برگزیده های پرشین تولز

........خریدار لپ تاپ حرفه ای..........

mahdi1405

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .یک لپ تاپ با کانفینگ زیر میخاستم . دوستان اگه کسی داره خبر بده .تر جیحا خراسان
cpu : core i7
ram :8g
grafic: 2g
display : 15.6
ترجیحا hp یا isuse
با تشکر

EHSAN™

Registered User
لایک‌ها
330
مزایده یک لپ تاپ فوق حرفه ای...
امضامو ببین.

EHSAN™

Registered User
لایک‌ها
330
یک موقع تشکر نکنید از افرادی که پیشنهاد میدن!

erfan0000

Registered User
لایک‌ها
15
سلام
Dell n5110
سه مدل از این لپ تاپ هس که واسه من بالاترینشه یعنی core i 7 و هارشم ۷۵۰ گیگ رم ۸ گیگ و گرافیک ۱ یه لپ تاپ فوق العاده قدرتمندیه میگم که کارای حسابداری و طراحی و گرافیک باهاش انجام میدم راحت جواب میده منتها پول لازمم به خاطر اون رفتگیش ۴۰۰ کم کردم...پرسیدم گفتن ۲۰۰ خرج تعویض کیبورده ولی من ۴۰۰ کم کردم چون پول لازمم .... یعنی ۱ میلیونو ۴۰۰ میدم .خواستین در خدمتم...اینم شماره هام....۰۹۳۷۰۷۸۶۴۸۷...۰۹۳۹۸۲۴۵۶۵۰ .....شماره ۰۹۳۹ وایبر داره خواستین عکسای لپ تاپم براتون میفرستم

mahdi1405

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
Dell n5110
سه مدل از این لپ تاپ هس که واسه من بالاترینشه یعنی core i 7 و هارشم ۷۵۰ گیگ رم ۸ گیگ و گرافیک ۱ یه لپ تاپ فوق العاده قدرتمندیه میگم که کارای حسابداری و طراحی و گرافیک باهاش انجام میدم راحت جواب میده منتها پول لازمم به خاطر اون رفتگیش ۴۰۰ کم کردم...پرسیدم گفتن ۲۰۰ خرج تعویض کیبورده ولی من ۴۰۰ کم کردم چون پول لازمم .... یعنی ۱ میلیونو ۴۰۰ میدم .خواستین در خدمتم...اینم شماره هام....۰۹۳۷۰۷۸۶۴۸۷...۰۹۳۹۸۲۴۵۶۵۰ .....شماره ۰۹۳۹ وایبر داره خواستین عکسای لپ تاپم براتون میفرستم
مرسی خریداری شده ...

بالا