برگزیده های پرشین تولز

نظرات انتقادات و پيشنهادات بخش عکاسی

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
تاپیکش هست و توسط کیکاووس عزیز بعد از هماهنگی با همکاران انجمن عکس و عکاسی زده شده، ولی متاسفانه استقبال زیادی نشد ازش. یه خورده ای بچه ها از این جور تاپیک ها اولش استقبال می کنند، ولی بعد شرکت کننده کم میشه و تاپیک می خوابه.
sigh.gif

این لینکشه:

http://forum.persiantools.com/threads/تمرین-عکاسی.509079/
نمیدونم والا اما خوب میشه یه سری موضوع رو مشخص کرد، به نظر سنجی گذاشت بعد موضوعاتی که رای بیشتری رو آورده باشن مسابقاتشون برگزار بشه

اگه بشه خیلی خوب میشه

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
نمیدونم والا اما خوب میشه یه سری موضوع رو مشخص کرد، به نظر سنجی گذاشت بعد موضوعاتی که رای بیشتری رو آورده باشن مسابقاتشون برگزار بشه

اگه بشه خیلی خوب میشه
با کیکاووس (زننده تاپیکی که لینک دادم) صحبت کنید، اگر ایشون موافق باشند می تونید با هماهنگی همدیگه دوباره تاپیک رو فعال کنید.

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
نه دیگه، انقدرها هم بد نیست. :D

حجم مجاز عکس که 400 کیلوبایته و اکثر بچه ها رعایت می کنند. صفحه قبل رو هم اگر کلا Save کنید حجمش 5 مگابایته که برای پرعکس ترین تاپیک بخش عکس و عکاسی منطقیه.
rl253dlxwg1fa1mtcttw%5b1%5d.gif
میشه رای گیری کنید برای گذاشتن عکسا بصورت بند انگشتی ؟
علاوه بر حجم صفحات مشکل کندی مرور گر هم هست وقتی چند صفحه با هم بازه و یکی از صفحات هم اینجوری عکس زیاد داره با رزولیشن بالا ( حتی اگه جحمش 40 کیلو باشه ) سیستم کند میشه. همه که رماشون 4 گیگ نیست :D مال من یک گیگه
بعضیا فکر میکنن عکس اگه بند انگشتی باشه کسی نمیبینتش ولی اینجا کاربرای عادی خیلی کم میان اکثرا دوستان عکاس هستن برای یادگیری هم که شده همه ی عکسارو باز میکنن

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
میشه رای گیری کنید برای گذاشتن عکسا بصورت بند انگشتی ؟
علاوه بر حجم صفحات مشکل کندی مرور گر هم هست وقتی چند صفحه با هم بازه و یکی از صفحات هم اینجوری عکس زیاد داره با رزولیشن بالا ( حتی اگه جحمش 40 کیلو باشه ) سیستم کند میشه. همه که رماشون 4 گیگ نیست :D مال من یک گیگه
بعضیا فکر میکنن عکس اگه بند انگشتی باشه کسی نمیبینتش ولی اینجا کاربرای عادی خیلی کم میان اکثرا دوستان عکاس هستن برای یادگیری هم که شده همه ی عکسارو باز میکنن
والا به نظر من با توجه به این که خیلی از دوستانی که در اون تاپیک ها فعالیت می کنند هنرمند هستند و دارند عکس های هنری خودشون رو اونجا می گذارند اگر بخوایم اجباری کنیم که همه تصویر رو بندانگشتی کنند اصلا جالب نیست و قطعا هم باعث خشک شدن تاپیک میشه و هم باعث میشه عکس ها خیلی کمتر دیده بشن.

ممکنه شما عکس های بندانگشتی رو باز کنید و ببینید، ولی بهتون قول میدم اکثر بینندگان تاپیک این کار رو نمی کنند (چه حرفه ای و چه غیرحرفه ای).

به نظر من تغییر جالبی نیست، ولی دوستان هم اگر دوست داشتند نظر خودشون رو بنویسند (خصوصا بچه هایی که توی اون تاپیک زیاد فعالیت دارند).

