برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
انجمنهای پرشین تولز - خطا
یک خطای امنیتی رخ داد، به صفحه قبل برگدید -------> برگردید

معمولا وقتی لود صفحه کامل نشده و شما مثلا روی دکمه تشکر کلیک میکنید این ارور نمایان میشه

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
سلام
طبق این تاپیک ، انتخاب همکار انجمن ، شرایط همکار شدن موارد زیر اعلام شده :
1- تاریخ عضویت از سال 2012 به قبل ( که شامل خود سال 2012 نیز می شود )
2-نداشتن هیچگونه سابقه منفی ( شامل اخطار - بن )
3-نداشتن امتیاز منفی بازارچه ( تعداد امتیاز های مثبت اهمیتی ندارد اما نباید به هیچ عنوان امتیاز منفی داشته باشند )
4-حداقل تعداد پست ها 500 عدد
----------------------------------
دو کاربر Amirjk , m.mohebbi به عنوان همکار بازارچه انتخاب شدند معیار و ملاک این انتخاب چی بوده ! دلیل کنار گذاشتن بقیه دوستان که تمامی شرایط رو داشتن چی بوده !!!!!!!!!؟؟؟؟؟:general705::cool::general208:
جزیره بن شدگان ( پست 281 و بودن اسم Amirjk در لیست بن شدگان )
جزیره بن شدگان ( پست 284 و بودن اسم m.mohebbi در لیست محروم از فعالیت تجاری )

بسیار ممنون از اطلاع رسانیتون ٬‌متاسفانه من خودم خیلی از بحث ها را دنبال نمی کنم و اصلا از این موضوع هم اطلاعی نداشتم .
با تمام احترام برای کاربران بالا اما به حرمت دیگر کاربرها و همچنین رعایت قوانین دسترسی هر دو کاربر گرفته شد .
عزیز ما هر تایپیکی در مورد جذب همکار دیدم، نوشته بود باید تاریخ عضویت سال 2012 به قبل باشه (همچنین خود 2012)
معیار و ملاک شما در انتخاب miladgraph به چه صورت هست ؟

معیار های اصلی برای انتخاب همکار:
1- تاریخ عضویت از سال 2012 به قبل ( که شامل خود سال 2012 نیز می شود )
2-نداشتن هیچگونه سابقه منفی ( شامل اخطار - بن )

حالا توجه کنید به موارد زیر:

1- تاریخ عضویت: ‏13 فوریه 2013
2-
miladgraph
آپ کردن تاپیک دیگران #4
مدت بن: 7 روز
لینک:

http://forum.persiantools.com/threads/جزیره-بن-شدگان.126973/page-14#post-8173612

Last edited:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
من اصلا از بابت قد ناراحت نمیشم ولی امروز رفتم با یکی روابط شروع کنم بهم گفت قدت کوتاهه منم شک کردم به خودم .

عزیز ما هر تایپیکی در مورد جذب همکار دیدم، نوشته بود باید تاریخ عضویت سال 2012 به قبل باشه (همچنین خود 2012)

و:

1- تاریخ عضویت: ‏13 فوریه 2013
2-
لینک:
http://forum.persiantools.com/threads/جزیره-بن-شدگان.126973/page-14#post-8173612
با اجازه bhrzk
فکر میکنم جذب همکار در بخش بازارچه مشمول این قوانین هست ! در بخش های دیگه این قوانین تفاوت داره و مدیر بخش بر اساس شرایط و فعال بودن کاربرو انتخاب میکنه !
مورد مثل ایشون زیاد هست ! که هم 2013 و هم سابقه بن دارن اما همکار انجمن شدن ....
ممنون میشم از bhrzk که این موردو شفاف سازی کنن تا شبهه برای کاربران ایجاد نشه ! تشکر !

