برگزیده های پرشین تولز

از بین این گوشیها کدومو بخرم

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
با سلام خدمت دوستان ... من میخواستم گوشی بگیرم تو محدوده 1 تا 1.200 میخواستم ببینم بین این چند گوشی زیر کدومو بگیرم واقعا موندم :
1. galaxy s4 i9505 قیمت : 1.200.000
2. htc desire 816 قیمت : 1.000.000
3. experia z قیمت : 1.100.000
لطفا راهنمایی کنید مخصوصا کسایی که داشتن نظرشوونو بگن

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
بودجه ی من هم توی رنج شماست ولی چون ضد اب و خاک میخوام فکر کنم نظرمون به هم نخونه
ولی دنبال میکنم ببینم دوستان چه کمکی میکنن
من فعلا موندم کلا برم سونی بخرم یا نه چون دیدم دردسرها ی مدل پنل داره یعنی به دید یه کاربر عادی مثل منو شما گوشی اسمش اکسپریا زد هست ولی چندین مدل داره چون پنل های متفاوتی دارن ویه سری از این پنل ها بدنامند و میسوزن ! حالا چجوری بفهمیم خدا میدونه !
گارانتی داشتن یا نداشتن هم بخش دیگه ای از ماجراست
پولم میرسید یه راست میرفتم سامسونگ s5 میگرفتم

L7 II

sajadpbk

Registered User
لایک‌ها
268
کیفیت بهتر و رزلوشن بهتر اما پنل sharp افتضاح هست

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
کیفیت بهتر و رزلوشن بهتر اما پنل sharp افتضاح هست
اا آخه من نظرات کاربرای z رو پرسیدم میگن صفحش بی رنگو رو هست دوربینش در حد 8 هست و باتریشم یکم خوب نیست یعنی این پنل بهتر میکنه اینا رو

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
بنظر من اگه میخوای همیشه کلاس داشته باشی و همیشه هم سرمایت حفظ بشه و افت قیمت نداشته باشی فقط برو سراغ آیفون...

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
اا آخه من نظرات کاربرای z رو پرسیدم میگن صفحش بی رنگو رو هست دوربینش در حد 8 هست و باتریشم یکم خوب نیست یعنی این پنل بهتر میکنه اینا رو

یکی از دوستای منم داره که خیلی دوسش داره و همه جا هم مهرفیش میکنه اصلا خود اون اول این گوشق رو به من معرفی کرد , دیروز واسه مشورت بهش زنگ زدم گفت دقیقا ایراداش یکی همین ال سی دیه که یکم بی روحه یکیم اینکه زاویه دیدش کمه یعنی قایم باید نگاهش کنی
سونیه دیگه , به خاطر ضد ابی نبود سمتش نمیرفتم خدایش

L7 II

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
دوست عزیز شما بگین که بیشتر چه چیزی براتون مهمه تا بهتر بشه نظر داد.
ولی صرفا از بین همینایی که نوشتی در خرید S4 خصوصا اینکه نسخه اسنپ دراگون (9505) هست شک نکن. بعد از S4 سونی Z که البته اصلا قابل قیاس با 9505 S4 نیست.
اون HTC هم کلا ول کن.

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
من فقط تقاضای اب دارم :D
واسه من مشکل اب و گرد خاک مهمه
L7 II

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
دوست عزیز شما بگین که بیشتر چه چیزی براتون مهمه تا بهتر بشه نظر داد.
ولی صرفا از بین همینایی که نوشتی در خرید S4 خصوصا اینکه نسخه اسنپ دراگون (9505) هست شک نکن. بعد از S4 سونی Z که البته اصلا قابل قیاس با 9505 S4 نیست.
اون HTC هم کلا ول کن.
من میخواستم رمش حتما دو باشه بعدشم صفحه چون cpu هام خیلی تفاوت محسوس ندارن به نظر خودمم s4 بگیرم ولی z قاب شیشه ایش با ضد آب بودنش خیلی حال میده بعد یکی از دوستان اینجا گفتن اگه پنل jdc بگیرم مشکل صفحه نمایش z حل میشه

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
من میخواستم رمش حتما دو باشه بعدشم صفحه چون cpu هام خیلی تفاوت محسوس ندارن به نظر خودمم s4 بگیرم ولی z قاب شیشه ایش با ضد آب بودنش خیلی حال میده بعد یکی از دوستان اینجا گفتن اگه پنل jdc بگیرم مشکل صفحه نمایش z حل میشه
از نظر مشخصات فنی خیلی نزدیک به هم هستن و اس 4 سی پی یوش 1.9 هست ولی زد 1.5 و از نظر باقی موارد تقریبا تو یه سطح هستن:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5371&idPhone2=5204

ولی مهمترین تفاوتی که این گوشی ها رو از هم جدا می کنه صفحه نمایششون هست که صفحه زد اصلا (اصلا) قابل مقایسه با اس4 نیست و خیلی خیلی ازش ضعیف تر هست به خاطر اینکه صفحه زد TFT هست که به نوعی بی کیفیت ترین و بی روح ترین صفحه نمایش بین صفحه ها هست و به گرد پای سوپر آمولد هم نمیرسه. حتا Z2 که از صفحه IPS (که یه کم از TFT بهتر هم هست) استفاده می کنه رو هم من کنار نوت 3 که صفحه اش آمولد هست قرار دادم انگار صفحه سیاه سفید بود! یعنی شما با آمولد کار کنی صفحه های دیگه برات کلا بی رنگ جلوه می کنه. اگه همچین موردی برات مهم نیست که همون سونی رو بگیر ولی من خودم باشم هیچوقت بین اس4 و زد، زد رو انتخاب نمی کنم به خاطر مسائلی مثل شیشه ای و ضد آب بودن. ولی از حق نگذریم قیافه و طراحی زد هم واقعا حرف نداره و اس4 هیچی نیست در برابرش.

shahriar_q

Registered User
لایک‌ها
40
از نظر مشخصات فنی خیلی نزدیک به هم هستن و اس 4 سی پی یوش 1.9 هست ولی زد 1.5 و از نظر باقی موارد تقریبا تو یه سطح هستن:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5371&idPhone2=5204

ولی مهمترین تفاوتی که این گوشی ها رو از هم جدا می کنه صفحه نمایششون هست که صفحه زد اصلا (اصلا) قابل مقایسه با اس4 نیست و خیلی خیلی ازش ضعیف تر هست به خاطر اینکه صفحه زد TFT هست که به نوعی بی کیفیت ترین و بی روح ترین صفحه نمایش بین صفحه ها هست و به گرد پای سوپر آمولد هم نمیرسه. حتا Z2 که از صفحه IPS (که یه کم از TFT بهتر هم هست) استفاده می کنه رو هم من کنار نوت 3 که صفحه اش آمولد هست قرار دادم انگار صفحه سیاه سفید بود! یعنی شما با آمولد کار کنی صفحه های دیگه برات کلا بی رنگ جلوه می کنه. اگه همچین موردی برات مهم نیست که همون سونی رو بگیر ولی من خودم باشم هیچوقت بین اس4 و زد، زد رو انتخاب نمی کنم به خاطر مسائلی مثل شیشه ای و ضد آب بودن. ولی از حق نگذریم قیافه و طراحی زد هم واقعا حرف نداره و اس4 هیچی نیست در برابرش.
آره پس دیگه احتمالا همون s4 بگیرم گوشی های دیگه هم توصیه میکنن مثل z1 compact و note 3 neo و... که قیمتاشونم کم کم داره میره بالا 1.200 که من ندارم همینو میگیرم پس آقا خیلی لطف کردید.

بالا