برگزیده های پرشین تولز

افسردگی

tavanayebikar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
من مدت ۲ سال هستش که انرژی و انگیزم رو واسه زندگی از دست دادم چندین بار خواستم برم دکتر ولی سعی کردم باورزشهای مختلف خودم رو شادنگه دارم ولی روحیم خوب نشده واز هیچی لذت نمیبرم وهیچی خوشحالم نمیکنه.
تصمیم گرفتم دارو مصرف کنم.چه دارویی عوارضش کمه وآدم رو شاد میکنه؟(خواهشا به شوخی نگیرین وهرکی که اطلاع داره جواب بده)

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
فصل پاییز (فصل افسردگی) نزدیکه یکی از خصوصیات این فصل افسردگی هست اکثر آدمها تو این فصل افسرده میشن مثل من که دارم
ای فصل عاشقان ای قاب آسمان
ای رنگین کمان جهان پاییز

ای فصل طلایی آیینه ی زیبایی

ای فصل بی قراران پاییز

پاییزان است برگ ریزان است

فصل ابر و باد و باران است

صحن باغ و دشت و صحرا چراغان است

21.gif
21.gif
21.gif

درچشم شاعران جهان گاهی

دلخواه و خوب و عزیزی

گاهی غریب و سرد و غم انگیزی

گاهی که فصل فصلهای نگارینی

گاهی شبیه قناری غمگینی

ای فصل خاطره انگیز

ای فصل بارش یک ریز

ای فصل رنگهای دلاویز پاییز

tavanayebikar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
فصل پاییز (فصل افسردگی) نزدیکه یکی از خصوصیات این فصل افسردگی هست اکثر آدمها تو این فصل افسرده میشن مثل من که دارم
ای فصل عاشقان ای قاب آسمان
ای رنگین کمان جهان پاییز

ای فصل طلایی آیینه ی زیبایی

ای فصل بی قراران پاییز

پاییزان است برگ ریزان است

فصل ابر و باد و باران است

صحن باغ و دشت و صحرا چراغان است

21.gif
21.gif
21.gif

درچشم شاعران جهان گاهی

دلخواه و خوب و عزیزی

گاهی غریب و سرد و غم انگیزی

گاهی که فصل فصلهای نگارینی

گاهی شبیه قناری غمگینی

ای فصل خاطره انگیز

ای فصل بارش یک ریز

ای فصل رنگهای دلاویز پاییز

اگه به سوالم دقت کرده باشین میبینید که نوشتم ۲ ساله. از فصول نیس.من این مدت رو نمیخواستم دکتر برم و قرص مصرف کنم ولی الان دارم میبینم روزام به پوچی داره میگذره همش یا خوابم یا پای نت

دوشمن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
540
اگه به سوالم دقت کرده باشین میبینید که نوشتم ۲ ساله. از فصول نیس.من این مدت رو نمیخواستم دکتر برم و قرص مصرف کنم ولی الان دارم میبینم روزام به پوچی داره میگذره همش یا خوابم یا پای نت
ایمان بیار :D
افسردگی یکی از نشانه های بارز بی ایمانیست :D

دوشمن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
540
این حرفو تا حدی قبول دارم چون تو این مدت ارتباطم با خدا کم شده.ولی دلیل اصلی نیس
چرا اشتباه میگیری ایمان که فقط به خدا نیست :D
ایمان به راه یا ایمان به عقیده مهم اینه که یه هدفی داشته باشی :D

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
سلام
من مدت ۲ سال هستش که انرژی و انگیزم رو واسه زندگی از دست دادم چندین بار خواستم برم دکتر ولی سعی کردم باورزشهای مختلف خودم رو شادنگه دارم ولی روحیم خوب نشده واز هیچی لذت نمیبرم وهیچی خوشحالم نمیکنه.
تصمیم گرفتم دارو مصرف کنم.چه دارویی عوارضش کمه وآدم رو شاد میکنه؟(خواهشا به شوخی نگیرین وهرکی که اطلاع داره جواب بده)
هیچ دارویی به درد نمی خوره
اوناییم که دارو می خورن بیشترشون مجبورن یا اشتباه می کنن این کارو می کنن
تو اکثر تیمارستان ها من دیدم به مریضا سیگار می دن بس که داروها به درد نخوره مخصوصا اینکه ساخت داخلم هست.
همه داروها تاثیر بد دارن بلااستثنا و کلید کارم اینه که آدم خودش بخواد و تلقین کنه مشکل نداره + شما سعی کن سرت رو با یه کاری مشغول کنی...همین.

tavanayebikar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
این لینک ها چیه که میذارین؟!جا قحطه مگه تو پست به این مهمی .من اعصاب ندارم میزنم همتونو آش ولاش میکنما یکی جواب سوال منو درست وحسابی بده دیگه.چکارکنم مثل قبل باانرژی وشادباشم؟

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
این لینک ها چیه که میذارین؟!جا قحطه مگه تو پست به این مهمی .من اعصاب ندارم میزنم همتونو آش ولاش میکنما یکی جواب سوال منو درست وحسابی بده دیگه.چکارکنم مثل قبل باانرژی وشادباشم؟

