برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
دوستان من قدم 183 و وزنم 68 هستش 18 سالمه می خوام بدنم پر شه در حدود 8 کیلو نیاز دارم چیکار کنم ؟ از چه مکملی استفاده کنم؟ راستی اگه از گینر استفاده کنم وقتی تموم شد استفاده رو قطع کنم وزن به دست اومده از بین میره ؟

Last edited:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان من قدم 183 و وزنم 68 هستش 18 سالمه می خوام بدنم پر شه در حدود 8 کیلو نیاز دارم چیکار کنم ؟ از چه مکملی استفاده کنم؟ راستی اگه از گینر استفاده کنم وقتی تموم شد استفاده رو قطع کنم وزن به دست اومده از بین میره ؟

اگر بدنسازی کار می کنید و تازه شروع کردید فعلا احتیاجی نیست یه یک ماهی فعلا تمرین کن میزان کربو رو هم بالا ببر مثل کته - ماکارونی - سیب زمینی - عدس هم کربوش خیلی خوبه - نان هم اگر بتونی نون باگد استفاده کنی و خمیر داخلش رو بخوری مثلا بریزی داخل عدسی بهم بزنی بخوری حرف نداره

f22raptor2014

Registered User
لایک‌ها
88
خواص پپتایدها:

GHRP6&GHRP2&HEXALIN
خانواده کوچکی از پپتیدها هستند که محل اثر گذاریشون غده هیپوفیز و هیپوتالاموسِ که موجب ترشح هورمون رشد در بدن می شود:
  • افزایش قدرت
  • افزایش رشد فیبرهای عضلانی جدید
  • رشد بهبود یافته از فیبرهای عضلانی در بدن در حال حاضر
  • افزایش تراکم معدنی استخوان
  • کمک در بهبود زخم ها و آسیب های خاص (التهاب تاندون، التهاب ...)
  • حفاظت از مفاصل سلول های عصبی

CJC 1295
از 30 آمینو اسید تشکیل می شه و مهمترین ویژگی این دسته طولانی بودن رمان ترشح بعد از تزریقه، حدودا تا دو هفته بعدش هم ترشح هورمون رشد بالا می مونه
سنتز پروتئین رو افزایش می دهد و زمان ریکاوری بافت ها و ترمیم رو به حداقل می رسونه و تولید بافت عضلانی جدید می کنه، چگالی استخوان رو بالا می بره و ایمنی بدن رو هم افزایش می دهد.

NeoFragment 176-191
بحث چربی سوزی هورمون رشد بر اساس قسمت انتهایی مولکول اونه که شامل 176-191 آمینو اسیده که کمتر از 10 درصد کلش رو تشکیل می ده، بر اساس این قضیه این دارو بدست اومد که اثر تجزیه و تحلیل چربیش 12.5 برابر هورمون رشده! می گن side effect های هورمون رشد رو نداره و سطح IGF-1 رو هم بالا می بره که خواص anti aging می شه.

Last edited by a moderator:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام به دوستان ورزشکار
من بعد از حدود 6 ماه **** و ورزش و کم کردن 13 کیلو شدیدا بدنم استاپ کرده و طی سه هفته گذشته حتی یک گرم کم نکردم و سایز هم کم نکردم
با یه مربی بدنسازی مشورت کردم گفت hydroxycut mucsletech + lcarnitine + amino whey بگیرم
ولی نمیدونم از کجا بگیرم که جنسش اصل باشه
ممنون میشم برای خرید جنس اصل راهنماییم کنید

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نظرتون لیپو 6 بلک بهتره یا هیدروکسی کات هاردکور ؟

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
سابقه تمرینت چقدره؟
ببین وقتی گینر میخوری یه کالری و مواد جدیدی وارد بدنت میشه و یه نوع شک برابدن وارد میکنه که دستور ذخیره سازی این ماده جدید داده میشه
حالا اگه گینر قطع بشه اون کالری اضافی قطع میشه
2حالت داره یا تغذیه ات رو میبری بالا خلا گینر پر میشه
با همون روال میری جلو که بدن دچار کمبود کالری میشه و به طبع وزنتم پایین میاد

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
سابقه تمرینت چقدره؟
ببین وقتی گینر میخوری یه کالری و مواد جدیدی وارد بدنت میشه و یه نوع شک برابدن وارد میکنه که دستور ذخیره سازی این ماده جدید داده میشه
حالا اگه گینر قطع بشه اون کالری اضافی قطع میشه
2حالت داره یا تغذیه ات رو میبری بالا خلا گینر پر میشه
با همون روال میری جلو که بدن دچار کمبود کالری میشه و به طبع وزنتم پایین میاد
سابقه تمرین ندارم یعنی دارم ولی نه به صورت حرفه ای خودم تو خونه با دمبل کار می کنم بعضی وقت ها
می خوام یه بدنی مثل این برسم هم بدنم همون فرم رو داره هم اینکه اصلا چربی ندارم و بدنم به سختی چربی جذب می کنه
قدم 183 و وزنم 68 . وزنم طبیعی هست ولی برای فیتنس کمه یکم واسه اون می خوام 5-8 کیلو بیشتر کنم