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
با اجازه bhrzk
فکر میکنم جذب همکار در بخش بازارچه مشمول این قوانین هست ! در بخش های دیگه این قوانین تفاوت داره و مدیر بخش بر اساس شرایط و فعال بودن کاربرو انتخاب میکنه !
مورد مثل ایشون زیاد هست ! که هم 2013 و هم سابقه بن دارن اما همکار انجمن شدن ....
ممنون میشم از bhrzk که این موردو شفاف سازی کنن تا شبهه برای کاربران ایجاد نشه ! تشکر !
من معیار ها اصلی رو اشاره کردم
که اصلی ها، تاریخ عضویت و بن نشدن هست :)

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
همونطوری که کاربر بالا گفتند ٬‌برای هر بخش نسبت به حساسیت هایی که وجود داره موارد و شرایط متفاوت هستند . ضمن اینکه ایشان را کسی که مورد اعتماد من هست معرفی کردند و تا الان هم مورد خاصی نداشتند .

ali_ptr

Registered User
لایک‌ها
289
همونطوری که کاربر بالا گفتند ٬‌برای هر بخش نسبت به حساسیت هایی که وجود داره موارد و شرایط متفاوت هستند . ضمن اینکه ایشان را کسی که مورد اعتماد من هست معرفی کردند و تا الان هم مورد خاصی نداشتند .
خوب دوست عزیز، جسارتا اینم یه نوع پارتی هست
درسته مورد اعتماد شما هست، اما حق کاربران دیگه نباید پایمال بشه

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
خوب دوست عزیز، جسارتا اینم یه نوع پارتی هست
درسته مورد اعتماد شما هست، اما حق کاربران دیگه نباید پایمال بشه
تاپیکهایی که اشاره شدند مربوط به بخش بازارچه هستند که انتخاب همکار برای بخش مذکور حساسیت و دقت بیشتری می طلبد. ضمن اینکه اگر تخلف کاربری موارد جزئی مانند آپ کردن تاپیک یا امثال آن باشد به صلاحدید مدیریت حتی در بخش بازارچه هم قابل چشم پوشی است.
بدیهی است که این میزان سخت گیری در مورد سایر بخش ها وجود ندارد و حق هیچ کاربری هم با انتخاب همکاران به این روش پایمال نمی شود.
با جستجو می توانید نمونه هایی بیابید و ببنید که شرایط انتخاب همکار در بخش های مختلف متفاوت است.

moty

Registered User
لایک‌ها
217
خدا قوتتون بده مسئولین وظیفه شناس سایت که اینقدر زحمت میکشید و حداقل اینجا جواب میدین .میشه بگید چرا امتیاز منفی بازارچه من و چند نفر دیگه از کاربرای سایت رو از یوزر hossein_esmaeeli پاک کردین!!!!!
اگه رابطه ای بین یوزر و مدیری وجود داره بگین که کلا سیستم اعتبار سنجی رو بیخیال شیم:)
راستی دلیل بن کردن من چی بوده!!!؟

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
بابا ما میخواییم تغییر نام کاربری بدیم. کسی نیست پاسخگو باشه؟

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
من قصد نداشتم پاسخ شما را بدهم چون برای من اثبات شده که کاربری مثل شما به دنبال پاسخ و رفع شبهه نیست بلکه هدف تکرار مکرر یک سری بحث های بی نتیجه است منتها برای اینکه موجب سوء برداشت برای کاربران دیگر نشوید و صحبتهای دکتر را هم تحریف نکنید این موارد زا ذکر می کنم.
1- دکتر ذکر کرده اند:

