برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد شما برای کسب درآمد از اینترنت چیه؟ (روزی 6 ساعت)

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
نویسندگی و این چیزا رو ول کن که بیخوده... همون نقاشی رو بچسب که استعداد و مهارتش رو داری.
لطفا دو سه تا از نقاشی هاتو برام بفرست بببینم. من فروشگاه اینترنتی دارم میتونم کارهای شما رو بفروشم برات...
چشم حتما، فقط شما آدرس فروشگاهتون رو برام پ.خ کنید، اونجا باهام در این مورد حرف بزنیم. ممنون

funrooz

Registered User
لایک‌ها
122
بهترین راهش همینه شما نقاشی بکشی توی همین فروم ها بذاری برای فروش کم کم حساب کار دستت میاد میفهمی باید چیکار کنی
مثلا میتونی خودت یه فروشگاه بزنی یا بدی برات فروشگاه طراحی کنن خودتت روش کار کنی
خدارو چه دیدی شاید کارت خیلی خوب بالا گرفت چون یه کار تخصصی و خاص هستش و تا حالا که توی نت ندیدم اگرم هست خیلی خیلی کمه

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
بهترین راهش همینه شما نقاشی بکشی توی همین فروم ها بذاری برای فروش کم کم حساب کار دستت میاد میفهمی باید چیکار کنی
مثلا میتونی خودت یه فروشگاه بزنی یا بدی برات فروشگاه طراحی کنن خودتت روش کار کنی
خدارو چه دیدی شاید کارت خیلی خوب بالا گرفت چون یه کار تخصصی و خاص هستش و تا حالا که توی نت ندیدم اگرم هست خیلی خیلی کمه
کدوم بخش تاپیک بزنم که پر بازدید باشه؟

funrooz

Registered User
لایک‌ها
122

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
درود بر شما
می تونید اگر دوست داشتید بازاریابی هم انجام بدید محصولاتی رو که من می فروشم رو مشتری پیدا کنید و بفروشید قیمتهایی که من ارائه می دهم خیلی زیر قیمت بازار بیرون هست

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
درود بر شما
می تونید اگر دوست داشتید بازاریابی هم انجام بدید محصولاتی رو که من می فروشم رو مشتری پیدا کنید و بفروشید قیمتهایی که من ارائه می دهم خیلی زیر قیمت بازار بیرون هست
به نظر کار خوبی میاد. ولی من راه و چاه این کار رو بلد نیستم! شما می تونید یکم در این مورد برام توضیح بدین؟

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
به نظر کار خوبی میاد. ولی من راه و چاه این کار رو بلد نیستم! شما می تونید یکم در این مورد برام توضیح بدین؟
دوست عزیز
راه و چاه خاصی نداره من آنتی ویروس اورجینال می فروشم به دوستان و آشنایان می فرمائید که آنتی ویروس های خود را از شما تهیه کنند و قیمت شما نسبت به بازار پائین تز است اول از بازار بسته به نوع کیفیت و قیمت سوال می کنند و بعد به شما می گویند و شما از بازار پایین تر اعلام کنید و به همین سادگی محصول را به ایشون می فروشید
به پست اصلی فروشگاه من سر بزنید قیمتها در اونجا قید شده که باید متذکر بشم که این قیمتها حداقل 30 تا 70 درصد زیر قیمت بازار است و شما با توجه به این قیمتها می تونید باز هم سود خوبی را بدست آورید

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
دوست عزیز
راه و چاه خاصی نداره من آنتی ویروس اورجینال می فروشم به دوستان و آشنایان می فرمائید که آنتی ویروس های خود را از شما تهیه کنند و قیمت شما نسبت به بازار پائین تز است اول از بازار بسته به نوع کیفیت و قیمت سوال می کنند و بعد به شما می گویند و شما از بازار پایین تر اعلام کنید و به همین سادگی محصول را به ایشون می فروشید
به پست اصلی فروشگاه من سر بزنید قیمتها در اونجا قید شده که باید متذکر بشم که این قیمتها حداقل 30 تا 70 درصد زیر قیمت بازار است و شما با توجه به این قیمتها می تونید باز هم سود خوبی را بدست آورید
یعنی شما خودتون آنتی ویروس ها رو برام پست می کنید و من قیمت بالاتر از شما به بقیه می فروشم؟ درسته؟

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
من که انتظار پونصد یا یکمیلیون رو ندارم من به 50 هزار تومونم قانع هستم. اگه بتونم ماهی 50 هزار تومان کسب درآمد داشته باشم برام کافیه.
شاید برای یک نفر 50 هزار تومان در ماه پولی نباشه ولی در حال حاضر برای من هست.
من نمیدونم چند سالتون هست اما میخوام یه چیزی رو دوستانه بهتون بگم. "درآمد داشتن از نت برای بیشتر افراد توهم است تا واقعیت!"

