برگزیده های پرشین تولز

تست 3g ایرانسل در همدان

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
دوست عزیز اون که شما میگی لطف و ایرانسل یا هر شرکتی اسم رایگان رو میذاره روش ! مطمئن باش پولش رو ازت گرفته !
اگر فکر کنی شرکت های اینترنتی و اپراتورها در ایران دلشون به حال مردم سوخته یا میسوزه سخت در اشتباهی .
اینم بگم بهت به عنوان یه توصیه :
هیچ وقت در این مملکت از چیزی تعریف نکن ! حتی اگر خوب باشه !
اگر بگی فلان پارک چقدر قشنگه ، و دوستت هم بگه و فلانی هم بگه و دهن به دهن بشه ، فردا درخت هاش رو شهرداری بریده یا نیمکت هاش رو کنده که مبادا موجبات فساد بشه !
اگر بگی مخابرات چقدر خوب شده ، چقدر خدمات میده ، همسایتون هم بگه ، بقال سر کوچه هم بگه و دهن به دهن بشه ، تمام اون خدمات رو جمع میکنه یا کم میکنه یا هزینش رو چند برابر میکنه !
اگر بگی اینترنت فلان شرکت چقدر خوبه ، و دوستت هم بگه ، و بری دانشگاه اونجا هم بگن و دهن به دهن بشه ، فردا اون شرکت تغییر رویه میده !
میدونی چرا ؟ چونکه در این مملکت کسی ظرفیت تعریف کردن نداره ! اگر تعریف کنی فکر میکنن زیاد فروشی کردن !
حالا وای به روزی که از یه چیز بد بخوای تعریف هم بکنی ! پس فرداش از فرداش و فرداش از امروزش بدتر میشه !
بنده هم از سال 82 کاربر اینترنتم ، البته اگر اسمش رو اینترنت بگذاریم اون هم با این توضیح که بنده 8 سال دیال آپ استفاده کردم ، 2 سال جی پی ار اس و 1 سال وایمکس مبین نت و ایرانسل ، فقط به این گناه که اینجا فیبر نوری هست و حتی مخابرات هم اینترنت نمیده ! اون هم در اصفهان ! حالا جای من باشی از چی تعریف باید بکنی ؟
بنده در این 10 ماه گذشته 1 ملیون تومن برای وایمکس مبین نت و ایرانسل هزینه کردم ، فقط 450 تومن پول مودم این دو شرکت رو دادم !
وقتی میگم همشون دزد هستند یعنی این !
بنده طرح 6 ماهه دو مگ مبین نت گرفتم به حساب اینکه ارزونتر در میاد و با تخفیف و مبلغ 175 تومن واریز کردم .
بعد از دوماه اومد شبانه رایگان رو برداشت ، شکایت کردم ! چند بار هم زنگ زدن مثلا دارن به شکایت رسیدگی میکنن !
به خاطر 15 گیگابایت بنده 175 تومن پول دادم ! حالا من باید مثل شما از چی تعریف کنم ؟!
از وضعیت خوب مخابرات ؟! از وضعیت خوب مبین نت ؟! از وضعیت خوب ایرانسل ؟!
شما اولین کسی هستی که میبینم از یک اپراتور یا شرکت ارائه دهنده اینترنت طرفداری میکنی !
همشون مثل هم هستند ، فرقی نداره ، فقط اسم حسن شده حسین اسم حسین شده علی
ان شال اله شما هم به پای 3G ایرانسل پیر بشی و لذت ببری !
بنده هم دوست دارم خوب باشه ، ولی میدونم و میدونی و میدونیم که نمیشه !
موفق باشی
من همون طور که اول بحث هم گفتم نمیخوام از شرکت خاصی دفاع کنم ، منم نگفتم اینترنت ایرانسل یا شرکت دیگه ای خوبه یا بده!
فقط با یکسری از دلایل منطقی ( از نظر خودم ) پاسخ شما رو دادم ، واگر نه همه جهان وضعیت اینترنت ایران رو میدونند!!

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
من از رفتار دوستمونdata4u تعجب کردم

ایرانسل یه طرح جدیدی رو ارائه کرده این دوستمون هم اومده یه تست ازش گرفته که خب باید یه تشکر اساسی ازش کرد،نه که بیای و تا این حد تاپیک رو زیر سوال ببری و فلان حرف
نمیدونم فلان اپراتور دزده و ... به این تاپیک چه ربطی داره آخه؟؟؟؟
رفتار استارتر هم تا به اینجا رو باید ستایش کرد که هیچگونه عکس العمل زشتی رو در قبال این حرکتتون نکرد.
اصن برا خودم سوال بود که این اپراتور که این طرح رو ارائه کرده در چه حدی هستش که خب دوستمون زحمت اینکار رو کشیدن.

