برگزیده های پرشین تولز

از نظر سئو کدام بهتر است رزبلاگ یا میهن بلاگ؟

mr.mohsen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام میخواستم بدونم از نظر سئو و ایندکس و رشد سریع وبلاگ کدام بهتر است؟

رزبلاگ یا میهن بلاگ؟

دلیل؟

برای وصل دامنه به وبلاگ برای ایجاد سایت عکس کدام بهتر است؟

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
سلام

رزبلاگ قطعا خیلی بهتره

به این دلیل که یک سرویسی داره که وبلاگتون رو به طور کامل به دامنه وصل می کنه و دیگه وبلاگتون با آدرس پیشفرضش در دسترس نخواهد بود (که این مورد از نظر سئو دارای اهمیت زیادی هست)

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
سلام

رزبلاگ قطعا خیلی بهتره

به این دلیل که یک سرویسی داره که وبلاگتون رو به طور کامل به دامنه وصل می کنه و دیگه وبلاگتون با آدرس پیشفرضش در دسترس نخواهد بود (که این مورد از نظر سئو دارای اهمیت زیادی هست)

اگر آدرس وبلاگ در دسترس نباشه که خیلی عالی میشه. نکته ی خوبی بود. همچنین توی بلوگفا برای گنجاندن صحیح متای توضیحات باید خود قالب را ویرایش کنید. به طور پیشفرض خیلی جالب انجام نشده

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
اگر آدرس وبلاگ در دسترس نباشه که خیلی عالی میشه. نکته ی خوبی بود. همچنین توی بلوگفا برای گنجاندن صحیح متای توضیحات باید خود قالب را ویرایش کنید. به طور پیشفرض خیلی جالب انجام نشده

بلاگفا که کاملا از رده خارج هست و فقط به درد کسانی می خوره که وبلاگشون شخصی هست.

حتی اگر 1% احتمال میدین که در آینده قصد کسب درآمد از وبلاگتون رو خواهید داشت اصلا سمت بلاگفا نرین

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
بلاگفا که کاملا از رده خارج هست و فقط به درد کسانی می خوره که وبلاگشون شخصی هست.

حتی اگر 1% احتمال میدین که در آینده قصد کسب درآمد از وبلاگتون رو خواهید داشت اصلا سمت بلاگفا نرین
پس کجا ها رو پیشنهاد میدید؟

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
پس کجا ها رو پیشنهاد میدید؟

من در درجه اول پیشنهاد می کنم حتما حتما حتما و حتما از هاست شخصی و وردپرس استفاده کنید.

اما اگر هنوز تصمیم دارین از سیستم های وبلاگدهی استفاده کنید پیشنهاد من به ترتیب سیستم های زیر هستند :

رزبلاگ
بلاگ اسکای
میهن بلاگ

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
نظر دوستان رو تایید می کنم. رز بلاگ گزینه بسیار مناسبی است و من در جاهایی که قصد انتشار محتوا بصورت off-page seo رو دارم از رز بلاگ استفاده می کنم و تاثیر بسزایی در نتایج سئو تابحال شاهد بودم.

pedram_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
صد در صد رزبلاگ
یه نمونه از سایت های رزبلاگی: ماله خودمه
کلیک کنید

بالا