب خوبی باشه.البته اگه اس 3 بفروشی 700 تومن باید حداقل 300 بزاری روش آیفون 4اس بخری که بنظرم عاقلانه نیست.

Last edited:

mazyar97

Registered User
لایک‌ها
19
ممنون بابت راهنمایی
دوستان دیگه هیچ نظری ندارن ؟

MRB0098

Registered User
لایک‌ها
42
گوشی های آیفون و سیستم عامل IOS بسیار عالی هستند اما محدودیت های زیادی توی ایران دارن
شما برای انتقال موزیک از کامپیوتر به گوشیتون نیاز ب اپل آی دی داری که به کاربرای ایرانی نمیدن و توی نت هم باهر قیمتی که تیغشون ببره برای ساخت اپل آی دی پول میگیرن
الان هم 4S نو گیرت نمیاد و دست دوم هم بستگی به تمیز بودنش و چیزای دیگ قیمت های متفاوتی داره
نکته دیگه بلوتوث گوشی های اپل هست که برای راه اندازیش باید یه برنامه پولی رو از آیتونز بخری که قیمتش فک کنم 3دلار بود که اونم مغازه دارها هرچقدر تیغشون ببره ازت میگیرن

aliebrahimi04

Registered User
لایک‌ها
25
هیچ راهی نداره برنامه های پولی ios رو رایگان نصب کرد؟

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
گوشی های آیفون و سیستم عامل IOS بسیار عالی هستند اما محدودیت های زیادی توی ایران دارن
شما برای انتقال موزیک از کامپیوتر به گوشیتون نیاز ب اپل آی دی داری که به کاربرای ایرانی نمیدن و توی نت هم باهر قیمتی که تیغشون ببره برای ساخت اپل آی دی پول میگیرن
الان هم 4S نو گیرت نمیاد و دست دوم هم بستگی به تمیز بودنش و چیزای دیگ قیمت های متفاوتی داره
نکته دیگه بلوتوث گوشی های اپل هست که برای راه اندازیش باید یه برنامه پولی رو از آیتونز بخری که قیمتش فک کنم 3دلار بود که اونم مغازه دارها هرچقدر تیغشون ببره ازت میگیرن
برادر اپل آیدی باز کردن که چیزی نیست.فقط به یه قندشکن نیاز داری.

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
هیچ راهی نداره برنامه های پولی ios رو رایگان نصب کرد؟
راه های زیادی وجود داره.
میتونی جلبریک کنی برنامه های پولی دانلود کنی.همچین با روش هایی مثل 25PP , Tangbu میشه برنامه های پولی دانلود کرد.

MRB0098

Registered User
لایک‌ها
42
برادر اپل آیدی باز کردن که چیزی نیست.فقط به یه قندشکن نیاز داری.
برای ساخت اپل آیدی علاوه بر قند شکن به یه آدرس و شماره تلفن صحیح آمریکایی نیاز دارید
و بعد از اون برای خرید نرم افزار ها باید گیفت کارت بخرید و چون به دلار هست به تومن 2یا3برار میشه
درکل خرجش زیاده
اما آندروید رو توی هر مغازه ای برید ی پک نرم افزاری ازش میبینید
الان کلید هوم 4S پسر دائیم خراب شده هیچ جا رو توی اصفهان پیدا نکرد که اپل تخصصی و درجه یک تعمیر کنن
من نمیگم آیفون بده
تو ایران پشتیبانی نداره و کاربر اذیت میشه

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
برای ساخت اپل آیدی علاوه بر قند شکن به یه آدرس و شماره تلفن صحیح آمریکایی نیاز دارید
و بعد از اون برای خرید نرم افزار ها باید گیفت کارت بخرید و چون به دلار هست به تومن 2یا3برار میشه
درکل خرجش زیاده
اما آندروید رو توی هر مغازه ای برید ی پک نرم افزاری ازش میبینید
الان کلید هوم 4S پسر دائیم خراب شده هیچ جا رو توی اصفهان پیدا نکرد که اپل تخصصی و درجه یک تعمیر کنن
من نمیگم آیفون بده
تو ایران پشتیبانی نداره و کاربر اذیت میشه
آدرس و شماره تلفن از رو اینترنت و گوگل مپ برمیدارن ایرانی ها!
برای نصب نرم افزارها پولی راه زیاد هست.برای اینکه کلید هوم خراب نشه و کند نشه بهتره از کلید هوم نرم افزاری استفاده کرد.
خدمات پس از فروش قبول دارم.