• Like
Reactions: poq

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
برنده این هفته باز هم mehrashkan هستند که خواهش می کنم تا آخر شنبه موضوع جدید رو در تاپیک بگذارند.

مدال نقره این هفته به وحید می رسه که تبریک میگم بهشون و مدال برنز هم به sepidar399 تعلق می گیره.

جا داره از تبریک محمود خان تشکر کنم
که البته تبریک ایشون به شکل زیبایی فقط نصیب نفر دوم شد!!!

دوستان ازتون خواهش میکنم در مسابقه این هفته شرکت کنید
من این هفته چهارگوشه تاپیک رو میبوسم و برای آخرین بار در این مسابقه شرکت میکنم تا با دوری از میادین هم موقعیت دوستان بالای جدول به خطر نیفته و هم سایر عزیزان فرصت برد پیدا کنن
البته همچنان سعی میکنم در تاپیک حضور داشته باشم و از دوستان عزیزم جدا نشم
ضمنا از همه عزیزانی که تبریک گفتن یا نگفتن یا خواهند گفت ممنونم!!

Last edited:

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
با سلام مجدد به همه ی دوستان :)
با توجه به اتفاقات پیش اومده در مسابقه ی هفته قبل، تصویر زیر رو قرار میدم.
خدای نکرده قصد جسارت به کسی رو ندارم، فقط برای شوخی هست.
(و البته با اجازه از وحید خان که از اسپویلر جالبشون کمک گرفتم :) )
dsa.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جا داره از تبریک محمود خان تشکر کنم
که البته تبریک ایشون به شکل زیبایی فقط نصیب نفر دوم شد!!!

دوستان ازتون خواهش میکنم در مسابقه این هفته شرکت کنید
من این هفته چهارگوشه تاپیک رو میبوسم و برای آخرین بار در این مسابقه شرکت میکنم تا با دوری از میادین هم موقعیت دوستان بالای جدول به خطر نیفته و هم سایر عزیزان فرصت برد پیدا کنن
البته همچنان سعی میکنم در تاپیک حضور داشته باشم و از دوستان عزیزم جدا نشم
ضمنا از همه عزیزانی که تبریک گفتن یا نگفتن یا خواهند گفت ممنونم!!
این طوریه اشکان خان؟

الان کی داره به کی تهمت می زنه؟ شما باید بعد از این همه هفته هایی که گذشته و خودت هم قطعا می دونی چه خبر بوده توی این هفته ها بیای و بنویسی مشکل ما و علت این کار ما اینه که می ترسیم موقعیت مون در بالای جدول به خطر بیافته؟

من خودم شما رو اسم نبردم و دوست داشتم خودت هم چیزی که باعث بشه مشخص بشه کیو داریم میگیم ننویسی، ولی حالا که داری خودت همچین حرفی رو مطرح می کنی ازت خواهش می کنم فقط به یک سوال ساده جواب بدی و اون سوال هم اینه:

- لطفا صریحا بنویس نظرت چیه که تصویری که از امتیازدهی هفته های اخیر شما و اون نفر دیگه دارم رو اینجا به صورت علنی توی تاپیک بگذارم، و بعد از قرار دادن تصویر دیگه نه من و نه شما هیچ کدوم مون هیچ حرفی در این مورد نزنیم و فقط و فقط قضاوت رو به عهده بچه های تاپیک بگذاریم که آیا این امتیازدهی مشکل داشته یا نه؟

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
بچه ها بیخیال، جو این تاپیک با خیلی جاهای دیگه فرق داره، صمیمیت بین بچه ها خیلی بیشتر ارزش داره.
کوتاه بیایید.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بچه ها بیخیال، جو این تاپیک با خیلی جاهای دیگه فرق داره، صمیمیت بین بچه ها خیلی بیشتر ارزش داره.
کوتاه بیایید.

ما هم به عنوان فرد کوچکی از این تاپیک ؛ می خواهیم که بحث را ادامه ندهید.
ممنون
دوستان عزیز، لطف کنید و پیغام های این طوری نگذارید.

