برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
سپرده های یکساله 25% و بالاتر یکساله جایی هست که بشه ازش برداشت کرد؟قوامین ثامن یا هرکجا شرایطش چجوریه؟قابلیت واریز یا برداشت بدون تغییر سود داره؟
یعنی اینجا کسی اطلاعی نداره؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سپرده های یکساله 25% و بالاتر یکساله جایی هست که بشه ازش برداشت کرد؟قوامین ثامن یا هرکجا شرایطش چجوریه؟قابلیت واریز یا برداشت بدون تغییر سود داره؟

یعنی اینجا کسی اطلاعی نداره؟
سپرده های یکساله فقط میتوانید سود رو برداشت کنید ( اصل تا پایان مدت قرار داد نمیتونی ) مگر اینکه حساب رو ببندید .

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
آره منم منظورم این بود که مال ناجاست . اشتباهی گفتم زیر نظر ناجا

فک کنم واسه راه اندازی یه موسسه مالی اعتباری باید 50 میلیارد تومان به بانک مرکزی داد که بشه یه موسسه زد! واسه بانک هم فکر میکنم 200 میلیارد تومان باشه!
چیز خوبیه! هرکسی میتونه بره بانک بزنه واس خودش!:general210: اینم از **** بانکداری ما!

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
دوستان من قبلا توي قوامين حساب كوتاه مدت دفترچه ايي با سود 18 درصد داشتم الان اگر برم كارت شتابي بخوام مي تونم پول دفترچه رو به كارت منتقل كنم و سود 18 سرجاش باشه يا فرق مي كنه و سود مي شه 10 درصد.

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دوستان من قبلا توي قوامين حساب كوتاه مدت دفترچه ايي با سود 18 درصد داشتم الان اگر برم كارت شتابي بخوام مي تونم پول دفترچه رو به كارت منتقل كنم و سود 18 سرجاش باشه يا فرق مي كنه و سود مي شه 10 درصد.
تا اونجایی که من میدونم قوامین به دفترچه سود 10 درصد میده . این رو من حدود یکسال قبل پرسیدم زمانی که هنوز کاهش سود بانک ها مد نظر نبود .

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
بچه ها نظرتون درمورد بانک سینا چیه؟؟؟میشه بهش اعتماد کرد؟؟؟یه نوع کوتاه مدت ویژه داره

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
سپرده های یکساله فقط میتوانید سود رو برداشت کنید ( اصل تا پایان مدت قرار داد نمیتونی ) مگر اینکه حساب رو ببندید .
اتفاقا برخی یکساله ها هست(فکرکنم بچه ها میگفتن بانک دی و همین قوامین) که 22%میده و تا یکماه نمیشه برداشت کرد ولی بعد از یک ماه میشه برداشت کرد البته واریز نداره...من دنبال اینجور موردی البته باسود25%هستم...

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
درسته که تو بانک ملت برای دریافت موجودی بوسیله پیامک و یا گزارش پیامک تراکنش ( مثل فلان مبلغ واریز ) هم کارمزد میگیرند ؟ اگر بله چند
تومن ؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
درسته که تو بانک ملت برای دریافت موجودی بوسیله پیامک و یا گزارش پیامک تراکنش ( مثل فلان مبلغ واریز ) هم کارمزد میگیرند ؟ اگر بله چند
تومن ؟
درستیش که درسته. مبلغشم فک کنم سالی 10تومنه

jabi_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام..
دوستان الان خب کدوم بانک یا موسسه بیشترین سود کوتاه مدت رو می ده.. سپد هم در اختیار نبود نبود..

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
به نقل از mx_2dar :
د.ز.د.ترین بانک بانک ملته برای انتقال وجه بین بانکی 25 تومن میگره برای چک بانکی نگیره یادم میاد برای ده میلیون 5 یا 10 تومن گرفته بود
جدیدا هم برای فعال کردن حساب اینترنتی 5 تومن تیغ زدن از ما اونم بزور یا میدی یا کلا فاتحه حساب اینترنتی رو باید بخونی
sms رایگان هم نداره سود روزشمارش هم که پایینه!!
سیستم موبایلیش هم با sms کار میکنه که اصلا بصرفه نیست!
درسته. ولی دو نوع پیامک داره. یک پیامک عادی که رایگان واست فعال می کنن و شامل اینا میشه:
) اعلام هر گونه برداشت از حساب بالای ۱۰۰۰ تومان.
۲)ارسال پیامک در روز تولد شما.

۳) اعلام هر افتتاح حساب جدید.

۴) اعلام تغییر رمز بانکداری اینترنتی(قبلا" هم داشتیم)

۵) اعلام تغییر در تنظیمات یکبار رمز سامانه بانکداری اینترنتی.