یعنی ارسال پیام برای کسانی که تاپیک خرید کالایی را زده اند مشروط بر اینکه پیام در ارتباط با آن کالا باشد مانعی ندارد. به طور قطع منظور دکتر این نیست که کسی تاپیک فروش کالایی را ایجاد کند و با مشتری وارد بحث فروش شود و شخص دیگری به هر نحو مشتری را از آن خود کند، بلکه این مورد تخلف است هرچند که رسیدگی به آن مطابق موارد بعدی است که شرح می دهم.
2- دخالت در فروش دیگران به هر صورت خلاف مقررات بازارچه است.
3- نکته مهم: رسیدگی به این نوع دخالت به این شکل است:
اگر در تاپیک باشد و فروشنده یا کاربران دیگر گزارش کند و یا در مواردی حکم اسپم پیدا کند و توسط تیم مدیریتی مشاهده شود برخورد صورت می گیرد.
اگر دخالت از طریق پیام خصوص و گفتگو باشد فقط در صورتیکه دریافت کننده پیام گزارش کند برخورد صورت خواهد گرفت.
4- نوع برخورد بسته به عمل انجام شده از حذف پست و تذکر تا اخطار یا بن خواهد بود.
در پایان این نکته را هم اشاره می کنم که از یک طرف سیستم عملکرد تیم مدیریتی و از طرف دیگر ارزش وقت و توان این تیم مانع از آن است که به قول این کاربر "روی کسی زوم شود."

این که من تو بازارچه بگردم دنبال یوزری که قطعات منو لازم داره و بهشون پی ام بدم جرمه باید یه تعریفی براش داشته باشید .

از نظر من بازاریابیه از نظر شما دخالت در تاپیک دیگران . کسی قطعاتش فروش میره که کیفیت بهتری داره و ارزونتره .

من وقتی بخوام یه مادربرد سوکت 1366 بفروشم یه سرچ میکنم تو بازارچه 1366 و به تمام یوزرهای تاپیکهایی که برای سی پی یو مین 1366 زده شده ( چه خریدار چه فروشنده ) پی ام میفرستم من این مدل سی پی یو مینبردو دارم دیگه خود اون طرف میدونه بخره یا نخره . کیفیت و قیمت جنسو منو با شما مقایسه میکنه و تصمیم میگره .

از اقای دکستر میخوام که این مساله رو موشکافانه بررسی کنن که آیا تعریف قانونی برای این کار من وجود داره یا نه ؟ آیا این کار دخالت در تاپیک دیگران محسوب میشه ؟ آیا منظور از اسپمینگ تبلیغاتی همینه که خب قبلا گفتین کار من اسپمینگ نیست ؟

این کار من تحت چه عنوانی توی مرامنامه به عنوان تخلف ثبت شده ؟

خراب کردن تاپیک دیگران
دخالت در تاپیک دیگران
دزدیدن مشتری های تاپیک دیگران

بعد اینکه اگر هم تخلف باشه چجوری میخواهید با اون مقابله کنید ؟ چطور این کارو یکسان برای همه یوزرا انجام میدین ؟ صبر میکینید یه یوزر که یه قطعه ایو لازم داره و یکی مثل من بهش پیشنهاد میده بیاد بهم بدوبیراه بگه و به هم فحش بدیم بعد اون گزارش کنه ؟ یک در ملیون هم همچین اتفاقی نمیفته دلیلشم معلومه . یا اینکه میخواهید فرهنگ سازی کنید برای مردم که این کار درست نیست و یه شبه هر کسی بهش پی ام زده شد فوری بیاد گزارش کنه و فرد پی ام زننده رو هم ارشاد کنه که ببین پسرم این کار درستی نیست و تو نباید پی ام بزنی .

ضمن اینکه این ذات فروش مجازی و اینترنتیه . نباید صبر کنی پاتو بندازی روپات مشتری بیاد برات . باید تو بدویی دنبال مشتری که یکی از بهترین یا درستش اینه بگم بهترین راههای ممکنه اسپمینگ تبلیغاتیه که بزرگترین کمپانی های دنیا دارن از این مساله پول در میارن مثل یاهو گوگل فیسبوک و پرشین تولزم میتونه به این شکل که توی مرامنامه موقع ثبت نام اینو اضافه کنه که بعدا یوزر حق شکایت نداشته باشه و بابت هر پی ام به کل یوزرای فروم چند ملیونی بگیره ( نه اینکه هر یوزر خودش به همه پی ام بزنه بدونه اینکه چیزی به پرشین بماسه ) . حالا این مسالرو من تو حجم کمتر من دارم توی بازارچه پیاده میکنم مثلا روزی 20 تا . قبلنم گفتم هیچ کدومشون با کف گرگی نزدن تو صورت ما . تو بدبینانه ترین حالش طرف گفته خریداری شده یا اینکه یه تشکرم کرده کنارش .

