برگزیده های پرشین تولز

آیفون 6 پلاس خم می شود! - اثبات تصویری

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
گوشی بدی دست نره غول جفت دست فشار بده گوشی که هیچی اجرم باشه میشکنه!
مگه گوشی ضد گلوله یا ضد ضربه اس که نشکنه؟!
از xperia Z که بهتره از هر 10تاش 11تاش یه قطره اب میخوره میترکه!
داداش نمیدونم تا حالا سری زد سونی از نزدیک دیدی؟!
خدایی گوشی مثل زد 1 اگه 500 تومن به من بدن بازم نمیخرم!به جرات میتونم بگم صفحه نمایش آیفون 4 که مال 4 سال پیش هست از زد 1 بهتره!!!

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
داداش نمیدونم تا حالا سری زد سونی از نزدیک دیدی؟!
خدایی گوشی مثل زد 1 اگه 500 تومن به من بدن بازم نمیخرم!به جرات میتونم بگم صفحه نمایش آیفون 4 که مال 4 سال پیش هست از زد 1 بهتره!!!
یکی از بچه های مخالف ایفون داره خودش! :D
افتضاح این گوشی الان ارزون شده تازه 1300 پولشه
یه 4s بگیری جاش تازه میفهمی زندگی یعنی چی

Sent from my F**king life

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
بله گرون ترین گوشی دنیاست!شما با چی مقایسه میکنی؟اگه حتی با Vertu مقایسه کنی آیفون های لوکس هم ساخته شده در حد 3 میلیون دلار!
گرون ترین گوشی چیه؟قیمت آیفون 4 اس با گلکسی اس 2 تو هر کشوری که دلت میخواد مقایسه بکن.
شما با اپل مشکلات ریشه ای داری تقصیر ما نیست دلیلش هم نمیدونم چیه!یه تاپیکی بود آیفون بخرم یا نه اونجا هم حرفای دیگه میزدی!الانم میگی خم میشه!!
شما که اینقدر مخالف اپل هستی بگو بهترین گوشی بنظر شما چی هست؟

اپل اتفاقا قیمتش هیچوقت بالا نبوده
قیمت سایت خوده اپل رو چک کن نه سایتای ایران رو !!
گرونترین گوشی دنیا هیچوقت نیست ، به زور الماس و بزک بوزک که نمیگن گرونترین گوشی دنیاست !
بعدشم بهترین گوشی دنیا هنوز ساخته نشده ، ولی لاقل ماها انقدر ذکاوت و دید باز داریم تا همچین حرفی رو بزنیم نگیم بهترین گوشی دنیا اپله که خم میشه !!

z1

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
من گوشیمو توی جیب عقب شلوار جین میذارم و رانندگی میکنم و مشکی نداشتم تا الان. وزنمم 95 هست.

نکته اینه که شرکتی پر مدعا مثل اپل که سالی یه گوشی تولید میکنه چجوری میشه گند به این بزرگی بالا بیاره؟

میگن 15000تا گوشی رو تست کردیم. زرررررشک

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
گرونترین گوشی دنیا هیچوقت نیست ، به زور الماس و بزک بوزک که نمیگن گرونترین گوشی دنیاست !
بعدشم بهترین گوشی دنیا هنوز ساخته نشده ، ولی لاقل ماها انقدر ذکاوت و دید باز داریم تا همچین حرفی رو بزنیم نگیم بهترین گوشی دنیا اپله که خم میشه !!

z1
خب اصلا بهترین گوشی هنوز ساخته نشده.گرون ترین گوشی نگفتی چی هست؟
برو سایت های خارجی قیمت آیفون های قبلی با پرچمداران اندرویدی مقایسه کن.
همون ورتویی که گفتم به زور بزک دوزک گرونه وگرنه گوشی های لوکس که پرواز نمیکنند!

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
من گوشیمو توی جیب عقب شلوار جین میذارم و رانندگی میکنم و مشکی نداشتم تا الان. وزنمم 95 هست.

