برگزیده های پرشین تولز

به یاد 20 25 سال پیش - پایه ها بیان تاپیکو اکتیو کنن

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
ما دانشجو بودیم چیا گوش میکردیم، Pink Floyd, Manowar, WASP, MeatLoaf, یا
Modern Talking, Sandra, Haddaway, La Bouche
اونوقت بچه های این دور و زمونه رو که میبینم رسما دارند زباله گوش میدن.
یادمه امتحان معادلات دیفرانسیل رو توی دانشگاه با هدفون و در حال گوش دادن به آلبوم Headless Children مال WASP پاس کردم!
حتی موسیقی هم معنا و مفهومش رو از دست داده.

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
دهه شصت و modern talking !!

Sent from my MB525 using Tapatalk 2

هماجون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
سهلاااااااااااااام به برو بچ ;)من 25 سال پیش ارههههههه1سالم بود چقدر گنده شدماااااا:D:cool:الان من احساس بزرگی میکنم ببینین:general710:
خب خاطره یادم نمیاد راستش بعدشم میشه بگین شمادوستان عزیز از کجاهستین ؟؟؟؟؟؟من دخترم اما اصلا عروسک بازی نکردم خخخخ خب دیه اینیم :general307:

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
سهلاااااااااااااام به برو بچ ;)من 25 سال پیش ارههههههه1سالم بود چقدر گنده شدماااااا:D:cool:الان من احساس بزرگی میکنم ببینین:general710:
خب خاطره یادم نمیاد راستش بعدشم میشه بگین شمادوستان عزیز از کجاهستین ؟؟؟؟؟؟من دخترم اما اصلا عروسک بازی نکردم خخخخ خب دیه اینیم :general307:
ببخشید الان شما high هستید سرکار خانم؟؟؟؟

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
خب بزرگم دیگه وااااااااا
دخترم برو خاله باز یو عروسک باز یتو بکن
بزرگ شدن به سن و هیکل نیست
مغزت باید رشد کنه که طبق رفتارت تو این دو روز معلوم شده چنین چیزی در شو ما وجود نداره
که بخواد رشد کنه

هماجون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
دخترم برو خاله باز یو عروسک باز یتو بکن
بزرگ شدن به سن و هیکل نیست
مغزت باید رشد کنه که طبق رفتارت تو این دو روز معلوم شده چنین چیزی در شو ما وجود نداره
که بخواد رشد کنه
تو کلا میخوای کل کل کنیا خخخخخ
نه بابا من اهل عروسک بازی و خاله بازی نبودم خوشم نمیومد
برام مهم نیست افرادی که براساس خودشون درمورد بقیه نظرمیدن چی درموردم میگن اینو خوب میدونم که از نظر عقلی و انسانیت برتر از خیلی ها هستم این یعنی اعتماد به نفس

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
تو کلا میخوای کل کل کنیا خخخخخ
نه بابا من اهل عروسک بازی و خاله بازی نبودم خوشم نمیومد
برام مهم نیست افرادی که براساس خودشون درمورد بقیه نظرمیدن چی درموردم میگن اینو خوب میدونم که از نظر عقلی و انسانیت برتر از خیلی ها هستم این یعنی اعتماد به نفس
نه این اعتماد به سقفه
اعتمادبه نفس فرق داره

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
عجب باید ثابت کنم ماشین نیستم ها:Dنکنه فکر کردی غیرانسان میتونه اینجا چیزی بنویسه:p
چرا نتونه؟
البته منظور من این نبود آدم نیستی و رباتی
می گم ثابت کن همچین شخصیتی با همچین شرایطی دراین کره ی خاکی وجود خارجی داره و ساخته ی ذهن یک انسان نیست!!!! نیست!!!!!

هماجون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
چرا نتونه؟
البته منظور من این نبود آدم نیستی و رباتی
می گم ثابت کن همچین شخصیتی با همچین شرایطی دراین کره ی خاکی وجود خارجی داره و ساخته ی ذهن یک انسان نیست!!!! نیست!!!!!
باشه شروع کن هرچی میخوای من جواب میدم کجای شخصیت من برات قابل درک نیست و مبهمه بپرس تا جواب بدم دوست گرامی
من تو خانواده ای بزرگ شدم که احترام ودوست داشتن دیگران حرف اول ومیزنه هیچ وقت همه چی وبرای خودم نخواستم و اینه که دیگران رو به تعجب درمورد ما واداشته

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
باشه شروع کن هرچی میخوای من جواب میدم کجای شخصیت من برات قابل درک نیست و مبهمه بپرس تا جواب بدم دوست گرامی
من تو خانواده ای بزرگ شدم که احترام ودوست داشتن دیگران حرف اول ومیزنه هیچ وقت همه چی وبرای خودم نخواستم و اینه که دیگران رو به تعجب درمورد ما واداشته
شما کلن مبهمید
you are miss x

بالا