برگزیده های پرشین تولز

سوال در رابطه با داغ کردن لپ تاپ ایسوس N550 JK

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دوستان عزیز نیازی به هزینه کردن الکی نیست (Cool Pad و..) این شرایط نرماله و نیازی به هزینه و... نیست.

موفق باشید

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
دوستان عزیز نیازی به هزینه کردن الکی نیست (Cool Pad و..) این شرایط نرماله و نیازی به هزینه و... نیست.

موفق باشید
اقا گفتیو . هر مشکلی پیش اومد برام میام سراغت
127fs4730978.gif

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

mahdi_empror

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
حاژی مطمنی ان550 جی کا داری؟
البته جسارت نشه این ارور مربوط به دایرکس هست واسه من روی ویندوزش همشون نصب بود و بازیا رو بدون نصب هیچگونه دایرکس و وی سی اجرا کردم .
اینو کپیش کن توی c . Windows . System32
البته پیشنهاد میکنم دایرکس رو نصب کنی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
اره مطمعنام نمیدونم چرا اینطور شد ولی بابت کمکت ممنون راستی macafe رو باک کردم سرعتش خوب شد

mahdi_empror

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببخشید یه سوال دیگه تو کاتالوگش زده سی پیو هزول تو خود سیستم از کجا باید ببینیم هزوله؟

r00t_t@briz

Registered User
لایک‌ها
2
منم این مدل رو دارم دماهایی که گذاشتید مشکلی نداره پشت لب تاپ رو نگاه کنید فن رو دقیقا در قسمت خروجی فن لب تاپ قرار بدید تا تهویه سریع تر صورت بگیره

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
فن یا کول پد باید در مجاورت ورودی هوای زیر لپتاپ قرار بگیره تا هم زیر دستگاه رو خنک کنه و هم هوا رو پمپ کنه بداخل
در غیر اینصورت کارایی مطلوبی از کولپد نخواهید گرفت

mahdi_empror

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان من این لپتاپو یعنیasus n550jkرو عوض کردم ولی تو اینترنت هرچی دنبال درایوراش میگردم نیستش کسی هست ک بتونه کمکم کنه خواهشا سری تر بگید

mahdi_empror

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ویندوزش رو منظورمه ولی درایور کارت گرافیکاشو فقط پیدا کردم

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

mahdi_empror

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
اینو خودم پیدا کردم ولی اگه یکم دقت کنی ویندز8 و 8.1 رو داره جای بهتری نیست من کلی از یه سایت دیگه دانلود کردم اخرش هیچ کدومش جواب نداد
دوست عزیز وقتی خود شرکت سازنده، درایوری برای سایر سیستم عامل ها قرار نداده شما جای دیگه ای نمیتونید پیدا کنید
گرچه از راه بررسی مادربرد و یا مراجعه به دیتاشیت(block diagram) و تشخیص تک تک تراشه های کنترلر، میشه با دردسر بدنبال درایورهای مورد نظر گشت اما ممکنه همیشه به نتیجه ی مثبت منتهی نشه
الان روشن نیست دنبال نصب چه سیستم عامل متفاوتی هستید اما اگر ویندوزهای نسخه ی پایینتر هست، در صورتیکه همین درایورها چه از راه نصب خودکار و چه نصب دستی باعث شناسایی قطعات نشد، بهتره قید اینکار رو زده و به نصب ویندوز 8 یا 8.1 اکتفا کنید
در موارد مشابه دیده شده در صورت نصب سیستم عاملهای قدیمی تر، گذشته از افت سرعت لپتاپ برخی سخت افزارها از قبیل وایرلس، بلوتوث و یا ... هم قابل شناسایی و راه اندازی نیستند

mahdi_empror

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوست عزیز وقتی خود شرکت سازنده، درایوری برای سایر سیستم عامل ها قرار نداده شما جای دیگه ای نمیتونید پیدا کنید
گرچه از راه بررسی مادربرد و یا مراجعه به دیتاشیت(block diagram) و تشخیص تک تک تراشه های کنترلر، میشه با دردسر بدنبال درایورهای مورد نظر گشت اما ممکنه همیشه به نتیجه ی مثبت منتهی نشه
الان روشن نیست دنبال نصب چه سیستم عامل متفاوتی هستید اما اگر ویندوزهای نسخه ی پایینتر هست، در صورتیکه همین درایورها چه از راه نصب خودکار و چه نصب دستی باعث شناسایی قطعات نشد، بهتره قید اینکار رو زده و به نصب ویندوز 8 یا 8.1 اکتفا کنید
در موارد مشابه دیده شده در صورت نصب سیستم عاملهای قدیمی تر، گذشته از افت سرعت لپتاپ برخی سخت افزارها از قبیل وایرلس، بلوتوث و یا ... هم قابل شناسایی و راه اندازی نیستند
ممنون

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
بالا