نکته اینه که شرکتی پر مدعا مثل اپل که سالی یه گوشی تولید میکنه چجوری میشه گند به این بزرگی بالا بیاره؟

میگن 15000تا گوشی رو تست کردیم. زرررررشک

داداش احتمالا شلوار كردي نميپوشي شما؟! :D گوشي يه اون گندگي رو ميزاري زيرت ميشيني روش؟!
به نظرم جا پول گوشي دادن برو بده صندلي ساز صندلي ماشينتو پر كنه يه دست روكشم بزار واست ديگه راحت بشيني رانندگيتو كني به گوشيه بدبختم فشار نياري!! :general404::general404:

كلا من الان به اين نتيجه رسيدم مخالفين اپل همه ميخوان با گوشياشون كشتي بگيرن, بزنن زمين, با پا برن روش, دعواش كنن!!!:general304: از اين كارا كنن! نميدونن گوشي واسه استفاده تو دست هست نه اين شرايط سخت كه حتي از سربازيم 3 ماه كم ميكنه ! :general304::general304:

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969

z1
اين ديگه ازون حرفا بود اپل گرونترين برند گوشي دنياس قيمتاى ايرانم اوايل اينطورين بعد مث قيمت جهانى ميشن
اپل گوشياش افت نميكنن اما برنداي ديگه يه كم كه گوشى قديمى ميشه قيمتو ميكشن پايين.
پ.ن:بنده حدود دوساله ديگه ايفون نخريدم تنها ايفونيم كه دوس دارم ٥مشكيه از بقيشون متنفرم خلاصه ٢ ٣روز پيش اخرش رفتم اين گوشي رو گرفتم همون دوسال پيشم همين گوشيرو داشتم.الان كه ios8 رو ريختم ميبينم اپل جز پسرفت هيچي نداشته لگاي فراوون كرك هاي زياد پرش سيستم عامل روي اندرويدو كم كرده

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
داداش احتمالا شلوار كردي نميپوشي شما؟! :D گوشي يه اون گندگي رو ميزاري زيرت ميشيني روش؟!
به نظرم جا پول گوشي دادن برو بده صندلي ساز صندلي ماشينتو پر كنه يه دست روكشم بزار واست ديگه راحت بشيني رانندگيتو كني به گوشيه بدبختم فشار نياري!! :general404::general404:

كلا من الان به اين نتيجه رسيدم مخالفين اپل همه ميخوان با گوشياشون كشتي بگيرن, بزنن زمين, با پا برن روش, دعواش كنن!!!:general304: از اين كارا كنن! نميدونن گوشي واسه استفاده تو دست هست نه اين شرايط سخت كه حتي از سربازيم 3 ماه كم ميكنه ! :general304::general304:
گفتم شلوار جین دادا. کسی با گوشی کشتی نمیگیره و تنها چیز مهم اینه که گوشی باید اونقد محکم باشه که لازم نباشه فکر و ذکرت محافظت ازش باشه.

هرچند گوش فن بویهایی مثل شما به این حرف ها بدهکار نیست و تعصب کورکورانه اجازه نمیده واقعیت رو ببینید.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
گفتم شلوار جین دادا. کسی با گوشی کشتی نمیگیره و تنها چیز مهم اینه که گوشی باید اونقد محکم باشه که لازم نباشه فکر و ذکرت محافظت ازش باشه.

هرچند گوش فن بویهایی مثل شما به این حرف ها بدهکار نیست و تعصب کورکورانه اجازه نمیده واقعیت رو ببینید.

داداش شما جملت رو بخون يه بار؟!
گوشي به اون بزرگي ميزاري جيب شلوار جين ميشيني روش بعد رانندگي ميكني؟!!
خودت خندت نميگيره از اين حرف؟!

سيني مسي يا اهني بزاري زير 95 كيلو نفر بشينه روش له ميشه خورد ميشه اين گوشي شما نميدونم جنسش از چيه اينقد خفنه!!!!

