برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
بنظرم برای فت یکم قیمت بالاست

tripleb

Registered User
لایک‌ها
106
پس اگه موردی مد نظرتون بود طتفا خبرم کنید.ممنون

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
سلام دوستان
یه سری سوال داشتم مربوط به خرید ps3 من میخوام ps3 بگیرم و با کبری کپی خورش کنم
اولش که رفتم سوال و پسر و جو فهمیدم که سوپر اسلیم ها به دلیل کوچیک تر شدن و نازک تر شدنش صداش بیشتره و بیشتر داغ میکنه و اگه با کبری کپی خورش کنی که دیگه واویلا
رفتم سراغ اسلیم ها فهمیدم که اسلیم ها ۲ نوع داره مدل های اولیه که ۱۲۰ و ۲۵۰ گیگی بودن و دیگه تولید نمیشن. مدل دوم که همین ۱۶۰ و ۳۲۰ گیگی هاست
۱.حالا سوالم اینه که اول از همه قیمت ps3 مدل اسلیم ۱۶۰ و ۳۳۰ گیگ اورجینال خور چنده؟
۲.من میخواستم با برد کبری کپی خور کنم مدل 5.30A. میخواستم ببینم کسایی تا حالا با کبری کپی خور کردن و دارن استفاده میکنن تا حالا مشکلی برای دستگاه پیش نیومده و مشکلی ندارن؟؟
۳.تعمیرکار قابل اعتماد که دستگاه و با کیت ببرم پیشش و برام نصب کنه و برنامه های مخصوص شو بریزه معرفی کنید و اینکه چن میگیره؟؟؟
۴.من که میخوام بدم با کبری کپی خور کنن ۱۶۰ گیگ بگیرم یا ۳۲۰ گیگ؟؟
دوستان پیشاپیش ممنون به خاطر کمکتون فقط اگه بشه زودتر جواب بدید ممنون میشم چون میخوام تا ۱ شهریور بگیرم

aloneboy_p75

Registered User
لایک‌ها
72
سلام و خسته نباشید
داداش به نظرم یه اسلیم ترو تمیز کپیخور نرم افزاری پیداکنی خیلی بهتر باشه.
بازم از اساتید پرس و جو کن ولی به نظر من برد کبری خوب نیست.
منم چند روز پیش یه اسلیم 320 گیگ کپی خور نرم افزاری با دوتا دسته و کابل اچ دی ام آی 850 گرفتم.(البته دست دوم )

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
سلام و خسته نباشید
داداش به نظرم یه اسلیم ترو تمیز کپیخور نرم افزاری پیداکنی خیلی بهتر باشه.
بازم از اساتید پرس و جو کن ولی به نظر من برد کبری خوب نیست.
منم چند روز پیش یه اسلیم 320 گیگ کپی خور نرم افزاری با دوتا دسته و کابل اچ دی ام آی 850 گرفتم.(البته دست دوم )
باشه حتما. مرسی از نظرتون

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
دوست عزیز یه ps3 کپیخور دسته دوم بگیر که خودش کپیخور باشه.اگه بخای اورجینال خور بگیری و کپیخور کنی بالای یه تومن باهات در میاد
الان 320 اورجینال خور یه تومن و 160 اورجینال خور 840 تومنه

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
البته ارزون شده 320 اورجینال خور 850 160 اورجینال خور 760

Satan1992

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
:Dیه ps4 خریدم.مبارکم باشه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها میخوام یه پلی استیشن 3 کپی خور نرم افزاری مدل اسلیم تمیز بخرم قیمت را میگه 1200 با یه دسته + 1 سیدی بوت + پر از بازی میکنه + آپدیت به آخرین فریم ور به نظرتون میارزه؟

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
سلام بچه ها میخوام یه پلی استیشن 3 کپی خور نرم افزاری مدل اسلیم تمیز بخرم قیمت را میگه 1200 با یه دسته + 1 سیدی بوت + پر از بازی میکنه + آپدیت به آخرین فریم ور به نظرتون میارزه؟
داره خیللللللی گرون میده. اگه ۱ تومن داد بردار.
الان اسلیم ۳۲۰ گیگ اکبند ۸۵۰،۰۰۰ تومنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
الان میرم مغازش ببینم چند میگه

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
الان میرم مغازش ببینم چند میگه
ببین چون که داری دس دوم میگیری
به کنسول دقت کن ببین تمیزه یا نه خط و خش و خوردگی نداشته باشه همه ی مواردی که رو جعبه نوشته شده رو داشته باشه ببین پلمپ دستگاه باز نشده باشه. قبل از اینکه پولو بدی به یارو بگو به شرط تست ازت میخرم و یه ۱۰ دقیقه ای با کنسول بازی کن ببین هیچ گونه مشکل خاصی مثل صدای زیاد فن یا داغ کردن غیر عادی نداره اگه همه اینا اوکی بود و یارو هم زیاد تخفیف نمیداد بش بگو 1,100,000 هم برمیدارم
امیدوارم که کنسول خوبی بخری

http://forum.persiantools.com/index...-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/

feri 77

Registered User
لایک‌ها
30
به کنسول دقت کن ببین تمیزه یا نه خط و خش و خوردگی نداشته باشه همه ی مواردی که رو جعبه نوشته شده رو داشته باشه ببین پلمپ دستگاه باز نشده باشه. قبل از اینکه پولو بدی به یارو بگو به شرط تست ازت میخرم و یه ۱۰ دقیقه ای با کنسول بازی کن ببین هیچ گونه مشکل خاصی مثل صدای زیاد فن یا داغ کردن غیر عادی نداره اگه همه اینا اوکی بود و یارو هم زیاد تخفیف نمیداد بش بگو 1,100,000 یا 1,050,000 هم برمیدارم

http://forum.persiantools.com/index...-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
عزیز خودتم یه سرچ کن.راست میگن خیلی زیاد میگه.یکی از دوستان یه اسلیم 320 گیگ پلمپ پر از بازی با دودسته و وسایل کامل رو 920 خریده
خودمم زیاد سرچ داشتم حده اقلش دیگه 1100 دیدم میگم شاید چون ازش چکی بر میدارم این قیمت را گفته پلمپ یعنی چجوری ؟ وسایلش شامل چیا میشه راستی ؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
به کنسول دقت کن ببین تمیزه یا نه خط و خش و خوردگی نداشته باشه همه ی مواردی که رو جعبه نوشته شده رو داشته باشه ببین پلمپ دستگاه باز نشده باشه. قبل از اینکه پولو بدی به یارو بگو به شرط تست ازت میخرم و یه ۱۰ دقیقه ای با کنسول بازی کن ببین هیچ گونه مشکل خاصی مثل صدای زیاد فن یا داغ کردن غیر عادی نداره اگه همه اینا اوکی بود و یارو هم زیاد تخفیف نمیداد بش بگو 1,100,000 هم برمیدارم

http://forum.persiantools.com/index.php?threads/فروش-PSP-STREET-با-2-رم-و-100-گیگ-بازی+لوازم-جانبی-با-قیمت-خوب.602523/

دیروز رفتم دستگاه را دیدم خود دستگاه خش و خط نداشت ولی دسته یکم خش داشت .یه فیش داشت و یه سیدی بوت و یه دسته همین .اچ تی ام ال هم نداشت . پشتشم نگاه کردم اون آرمی که داره معمولی بود انگاری دست نخورده به نظرت دیگه باید به چیا دقت کنم

بالا