دقت کنید، اینجا بحث یه اختلاف شخصی بین دو نفر در میان نیست که با کوتاه اومدن بخوایم سر و تهش رو هم بیاریم! مساله حق بچه های دیگه است که داره ضایع میشه و تکلیفش باید مشخص بشه (مطمئن هم باشید که کسانی هستند که مشخص شدن تکلیف این قضیه واسه شون مهمه و فقط شخص من نیستم).

در مورد جو تاپیک هم اتفاقا یکی از چیزهایی که به بدترین شکل جو دوستانه رو به هم می زنه همین جور رفتارها و کارهای اعصاب خردکن توی امتیازدهی و تضییع حق بقیه است که باید تکلیفش مشخص بشه.

جناب mehrashkan شما فقط لطف کنید و به سوال مطرح شده در پست قبلی من جواب بدید.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
این طوریه اشکان خان؟
بنویسی مشکل ما و علت این کار ما اینه که می ترسیم موقعیت مون در بالای جدول به خطر بیافته؟

فقط به یک سوال ساده جواب بدی و اون سوال هم اینه:

- لطفا صریحا بنویس نظرت چیه که تصویری که از امتیازدهی هفته های اخیر شما و اون نفر دیگه دارم رو اینجا به صورت علنی توی تاپیک بگذارم، و بعد از قرار دادن تصویر دیگه نه من و نه شما هیچ کدوم مون هیچ حرفی در این مورد نزنیم و فقط و فقط قضاوت رو به عهده بچه های تاپیک بگذاریم که آیا این امتیازدهی مشکل داشته یا نه؟

محمود خان
دوست عزیزم
شما آخرین پیام خصوصی بنده رو بی جواب گذاشتین اما به رسم ادب بنده جواب پست شما رو میدم
اولا در مورد قسمت اول صحبتت (که الان توی نقل قول هم گذاشتمش) لازمه که بگم اون حرفم از روی شوخی بوده و واقعا فکر نمیکردم جدی بگیری (اعتراف میکنم باید یه :دی میذاشتم شاید روی برداشتت تاثیر میذاشت) اما حقیقتا بالای جدول و پایین جدول مگه چه اهمیتی داره؟ تابلوئه صحبتم شوخی بوده اصلا از ادبیاتش مشخصه اما شما چون از من ناراحتی یا عصبی هستی گویا بد برداشت کردی ، بهرحال همین جا میگم منظورم چیزی بجز شوخی نیست

و اما در مورد سوالی که پرسیدین
در این خصوص من نظری ندارم چون امکان داره نظری که من میدم روی تصمیم گیری شما تاثیر بذاره، شما به عنوان مدیر این تاپیک مختار هستید و برای تصمیم گیریتون هم نیازی به نظرخواهی از من نیست
بنده تابع قوانین هستم
پیروز باشید

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
محمود خان
دوست عزیزم
شما آخرین پیام خصوصی بنده رو بی جواب گذاشتین اما به رسم ادب بنده جواب پست شما رو میدم
اولا در مورد قسمت اول صحبتت (که الان توی نقل قول هم گذاشتمش) لازمه که بگم اون حرفم از روی شوخی بوده و واقعا فکر نمیکردم جدی بگیری (اعتراف میکنم باید یه :دی میذاشتم شاید روی برداشتت تاثیر میذاشت) اما حقیقتا بالای جدول و پایین جدول مگه چه اهمیتی داره؟ تابلوئه صحبتم شوخی بوده اصلا از ادبیاتش مشخصه اما شما چون از من ناراحتی یا عصبی هستی گویا بد برداشت کردی ، بهرحال همین جا میگم منظورم چیزی بجز شوخی نیست

و اما در مورد سوالی که پرسیدین
در این خصوص من نظری ندارم چون امکان داره نظری که من میدم روی تصمیم گیری شما تاثیر بذاره، شما به عنوان مدیر این تاپیک مختار هستید و برای تصمیم گیریتون هم نیازی به نظرخواهی از من نیست
بنده تابع قوانین هستم
پیروز باشید
آره منم اول که متن ایشون رو خوندم تصور کردم که دارن با شما شوخی میکنن ولی وقتی شما اونجوری جواب دادین شک کردم