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
من از رفتار دوستمونdata4u تعجب کردم

ایرانسل یه طرح جدیدی رو ارائه کرده این دوستمون هم اومده یه تست ازش گرفته که خب باید یه تشکر اساسی ازش کرد،نه که بیای و تا این حد تاپیک رو زیر سوال ببری و فلان حرف
نمیدونم فلان اپراتور دزده و ... به این تاپیک چه ربطی داره آخه؟؟؟؟
رفتار استارتر هم تا به اینجا رو باید ستایش کرد که هیچگونه عکس العمل زشتی رو در قبال این حرکتتون نکرد.
اصن برا خودم سوال بود که این اپراتور که این طرح رو ارائه کرده در چه حدی هستش که خب دوستمون زحمت اینکار رو کشیدن.
سلام
دوست عزیز بنده تاپیک رو زیر سوال نبردم و نمی برم و همچنین قصدی هم ندارم.
اینکه این دوستمون تست میزنه خیلی خوبه ، کی گفته بد هست ؟
کسی نمیتونه بگه در این محیط مجازی از دانش و اطلاعات دیگران بهره نبرده ، حالا من باشم یا شما یا دیگری .
حرف من کاملا واضح بود ، من تعجب میکنم چرا شما اصل حرفم رو نگرفتید .
الان این داستان 3G نه فقط در این تاپیک دوستمون سر زبون ها افتاده ، بلکه جاهای دیگه هم داریم میبینیم ، خلاصه حرف من این بود :
انتظار نداشته باشید چیزی به نفع مشتری تموم بشه ، باز هم یک کلک جدید برای سر کیسه کردن !
دلایلم رو هم کامل گفتم ، سرعت 250 که هیچ ، اگر سرعت 2500 هم باشه با توجه به محدودیت حجم فقط منفعتش به جیب اپراتور هست .
تنها نکته مثبت پینگ خوب هست که این هم به خاطر خلوت بودن شبکه هست که اینطور نمیمونه .
من کجای حرفم گفتم آقا چرا تست زدی ؟! اتفاقا خیلی کار خوبی کرده ایشون تست زده ، دراین بحثی نداریم .
من میگم ذوق مرگ نشید ، چون مثل همیشه اونی که سرش کلاه میره مشتری هست .

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
دوست عزیز اون که شما میگی لطف و ایرانسل یا هر شرکتی اسم رایگان رو میذاره روش ! مطمئن باش پولش رو ازت گرفته !
اگر فکر کنی شرکت های اینترنتی و اپراتورها در ایران دلشون به حال مردم سوخته یا میسوزه سخت در اشتباهی ...
موفق باشی
جانا سخن از زبان ما میگویی..بخدا وقتی تک تک حرفاتو میخوندم انگار داشتم از تو فکر خودم میخوندم!
آقایی که میگی 5مگ واسه کارای بانکی و فلان وبهمان ببخشیدا ولی من فکر میکنم بخاطر اینطور افکاره که ما الان وضعمون اینه..
@data4u هروقت ایرانسل از این پیامکا میده من کلی بد وبیراه میفرستم براشون!هرچند هیچکی اونور اینارو نمیخونه ولی حداقل یکم دلم خنک میشه که ساکت نموندم!اینا فکر کردن مردم ایران مثل خودشون ابلهن,گدان.
همیشه هم تو نظرسنجی های شرکت ADSLهمه رو بد و خیلی بد میزنم.
نمیدونم چجوری اوج نفرت وخشممو باید نشون بدم..هرچند همه قلب و روح ما توایرانه ولی انقدر به اصلاحات ناامید شدم که فقط میگم هرکی میخواد بدبخت نشه باید زندگیشو برداره و بره.به نظر من حتی نمیشه به ایران گفت کشور در حال توسعه.سرعت پیشرفت تو خیلی زمینه ها لاک پشتی و تو زمینه های زیادی هم کاملا درحال پسرفته.وقتی مثلا شیب پیشرفت یه ورزشی مثل فوتبال (اگه شیبی وجود داشته باشه)از شیب پیشرفت دنیا کمتر باشه یعنی مارفته رفته عقبتر میمونیم و این یعنی پسرفت.

