برگزیده های پرشین تولز

بدنه محکم

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
این تایپیک رو ایجاد کردم چون دیدم جاش خالیه(البته شاید هم قبلا بود من ک ندیدم)هدف از این تایپیک نشون دادن بدنه ماشینهایی ک تو ایرانه و برای فهمیدنش حتما باید از نزدیک تصادفش رو دیده باشید حالا از نزدیک هم نشد عیب یختی مثلا تو عکس یا خاطرات دوستان اولیش رو هم خودم میگم نیسان گاوی ب نظرمن بدنش قویه چون عکسایی ک دیدم ک با سواریها برخورد داشته اونا آسیب شدید دیدن البته نه در همه موارد نوع ماشین هم مهم نیست ایرانی آلمانی آمریکایی اگه عکس هم کسی داشت بذاره ک بقیه استفاده کنن ممنون
13911023000201_PhotoA.jpg

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
تصادف کادیلاک با پژو رو ببینید و ایمان بیاورید
http://hn13.asset.aparat.com/aparat-video/bae38b252ba36c6cce13517f2268648b259646.mp4
ب نظر من ماشینای آمریکایی بدنه خوبی دارن ولی بدیهاشون اینه ک هزینه نگهداریش بالاست تعمیرکارش کمیاب قطعاتش گرون مخصوصا هرچی از شهرهای بزرگ دور میشیم وگرنه خیلی خوبن

alonzo morning

Registered User
لایک‌ها
255

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
ب نظر من ماشینای آمریکایی بدنه خوبی دارن ولی بدیهاشون اینه ک هزینه نگهداریش بالاست تعمیرکارش کمیاب قطعاتش گرون مخصوصا هرچی از شهرهای بزرگ دور میشیم وگرنه خیلی خوبن

هزینه نگهداریشون بالاست قطعاتش درسته گرونن اما یه قطعه که عوض کنی سالها بهت کار میده
سالهاست ايمان دارم و دوتا مشکل.. پارکينگم کوچيکه و ...
پول بنزينش رو ندارم..
ما هم از بچگی ایمان داشتیم

================================

در کل الان دیگه دوره ماشین امریکایی گذشته حداقل برا ما ادمهای متوسط رو به پایین
من فقط افسوس میخورم چرا اون دوره یی که خیلی ارزون بودن نگرفتم :general509:
الان قیمتاشون چند برابر شده :general602: دیگه خریدش در توان ما نیست:general505:

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
هزینه نگهداریشون بالاست قطعاتش درسته گرونن اما یه قطعه که عوض کنی سالها بهت کار میده

ما هم از بچگی ایمان داشتیم

================================

در کل الان دیگه دوره ماشین امریکایی گذشته حداقل برا ما ادمهای متوسط رو به پایین
من فقط افسوس میخورم چرا اون دوره یی که خیلی ارزون بودن نگرفتم :general509:
الان قیمتاشون چند برابر شده :general602: دیگه خریدش در توان ما نیست:general505:
نوا و بیوک قیمتاش چجوریاست الان؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
نوا و بیوک قیمتاش چجوریاست الان؟
ترکیدش 6 تا
اما 12 نسبتا خوبشو میتونی گیر بیاری با 20 یه خوب و تمیزشه میتونی بگیری
نوا یه خورده ارزونتره بیوکه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
ترکیدش 6 تا
اما 12 نسبتا خوبشو میتونی گیر بیاری با 20 یه خوب و تمیزشه میتونی بگیری
نوا یه خورده ارزونتره بیوکه
اون موقع که ارزان بود پول نداشتیم بخریم!الانم که گرون شده بازم پول نداریم بخریم :دی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
اون موقع که ارزان بود پول نداشتیم بخریم!الانم که گرون شده بازم پول نداریم بخریم :دی
دقیقا همینه که گفتی :general601:

من پراید رو بدم 10 تا یه نوا میاره برام اما کو پول بنزینش کو پول هزینه نگهداریش ؟ تو همین خرج پراید اشغالی موندم :general505:

ضمن اینکه من عشقم کامارو مونت کارلو هست نه نوا
سال 82 یه کامارو بود میخواست با پیکان بابام سر به سر کنه اما معامله سر نگرفت :general505: اسم اون روز رو گذاشتم روز نکبت :general503:

========================
خدایا چنان کن سرانجام کار ------ تو خشنود باشیو ما امریکایی سوار