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
با تمام احترامی که برای اشکان عزیز قائلم و خیلی دوسش دارم ولی راستش من کاملا با حرف محمود خان موافقم. اگر دقت کرده باشید من بعد از اعلام برنده ی این هفته پستی برای تبریک ندادم چون واقعیتش این هفته امتیازهایی که اشکان عزیز و کاربر sepidar300 دادن اصلا عادلانه و منصفانه نبود چون واقعا عکس های این هفته عکس های خوشکل و جالبی بودن ولی هر دو عزیز به کاربران دیگه نمره پایین دادن درحالی که به همدیگه نمره ی بالایی دادن.
اشکان جان امیدورام که این صحبت هام ناراحتت نکنه چون همونجور که گفتم خیلی پسر دوس داشتنی و گل و مودبی هست و من این حرفا رو درباره فضای مسابقه دارم میگم.
ارادت دارم خدمتت عزیز:)

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
با تمام احترامی که برای اشکان عزیز قائلم و خیلی دوسش دارم ولی راستش من کاملا با حرف محمود خان موافقم. اگر دقت کرده باشید من بعد از اعلام برنده ی این هفته پستی برای تبریک ندادم چون واقعیتش این هفته امتیازهایی که اشکان عزیز و کاربر sepidar300 دادن اصلا عادلانه و منصفانه نبود چون واقعا عکس های این هفته عکس های خوشکل و جالبی بودن ولی هر دو عزیز به کاربران دیگه نمره پایین دادن درحالی که به همدیگه نمره ی بالایی دادن.
اشکان جان امیدورام که این صحبت هام ناراحتت نکنه چون همونجور که گفتم خیلی پسر دوس داشتنی و گل و مودبی هست و من این حرفا رو درباره فضای مسابقه دارم میگم.
ارادت دارم خدمتت عزیز:)

دوست عزیزم
من داره از این روند حالم بد میشه
از اینکه به راحتی دیگران بنده رو متهم میکنن دلم میسوزه
برای اون عزیزانی که به راحتی میتونن گناه بنده رو گردن بگیرن
نمیدونم اعتقادات مذهبی رفقا در چه حده
اما خوشحال میشم کسایی که منو متهم میکنن مثل خودم بچه مسلمون باشن
من کم گناهکار نیستم و بدم نمیاد کسی با این تهمت زدن ها گناهای منو بشوره
امیدوارم دوستان مسئولیت ظن و تهمتی که روا کردن رو بپذیرن و بتونن از عهده این بار سنگین بر بیان
من جا نماز آب نمیکشم
اصلا آدم مذهبی نیستم
اما به دور از اخلاقه که بخوام.... اصلا خندم میگیره خیلی بچگانه هستش.... با عقلم جور در نمیاد..... شایدم مقصر منم که جایی هستم که نباید باشم.... نمیدونم چی بگم اصلا برام این اتفاقات قابل درک نیست
حالا خوبه این مسابقه فقط در اسم هست و بحث مادیات مطرح نیست
اصلا تاپیک داره خراب میشه
حیفه به خدا
حیفه این جمع و بچه هاس که بخواد با این ..... خراب بشه
مشکل منم که دیگه نمیام و خودمم گفتم این آخرین حضورم بود
اون یه بار جایزه ای هم که تحویل گرفتم فکر خوبی براش کردم
همه دوستانی که در هفته های گذشته مورد ظلم من قرار گرفتن (شرکت کننده در مسابقه هفته های پیش) آدرس پستی برام پ خ کنن نیم کیلو عسل همگی مهمون من هستین عسل رو از همون آقای برزویان تهیه میکنم این یه هدیه هست برای این که ظلمی که کردم جبران بشه
رشوه نیست فیلم و آرتیست بازی هم نیست ادا و اطوار هم نیست
اصلا چرا به من پ خ کنید با همون آقای برزویان هماهنگ میکنم
خودم اسامی دوستان رو از مسابقات هفته های گذشته برمیدارم به جناب برزویان میدم
دوستان برای دریافت عسلشون با آقای برزویان هماهنگ بشن پرداختش رو من انجام میدم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
دوستان عزیز، لطف کنید و پیغام های این طوری نگذارید.