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
یک سوال دارم

وی 100% خالص اتز کجا میشه پیدا کرد؟
و بهترین مکمل کربوهیدرات چیه ؟

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
سابقه تمرین ندارم یعنی دارم ولی نه به صورت حرفه ای خودم تو خونه با دمبل کار می کنم بعضی وقت ها
می خوام یه بدنی مثل این برسم هم بدنم همون فرم رو داره هم اینکه اصلا چربی ندارم و بدنم به سختی چربی جذب می کنه
قدم 183 و وزنم 68 . وزنم طبیعی هست ولی برای فیتنس کمه یکم واسه اون می خوام 5-8 کیلو بیشتر کنم
از من میشنوی گینر مصرف نکن چون چربی که گینر میده بعدا نمیتونی کم کنی
ولی چون میگی میخوای وزن اضافه کنی گینر لازمی
اگه میخوای وزن اضافه کنی باید بری باشگاه چون اینطوری بدنو برا جذب مواد غذایی تحریک میکنی
وگرنه هرچی بخوری یا به صورت چربی ذخیره میشه یا دفع میشه

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
از من میشنوی گینر مصرف نکن چون چربی که گینر میده بعدا نمیتونی کم کنی
ولی چون میگی میخوای وزن اضافه کنی گینر لازمی
اگه میخوای وزن اضافه کنی باید بری باشگاه چون اینطوری بدنو برا جذب مواد غذایی تحریک میکنی
وگرنه هرچی بخوری یا به صورت چربی ذخیره میشه یا دفع میشه
خودمم نمی خوام گینر مصرف کنم به طور طبیعی مگه نمیشه وزن اضافه کرد یا گینر باید باشه ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اگر در کنار این صحبت هایی که دوستمون کرد بتونی هر 6 یا 7 روز یکبار نوروبیون تزریق کنی ( B1 - B6 - B12 ) حرف نداره

اگر از لحاظ مالی مشکل داری B Compelex + B12 بخر قاطی کن بزن

چند توصيه:
1-تزريق نوروبيون بايد به صورت داخل عضلاني عميق انجام شود.
2-مصرف‌ همزمان ‌ويتامين‌ ب 6 با لوودوپا توصيه‌ نمي‌شود، زيرا اثر ضد پاركينسون‌ لوودوپا، حتي‌ با مصرف‌ خوراكي‌ 5 ميلي‌گرم‌ ويتامين‌ ب 6 معكوس‌ مي‌شود.
3-ويتامين ب 12 در بيماري‌Leber كه يك اختلال مادرزادي است نيز نبايد مصرف‌ شود.

بعد از 4 الی 6 هفته هم قطعش کن - اگر بتونی 40 دقیقه الی 1 ساعت قبل از وعده های غذایی مواد قندی استفاده کنی که دیگه حرف نداره و باعث ترشح انسولین میشه در نتیجه اشتهات ردیف میشه
در کل هر 4 هفته یکبار برنامه غذایی و تمرینی رو تغییر بده 100% جواب می گیری

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام به دوستان ورزشکار
من بعد از حدود 6 ماه **** و ورزش و کم کردن 13 کیلو شدیدا بدنم استاپ کرده و طی سه هفته گذشته حتی یک گرم کم نکردم و سایز هم کم نکردم
با یه مربی بدنسازی مشورت کردم گفت hydroxycut mucsletech + lcarnitine + amino whey بگیرم

اگر بدون چربی سوز بتونی **** بگیری بهتره با این حال Hydroxycut استفاده کن چون لیپو6 بلک خیلی قویه و در پست های قبلی در موردش یکم توضیح دادم
ال کارنیتین هم مصرف کن خوبه - آمینو هم اگر دوست داری بخور ولی وی رو حتما داشته باش
وی گلد خیلی گرونه الان اگر بتونی پروفورمنس رو استفاده کنی بهتره

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
سلام
دوستان چیزی برای کاهش اشتها هست.؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
برای کاهش اشتها داروهای مختلفی هست
فنترماین
Qsymia ترکیب فنترماین با توپیرامات

ولی فنترماین بهتر از بقیشونه بعضی هاشون باعث آسیب های شدید کبدی میشن و مذفوع هم چرب میشه

گیاهی هم اسفناج محشره
عصاره چای سبز هم محرکه است

moghadam1

Registered User
لایک‌ها
77
درود
دوستان دارو یا مکملی هست که اشتها رو کور کنه و 12 ساعت یا حتی بیشتر آدم احساس گرسنگی نکنه ؟

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام به دوستان ورزشکار
سلام.
داداش شما مگه عمریکا نیستی؟
-------
whey تا 150 تومن هست؟

solful

Registered User
لایک‌ها
34
سلام میخوام 1 آمینو و 1چربی سوز و1الکارنتین بگیرم چه مارکی بگیرم؟
این سایت خوبه ازش خرید کنم؟

Last edited by a moderator:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
یعنی واقعا کسی پیدا میشه که بابت ال - کارنیتین 150 هزار تومن پول بده قیمتاشون خیلی سعودی فکر کنم احتمالا سر گردنه باشه حالا شاید گردنه میمند باشه :D
و الی در کل اگر قراره تمرین کنید وی + گلوتامین + ال کارنیتین + 1 چربی سوز مثل Hydroxycut Red براتون کافیه
وی هم بسته به پولش متفاوت متوسط رو به بالا از نظر کیفیت : پرفورمنس وی کمپانی ON و کیفیت بالا و توپ مثل هایدرو وی یا وی گلد استاندارد کمپانی ON عالیه
ال - کارنیتین هم 1000 داروخانه ای بگیر - گلوتامین هم ( MHP - Muscle Tech - MP ) بگیر که ردیـفــه.

jeeex.2

Registered User
لایک‌ها
160
یک عدد چربی سوز top secret موجوده که 20% استفاده شده هرگی خواست پ خ بده

بالا