شما همون زمانی رو که میخواید در نت صرف کنید، اگه بتونید در خارج از نت صرف کنید، قول بهتون میدم سه برابر بیشتر از نت براتون درآمد خواهد داشت.

شما به جای اینکه یک ماه پشت کامپیوتر باشید برای 50ت. یک روز در ماه اگه برید در یه پاساژ وایسید و زنده دوتا نقاشی بکشید همون 50ت رو کاسب خواهید بود! (البته اگه نگید این کارا پرستیژ نداره)

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
من نمیدونم چند سالتون هست اما میخوام یه چیزی رو دوستانه بهتون بگم. "درآمد داشتن از نت برای بیشتر افراد توهم است تا واقعیت!"

شما همون زمانی رو که میخواید در نت صرف کنید، اگه بتونید در خارج از نت صرف کنید، قول بهتون میدم سه برابر بیشتر از نت براتون درآمد خواهد داشت.

شما به جای اینکه یک ماه پشت کامپیوتر باشید برای 50ت. یک روز در ماه اگه برید در یه پاساژ وایسید و زنده دوتا نقاشی بکشید همون 50ت رو کاسب خواهید بود! (البته اگه نگید این کارا پرستیژ نداره)
2 دهه ای از عمرم میگذره! و متاسفانه هنوز هیچ کسب کاری هم پیدا نکردم!
اینکه میگید برم دم پاساژ شاید برای آقا ها مناسب باشه اما واسه ما خانوما مناسب نیست مخصوصا تو این جامعه!
ولی ممنون که نظرتون رو گفتید

funrooz

Registered User
لایک‌ها
122
چطوری میتونم بهتون امتیاز بدم؟
نیازی به امتیاز نیست همون تشکر رو بزنید کافیه
اما سعی کنید از تجربیات دیگران استفاده کنید و خودتون قضاوت کنید و منطقی تصمیم بگیرید
کسب درامد از وب در حین راحتی خیلی هم سخته چون مهارت و تخصص میخواد و همچنین صبر و حوصله
اینم در نظر بگیرید که توی نت نمیشه به هر کسی اعتماد کرد چون راحت سرتون کلاه میره
ولی به نظر من هر چیزی که بهش علاقه دارید سمت اون برید که اونم فرقی نمیکنه چه از نت باشه چه توی دنیای واقعی

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
به نظر من با موسسه های آموزشی، مهدکودک ها، دبستانها صحبت کنید برای برگزاری کلاس های آموزش نقاشی به کودکان.

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
یه مورد دیگه به ذهنم رسید!

با موسسه های تبلیغاتی در شهرها (همون شرکتهایی که بروشورهای تبلیغاتی رو در سطح شهر پخش می کنن) همکاری کنید. اگه فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیکی هم بلد باشید دیگه عالیه. ترکیب هنرمند نقاش+فتوشاپ چه شود!

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
نیازی به امتیاز نیست همون تشکر رو بزنید کافیه
اما سعی کنید از تجربیات دیگران استفاده کنید و خودتون قضاوت کنید و منطقی تصمیم بگیرید
کسب درامد از وب در حین راحتی خیلی هم سخته چون مهارت و تخصص میخواد و همچنین صبر و حوصله
اینم در نظر بگیرید که توی نت نمیشه به هر کسی اعتماد کرد چون راحت سرتون کلاه میره
ولی به نظر من هر چیزی که بهش علاقه دارید سمت اون برید که اونم فرقی نمیکنه چه از نت باشه چه توی دنیای واقعی
دکمه تشکر رو زدم ولی دوست دارم به دلیل صبر و حوصله تون تو پاسخ هاتون و همچنین راهنمایی های مفیدتون بهتون امتیاز بدم پس لطفا بگین دوست عزیز:rolleyes:

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
دکمه تشکر رو زدم ولی دوست دارم به دلیل صبر و حوصله تون تو پاسخ هاتون و همچنین راهنمایی های مفیدتون بهتون امتیاز بدم پس لطفا بگین دوست عزیز:rolleyes:
شما چون تازه وارد هستید نمیتونید امتیاز بدین
حداقل یک ماه باید صبر کنید و 70پست داشته باشید

funrooz

Registered User
لایک‌ها
122
شما لطف دارید
من انجام وظیفه میکنم
امیدوارم یه کمک کوچیکی براتون کرده باشم
همون تشکر کافیه ممنون:)

بالا