آقای دکتر لطفا این مسالرو درستو حساب بررسی کنید که این کار من تحت عنوان تخلف تو مرامنامه اومده یا نه و اگر نیومده کجای کار من ایراد داره ؟ و اگر ایراد داره پرشین و تیم مدیریتیش چطور میخوان با این کاری که هزاران بار در روز انجام میشه مقابله کنن ؟ صبر کنن سه نفر شکایت کنن از یه نفر یا با اون تکنیکهای زوم کردنو ....

من بیشتر از دو ساله دارم اینجوری کار میکنم کسی ازمون شکایت نکرده حالا اینکه احیانا فردا پسفردا بن بشیم دیگه اون یه بحث دیگست .

البته یه بحث دیگم هست .

با توجه به اینکه یوزر اررو معتقده این کار جرمه حالا چه یوزر دریافت کننده گزارش کنه چه گزارش نکنه پس باید دنبال راه حلی باشید که این افرد شناسایی و بن بشن نه اینکه صبر کنید یوزر دریافت کننده گزارش کنه که هزار سال دیگم همچین کاری نمیکنه و این یه ایراد محسوب میشه که باید اون تعریف من توی مرامنامه اضافه بشه که گفتم :

در صورتی که شما پیغام خصوصی ای یا پیغام های خصوصی ای به یوزری بفرستید که منشا آن پستی داخل تاپیک های شما یا تاپیک فرد دریافت کننده پیغام خصوصی مبنی بر اجازه ارسال پیغام نباشد و تعداد آنها از عدد 3 تجاوز کند شما قوانین مرامنامه را زیر پا گذاشته و دفعه اول یک هفته و دفعه دوم بن دائم میشوید .

درمورد کاری که من انجام میدم باید یک تعریف حصوصی توی قوانین فروم وجود داشته باشه یک . دو اینکه باید راه مقابله با اون در دستور کار تیم مدیریتی وجود داشته باشه که اگر وجود نداشته باشه همون بهتر قانونشم وجود نداشته باشه چون قانونی که نوشته بشه ولی اجرا نشه دیگه اسمش قانون نیست اینو اقای دکتر هم تایید میکنن .

طبق پاراگراف بالا پس تنها این تعریف اقای دکتر درسته که اگر شما پیغام تبلیغاتی توی سطح وسیع برای یوزرها بفرستی و معلوم بشه که اون پیغام شما تبلیغاتیه بعد یوزرهای دریافت کننده شکایت کنن و این شکایتا تعدادش به 3 برسه ( که معمولا حدود 100 تا میشه و بحث سه چار پنج شیشتا مطرح نیست تو اینجور موارد ) اون موقع با شما برخورد میشه نه وقتی که مدیری متوجه بشه یوزری به یوزر دیگه که قطعه ایو لازم داره پیغام خصوصی داده باشه که اینم داستانه خودشو داره که اگر پیغام خصوصیه پس مدیر چجوری متوجه شده ..... .

متشکر

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
مدیران عزیز، آیا امکانش هست پروفایل هر کس رو طوری تنظیم کنید که تعداد آپ شدن هر تاپیکش رو مشخص کنه؟
الان فقط مشخصه که چند بار در مجموع تاپیک ها رو آپ کردیم.اگر مشخص بشه هر تاپیک جداگانه چند بار آپ شده بهتره. سپاسگزارم.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
در نسخه ی موبایل سایت هم کاستی هایی وجود داره. اونا رو به کجا باید اطلاع بدیم؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
بابا ما میخواییم تغییر نام کاربری بدیم. کسی نیست پاسخگو باشه؟

تغییر نام کاربری انجام نمیشه دیگه ...

