برگزیده های پرشین تولز

اصلاع صورت؛ تیغ یا ماشین؛ چپه تراش؛ معمولی

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
دوستان من یه چیزی میخوام که ریش رو از ته نزنه، مثلا یه نیم میل بمونه یا مثلا ته ریشی که اصلا ریش قابل لمس نباشه، متوجه منظورم هستین؟!

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

کسی هست اینجا ک مدت طولانی، هر روز، چپه تراش کرده باشه باتیغ؟ چند سال.

parsiangsm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ممنون از راهنمایی هاتون واقعا نظرات خوبی خوندم تو این تاپیک

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان من یه چیزی میخوام که ریش رو از ته نزنه، مثلا یه نیم میل بمونه یا مثلا ته ریشی که اصلا ریش قابل لمس نباشه، متوجه منظورم هستین؟!
با ماشین ریش تراش های درست حسابی میتونی اینکارو کنی.. که تنظیم کنی با چه شماره ای بزنی..

mrrasool

Registered User
لایک‌ها
30
موزر 1400 قیمتش هم حدود 75 تومنه

mrrasool

Registered User
لایک‌ها
30
دمت گرم داداش، مطمئنی؟ از کجا بخرم؟
ماشین اصلاح موزر 1400 نیاز به تعریف نداره.
در حال عادی ریش رو تا اندازه‌ی 0.1 میلیمتر کوتاه میکنه. یک دسته در کنارش وجود داره که پنج تا دنده داره.
شما با فشار دادن هر دنده یک دهم میلیمتر به اندازه‌ی مو اضافه می‌کنید. یعنی شما بدون شانه می‌توانید موها را در اندازه‌های 0.1، 0.2، 0.3، 0.4، 0.5، 0.6 میلیمتر کوتاه کنید.
البته اگر از شانه‌ی مخصوص همراه هم استفاده کنید می‌توانید اندازه های مختلف از دو میلیمتر تا 16 میلیمتر را هم داشته باشید.
قیمت آلمانی اصلش حدود 74 تومن هست. هرجا که ماشین اصلاح بفروشه این رو هم میفروشه
این تاپیک هم فکر کنم آلمانی اصلش رو میده 70 تومن:
http://forum.persiantools.com/threa...و-باگارانتی-و-بهترین-قیمت-وحراج-هفتگی.554235/

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
تشکر دوست عزیز، دوستانی که تجربه اصلاح صورت با موزر را دارن بفرمان که پوست رو اذیت نمیکنه؟ چون خود آرایشگرها بیشتر برای موی سر از آن استفاده می کنند تا موی صورت.

بالا