۶) اعلام فعالسازی هرگونه خدمات غیرحضوری(اینترنت بانک،همراه بانک،تلفنبانک) و دریافت رمز مربوطه(خیلی مهمه که بدونید واستون رمزی صادر شده و واسه جلوگیری از سوء استفاده خیلی کاربردیه)

۷) اعلام هرجور تغییرات در مشخصات و اطلاعات شما توی سامانه بانکداری متمرکز بانک

۸) اطلاع رسانی موعد سررسید ماهیانه سپرده هدف(این که بدونید دقیقا" سرسید ماهیانه سپرده هدفتون چه موقع هست خیلی بهتون کمک می کنه که سپرده هدف رو منظم پرداخت کنید تا خدای نکرده از شرطش خارج نشه،پیشنهاد می کنم حتما" حواله منظمتون رو فعال کنید و ضمن فعالسازی پیامکهای ویژه یک روز قبل از سرسید خبردار بشید)

۹) اطلاع رسانی خروج از شرایط سپرده هدف(البته خدا نکنه)

۱۰) اطلاع رسانی سررسید نهایی سپرده هدف

۱۱) اطلاع رسانی ورود به شرط جریمه و تعداد جرائم سپرده هدف(سری اول تاخیر که هیچ،سری دوم از قرعه کشی حذف و سری سوم، سود هم می پره)

۱۲) اعلام سررسید اقساط تسهیلات و کارت اعتباری(واسه اونهایی که قسطشون رو فراموش می کنند پرداخت کنند خیلی کاربردیه و بانک یکسره بیادتون میاره
11.gif
)

۱۳) اعلام تغییر وضعیت تسهیلات از زنده به سررسید گذشته هم به وام گیرنده و هم به ضامن(یعنی قسطتتون بیشتر از ۲ ماهه که پرداخت نشده و باید حواستون رو حسابی جمع کنید، یک قدم تا مسدوی حساب
07.gif
)

۱۴) اعلام صدور ملت کارت متمرکز و اتصال اون به حساب مشتری(صدور کارت و تحویل به شعبه رو قبلا" داشتیم)

۱۵) اعلام تغییر رمز اصلی کارت در شعبه موقع فعالسازی( این هم خیلی عالیه و کلی میشه جلوی سوء استفاده ها رو البته اگه بموقع باشه،گرفت)

۱۶) اعلام غیر فعالسازی ملت کارت متمرکز توی شعبه

۱۷) اعلام تمدید سپرده سرمایه گذاری مدت دار(مثلا" اگه سپرده یکساله ای داشته باشید و موقع سررسید به شعبه مراجعه ای هم نداشته باشید بانک خودش سپرده شما تا یکسال دیگه تمدید می کنه و یه پیامک هم واستون میاد که خبردار باشید)

۱۸) اعلام ابطال کارت سقف حواله بالا( دوستانی که از امضاء الکترونیک ملت استفاده می کنند)
و ویژه که باید سالانه 10 هزار بدید:
) اعلام هر گونه عملیات واریز البته بالای ۱۰ هزار تومان.
۲) یادآوری حواله منظم یک روز قبل از سررسید( واسه این که کنترل کنید روز قبلش توی حسابتون موجودی باشه و حواله شما بعلت کسر موجودی کنسل نشه)

۳) اعلام تراکنش ناموفق( بعضی وقتها خرید می کنید،پیامک میاد که از حسابتون پول کسر شده ولی پیغام عملیات ناموفق رو روی دستگاه فروشنده می گیرید در این حالت واستون پیامک میاد که این خرید ناموفقه ،به حساب فروشنده نمیره و حتما" به حسابتون برمی گرده و شما رو از نگرانی در میاره)

۴) اعلام انسداد حساب یا مبلغ در شعبه( یه وقتهایی هست که حسابتون مثلا" بعلت اینکه که ضامن بودید یا به هر دلیل دیگه از شعبه مسدود میشه اینکه بدونید خیلی کمک می کنه تصور کنید بی هوا چک صادر کنید و ندونید حسابتون مسدوده و این پیامک خیلی بکارتون میاد و سریع می تونید به اون شعبه مراجعه و مشکل رو برطرف کنید)

۵) اعلام مانده صبحگاهی حساب جاری( قبلا" هم داشتیم منتها نحوه فعالسازیش تغییر کرده)

۶) اعلام دریافت نسخه جدید همراه بانک( مطمئنا" با دریافت آخرین نسخه همیشه بروزترید)

۷) اعلام واگذاری چک سایر بانکها( به محض اینکه چک به حسابتون به اصطلاح می خوابونید و توی سیستم بانک ثبت می شه،واستون پیامک میاد)

۸) اعلام برگشت چک واگذاری سایر بانکها( خیلی ساده پیامک واستون میاد که تشریف بیارید و چک برگشت خورده ای که به حساب بانک گذاشته بودید از بانک دریافت کنید) این آیتم هم خیلی کاربردیه واسه اونایی که زیاد چک به حساب میزارن.