با توجه به تعداد پی ام ها و پست ها برای تغییر نام کاربری من اینجا می نویسم که در دسترس همه باشه .

- به دلیل مسائل حقوقی و اجتناب از سو استفاده های احتمالی ما دیگه چیزی به اسم تغییر نام کاربری به شکل دل بخواه نخواهیم داشت و نام کاربری کسی تغییر نخواهد کرد .
- تبصره ۱ :‌ تغییر نام کاربری تنها در نوع حروف (بزرگی کوچکی) یا به هر نوعی که کلیت نام کاربری را تغییر ندهد بلامانع است .
- تبصره ۲ :‌ در مورد های اورژانسی (تشابه اسمی بین دو کاربر و ... )‌ تغییر نام کاربری انجام خواهد پذیرفت .

توضیح اینکه اگر مورد شما شامل دو تبصره ارائه شده است از طریق پی ام همراه با توضیح به من اطلاع دهید . درصورت بررسی و تایید موضوع نام کاربری شما تغییر خواهد کرد .

با سپاس

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
اینجوری خیلی بده. حداقل برای کاربران قدیمی و با سابقه ای که تا حالا موردی خلافی نداشتن خوبه که از امتیازاتی مثل تغییر نام کاربری برخوردار باشن!
حداقل تو همچین جاهایی باید فرقی بین کاربران قدیمی و وفادار و کاربرای جدید یا ... باشه...

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
اینجوری خیلی بده. حداقل برای کاربران قدیمی و با سابقه ای که تا حالا موردی خلافی نداشتن خوبه که از امتیازاتی مثل تغییر نام کاربری برخوردار باشن!
حداقل تو همچین جاهایی باید فرقی بین کاربران قدیمی و وفادار و کاربرای جدید یا ... باشه...
باز به 2005 میشه گفت قدیمی:general705::general710:

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
کاش حداقل میگفتن تا هر کاربری که میخواست برای اخرین بار تغییر نام بده. :general208::general306:

vzzr

Registered User
لایک‌ها
49
مدیران عزیز، آیا امکانش هست پروفایل هر کس رو طوری تنظیم کنید که تعداد آپ شدن هر تاپیکش رو مشخص کنه؟
الان فقط مشخصه که چند بار در مجموع تاپیک ها رو آپ کردیم.اگر مشخص بشه هر تاپیک جداگانه چند بار آپ شده بهتره. سپاسگزارم.
داداش من پستای تو رو دیدم از یوزرای مودب فرومی اما از لایکت رو پست بالایی که به مدیرا مخصوصا مدیر خوبمون ارو غیرمستقیم توهین شده تعجب کردم.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
داداش من پستای تو رو دیدم از یوزرای مودب فرومی اما از لایکت رو پست بالایی که به مدیرا مخصوصا مدیر خوبمون ارو غیرمستقیم توهین شده تعجب کردم.
سلام. معذرت میخوام اما جناب arr@w بزرگ من رو میشناسن و من هرگز به ایشون و کلاً به هیچکدوم از دوستان دیگه توهین نمیکنم. ارادت خاصی هم به ایشون دارم.
از نظر لطف شما هم نسبت به خودم سپاسگزارم.
در مرد لایک بعضی پست ها، ممکنه سوال من هم در بعضی قسمت های یک ارسالی از دوستان باشه.برای اینکه اسپم نشه نقل قول نکردم .
به هر حال باز هم میگم arr@w بزرگ از افرادی هستن که برای من سمبل یک مدیر توانمند و موفق هستن و اگر روزی من در سایتی مدیر بشم رفتار این مرد بزرگ رو الگوی راه خودم و نحوه ی مدیریت خودم میکنم.
البته لون تشکر رو حذف کردم که باعث سو تفاهم نشه ‎:)

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
ممنون از محبت شما. من توهینی در این پستها ندیدم. همه کاربران همه در تایید یا عدم تایید پستهای مورد نظرشون آزادند.

بالا