mazyar97

Registered User
لایک‌ها
19
ممنون از نظر همه دوستان
اینجا یکی از دوستان هست موبایل فروشی داره برم ببینم یه 4اس داره باهاش کار کنم ببینم میتونه منو راضی نگه داره

aliebrahimi04

Registered User
لایک‌ها
25
ممنون از نظر همه دوستان
اینجا یکی از دوستان هست موبایل فروشی داره برم ببینم یه 4اس داره باهاش کار کنم ببینم میتونه منو راضی نگه داره

جوابشو به ما هم بگو

mazyar97

Registered User
لایک‌ها
19
جوابشو به ما هم بگو
باشه چشم حتما خبرشو میدم
حالا دوستان دیگه ای هم اگر نظری داشتند ممنون میشم اگر بگن
راستی ایفون 4اس چه امکانات ویژه ای داره که مثلا خوب باشه ؟دوربین صدا یا .... یا امکانات اضافه

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
باشه چشم حتما خبرشو میدم
حالا دوستان دیگه ای هم اگر نظری داشتند ممنون میشم اگر بگن
راستی ایفون 4اس چه امکانات ویژه ای داره که مثلا خوب باشه ؟دوربین صدا یا .... یا امکانات اضافه

محصولات اپل کلا کیفیت صدای فوق العاده ای دارن.مخصوصا با هدفون که دیگه رقیبی ندارن.منظورم اینه که هدفون خوب بزنی بهش نه ایرفون خودش.البته اگه بتونی ایرپاد آیفون 5 یا 5 اس بخری اونم عالیه.
دوربینشم خیلی خوبه.دوربین جلوش از بعضی دوربین عقب های برندهای دیگه تو کیفیت و رنگ ها بهتره!

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
دوست عزیز من با هر دو گوشی کار کردم اما به نظرم شما 4اس رو بخر
به دوستان توجه نکن ساخت اکانت و ریختن موزیک چیز سختی نیست :| اون دیگه سادگی یه فرد هست که میاد برای اکانت هم پول میده
الان هم خودم 5S دارم و ازش خیلی راضیم با اینکه حتی جیل هم نکردمش
از گوشی شما چی میخوای ؟ زنگ زدن فیلم گرفتن بازی کردن نت رفتن و . . . 4 اس کم کم تا 2 سال پاسخ گوی همه کارای شما هست

mazyar97

Registered User
لایک‌ها
19
ممنون دوستان
من در مورد گوشی های اندروید روت کردن و باز کردن بوتلودر و زدن رام رسمی و رام کاستوم و مود زدن و اکثر کاراش رو بلدم و به راحتی انجام میدم
حالا نمی دونم کارای ایفون مثل اینا هست یا نه
بازم ممنون بابت راهنمایی هاتون

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
مود و . . . نداره
اما جیل بریک داره که شبیه همون روت هستش و انجامش خیلی آسونه اما باید یکم دقیق انجام بشه تا مشکلی پیش نیاد
در هر صورت حتما برای یک بار هم شده آیفون و iOS رو امتحان کن شاید بعضیا خوششون نیاد اما به نظر من واقعا عالی هستش

mazyar97

Registered User
لایک‌ها
19
اره حتما خودمم خیلی خوشم میاد امتحان کنم حتی واسه تنوع هم شده
ولی هرکی از اندروید رفته طرف ios پشیمان نشده نمی دونم حالا ولی احتمال زیاد عوض کنم 4s بگیرم

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
باید قبول کنی که آیفون 4S که میخری حداقل دو سال کار کرده ! و شاید ایرادی داشته باشه .
بهترین سرعت و کارایی رو آیفون داره ! این که تو ایران کاربرد نداره و ... همش غلط هست . برای هر کاری همونطور که تو آندروید برنامه هست تو آیفون هم هست حتی بیشتر !

Mr.Mostafa

Registered User
لایک‌ها
38
ولی هرکی از اندروید رفته طرف ios پشیمان نشده نمی دونم حالا ولی احتمال زیاد عوض کنم 4s بگیرم
نه دوست عزیز اینطور فکر نکنین من خیلی ها رو میشناسم که با 3.5 اینچ بودن صفحه سازگاری نداشتم اما به خاطر سیستم عامل عالی گوشی رو نگه داشتن البته هر فردی سلیقه متفاوتی داره
برای من که هنوز هم آیفون میبینم یکدفعه ای دلم میریزه از بس طراحی ساده و زیبایی داره :general406:

بالا