برگزیده های پرشین تولز

...شرکت کامپیوتری...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها راستش من میخوام نمایندگی فروش یکی از شرکتای اینترنت که هردو تو استان ما نمایندگی ندارن را در استان و شهر یزد بگیریم (شاتل یا صبانت ) باهاشون تماس گرفتم گفتن باید شرکت کامپیوتری داشته باشید تا نمایندگی بهتون تعلق بگیره . حالا میخواستم از اول اول اول صفر تا 100 راهنماییم کنید واسه ی راه اندازی شرکت چیکار باید بکنم کجا باید برم ؟چه هزینه هایی داره.

شرایطمم اینا هستش :
دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر دارم
کارت معافیت
22 سالمه.
روابط عمومی بالایی دارم
12 سال تجربه کار با اینترنت

و در آخر آیا نمایندگی اینترنت سود آور هست با توجه به اینکه 5 تا دیگه نمایندگی از شرکتای مختلف هم تو یزد هست

پارس آنلاین.پیشگامان.های وب.آسیا تک.مخابرات.

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
منتظر راهنمایی دوستان هستم

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
تو یزد فکر میکنم تیام نت قوی کار میکنه در کل سود فروش اینترنت زیاد نیست مثلا سرویسی که 10 هزار تومان هست تو بهترین حالت اگه به شما 15 درصد پورسانت بدن چقدر باید مشتری جمع کنید تا به سود برسید اکثر شرکت ها از قبل مشتری جمع کردن و الان با همین پورسانت ها به سود رسیدن .
البته درامد روی فروش مودم + هزینه نصب هم خوبه ولی با وجود ارایه مودم از طرف شرکت های سرویس دهنده این زمینه هم سود مناسبی نداره . قبل از ثبت شرکت همه جوانب کار رو بسنجدید چون ار روزی که شرکت رو ثبت میکنید درگیر مالیات میشید و سر سال باید اظهار نامه پر کنید اون دوران هم تموم شد که برید بگیدئ من فعالیتی نداشتم o_O

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
به نظرت اینکار اصلا عاقلانه هست .گرفتن نمایندگی فروش شاتل تو کل استان یزد

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
باقی دوستان نظرشون چیه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
والا من یزد رو نمیدونم ولی تو شهر ما دوتا نمایندگی از قدیم هست ک کل شهر دست اونه و همه هم دارن و راضین مخصوصا یکیشون ک سرعتش بهتر همه اونو دارن و جدید بخواد بیاد مثلا شاتل فک نکنم زیاد سود دهی داشته باشه تو سایتش قیمتاشو با isp خودم مقایسه میکردم درست سرعتش بیشتر ولی همین ک من دارم خیلی خوبه و کارم رو راه میندازه پس هرگز عوضش نمیکنم خیلی ها رو هم میشناسم isp جدید اومده ولی قبلیها رو ول نکردن ی مقدار ریسک مخصوصا ک میخوای شرکت ثبت کنی کارمند باید بیاری وسایل باید بخری جایی رو اجاره کنی یا بخری تمام هزینه ها رو بررسی کن

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
به نظرت چقدر هزینه نیازه . و اینکه 4.5 تا شرکتی که تو یزد هستن هیشکی ازشون راضی نیست به دلایل مختلف.یکی گفت بعد از ثبت شرکت تا وقتی کامل شرکت نگرفته نیاز به استخدام کارمند نیست یکی خودت مسئول فروش یکی هم مسئول پشتیبانی که مثلا بره خونه های مردم مودم نصب کنه و این حرفا

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
شما منشی و مسئول فنی حتما احتیاج داری اجاره مکان و خرید وسایل هم هست حساب کن اگه شرکت های دیگه خوب نیستن میتونی بیاری ولی ب نظر من اگه میخوای بیاری اول برو ی استان دیگه ک فامیلی دوستی آشنایی ک شاتل یا صبا داره رو ببین بعد با اینترنت خودت یا isp های دیگه شهرت مقایسه کن بعد یرو سراغ نمایندگی ممکن نمایندگیشو بگیری بدتر باشه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
شاتل را تو مشهد امتحان کردم تو کافی نت افتضاح بود ولی شهر به شهر فرق میکنه مثلا مخابرات من الان دارم به نسبت بد نیست ولی تو شهرای دیگه راضی نیستن ازش.همون مسئول فنی منظورم بود با خودم 2 نفر یکی گفت واسه شروع کافیه.

alphi

Registered User
لایک‌ها
308
منظورش از شرکت کامپیوتری همون خدمات کامپیوتریه فک کنم من یه خدمات کامپیوتری میشناسم نمایندگی 4-5 تا اینترنت adsl رو داره
شما از سودش با خبری؟؟؟؟
اون طوری که من فک میکنم مطمین نیستم بنظرم سودش از هر فعال کردن اشتراکه که اون چیزی که من دیدم فعال کردن برا هر اشتراک 20 هزار تومن با کانفینگ مودم
بنظر من اگه یه خدمات کامپیوتری داشته باشی نمایندگی ای دی اس ال در کنارش باشه شغل خوبیه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام هدفم نمایندگی یه شرکت خاص هستش البته تو کل استان نه مغازه و اینا

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
باقی دوستانم نظرشون را بگن

بالا