دقت کنید، اینجا بحث یه اختلاف شخصی بین دو نفر در میان نیست که با کوتاه اومدن بخوایم سر و تهش رو هم بیاریم! مساله حق بچه های دیگه است که داره ضایع میشه و تکلیفش باید مشخص بشه (مطمئن هم باشید که کسانی هستند که مشخص شدن تکلیف این قضیه واسه شون مهمه و فقط شخص من نیستم).

در مورد جو تاپیک هم اتفاقا یکی از چیزهایی که به بدترین شکل جو دوستانه رو به هم می زنه همین جور رفتارها و کارهای اعصاب خردکن توی امتیازدهی و تضییع حق بقیه است که باید تکلیفش مشخص بشه.

جناب mehrashkan شما فقط لطف کنید و به سوال مطرح شده در پست قبلی من جواب بدید.
من جواب دادم
منتظر تصمیم شمام
رئیس
البته قبل از اینکه شما تصمیمی بگیری اعلام کردم که
این آخرین حضور من در تاپیک بود و من جدای از تصمیم شما دیگه در مسابقات این تاپیک شرکت نمیکنم
راهکار خوبی هم پیدا کردم در خصوص جایزه و ظلم و این حرفا که انشااله عملی میشه

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
دوست عزیزم
من داره از این روند حالم بد میشه
از اینکه به راحتی دیگران بنده رو متهم میکنن دلم میسوزه
برای اون عزیزانی که به راحتی میتونن گناه بنده رو گردن بگیرن
نمیدونم اعتقادات مذهبی رفقا در چه حده
اما خوشحال میشم کسایی که منو متهم میکنن مثل خودم بچه مسلمون باشن
من کم گناهکار نیستم و بدم نمیاد کسی با این تهمت زدن ها گناهای منو بشوره
امیدوارم دوستان مسئولیت ظن و تهمتی که روا کردن رو بپذیرن و بتونن از عهده این بار سنگین بر بیان
من جا نماز آب نمیکشم
اصلا آدم مذهبی نیستم
اما به دور از اخلاقه که بخوام.... اصلا خندم میگیره خیلی بچگانه هستش.... با عقلم جور در نمیاد..... شایدم مقصر منم که جایی هستم که نباید باشم.... نمیدونم چی بگم اصلا برام این اتفاقات قابل درک نیست
حالا خوبه این مسابقه فقط در اسم هست و بحث مادیات مطرح نیست
اصلا تاپیک داره خراب میشه
حیفه به خدا
حیفه این جمع و بچه هاس که بخواد با این ..... خراب بشه
مشکل منم که دیگه نمیام و خودمم گفتم این آخرین حضورم بود
اون یه بار جایزه ای هم که تحویل گرفتم فکر خوبی براش کردم
همه دوستانی که در هفته های گذشته مورد ظلم من قرار گرفتن (شرکت کننده در مسابقه هفته های پیش) آدرس پستی برام پ خ کنن نیم کیلو عسل همگی مهمون من هستین عسل رو از همون آقای برزویان تهیه میکنم این یه هدیه هست برای این که ظلمی که کردم جبران بشه
رشوه نیست فیلم و آرتیست بازی هم نیست ادا و اطوار هم نیست
اصلا چرا به من پ خ کنید با همون آقای برزویان هماهنگ میکنم
خودم اسامی دوستان رو از مسابقات هفته های گذشته برمیدارم به جناب برزویان میدم
دوستان برای دریافت عسلشون با آقای برزویان هماهنگ بشن پرداختش رو من انجام میدم
آقا اشکان اگر به نوشته هات نگاه کنی خداوکیلی شما داری جو تاپیک رو به هم میزنی. مرد مومن من که الان بدون توهین و تهمت و باخوشرویی باهات حرف زدم ولی نمیدونم چرا شما اینجوری جواب دادی :دی
اشکان جان چه ربطی به گناه و بچه مسلمون بودن و یا جا نماز آب کشیدن داره؟ مگه من گفتم آدم کشتی؟o_O من فقط یه کلمه گفتم که منصفانه نمره ندادید و بیشتر هم منظورم این هفته هست.
این فقط یه مسابقه هست و صحبت هایی هم که انجام شده به صورت دوستانه درباره ی مسابقه هست دلیلی نداره که دلخوری و طعنه زدن و ناراحتی از جانب شما پیش بیاد.
بازم اگر از حرف های من دلخور و ناراحت شدی من هزاربار ازت عذر میخوام اشکان جان. بدون که برام عزیزی داداش