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
جانا سخن از زبان ما میگویی..بخدا وقتی تک تک حرفاتو میخوندم انگار داشتم از تو فکر خودم میخوندم!
آقایی که میگی 5مگ واسه کارای بانکی و فلان وبهمان ببخشیدا ولی من فکر میکنم بخاطر اینطور افکاره که ما الان وضعمون اینه..
@data4u هروقت ایرانسل از این پیامکا میده من کلی بد وبیراه میفرستم براشون!هرچند هیچکی اونور اینارو نمیخونه ولی حداقل یکم دلم خنک میشه که ساکت نموندم!اینا فکر کردن مردم ایران مثل خودشون ابلهن,گدان.
همیشه هم تو نظرسنجی های شرکت ADSLهمه رو بد و خیلی بد میزنم.
نمیدونم چجوری اوج نفرت وخشممو باید نشون بدم..هرچند همه قلب و روح ما توایرانه ولی انقدر به اصلاحات ناامید شدم که فقط میگم هرکی میخواد بدبخت نشه باید زندگیشو برداره و بره.به نظر من حتی نمیشه به ایران گفت کشور در حال توسعه.سرعت پیشرفت تو خیلی زمینه ها لاک پشتی و تو زمینه های زیادی هم کاملا درحال پسرفته.وقتی مثلا شیب پیشرفت یه ورزشی مثل فوتبال (اگه شیبی وجود داشته باشه)از شیب پیشرفت دنیا کمتر باشه یعنی مارفته رفته عقبتر میمونیم و این یعنی پسرفت.
اول این که بحث این مشکلات تو این تاپیک کار درستی نیست ، بعدش این که بنده اگر از چیزی 100 درصد هم متنفر باشم باز هم بهش به چشم منتقی نگاه میکنم ، بنده هم خیلی منتقی گفتم 5 مگابایت برای کارهای بانکی کافی هستش ، شما هم یه دلیل منتقی بیار برای بنده که منم بگم بله شما درست میگی! از روی احساسات صحبت کردن چیزی رو تغییر نمیده.

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
من برای همه حرفایی که زدم دلیل دارم.اگه از رو احساس عمل میکردم نمیگفتم تو نظر سنجی بد و خیلی بد میزنم میگفت از دم بد میزنم.من اتفاقا کامل مواردشو میخونم منتها همرو یک درجه شیفت به سمت بد میدم تا امر بهشون مشتبه نشه که دارن ارائه خدمات میدن.من قبول دارم که الان سرعت بعضی اپراتورهای جدید خوبه.هرچند از میانگین جهانی هنوز خیلی پایینتره ولی چون موقته وپایدار نیست پشیزی نمی ارزه و تعریف وتمجید ازش نتیجه ای جز پایین تر اومدن سطح امکانات رو نداره.
برای اون صحبت شما هم هرچند توضیح واضحاته ولی بایه مثال میگم.. میشه مثلا اداره آب بگه یه بشکه آب واسه کسی که میخواد وضو بگیره زیادم هست بیش از این نیاز نداره؟ وقتی ایرانسل میگه 100000ریال شارژ کن تا 100ریال هدیه بگیری چه معنی میده؟بااین وجود من همیشه گفتم ایرانسل سگش شرف داره به بعضیا.
رایتل وقتی هرگیگ ترافیکو 9000تومن قیمت گذاشته.سرگردنس مگه؟بازار خودرو از این بدتر.بازار به ظاهر رقابتیه ولی همشون بازار تک قطبین.اینجاس که هردو شرکت خودروساز(!!) ماشین های 40سال پیششونو وارد بازار میکنن و مشتری ها بخاطر نبود رقابت مجبور به خریدن اونا میشن و جونشونو میگیرن کف دستشون.

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
من برای همه حرفایی که زدم دلیل دارم.اگه از رو احساس عمل میکردم نمیگفتم تو نظر سنجی بد و خیلی بد میزنم میگفت از دم بد میزنم.من اتفاقا کامل مواردشو میخونم منتها همرو یک درجه شیفت به سمت بد میدم تا امر بهشون مشتبه نشه که دارن ارائه خدمات میدن.من قبول دارم که الان سرعت بعضی اپراتورهای جدید خوبه.هرچند از میانگین جهانی هنوز خیلی پایینتره ولی چون موقته وپایدار نیست پشیزی نمی ارزه و تعریف وتمجید ازش نتیجه ای جز پایین تر اومدن سطح امکانات رو نداره.
برای اون صحبت شما هم هرچند توضیح واضحاته ولی بایه مثال میگم.. میشه مثلا اداره آب بگه یه بشکه آب واسه کسی که میخواد وضو بگیره زیادم هست بیش از این نیاز نداره؟ وقتی ایرانسل میگه 100000ریال شارژ کن تا 100ریال هدیه بگیری چه معنی میده؟بااین وجود من همیشه گفتم ایرانسل سگش شرف داره به بعضیا.
رایتل وقتی هرگیگ ترافیکو 9000تومن قیمت گذاشته.سرگردنس مگه؟بازار خودرو از این بدتر.بازار به ظاهر رقابتیه ولی همشون بازار تک قطبین.اینجاس که هردو شرکت خودروساز(!!) ماشین های 40سال پیششونو وارد بازار میکنن و مشتری ها بخاطر نبود رقابت مجبور به خریدن اونا میشن و جونشونو میگیرن کف دستشون.
بنده میدونم منظور شما چیه ، منم نگفتم کار ایرانسل کار درستی هست! فقط اگر منتقی نگاه کنی میبینی 5 مگابایت واقعا برای انجام چند کار ساده بانکی کافی هستش!
اون مثال شارژ رو هم قبول دارم.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
Wow !

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
اوووف :D