برگزیده های پرشین تولز

برای رشد ریش چی پیشنهاد میدین ؟

Eart

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام رفقا.
تاپیک کاملا جدی و بدور از هرگونه طنز یا شوخیه امیدوارم دوستان هم درک کنن.
من 21 سالمه اما ریشم بعضی جاها ( مثلا قسمت بالای چانه و همچنین گونه ها ) نسبتا خالیه. و البته کلا ریش پر پشتی ندارم اونجوری که خودم دلم میخواد. دایی و عمو و پدر و برادرمم همشون ریش دارن منظورم اینه که ارثی نیست.
رفتم پیش دکتر متخصص پوست و مو گفت بنظر من حجم ریشت خوبه و دراینده بیشترم میشه چون رشد ریش پسرا حتی تا 27-28 سالگی ادامه داره.
از ماینوکسیدیل و محصول گیاهی رویش موی سینره هم مدتی استفاده کردم اما نتیجه خاصی نگرفتم.البته ذکر این نکته لازمه که مصرفشون مداوم نبوده مثلا 3 روز استفاده میکردم 3 هفته استفاده نمیکردم
شما چی پیشنهاد میدین ؟ چیکار کنم ریشم زودتر پر بشه ؟
خواهش میکنم تاپیک رو به تمسخر نگیرین دوستان. ممنون

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
تاپیک جدیه ولی موضوعش ببخشید احمقانه ست
شما اولا سنت زیاد نیست در این سن خیلی ها هستن که ریششون خالیه دوما رفتی پیش متخصص پوست و مو حالا میایی دوباره اینجا سوال می کنی؟
سر خود هم چیزی مصرف نکن بجای اینکه بخوایی ریش دربیاری یهو دیدی ریزش مو گرفتی و خودتو کچل کردی

MoHaMaD-Z

Registered User
لایک‌ها
224
دوست گلم ماینوکسیدیل داروییه که فقط فولیکول های مو رو تحریک میکنه به همین خاطر باید دائما استفاده بشه . مسلما با این استفاده ای که شما کردین هیچ فایده ای نداره .
اینکه اون قسمت ها اصلا مو نداشته باشه با اینکه داشته باشه اما نازک باشه فرق داره . اگه نداشته باشه کاری نمیشه کرد . اما اگه نازک باشن میشه با ماینوکسیدیل یا آمینکسیل ضخیمشون کرد ;)
موفق باشید .

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
من تا 25 سالگی ریشم و سبیلم خیلی کم پشت بود؛ منظورم اینه که با وجود اینکه تار مو ها قطور بودن اما فاصله زیادی بینشون بود طوری که هیچ وقت نمیذاشتم بلند شه
بعد یه دفه ای زیاد شد
اون موقع اگه یکی از بی ریشی مینالید تعجبی نداشت الان که باید از خدات هم باشه
شما که پیش پزشک رفتی انتظار داری کاربرای اینجا دقیقا برات چیکار کنن؟

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
دنبلان گاو یا گوسفند
فقط این دوتا

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
بزن بره از ته حال كن

Sent from my MB525 using Tapatalk 2

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اقا من سوال برعکس دارم!! چجوری میشه یکاری کرد موی پا برای رضای خدا در نیاد!!!؟ یا کمتر بشه؟؟؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
اقا من سوال برعکس دارم!! چجوری میشه یکاری کرد موی پا برای رضای خدا در نیاد!!!؟ یا کمتر بشه؟؟؟

با استفاده از الوئه ورای طبیعی

پ ن : هر چیز که در جستن آنی ، آنی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

اول جواب استارتر : برادر ریش می خوای چیکار؟ من 17 سالمه ریش هم کامل پره ولی اصلا خوشم نمیاد شما هم زیاد نرو دنبالش طبیعی ترین راهش تیغ زدن صورت هست
سوال ارش : اگه کلی بخوای در نیاد برو لیزر کن دائم میشه ولی خوب هزینه بره ولی اگه می خوای نباشه خرجش یه اسپری موبر + یه ژیلت ه تا یک ماه کم کمش صاف صافه

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
والا برا من که ان قدر ریش درمیاد توش اواره موندیم چیکار کنیم!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان منم یه سوال برام پیش امد اگه کسی صورتش رو بند بندازه چی میشه دقیقا مسه زنا صاف میشه؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
والا ایراد نداره دردش
نمی دونم شما هم این مشکل رو دارید یا نه من صورتم تا یه قسمت بالای مو در میاد یعنی اگر ریش تراش رو ببرم و انجام رو هم بزنم هفته بعد سیاه میشه می خوام اگه بشه یا بند بندازم یا برم اون قسمت رو لیزر کنم چون نمی خوام ریشم زیاد بره بالا

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
سلام رفقا.
تاپیک کاملا جدی و بدور از هرگونه طنز یا شوخیه امیدوارم دوستان هم درک کنن.
من 21 سالمه اما ریشم بعضی جاها ( مثلا قسمت بالای چانه و همچنین گونه ها ) نسبتا خالیه. و البته کلا ریش پر پشتی ندارم اونجوری که خودم دلم میخواد. دایی و عمو و پدر و برادرمم همشون ریش دارن منظورم اینه که ارثی نیست.
رفتم پیش دکتر متخصص پوست و مو گفت بنظر من حجم ریشت خوبه و دراینده بیشترم میشه چون رشد ریش پسرا حتی تا 27-28 سالگی ادامه داره.
از ماینوکسیدیل و محصول گیاهی رویش موی سینره هم مدتی استفاده کردم اما نتیجه خاصی نگرفتم.البته ذکر این نکته لازمه که مصرفشون مداوم نبوده مثلا 3 روز استفاده میکردم 3 هفته استفاده نمیکردم
شما چی پیشنهاد میدین ؟ چیکار کنم ریشم زودتر پر بشه ؟
خواهش میکنم تاپیک رو به تمسخر نگیرین دوستان. ممنون
اگر اشتباه نکنم روغن بنفشه می تونه کمک به در اومدن مو کنه
یکی دو ماه حداقل باید استفاده کنید.تو اینترنت می تونید مطالبی در موردش پیدا کنید

بالا