برگزیده های پرشین تولز

پورسانت حداقل 3 میلیون تومان به ازای هر فروش - ویژه وبمستران

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
دوستان رقم پورسانت 0.5 درصد خواهد بود (نسبت به ارزش ملک)
وبمسترانی که توانایی فروش سریع داشته باشند میتوانند از پورسانت بالاتری برخوردار باشند.

نیکام

Registered User
لایک‌ها
10
توی صفحه ی شبکه اجتماعی نمیشه آپارتمان فروخت شما املاک خودتونو تو این سایت خرید و فروش مسکن ثبت کن
بعد برای لینک خودتون توی این سایت تبلیغ کنید که تخصصی و قابل اعتماد باشه

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
توی صفحه ی شبکه اجتماعی نمیشه آپارتمان فروخت شما املاک خودتونو تو این سایت خرید و فروش مسکن ثبت کن
بعد برای لینک خودتون توی این سایت تبلیغ کنید که تخصصی و قابل اعتماد باشه
بابت پیشنهاد سایت متشکر ولی خودمون سایت داریم و تبلیغاتی که منتشر میکنیم به اون لینک میدیم ولی برای بازاریابی تصمیم گرفتیم که لینک سایت رو قرار ندیم که خدای نکرده دوستانی که با ما همکاری میکنن فکر نکنن که داریم سوء استفاده میکنیم

نیکام

Registered User
لایک‌ها
10
صفحه ی اون شبکه اجتماعی رو بچه 10 ساله هم میتونه درست کنه اگه سایت شما معتبر باشه خیلی بهتر جواب میده

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
صفحه ی اون شبکه اجتماعی رو بچه 10 ساله هم میتونه درست کنه اگه سایت شما معتبر باشه خیلی بهتر جواب میده
درسته ولی خوب ما هم که قرار نیست با اون شخص همکاری بکنیم!
هدف ما جذب بهترین هاست , نه میخوایم وبمستر رو سر کار بگذاریم و نه خودمون رو.
ما توی دو سایت معتبر آگهی دادیم و یک لیست هم تهیه کردیم که در آینده نزدیک آگهی رو توی این سایت ها بگذاریم.
اگه بتونیم چند وبمستر رو جذب خودمون بکنیم , کار رو با همون عزیزان ادامه خواهیم داد(در صورتی که وبمستران عزیز تمایل به ادامه همکاری داشته باشند)

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
پیشنهاداتتون رو جهت اعتماد سازی مطرح بفرمایید

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
عزیز ما بنگاه و مشاورین املاک داریم.
اگه پورسانت رو بالاتر در نظر بگیرید ادرس و مشخصات ملک ها رو پخ بدید تا همکاری کنیم.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
عزیز ما بنگاه و مشاورین املاک داریم.
اگه پورسانت رو بالاتر در نظر بگیرید ادرس و مشخصات ملک ها رو پخ بدید تا همکاری کنیم.
آپارتمان ها در جهانشهر کرج واقع شده
محدوده فعالیت شما کجاست؟

pishroo

Registered User
لایک‌ها
16
اگر واحدی زیر قیمت باشه من میخرم. هرچند عدد که باشه . فقط سند شش دانگ باشه. اگر مایل هستی شرایط رو اعلام کن

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
اگر واحدی زیر قیمت باشه من میخرم. هرچند عدد که باشه . فقط سند شش دانگ باشه. اگر مایل هستی شرایط رو اعلام کن
سلام
به این تاپیک مراجعه بفرمایید توضیحات + تعدادی عکس موجوده اگه تمایل به خرید داشتید , شماره تلفن و اسم شریفتون رو برام تو پیام خصوصی بفرستید

shop gostar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست من اگه فکر میکنین توی اینترنت این موضوع جواب میده چرا هزینه نمیکنین برای تبلیغاتش
الان یه پیج +1 میلیون توی ف*ی*س*ب*و*ق ( به قول خودتون ) برای هر تبلیغ خیلی بگیره 50.000 تومن میگیره
یعنی شما 60 بار که تبلیغ بزنین تازه میشه 3 تومنی که برای هر واحد میخواین پورسانت بدین
به نظرتون با 60 بار تبلیغ توی یک پیج یک میلیونی یک واحد فروش میره یا حیر ؟
اگه فروش میره که بهتون پیشنهاد میکنم خودتون برین تبلیغ بدین و اگه فروش نمیره پس توی اینترنت جواب نمیده این کار

نیکام

Registered User
لایک‌ها
10

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
دوست من اگه فکر میکنین توی اینترنت این موضوع جواب میده چرا هزینه نمیکنین برای تبلیغاتش
الان یه پیج +1 میلیون توی ف*ی*س*ب*و*ق ( به قول خودتون ) برای هر تبلیغ خیلی بگیره 50.000 تومن میگیره
یعنی شما 60 بار که تبلیغ بزنین تازه میشه 3 تومنی که برای هر واحد میخواین پورسانت بدین
به نظرتون با 60 بار تبلیغ توی یک پیج یک میلیونی یک واحد فروش میره یا حیر ؟
اگه فروش میره که بهتون پیشنهاد میکنم خودتون برین تبلیغ بدین و اگه فروش نمیره پس توی اینترنت جواب نمیده این کار
هدف از انجام اینکار بیشتر همکاری با وبمستران و ایجاد رابطه ای پایدار بوده . در این روش وبمستر هم درآمد خواهد داشت وگر نه 3 تومن 4 تومن که پولی نیست . با 5 تومن تبلیغ میشه به راحتی ملک رو فروخت . ولی حوصله و وقت کافی وجود نداره که بخوایم دنبالش باشیم . این حرفتون مثل این میمونه که بنده اگه کارخونه دارم خودمم راه بیوفتم تو خیابون و بازاریابی بکنم!
خوب بجای اینکه بیام وقتمو سر این کار بزارم این رو به یه سیستم از قبل آماده شده میدم و در ازای فروش پورسانت پرداخت میکنم.
بله فروش میره . چرا نره . البته بستگی به سایت داره . مثلا یه سایت بازی که مخاطبش بچه هان خوب میلیاردی هم تبلیغ کنی نتیجه صفره!

شما ملک خودتون رو توی این صفحه خرید و فروش مسکن ثبت کنید اگه عکسم دارید آپلود کنید تا توی اسلایدشو اصلی قرار بگیره
بابت معرفی متشکر

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
تبلیغ توی سایت های آگهی میزاریم ولی فعلا وقتش نیست .
از یه 4 5 ماه دیگه دوباره میزاریم.
البته سایت هایی با رتبه بالا نه هر سایتی
مثل شیپور و دیوار و ...
یا دلتا و ملکیابی و ایران فایل و ...
ایستگاه و نیاز روز و اینا هم یه چندتایی میزاریم
کلا یه 20 تا سایت از بهترین ها رو گزینش کردیم.با همینا کارمون راه میوفته .
سایت خوب که تبلغاتشم به صرفه باشه سخته پیدا کردنش و با همینا میشه بهترین نتیجه رو گرفت .
سایت های خبری تعرفه بالایی دارن ولی خوب بازدهشون به نظر خوب میاد.

بالا