برگزیده های پرشین تولز

.:: فروش انواع مودم ADSL و دیگر تجهیزات شبکه ::.

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
با سلام ؛
قصد داریم از طریق پرشین تولز لوازم و تجهیزات شبکه (بیشتر مارک Engenius)که برامون میاد رو به فروش برسونیم . تمامی کالاها نو و آکبند و دارای گارانتی بوده ، فعلاً چند مورد رو میگذارم :

دوستان در شهر کرج میتونن سفارش بدن و حضوری بیان ببرن و یا با هزینه 6000 تومان براشون بفرستیم .
دوستان در شهرهای دیگه هم با هزینه 12000 تومان براشون بسته بندی و ارسال از طریق پست میشه .

0vrgbmlcz9l921fuy7ae.jpg

تاریخ به روزرسانی : 1393/10/20
کارت شبکه EnGenius EUB9603H - گارانتی 3 ساله نانو تراشه قیمت : 104.500 تومان
آنتن شبکه Engenius EAG2408-2.4GHZ OMNI - گارانتی 3 ساله نانو تراشه قیمت : 107.000 تومان
ریپیتر Engenius ERB300H - گارانتی 3 ساله نانو تراشه قیمت : 267.500 تومان
روتر وایرلس Engenius ESR1221N2 - گارانتی 3 ساله نانو تراشه قیمت : 123.500 تومان
pzsw16t8g93x8hi5zmd4.jpg

برای خرید تعداد ، جزئی ، کلی و ... پیغام دهید و یا سوالات و درخواست های خود را در همین تاپیک بپرسید .​

Last edited:

amirirani

Registered User
لایک‌ها
28
سلام داداش انشالله بعدا مزاحم میشم
فقط 8968 که usbداره میشه فقط باهاش شیر(اشتراک) هارد و پرینتر کرد یا به اینترنت هم متصل میشه؟
مرسی

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
سلام داداش انشالله بعدا مزاحم میشم
فقط 8968 که usbداره میشه فقط باهاش شیر(اشتراک) هارد و پرینتر کرد یا به اینترنت هم متصل میشه؟
مرسی
خواهش می کنم ...
بله اون usb برای شیر کردن پرینتر و هارد و مودم 3g و ...به کار میره

Last edited:

edward71

Registered User
لایک‌ها
63
درود

عزیز مارک های دیگه هم کار می کنی ؟ من یه D-Link DIR-605L می خوام

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
درود

عزیز مارک های دیگه هم کار می کنی ؟ من یه D-Link DIR-605L می خوام

سلام دوست عزیز ؛
دی لینک رو خودمون کار نمی کنیم ، ولی از همکارم قیمت گرفتم 105 میفروشه ، اگر خواستید ارسال هم می کنه براتون .

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
ممنون دوست عزیز اما قیمت بالاست ، قیمتی که من دارم 97 تومنه ، من دنبال زیر این قیمتم ، بازم متشکر
خواهش می کنم ، اگر دستم باز بود و با وارد کننده Dlink در ارتباط بودم حتماً قیمت مناسب تر میاوردم خودم ، ولی tplink فعلاً دستم بازه و فروشم بیشتره... برا همین رو این برند کار می کنیم...

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
تک پورت چی دارین؟ کارکرده چیزی دارین؟

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
8151 تی پی لینک با 3 سال گارانتی - 61 تومن
کارکرده چیزی ندارم متاسفانه فعلاً...

0vrgbmlcz9l921fuy7ae.jpg

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
بنده یک عدد Power Station و nano station در 100 متری خونمون نصب کردم که تو خونه با استفاده از گوشی آندرویدی به آنتن با نام کاربری خودم وصل میشم
علاوه بر من 15 خانواده دیگه هم وصل میشن به دستگاه با لپ تاپ یا گوشی آندرویدی
نحوه کار دستگاه رو اول بگم:
از طریق Nano Station m5 به دکل شرکت سرویس دهنده وصل هستیم که 5 کیلومتر فاصله هست بین دکل و نانو استیشن ما.
تا اینجا مشکلی نیست.
برای اتصال لپ تاپ و گوشی با وای فای یک دستگاه power station 2-EXT خریدیم به همراه آنتن 24 دی بی
بعدش خروجی دستگاه نانو استیش 5 رو به دستگاه پاور استیش 2 وصل کردم که تا شعاع 100 متری وای فای پخش میکنه.