لینک ها جنبه ی علمی داره سینا جان:D

این مبحث و حرف شما اسمش افسردگی نیست که! اسمش derealization هست

افسردگی مربوط میشه یا ب شخصیت آدما یا ب گذشته شون شما وقتی خودتون میگید مثل قبلا شاد و پر انرژی باشم ک اسمش افسردگی نیست!

tavanayebikar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
لینک ها جنبه ی علمی داره سینا جان:D

این مبحث و حرف شما اسمش افسردگی نیست که! اسمش derealization هست

افسردگی مربوط میشه یا ب شخصیت آدما یا ب گذشته شون شما وقتی خودتون میگید مثل قبلا شاد و پر انرژی باشم ک اسمش افسردگی نیست!
الان چکارکنم که حالم خوب شه؟خودم دیگه تصمیم گرفتم قرص استفاده کنم.الان میخام برم دکتر میترسم

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
الان چکارکنم که حالم خوب شه؟خودم دیگه تصمیم گرفتم قرص استفاده کنم.الان میخام برم دکتر میترسم
برو پيش روانپزشك. به هيچ وجه هم قرص سر خود مصرف نكن. درمان افسردگي فقط دارو نيست و شناخت و رفتار درماني همراه با دارو يا بدون دارو انجام ميشه. احتمالا مورد شما dysthymia هست. براي اين مورد هم در اين جا دنبال جواب نگرديد كه چيزي عايدتان نميشود!

Sent from my iPhone using Tapatalk

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757

قرص هم اگر قرص باشه(اونم از نوع خارجیش ک گران قیمت و کمیاب هست) شاید در کوتاه مدت تاثیر بذاره که معمولا با خواب و پرخری و یا بی اشتهایی همراه هست( بسته گی ب آدمش داره) همین قرصی ک میگید کم کم باعث میشه بیشتر بخوابید و ب خواب پناه ببرید و یه زندگی آگاهانه توخواب داشته باشید . .

ودر بیداری تمام افکار ـی ک تو خواب داشتید یهو بیاد تو ذهنتون و ب اصطلاخ همون توهم اونجاست ک دیگه خانواده هم بو میبره و شیر توشیر میشه مثل لبنیاتی

البته خودم زندگی آگاهانه تو ذهن و خواب رو ترجیح دادم ب زندگی در واقعیت . . .

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
برو پيش روانپزشك. به هيچ وجه هم قرص سر خود مصرف نكن. درمان افسردگي فقط دارو نيست و شناخت و رفتار درماني همراه با دارو يا بدون دارو انجام ميشه. احتمالا مورد شما dysthymia هست. براي اين مورد هم در اين جا دنبال جواب نگرديد كه چيزي عايدتان نميشود!

روانپزشک دقیقا چی کار میکنه قربان ؟ میشه بفرمایید!

روانپزشک همون کسی ست که کلی قرص مینویسه!

کولن این سبکل ترکیبی از روانشناس شروع میشه میرسه ب روانپزشک و در آخر قرص×!

tavanayebikar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
روانپزشک دقیقا چی کار میکنه قربان ؟ میشه بفرمایید!

روانپزشک همون کسی ست که کلی قرص مینویسه!

کولن این سبکل ترکیبی از روانشناس شروع میشه میرسه ب روانپزشک و در آخر قرص×!

tavanayebikar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

مرسی از پاسختون.این dysthymia که گفتین رو سرچ کردم و خوندم دقیقا همین حالات رو دارم.الان هم تصمیم گرفتم برم دکتر.شادباشید...

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
مرسی از پاسختون.این dysthymia که گفتین رو سرچ کردم و خوندم دقیقا همین حالات رو دارم.الان هم تصمیم گرفتم برم دکتر.شادباشید...
بهترين كارو ميكنين. متاسفانه فرهنگ گرفتن مشاوره و رفتن پيش روانپزشك در كشور ما جا نيفتاده. اين همه تحقيق و مطالعه بر روي قرص هاي ضد افسردگي شده و انواع خانواده دارويي با مكانيسم هاي مختلف و عوارض كمتر وارد دسته دارويي شده كه ميتونه زندگي افراد و كاملا دگرگون كنه.

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
روزی یک عدد سیتالوپرام 40 بخور تضمینی مثل سگ بالا پایین میپری ...

tavanayebikar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
روزی یک عدد سیتالوپرام 40 بخور تضمینی مثل سگ بالا پایین میپری ...
مثال ازاین بهتر نداشتی؟؟؟
من نرفتم دکترااا....به این نتیجه رسیدم که این حس ها همش توهمه وحالم خوبه :دی

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
مثال ازاین بهتر نداشتی؟؟؟
من نرفتم دکترااا....به این نتیجه رسیدم که این حس ها همش توهمه وحالم خوبه :دی
منم مثل خودت بودم
یکی اینو بهم پیشنهاد داد الان یه دیقه یه جا بند نیستم

بالا