برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام ، من چندین وقته که دارم از فایل گیر استفاده میکنم ازتون چند بار هم درخواست دادم ، خواهش کردم که سرویس تورنت رو راه اندازی کنید حد اقل روی ساب دامین راه اندازی کنید که نیازی نباشه کل ساختار سایت رو تغییر بدید ، خواهش میکنم لطف کنید و تورنت رو راه اندازی کنید چون از سایت های دیگه استفاده کردم و دیدم واقعا ساپورت نمیکنه سرور هاشون ، مثلا 15.000 تا لیچر داره با سرعت 200 ک داره میگیره :| آخه سرعت نت من بیشتر از اینه که :| رفتم توی تورنت با Magnet گذاشتم از سرعت نتم بیشتر دانلود میکرد با 660 ک دانلود میکرد ، خواهش میکنم حد اقل یکی از سرویس های بزرگی مثل تورنت دی یا تورنت لیچ رو بزارید ترکر های اختصاصی ، یدونه هم ترکر پابلیک باشه دیگه عالی میشه ، خواهش میکنم درستش کنید
سلام
بله درخواست ساپورت تورنت رو زیاد داشتیم
ولی متاسفانه ساپورت تورنت چیزی نیست که مثل ساپورت هاست ها راحت بتونیم اضافه کنیمش، نیاز به تدارکات زیاد و بخصوص اجاد زیرساخت های مناسب داره تا بتونیم به خوبی و با کیفیت ساپورتش کنیم.
در فکر این موضوع هستیم ولی فعلا آمادگی لازم رو ندارم برای ورد به این عرصه
با سپاس

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.سایتتون باز نمیشه.دانلود هم نمیتونم انجام بدم.راهنمایی کنید ممنون میشم.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.سایتتون باز نمیشه.دانلود هم نمیتونم انجام بدم.راهنمایی کنید ممنون میشم.
سلام
سایت که اصلا مشکلی نداشته و نداره.
حتما مشکل دی ان اس دارید، حالا یا کامپیوتر شما یا دی ان اس سرور مرتبط با اینترنت شما مشکل داره.
کار دی ان اس سرورها تبدیل دامنه سایت به آی پی سرور اون سایت هست، اینترنت شما این مشکل رو داره که نمی تونه آدرس آیپی سرور سایت فایل گیر رو پیدا کنه.
باید با پشتیبانی سرویس دهنده اینترنتتون تماس بگیرید و مشکلتون رو بهشون بگید، از طرف فایل گیر خیالتون راحت باشه که هیچ محدودیتی روی آیپی و دسترسی هیچ کاربری گذاشته نشده و دسترسی به فایل گیر برای همه کاربران دنیا از طرف خود سرور فایل گیر باز هست.
با سپاس

ak 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
اوایل سایتتون ویدیوهای یوتیوب 1080 میتونستیم اپلود کنیم ولی بعد این کیفیت اجازه اپلود نمی داد
العان فقط بدون صدا میتونی این کیفیتو اپلود کنی
چرا این کیفیت رو حذفش کردید ؟
العان یوتیوب کیفیت 4k و ویدیوهای 60 فریم اظافه کرده من خیلی دوست دادم این کیفیتها رو از طریق فایل گیر بگیرم

ediablo77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
سلام
بله درخواست ساپورت تورنت رو زیاد داشتیم
ولی متاسفانه ساپورت تورنت چیزی نیست که مثل ساپورت هاست ها راحت بتونیم اضافه کنیمش، نیاز به تدارکات زیاد و بخصوص اجاد زیرساخت های مناسب داره تا بتونیم به خوبی و با کیفیت ساپورتش کنیم.
در فکر این موضوع هستیم ولی فعلا آمادگی لازم رو ندارم برای ورد به این عرصه
با سپاس

بسیار سپاسگذارم ار پشتیبانی شما ، خواهش میکنم به فکر باشید تورو خدا من واقعا میدونم سرور های شما کشش اینکار رو داره لطفا تو اولین فرصت من رو باخبر کنید 400 500 گیگ بخرم راحت شم

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
اوایل سایتتون ویدیوهای یوتیوب 1080 میتونستیم اپلود کنیم ولی بعد این کیفیت اجازه اپلود نمی داد
العان فقط بدون صدا میتونی این کیفیتو اپلود کنی
چرا این کیفیت رو حذفش کردید ؟
العان یوتیوب کیفیت 4k و ویدیوهای 60 فریم اظافه کرده من خیلی دوست دادم این کیفیتها رو از طریق فایل گیر بگیرم
بله راجع به کیفیت 1080 و همینطور کیفیت 480 یوتیوب که فایل صدا و فایل ویدئوی بدون صدا رو بصورت جدا یدا برای دانلود در اختیار میذاره تو صفحات قبل همین تاپیک چند بار بطور کامل توضیح دادم اگر خواستید می تونید نگاه کنید.
اما خلاصه بگم که برای این موضوع که ناشی از تغییراتی در خود یوتیوب در چند ماه قبل هست، در فکر راه حل هستیم که بصو.رت یک ابزار مدیریتی در فایل منیجر فایل گیر بشه صدا و تصویر رو با هم تبدیل به یک فایل صوتی تصویری کرد.
اما برای کیفیت 4k ، لطفا یک نمونه ویدئوی یوتیوب که که این کیفیت رو داره برام ارسال کنید تا بررسی کنم.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام از سایت https://play.google.com چطور میشه دانلود کرد
سلام
از طریق سایت زیر می تونید لینکهای گوگل پلی رو دانلود کنید.
http://apps.evozi.com/apk-downloader
البته در آینده نزدیک امکان مسنتقیم کردن لینکهای گوگل پلی رو بواسطه همین سایتی که دادم خدمتتون در فایل گیر نیز فراهم می کنیم.
با سپاس