اول با وارد کردن پسورد وای فای به پاور استیشن وصل میشیم بعد:
تو لپ تاپ : با تعریف یا Broadband(PPOE و وارد کردن نام کاربری و رمز شخصی به دکل شرکت سرویس دهنده وصل میشیم و اینترنت فراهمه
تو گوشی آندرویدی : بعد از وصل شدن به وای فای، *** از نوع PPTP تعریف میکنیم نام کاربری و رمز رو تو *** میدیم و به اینترنت وصل میشیم

مشکل :
مشکل من اینه که چون فاصله من یکم زیاده لپ تاپ راحت بدون قطع شدن وصل میشه ولی گوشی هر 5 دقیقه یه بار قطع میشه
میخام یه دستگاه وای فای تو خونه وصل کنم که اتوماتیک نام کاربری و رمز رو بهش بدم خودکار همیشه به دستگاه پاور استیشن وصل باشه و از طرف دیگه کار پخش رو تو خونه انجام بده
یعنی میخام هم دریافت کنه هم با وای فای پخش کنه
حالت یکطرفه میشه تست کردم ولی همزمان هم دریافت هم پخش کنه رو بلد نیستم
یعنی میتونم یجوری تنظیمش کنم که از طریق وای فای به پاور استیش وصل بشه و از طریق LAN من به اینترنت وصل بشم

احساس میکنم نتونستم منظورمو برسونم
هر جا سوالی بود بپرسین بگم

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
سلام ،
شرمنده دوست عزیز ، اطلاعی ندارم ;)

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
بنده یک عدد Power Station و nano station در 100 متری خونمون نصب کردم که تو خونه با استفاده از گوشی آندرویدی به آنتن با نام کاربری خودم وصل میشم
علاوه بر من 15 خانواده دیگه هم وصل میشن به دستگاه با لپ تاپ یا گوشی آندرویدی
نحوه کار دستگاه رو اول بگم:
از طریق Nano Station m5 به دکل شرکت سرویس دهنده وصل هستیم که 5 کیلومتر فاصله هست بین دکل و نانو استیشن ما.
تا اینجا مشکلی نیست.
برای اتصال لپ تاپ و گوشی با وای فای یک دستگاه power station 2-EXT خریدیم به همراه آنتن 24 دی بی
بعدش خروجی دستگاه نانو استیش 5 رو به دستگاه پاور استیش 2 وصل کردم که تا شعاع 100 متری وای فای پخش میکنه.

اول با وارد کردن پسورد وای فای به پاور استیشن وصل میشیم بعد:
تو لپ تاپ : با تعریف یا Broadband(PPOE و وارد کردن نام کاربری و رمز شخصی به دکل شرکت سرویس دهنده وصل میشیم و اینترنت فراهمه
تو گوشی آندرویدی : بعد از وصل شدن به وای فای، *** از نوع PPTP تعریف میکنیم نام کاربری و رمز رو تو *** میدیم و به اینترنت وصل میشیم

مشکل :
مشکل من اینه که چون فاصله من یکم زیاده لپ تاپ راحت بدون قطع شدن وصل میشه ولی گوشی هر 5 دقیقه یه بار قطع میشه
میخام یه دستگاه وای فای تو خونه وصل کنم که اتوماتیک نام کاربری و رمز رو بهش بدم خودکار همیشه به دستگاه پاور استیشن وصل باشه و از طرف دیگه کار پخش رو تو خونه انجام بده
یعنی میخام هم دریافت کنه هم با وای فای پخش کنه
حالت یکطرفه میشه تست کردم ولی همزمان هم دریافت هم پخش کنه رو بلد نیستم
یعنی میتونم یجوری تنظیمش کنم که از طریق وای فای به پاور استیش وصل بشه و از طریق LAN من به اینترنت وصل بشم

احساس میکنم نتونستم منظورمو برسونم
هر جا سوالی بود بپرسین بگم

سلام و عرض ادب
با اجازه استارتر عزیز
روتر بگیر با قابلیت ریپیتر
مشکلت حل میشه اگر هم از ریپیت نمیخوای استفاده کنی پاور استیشنت رو بزار در حالت سرویس دهنده و روتر تو خونت رو بزار تو حالت سرویس گیرنده

پیروز باشید

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
ارزون ترین روتر وایرلسی دادا چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
روتر ارزون مثلاً دی لینک هست حدود 60 تومن قیمتشه... اما نمی دونم به کار شما بیاد یا نه...

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
سلام ، نه مودم دست دوم چیزی ندارم...

amir_maxpayne

Registered User
لایک‌ها
42
سلام...این مدل موجود دارید؟D-Link DSL-2730U/U1

بالا