برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
امیدوارم سوارز زمان کافی برای هماهنگی با آهنگ تیم ، تا قبل از ال کلاسیکو رو داشته باشه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
واکنش انريکه به منتقدين دني آلوس
gra252-barcelona-18-10-2014-el-54417269499-54115221152-960-640.jpg

بارسلونا شب گذشته با 3 گل بر ایبار غلبه کرد اما هر سه گل بازی در نیمه دوم بدست آمد. در انتهای نیمه اول، هواداران بارسا بخصوص از عملکرد دنی آلوس و سانترهای متعدد و بی هدف او شکایت داشتند و بر علیه او سوت های اعتراضی سر دادند.

با این حال لوئیس انریکه در نشست خبری پس از این بازی ترجیح داد تا از مدافع راست برزیلی خود دفاع کند. وی گفت:" فرقی نمی کند از راست یا چپ 25 بار سانتر کنیم یا بیشتر.آلوس هرگز مرا ناامید نکرده است.او یک بازیکن شجاع و در پست خود بهترین بازیکن دنیاست.

بارها در شرایط دشوار به کمک ما آمده و سانترهای او دقتی وحشتناک دارند. بیش از آنچه تصور کنید از او راضی هستم و باید بگویم که آلوس، یک بازی حیاتی برای بارسلونا به حساب می آید."
++++++++++++++++
گزارش روز: ال کلاسيکو و اين نيمار مهارنشدني
gra242-barcelona-18-10-2014-el-54417268711-54115221152-960-640.jpg

کمتر از یک هفته به ال کلاسیکوی 25 اکتبر برنابئو وقت باقیست و نیمار در بهترین شرایط ممکن به این بازی رسیده است. نیماری که همواره در ال کلاسیکوها درخشیده است.

این مهاجم برزیلی که فصل گذشته به بارسلونا پیوست، در هردو پیروزی رفت و برگشت بارسا بر رئال در لالیگا، نقشی کلیدی ایفا کرد. در بازی رفت در نوکمپ او زننده گل اول بارسا بود و در بازی برگشت نیز با گرفتن پنالتی از سرخیو راموس، باعث اخراج این مدافع از زمین و ده نفره شدن رئال شد.

نیمار در شکست بارسا از رئال در فینال کوپا دل ری هم بهترین بازیکن کاتالان ها بود و اگر ضربه دقیقه 90 او به تیرک نمی خورد، آن بازی به وقت های اضافه کشیده می شد.

اما نیمار این فصل را طوفانی تر از فصل گذشته شروع کرده است. او با زدن 8 گل در 8 بازی، به نوعی در هر مسابقه یک گل برای بارسا به ثمر رسانده است. شب گذشته او در پنجاهمین بازی خود برای بارسا به دنبال زدن دویستمین گل دوران حرفه ای خود، آن هم در 22 سالگی بود.

نیمار گل دوم بارسا را به ثمر رساند و پاس گل سوم را هم او، به لئو مسی داد. نیمار تاکنون 200 گل به ثمر رسانده است. 136 گل با پیراهن سانتوس،40 گل برای تیم ملی برزیل و 26 گل نیز برای بارسلونا. او همچنین تاکنون 100 پاس گل نیز به هم تیمی های خود داده است.

انریکه در شرایطی که هنوز در مورد بازی دادن به سوارز در ال کلاسیکو تردیدهایی دارد، به شدت روی درخشش نیمار در این بازی حساس حساب باز کرده است. نیماری که در این فصل مهارنشدنی به نظر می رسد و بدون شک تهدیدی جدی برای مدافعین رئال مادرید خواهد بود.
+++++++++++++++++++++
فرقي نمي کند مسي کجا رکوردشکني کند
86233910035827961455.jpg

بارسلونا شب گذشته پیروزی شیرینی در مقابل میهمان سختکوش خود ایبار بدست آورد. سه گل ژاوی،مسی و نیمار، کمک کردند تا بارسا این بازی را با پیروزی 3-0 پشت سر بگذارد. همچنین مسی موفق شد تا با زدن این گل، تعداد گل هایش در لالیگا را به عدد 250 برساند و در یک قدمی تلمو زارا قرار بگیرد. کسی که با 251 گل، رکورددار گلزنی در لالیگاست.

