برگزیده های پرشین تولز

جذب ترافیک بیشتر از یوتیوب

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام.
یه سوال همیشه ذهنم رو درگیر کرده.چدن وقتی هست توی اکثر شبکه های اجتماعی بزرگ فعال شدم و نتیجه عالی برای ترافیک سایتم داشته چندین برابر اونی که فکرشو میکردم.حالا یه سوال برام پیش اومده اینکه بعضی از سایت ها رو میبینم که با وجود اینکه ویدویی در سایتشون نمیزارن ولی بازدید فوق العاده زیادی رو از سایت یوتیوب دریافت میکنن.یعنی فقط با گذاشتن ویدیو در سایت یوتیوب این همه بازدید به سایتشون اومده؟چه جوری؟نمیتونم درک کنم که یه ویدیو در یوتیوب بزاری و کاربران فقط با دیدن ادرس سایت در ویدیو به سایت بیان کسی اطلاع داره جذب ترافیک از یوتیوب چه جوریه؟

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
یکی از روش های جذب بازدید همینه!
ویدئو بذاری یه لینک هم بذاری هر کس خوشش بیاد میره سایتو ببینه که در مورد چیه و اطلاعات بیشتری در باره موضوع مورد علاقش بدست بیاره
مثل تبلیغ یه فیلم! شما تریلر رو میبینی علاقه مند میشی فیلمو ببینی.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
اره به این نکته شک کرده بودم که احتمالا باید اون سایت هایی که از یوتیوب ترافیک زیادی جذب میکنن حتما اسم ویدیو رو یه لینک از سایتشون میزارن.انصافا شبکه های اجتماعی از گوگل بیشتر باید بهشون توجه کرد راحت ریشه باهاش سایت رو به یه سایت درجه یک تبدیل کرد فقط این یوتیوب و اینستگرام رو مشکل داشتم که فکر کنر یه قسمت از سایت رو اگه مثلا کلیپ بزارم و روی یوتیوب و اپاراد اپلود کنم بشه از اونا هم بازدید جذی کرد.برا این انقدر عاشق این شبکه ها شدم چون در یکی از شبکه ها با وجود اینکه صفحه سایتم فقط 3000 پسند و عضو داره اما روزانه 500 کاربر به سایت میفرسته که عالیه یعنی اگه تعداد صفحه ها و تعداد اعضا رو مثلا 100 برابر تصور کنین دیگه گوگل اصلا بازدید نفرسته باز سایت درامد بالای در میاره

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
فیس بوک هیچی.افتضاعه.تقریبا نیم درصد از تعداد پسند های صفحه میان رو سایت البته اگه روزی 10 تا مطلب بزاری و مطالب هم جذاب باشه ولی همون مطالب رو روی مثلا توییتر یا فیس نما یا یاهوو یزاری بین 10 تا 20 درصد وارد سایت میشن توی یاهوو که بعضی وقت ها 70 درصد وارد شدن واقعا حال میده به ادم این یاهوو فقط پیدا کردن ایدی کنده نمیدونم چه راهی هست یه هفته هست دنبال راهی برای پیدا کردن ایدی های زیاد و فعال هستم ولی راهی پیدا نشد.

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
پس جاهای بهتری هم هست که بشه مانور داد! یک کم در ورد یوتیوب بیشتر توضیح بده یعنی باید عضو شی و ویدئو بذاری و لینک بدی به سایتت ؟. آپارات چی اونجا هم میشه از این کارا کرد ؟

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
من در مورد یوتیوب و اپارات اطلاعات چندانی ندارم چون هنوز کار نکردم اون جاها.از بقیه که در این ضرینه تجربه دارن بپرس ولی توی توییتر و یاهوو بهتر جواب میگیری اونجا فعال شو

73027

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من در مورد کامنت نفهمیدم بهم بیشتر میشه توضیح بدید؟؟؟؟

راستی ادرس سایتمم میذارم به شبکه های اجتماعیش نگاه بندازید راهنماییم کنیدواقعا اطلاعاتم کمه:
www.ebpnovin.com

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
فیس بوک هیچی.افتضاعه.تقریبا نیم درصد از تعداد پسند های صفحه میان رو سایت البته اگه روزی 10 تا مطلب بزاری و مطالب هم جذاب باشه ولی همون مطالب رو روی مثلا توییتر یا فیس نما یا یاهوو یزاری بین 10 تا 20 درصد وارد سایت میشن توی یاهوو که بعضی وقت ها 70 درصد وارد شدن واقعا حال میده به ادم این یاهوو فقط پیدا کردن ایدی کنده نمیدونم چه راهی هست یه هفته هست دنبال راهی برای پیدا کردن ایدی های زیاد و فعال هستم ولی راهی پیدا نشد.
فیس بوک بیشتر به منظور لینک های نوفالویی که ایجاد میکنه مد نظر هستش نه ارسال بازدید
بنابراین باز هم شیر روی این شبکه بشدت توصیه میشه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
اگه ارزش لینک مد نظره پس گوگل پلاس رو توصیه کنی بهتره از فیس بوک

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
برای یوتیوب چند روش هست:
1- نمایش دادن آدرس سایت در کلیپ
2- قرار دادن لینک سایت در توضیحات کلیپ
3- دعوت کردن کاربران به سایت
و... روش دوم و سوم مثل هم هستند اما تفاوت گزینه سوم اینه که در مورد سایت توضیحاتی باید قرار داده بشه
گزینه اول هم باید جذاب باشه تا کاربر رو جذب سایت کنه! ( یک تیزر کوتاه اما جذاب در اول هر کلیپ تاثیر زیادی میتونه داشته باشه)

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
مرسی از توضیحاتتون کامل بود.فقط یه سوال دیگه.در یوتیوب هم مثل فیس بوک باید دنبال کننده و دوست داشته باشی تا کلیپت رو ببینن؟

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
کلیپ های پربازید میان صفحه اول ، اگر عنوان کلیپ سرچ خور داشته باشه از گوگل هم بازدید بالایی میگرند!
اگر دنبال کننده داشته باشی برای اونها هم کلیپ نمایش داده میشه (ایمیل هم میشه بهشون)

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
دستت درد نکنه حالا فهمیدم توی یوتیوب چی به چیه.
یه پیشنهاد به وب مستر هایی که به دنبال جذب ترافیک از جایی جز گوگل هستند دارم.
نرر افزار BlueStacks رو نصب کنین که باعث میشه برنامه های اندروید در ویندوز اجرا بشن بعد از گوگل پلی مسنجر های پر طرفدار رو دانلود کنید مسنجری مثل وی چت مثلا.
با یه کم جستجو و دانلود نرم افزار های کمکی هر مسنجر میتونین به تمام اد لیست یه پیار رو همزمان بفرستین و لینک های سایت رو تبلیغ کنید که نیاز به داشتن اد لیست زیاد داره ولی این کار هم جواب میده مثل اد لیست یاهوو.
میشه توی همه مسنجر ها اد لیست اضافه کرد از طریق جستجوری افراد میزان بازدهی هم از شبکه های اجتماعی بیشتره چون در این برنامه ها برای تک تک افراد پیام میفرستی و همه میبینن لینکتونو فقط باید لینک جذاب بزارین

بالا