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
والا من خودم چند وقت پیش زنگ زدم ب صاب کادیلاک قهوه ای ماشینی ک عشقمه قیمت رو گذاشته بود 26 گفتم هزینه نگهداریش چطور اولش حرف نزد ولی باترفند از زیر زبونش کشیدم ک مثلا فلان قطعه 2 ملیون پولش دیدم آقا من واسه سمند سیلندر بخرم ارزون تر درمیاد تا این بعلاوه پول بنزین این بود ک دیدم تنها ماشینی ک یک مقدار محکم نیسان گاوی البته هنوزم مطمون نیستم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
والا من خودم چند وقت پیش زنگ زدم ب صاب کادیلاک قهوه ای ماشینی ک عشقمه قیمت رو گذاشته بود 26 گفتم هزینه نگهداریش چطور اولش حرف نزد ولی باترفند از زیر زبونش کشیدم ک مثلا فلان قطعه 2 ملیون پولش دیدم آقا من واسه سمند سیلندر بخرم ارزون تر درمیاد تا این بعلاوه پول بنزین این بود ک دیدم تنها ماشینی ک یک مقدار محکم نیسان گاوی البته هنوزم مطمون نیستم
بین این همه امریکایی رفتی لوکسترین و گرونترینشو انتخاب کردی ؟ کادیلاک همه وسایلاش گرونه خیلی هم گرونه
نوا و بیوک وسایلشون ارزونتره
یه چیزی بگم راجع به کادیلاک
کادیلاک 35 سال پیش انژکتور داشته 35 سال پیش کامپیوتر داشته طوری که ارتفاع ماشین رو تنظیم میکرده اصلا یه چیز محشریه

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
یادش بخیر
یه شورلت مالیبو داشتیم.لامصب تیراهن بود بدنش.
۸ سیلندر بود
به عنوان ماشین از رده خارج ازمون گرفتن یه پراید گرفتیم به جاش.

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوستان دیگه دوران بدنه محکم و ایمنی ماشین های امریکایی سر اومده.

این لینک رو ببینید:
http://www.searchingfortrends.com/page7/files/b98ea355587d1754f0840980cea25dfc-14.html
این مال اینه ک ماشینهای قدیم تو سرعت بالا نیروی تصادف رو ب سرنشین وارد میکنن ولی ماشینهای جدید ب زمین این ماشینهای جدید شاهکارن ولی ما قشر ضعیف پولمون نمیرسه:(:general208:

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بین این همه امریکایی رفتی لوکسترین و گرونترینشو انتخاب کردی ؟ کادیلاک همه وسایلاش گرونه خیلی هم گرونه
نوا و بیوک وسایلشون ارزونتره
یه چیزی بگم راجع به کادیلاک
کادیلاک 35 سال پیش انژکتور داشته 35 سال پیش کامپیوتر داشته طوری که ارتفاع ماشین رو تنظیم میکرده اصلا یه چیز محشریه
واسه همین چیزاست عاشقشم دیگه

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
دوستان دیگه دوران بدنه محکم و ایمنی ماشین های امریکایی سر اومده.

این لینک رو ببینید:
http://www.searchingfortrends.com/page7/files/b98ea355587d1754f0840980cea25dfc-14.html
ماشین های جدید ضربه رو دفع میکنن البته تو این تست از یه ماشین دهه 50 میلادی استفاده شده مطمئنا دهه 70 و 80 ماشین امریکایی دقیقتر و مهندسی تر هستند
تو تست هر دو ماشین امریکایی هستند
بهتر بود مینوشتی دیگه دوران بدنه محکم و ایمنی ماشین های امریکایی قدیمی سر اومده.

bijan darbari

Registered User
لایک‌ها
258
ماشین های جدید ضربه رو دفع میکنن البته تو این تست از یه ماشین دهه 50 میلادی استفاده شده مطمئنا دهه 70 و 80 ماشین امریکایی دقیقتر و مهندسی تر هستند
تو تست هر دو ماشین امریکایی هستند
بهتر بود مینوشتی دیگه دوران بدنه محکم و ایمنی ماشین های امریکایی قدیمی سر اومده.

سلام

بله. منظورم ماشین های آمریکایی قدیمی بود.
الان تمام ماشین های اروپایی و آمریکایی و ژاپنی ایمنی خیلی خوبی دارن.

کلا ماشین های جدید طوری طراحی شدن که تا حد ممکن محفظه سرنشین سالم بمونه ولی کاپوت و... جمع بشه.
ولی اگه کاپوت و اطراف محفظه سرنشین خیلی محکم باشین ضربه رو به محفظه سرنشین منتقل می کنن و محفظه سرنشین هم جمع میشه.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
بدنشون محکمه ولی بدنه محکم دلیل بر ایمنی نمیشه.پیکانم بدنش محکمه ولی کشته میده
اگه هر کسی از قوانین پیروی کنه خطرات به شدت کاهش پیدا میکنه.وقتی یه جا زده حداکثر 60 واسه خودمونه نه کسه دیگه ای.اگه همه رعایت بکنیم دیگه شاهده این نیستیم وقتی توی جاده میریم از روبرو یه کامیون که داره سبقت میگیره به سمتمون میاد:eek:

بالا