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
داداش شما جملت رو بخون يه بار؟!
گوشي به اون بزرگي ميزاري جيب شلوار جين ميشيني روش بعد رانندگي ميكني؟!!
خودت خندت نميگيره از اين حرف؟!

سيني مسي يا اهني بزاري زير 95 كيلو نفر بشينه روش له ميشه خورد ميشه اين گوشي شما نميدونم جنسش از چيه اينقد خفنه!!!!
خفن نیس. فقط بنجل نیست. یه گوشیه عادیه که هیچ تعصبی هم روش ندارم.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
خفن نیس. فقط بنجل نیست. یه گوشیه عادیه که هیچ تعصبی هم روش ندارم.

يعني چون روش تعصب نداري 95 كيلو وزن تحمل ميكنه نميشكنه؟!

ميگم ماهم بيايم از تعصبون رو ايفون كم كنيم شايد همچين كاراي خارق العاده اي انجام داد واسمون!!

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
يعني چون روش تعصب نداري 95 كيلو وزن تحمل ميكنه نميشكنه؟!

ميگم ماهم بيايم از تعصبون رو ايفون كم كنيم شايد همچين كاراي خارق العاده اي انجام داد واسمون!!
نرود میخ آهنین در سنگ

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
شما ماشالا انقدر خنگی که نفهمیدی من چی گفتم !! اون حرف رو من طبق عرایض شما اپلی ها زدم که یعنی حرفتون عین این مثال میمونه !!
البته جماعتی که میرن دم در میخوابن بهشون گوشی خم شو فرو کنن دیگه بیشتر از این انتظاری ندارم !!

استدلالم تو حلقت جا نمیشه ،ایفون 6 رو از زیر امتحان کن
z1
من خنگ بودم نفهمیدم اینهمه آدم که بعدش گفتن حرف شما درست نیس هم خنگ بودن.o_O
برو عمو جا کارتی هات رو جمع کن .:eek:
حالا همون آیفون 6 خم رو بهتون بدن بال در میارید.:D

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
این سنسور در قلب اینا تبلیغات هیچ چیز خاصی نیست مهم کیفیت سیستم عامله.اندروید به هیچ وجه در حد IOS نیست اصلا بهینه نیست کلی مشکل داره هنوز

Sent from my C6903 using Tapatalk

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
مثال ساده ای که میشه از دو کمپانی زد اینکه/
سامسنوگ هنوز با پردازنده های 8 هسته ای خودش با ایفون دو هسته ای یک قدرت رو دارند و فقط بخاطر استفاده بهینه سیستم عامل از قطعاته.
شما فرض کنید اپل میخواست گوشی هاش رو با سی پی یو 8 هسته ای سامسنوگ بسازه؟؟؟اگر اینکارو میکرد سامسنوگ و اندروید 15 سال بعد هم بهش نمیرسیدند

Emad721

Registered User
لایک‌ها
67
دلیل این همه دعوا چیه واقعا؟؟؟

اقا اپل دوست نداری ، نخر ! کسی مجبورت کرده؟؟؟؟

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
اپل چون تا حالا گوشی بزرگ نزده نمی دونه برای گوشی بزرگ باید بدنه قوی باشه الان ایفون 6 اصلا خم نمی شه ولی 6 پلاس چون بزرگه بدنش ضعیفه و خم می شه

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
نمی‌توان منکر شد که مطمئنا سامسونگ بیشترین نفع را از مشکل خم شدن آیفون 6 پلاس برده است و حالا تصویر منتشر شده در صفحه فیس‌بوک این شرکت مطمئنا این موضوع را تائید می‌کند!

در تصویری که این شرکت در صفحه فیس‌بوک خود منتشر کرده یک آیفون 6 پلاس پلاس خم شده و به زانو درآمده را می‌بینید که از نگاه سامسونگ در برابر گلکسی نوت این شرکت‌که ظاهرا از مشکل خم شدن رنج نمی‌برد!، به زانو درآمده است. در بالای این تصویر نوشته شده که در برابر کسانی که شایسته هستند تعظیم کنید!

بالا