The Mechanic

Registered User
لایک‌ها
1,696
دوستان ول کنین به خدا ارزش نداره...
هدف این تاپیک فقط سرگرمی و دور هم بودنه ولاغير...
به خاطر این چیزا با هم جر و بحث نکنید...
حاج محمود شما هم اینقدر سخت گیری نکن :دی

پ ن: بنده به این نتیجه رسیدم که اگه جایزه ی عسل از میون برداشته شه، همه چی حل ميشه،حالا نظر دوستان چیه نمی دونم!

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه :)
فکر نمیکنم عسل یا کلاً جایزه در مسابقه ای که واقعاً مساله ی برد و باخت درش اهمیتی نداره، مشکل بچه ها باشه.
هدف بیشتر حضور در کنار دوستان و گفتن و خندیدن و بررسی سلیقه های مختلف در مورد موضوعات متفاوت هست.
عکس ها خیلی بهتر از گفته ها و تحلیل ها میتونن نظرات و روحیات انسانها رو در مواجهه با موضوعات نشون بدن.
دوست ندارم در این مساله ی امتیاز دهی جهت دار یا سهوی شرکت کنم چون همتون برای من قابل احترام و عزیز هستید و برای من همین که با خلقیات افراد آشنا بشم دنیایی ارزش داره. اما ادامه دادن این بحث ، روند تاپیک رو منحرف و شاید حتی تا مدتی تعطیل کنه.
به نظر من بهتره...
نه، نظری هم نمیدم.

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
پ ن: بنده به این نتیجه رسیدم که اگه جایزه ی عسل از میون برداشته شه، همه چی حل ميشه،حالا نظر دوستان چیه نمی دونم!
داداش یعنی واقعا شما فکر کردی بخاطر عسل این حرفا پیش اومده؟؟؟؟؟؟؟o_O عسل هرکس بخواد میره سوپر مارکت سرکوچه میخره.
من خداشاهده اصلا به امتیازی که به من داده شده کاری ندارم. فقط به نظر من باید نمرات منصفانه باشه. مثل همین هفته که کاربرای زیادی از جمله kyle و ibest و bitcomet و ... عکس های خیلی خوبی گذاشته بودن که میتونستن اول بشن

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
داداش یعنی واقعا شما فکر کردی بخاطر عسل این حرفا پیش اومده؟؟؟؟؟؟؟o_O عسل هرکس بخواد میره سوپر مارکت سرکوچه میخره.
من خداشاهده اصلا به امتیازی که به من داده شده کاری ندارم. فقط به نظر من باید نمرات منصفانه باشه. مثل همین هفته که کاربرای زیادی از جمله kyle و ibest و bitcomet و ... عکس های خیلی خوبی گذاشته بودن که میتونستن اول بشن
میثم جان یعنی عکس من خوب نبود؟؟؟ :D
بابا من بیچاره یه بار تا لویزان، یه بار هم تا ولنجک رفتم که بتونم غروب خورشید رو نوک برج میلاد بندازم، آخرشم نشد!!!
با این همه تلاش، فکر کنم بیشتر از همه، من در مسابقات آخر شدم :general208: :general208: :general208:
چند دفعه هم پیش اومده میخواستم عکسی رو بذارم، بعدش گفتم نه، این بدرد نمیخوره، اونوقت یکی دیگه همون عکس رو گذاشته و به مدال رسیده :general304:
هر چی هم اسپویلر میذاشتیم که شانس بقیه کم بشه و شاید ما قهرمان بشیم، نشد :p
:) این ها رو برای شوخی گفتم تا جو تاپیک کمی عوض بشه. مخلص همتون هم هستم.

بالا