برگزیده های پرشین تولز

نیازمند ساخت ماژول - فوری

Cas-Tiel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشید من می خواستم روی اسکریپت vip که برای سایت dl ام خریدم یه امکان داشته باشه که روی vip یک V*p*n رایگان بدیم برای اینکار نمیخوایم دستی یوزر پسورد ها رو وارد کنیم اگر کسی میتونه برامون ماژول یا چیزه دیگه ای بسازه با قیمت زیره 100t که بتونه خودکار user and pass بسازه و در database سیو کنه بگه
ممنون

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
سایتتون روی کدوم سیستمه؟

desiner_web

Registered User
لایک‌ها
97
سلام
ببخشید من می خواستم روی اسکریپت vip که برای سایت dl ام خریدم یه امکان داشته باشه که روی vip یک V*p*n رایگان بدیم برای اینکار نمیخوایم دستی یوزر پسورد ها رو وارد کنیم اگر کسی میتونه برامون ماژول یا چیزه دیگه ای بسازه با قیمت زیره 100t که بتونه خودکار user and pass بسازه و در database سیو کنه بگه
ممنون
سلام دوست عزیز نوشتین اسکریپت vip بعد پایین هم گفتین wp یعنی چه بلاخره کدومه وردپرس یا اسکریپت اختصاصی هست؟

Cas-Tiel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز نوشتین اسکریپت vip بعد پایین هم گفتین wp یعنی چه بلاخره کدومه وردپرس یا اسکریپت اختصاصی هست؟
خیر دوست من ! ایشون گفتند ساییتون روی چه سیستمیه گفتم wp ! اسکریپت اختصاصی وی آی پی نمیخوام ! می خوام یه سیستم برام کسی بنویسه که بتونه یوزر پسورد به صورت خودکار بسازه و درون دیتابیس سیو کنه

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
سلام
در خدمتیم
بودجه ی مورد نظرتون رو پــــ . خ کنید

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
مشکلی نیست، بنده هم در خدمتم به بهترین صورت انجام می شه.
اگه مایل بودید اطلاعات تکمیلیو پیام خصوصی کنید یا با من تماس بگیرید 09146437614 شریف زاده

بالا