برگزیده های پرشین تولز

لوگو زیر درب خودرو(welcome light)

kiaarash

Registered User
لایک‌ها
5
عکس از همه بزارید خریدارم

رنو و طرح های موهومی

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
عکس طرح های خاص به زودی قرار داده میشه باید اول ببینم از کدوماش موجود هست که شرمنده دوستان نشیم.

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
قیمت به زودی افزایش پیدا میکنه. بالاخره سومین شکایت هم از همکار رسید. گفتم اعلام کنم که بعدا شرمنده نشم. ولی اونایی که از طریق سایت خریدن یا پی ام دادن به همین قیمت قبل خواهد بود.

kiaarash

Registered User
لایک‌ها
5
رفیق ما خریداریم

شما نمونه عکس بزار

ندید نمیشه خرید کرد

طرح رنو با طرحهای موهومی

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
بله درست میفرمایین ولی اون طرحایی که تک و توک داشتیم چیز خاصی ازش نمونده اگه مایل به خرید طرح های موهومی باشین یه بنده خدایی از مغازه داران سورنا اومد هر چی تک و جفت مونده بود برد. فعلا همینا که بصورت تعداد آوردم باقی مونده. رنو هم تو انبار نداشتیم تا سفارش جدید بدم. فعلا اینارو داریم:
نیسان- سوزوکی- هوندا- مزدا- تویوتا- لکسوس- بنز- بی ام و- هیوندا- کیا- پژو

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
آپپپپپپپپپپپپپپ
محصولات جدید اضافه شد

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
هدرز و سایر محصولات به سایت اضافه شد

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
کانال ما در آپارات:
http://www.aparat.com/apshen
میتونید ویدئو هایی از نمونه های نصب شده محصولات ما رو ببینید

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
آپپپپپپپپپپپپپپپپ

ali.ahvaz

Registered User
لایک‌ها
63
آقا من اینو از یه سایت دیگه خریدم 50 تومن
دلیل 20 تومن اختلاف چیه ؟

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
دوست من شما احتمالا از سایت چاره یا تی تی تهیه کردین. من ارزونترش رو هم سراغ دارم بهتون معرفی کنم.
فرقشون تو 3 تا چیز هست:
1-smd بکار رفته که چند وات باشه، که باعث میشه نور کمتری داشته باشین یا بیشتر باشه نورش
2- تعداد لنز های موجود کیفیت و ابعاد تصویرش رو مشخص میکنه. اونی که شما تهیه کردی لنز کوچیک هست.
3- ما گارانتی میکنیم تمام محصولاتمون رو. 2-3 مورد بوده که یکیش سوخته(حالا موقع نصب سوزوندن شاید) ما رایگان عوض کردیم ولی اون سایت هم برای شما این کار رو میکنه؟؟

این لوگو ها انواع مختلفی داره. اونایی که شما خریدی مثلا ما به چاره بصورت تعداد میدیم 30 تومن به همکار هم از 30 تا 35 تومن. در ضمن یه نمونه هم داره که فلزی نیست و پلاستیکی هست 25 تومنه و بی کیفیت. ولی این رو که من دارم 70 تک فروشی میدم قیمت عمده دیگه 35 تومن نیست خیلی بالاتر هست. درضمن همین رو تو سورنا یا جاهای دیگه اگه فرضا پیدا کنید بالای 100 تومن میدن.

وقتی من خودم دارم پخش میکنم مسلما کسی که از من میگیره اگه بخواد زیر قیمت خودم بفروشه من قیمتو به قدری میارم پایین تا تمام خریدش رو دستش بمونه. ولی الان بحث کیفیت محصول هست.

همینطور در بحث زنون و دی لایت این مورد هست. دی لایت های لنزی یا فیبر نوری که سایتای دیگه میدن بعد از مدتی نصفش میسوزه. چرا؟ چون وقتی سفارش میدن 3 رنج قیمتی داره که ارزنترین رو سفارش میدن. با این حال ما هم بهترین رو واسه تک فروشی خودمون نگه میداریم(نه اینکه به کسی ندیم، خودشون نمیخوان) هم اینکه گارانتیش میکنیم.

2000 دست زنون 35 وات وارد کردیم که فقط 400 تاش کیفیت خوب داره و پر پر نمیزنه و با ریختن آب نمیسوزه و....چرا؟ چون همکار ما اونو نمیخره ولی از اونی که دونه ای 4-5 تومن ارزونتر هست میخره. دقیقا هم شکل و شمایل یکی هست ولی اون ارزونتره تو هر کارتن 100 تومن ارزونتر تموم میشه. این میشه که از 400 تا جنس خوب 90 درصد تو سایت خودمون فروخته میشه.

توضیحات تصویری بیشتر رو براتون از تفاوت محصول خودمون با اونی که سایتای دیگه میفروشن از سایت خود شرکتش تو چین که ازش مستفیم خرید میکنیم گذاشتم:

2d1dfdeb3a98cb5b0641b3e422c85387.jpg

ali.ahvaz

Registered User
لایک‌ها
63
ممنون
ینی تا حالا تو عمرم انقد واضح قانع نشده بودم
واقعا ممنون از توضیحات کاملتون
دوستان با تفاسیر دوست گرامیمون و همچنین سوختن یکی از اس ام دی های لوگوهای خودم ، پس بهتره بیشتر هزینه کنید و اینو بخرید ( از چاره خریدم )
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما و همچنین فروش روزافزون محصولاتتون

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
خواهش میکنم شما محبت دارین. بالاخره ما هم داریم کاسبی میکنیم باید مشتری از خریدش اطلاع داشته باشه. سوال دیگه ای هم بود در خدمتم.

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
قیمت ها به دلیل حذف خرده فروش هایی که بازار رو خراب کردن پایین اومد.
لوگو درجه 2 با قیمت 48 تومن تو سایت برای خرید موجود هست.

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
تو پست قبلی توضیح دادم خدمتتون ما 3 مدل وارد کردیم.
درجه 1 که 70 تومن میدادم و کیفیت عالی داره
درجه 2 که لنز کوچیک هست و بعضیاشون لنز کمتر دارن و الان 40 تا 60 تومن میفروشن(مغازه ها 100 تومنم میدن!)
درجه 3 پلاستیکی که کلا خودمون نمیفروشیم و کارتونی میدیم.

حالا همون درجه 1 رو که 70 میدادیم با تخفیف 65 میدیم فعلا به دلایلی.
ولی اون درجه 2 رو هم تو سایت برای خرید گذاشتیم به قیمت 48 تومن که خدایی نکرده کسی فکر نکنه الکی دارم بازار گرمی میکنم و از خودم اسم و کیفیت در میارم. واسه اثبات ادعای خودم از هر دو مدل برای فروش گذاشتم و حق انتخاب با خریدار هست. قیمت درجه 2 هم قیمتی دادم که کسی نتونه زیر اون بفروشه و بازم مارو بد نام و گرون فروش نشون بده.
خلاصه هر کی از هر کدوم که بخواد موجود هست و در خدمتیم. برای من درجه 2 و درجه 1 سودش یکسان هست ولی هدف ما وفاداری مشتری هست.

همینطور این امر در مورد سایر محصولات مثل زنون، دی لایت و... هم اجرا شده و تا جای ممکن تخفیف خورده.
بازم سوالی بود در خدمتم.

sami40

Registered User
لایک‌ها
42
متاسفانه رنو زیاد مشتری نداشت نیاوردیم
سری بعدی حتما

بالا