۹) اعلام هشدار یک روز قبل از سررسید چکهایی که تائید مبلغ شده اند(الان از تمامی کاناهای تلفنبانک،همراه بانک و بانکداری اینترنتی شما دسترسی به تائید مبلغ چک دارید و این خیلی مهمه که با خبر باشید فلان چک که در تاریخ خاصی و با مبلغی خاص تائید کردید فردا می خواد از حسابتون پاس بشه و حواستون باشه)

۱۰) اعلام برگشت چک صادره مشتری به همراه اطلاعات برگشت( این رو قبلا" هم داشتیم که باید سریع پیگیر بشید و قبل از ۱۰ روز چکتون رو تامین موجودی(از طریق بانکداری اینترنتی هم می تونید چکتون رو تامین موجودی کنید) یا پاس کنید تا حسابتون درگیر چک برگشتی نباشه)

۱۱) اعلام وضعیت صدور دسته چک برای مشتری(مثلا" پیامک میاد که دسته چکتون آماده تحویل در شعبه به شما هست و شما بدون فوت وقت تشریف میارید و دسته چکتون رو تحویل می گیرید)

۱۲) اعلام صدور کارت اعتباری برای مشتری

۱۳) اعلام تائید حواله موقت به تائید کننده در حسابهای اشتراکی( در محیط اینترنت بانک ملت اونهایی که حساب اشتراکی دارند و یه حواله باید به تائید ۲ یا چند نفر برسه واستون پیامک میاد)

۱۴) اعلام آخرین وضعیت طبقه بندی مشتریان(کسانی که با حساب جاری خودشون کار می کنند و پول توی حساب جاریشون هست به ۳ دسته پویان،شایان و مهان تقسیم میشن که در صورت تغییر طبقه مشتری واستون پیامک میاد)
که البته اینا داره به منو اضافه میشه و چند تایی هنوز فعال نیست. خواهشا اگه کامل اطلاع ندارید اطلاع رسانی غلط نکنید.
ملت تنها بانکیه که برای گرفتن موجودی و سه گردش آخر با همراه بانک و کد ussd تلفن بانک هیچ مبلغ کارمزدی از حسابت کم نمیکنه. برای کد ussd باید حتما رمز تلفن بانک داشته باشی.
در ضمن یکی از دوستان گفتن واسه اینترنت بانک 5 تومن میگیرن که باید بگم این در واقع همون رمز otp هست که امنیت حساب رو بالا میبره. و بانک ملی و صادرات شما رو ملزم می کنن به خرید ی دستگاه 50 هزار تومنی که البته بانک ملت هم اون دستگاه رو میده و هم میتونی به انتخاب با 5 هزار یک رمز همراه بگیری. که هزارتا کار می تونی باهاش بکنی. یکیش تغییر رمز دوم کارت با اینترنت بانک هست بدون مراجعه به خود پرداز.

Last edited:

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
شرمنده شاید بی ربط بود ولی چون اینجا این کامنت گذاشته شده بود، دلم می خواست جواب بدم چون ملت واقعا خدمات خوبی ارائه میده.
ی سوال از دوستان دارم . قوامین الان حساب 24 درصدی باز میکنه؟.

ahmad6

Registered User
لایک‌ها
58
قوامین ۲۵ درصد میده سالانه ۲۲ درصد هر ماه میده آخر سال ۳ درصد بقیه بالای ۱۰۰ تومان هم ۲۷ درصد میده

Last edited:

saeedh1371

Registered User
لایک‌ها
178
سلام
فعلا حدود 50 میلیون پول در دسترس هستش که به صورت هفتگی کم و زیاد میشه
بالاترین سود رو کدوو بانک یا موسسه به صورت روزشمار میده؟
خیلی فوری لطفا دوستان زودتر بگین!!!!!!!!!!!

armin_mohtasham

Registered User
لایک‌ها
161
سلام
فعلا حدود 50 میلیون پول در دسترس هستش که به صورت هفتگی کم و زیاد میشه
بالاترین سود رو کدوو بانک یا موسسه به صورت روزشمار میده؟
خیلی فوری لطفا دوستان زودتر بگین!!!!!!!!!!!
منم میخام بدونم
ممنون میشم بگید

بالا