ak 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بله راجع به کیفیت 1080 و همینطور کیفیت 480 یوتیوب که فایل صدا و فایل ویدئوی بدون صدا رو بصورت جدا یدا برای دانلود در اختیار میذاره تو صفحات قبل همین تاپیک چند بار بطور کامل توضیح دادم اگر خواستید می تونید نگاه کنید.
اما خلاصه بگم که برای این موضوع که ناشی از تغییراتی در خود یوتیوب در چند ماه قبل هست، در فکر راه حل هستیم که بصو.رت یک ابزار مدیریتی در فایل منیجر فایل گیر بشه صدا و تصویر رو با هم تبدیل به یک فایل صوتی تصویری کرد.
اما برای کیفیت 4k ، لطفا یک نمونه ویدئوی یوتیوب که که این کیفیت رو داره برام ارسال کنید تا بررسی کنم.
با سپاس

Last edited:

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
همین لینک اولی تون رو بررسی کردم، بقیه هم مشابه همین هستند.
ببینید این کیفییت 4k نیست، بالاترین کیفیتش با رزولوشن 1440p هست که 4K محسوب نمیشه، همون hd هست با بیت ریت بالاتر، که توی فایل گیر هم اگر بذاریدش و فرمت و کیفیتهای موجودش رو ببینید، این کیفیت هم مثل 1080p بصورت بیصدا قابل دانلود هست، که با تگ 264 رزولوشن 1080 پلاس نشونش دادیم.
در مورد جدا بودن فایل صداش هم که توضیحات لازم رو دادم.
با سپاس

ak 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
همین لینک اولی تون رو بررسی کردم، بقیه هم مشابه همین هستند.
ببینید این کیفییت 4k نیست، بالاترین کیفیتش با رزولوشن 1440p هست که 4K محسوب نمیشه، همون hd هست با بیت ریت بالاتر، که توی فایل گیر هم اگر بذاریدش و فرمت و کیفیتهای موجودش رو ببینید، این کیفیت هم مثل 1080p بصورت بیصدا قابل دانلود هست، که با تگ 264 رزولوشن 1080 پلاس نشونش دادیم.
در مورد جدا بودن فایل صداش هم که توضیحات لازم رو دادم.
با سپاس
اولی رو برا همین حذف کردم دومی سومی دقیقا 4k هستند
پس اینم مشکلش مثل 1080 هست! امیدوارم هرچی زودتر بتونید این مشکلو حل کنید
سایتای خارجی مثل فایلگیر باید باشند(خودم به شخصه نمیشناسم) که لینک یوتیوب رو مستقیم میکنند شاید اونا راه حلی برای این مشکل پیدا کرده باشند

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
اولی رو برا همین حذف کردم دومی سومی دقیقا 4k هستند
پس اینم مشکلش مثل 1080 هست! امیدوارم هرچی زودتر بتونید این مشکلو حل کنید
سایتای خارجی مثل فایلگیر باید باشند(خودم به شخصه نمیشناسم) که لینک یوتیوب رو مستقیم میکنند شاید اونا راه حلی برای این مشکل پیدا کرده باشند
بله دقیقا، اینها 4K هستند.
که توی فایل گیر هم با تگ شماره 138 و بصورت بدون صدا قابل دانلود هست این کیفیت، که البته تا حالا اسم این کیفیت هم 1080+ بود توی فایل گیر که الان تصحیحش کردم و اسم 4K رو برای کیفیت تگ 138 گذاشتم و الان دیگه مشخص تر هست.
خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
دوست عزیز این لینک https://play.google.com/store/movies/details/The_Neighbor?id=-rVDnsnOBlI را برای من مستقیم نکرد و میگه باید پول پرداخت کنیم حالا باید چکار کرد
نه پولی نیست
فقط می تونید باهاش app دانلود کنید، شما لینک یک فیلم از فروشگاه گوگل رو داده بودین که توسط اون سایت قابل دانلود نیست و ارور زیر رو میده:
Invalid URL / Package Name

foli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز این فیلمهای که توی فروشگاه گوگل هست رو چطور میشه دانلود کرد وشما ساپورتش نمی کنید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
دوست عزیز این فیلمهای که توی فروشگاه گوگل هست رو چطور میشه دانلود کرد وشما ساپورتش نمی کنید
نمه متاسفانه قابل ساپورت نیست اصلا
اطلاعات بیشتری هم ازش ندارم، فقط مشخص هست که بیشتر فیلم هایی که اونجا قرار داده شده قابل خریدن یا اجاره کردن هست، مثل این:
https://play.google.com/store/movies/details/Rise_Of_The_Planet_of_the_Apes?id=OBGmmu7TWgU

بالا