"جوزپ بارتومئو"، مدیر باشگاه بارسلونا در پایان این دیدار گفت:" برای من فرقی نمی کند که مسی در کدام بازی و در چه ورزشگاهی رکورد گلزنی لالیگا را تصاحب می کند. مهم رکوردشکنی مسی است. او فصل فوق العاده ای را سپری می کند و اگر در مقابل ایبار نتوانست بیش از یک گل به ثمر برساند، بخاطر درخشش استثنایی دروازه بان این تیم بود.او این رکورد را از آن خود خواهد کرد و شکستنش در آینده نیز کار بسیار دشواری خواهد بود."

باترتومئو در مورد بازی کردن یا نکردن سوارز در ال کلاسیکو گفت:" این سوال مربوط به من نیست. نمی دانم بازی خواهد کرد یا خیر؟ اما مهم این است که از چند روز دیگر او هم به جمع بازیکنانمان اضافه خواهد شد. این سوال را باید از سرمربی تیم بپرسید."
+++++++++++++++++
سه‌شنبه 29/07/1393 ساعت : 22:15
ليگ قهرمانان اروپا گروه F : بارسلونا - آژاکس
زنده از شبکه سه

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
متاسفانه بیل واسه الکلاسیکو غایبه، بهانه باختن واسه طرفدار های حریف تامین شد

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
این رئالیها کلا همش همینن
مطمئن باش میرسه
من فقط دوست دارم سوارز 3تا گل بزنه و دوتا مسی بزنه
دیگه هیچی نمیخوام:general705:

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
چه خواب مسخره ای دیدم امروز:general509:
دیدم بارسا تو الکلاسیکو باخت :general507: منم حی داشتم از دفاع و دروازبان حی ناله میکردم:general208:
سگ تو این خواب

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
توی حمله تمرکز داشته باشیم به راحتی میتونیم گل بارونشون کنیم، این خط دفاعی که من دیدم خووووراکه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
توی حمله تمرکز داشته باشیم به راحتی میتونیم گل بارونشون کنیم، این خط دفاعی که من دیدم خووووراکه
خط حمله عالیه با اضافه شدن سوارز(دندان) خط حملمون از این بهتر میشه
فقط مشکل اینجاس این خط دفاعمون به طور وحشتناک نوسان داره .خطریه

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
خط حمله عالیه با اضافه شدن سوارز(دندان) خط حملمون از این بهتر میشه
فقط مشکل اینجاس این خط دفاعمون به طور وحشتناک نوسان داره .خطریه
دقیقا به هیچکدوم خط دفاعمون نمیتونیم اعتماد کنیم

سوارز فقط هماهنگ باشه و اون سوارز همیشگی باشه میشه چندتا گل بزنیم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مسی : من فقط به بازی و کسب عناوین بیشتر فکر میکنم
59113-1412928122.jpg

اختصاصی / لیونل مسی قبل از الاکلاسیکو بسیار با انگیزه به نظر میرسد . بارسلونا این هفته بازی سختی در برابر آژاکس در مرحله ی گروهی خواهد داشت و شنبه نیز انتظار بازی با رئال مادرید را میکشد . لئو مسی در الکلاسیکو اگر گلزنی کند میتواند رکورد زارا را بشکند و عنوان برترین گلزن تاریخ لالیگا را برای خود کند .
لیونل مسی در توییتر نوشت : " من قصد دارم تا جای ممکن به رشد ادامه دهم . من فقط در مورد بازی و کسب عناوین بیشتر فکر میکنم " .
+++++++++++++++
احتمال غیبت آدریانو در برابر آژاکس
vme140910a00075---nd4---roda-de-premsa-d-adriano-correia--10-09-2014-sd-v1413795862.jpg

اختصاصی بارسا نیوز /بر اساس گزارش پزشکی صبح روز دوشنبه باشگاه ، آدریانو کوریا مدافع برزیلی بارسلونا از ناحیه کشاله ران پای راست خود احساس ناراحتی می کند و بر این اساس احتمالا لوییس انریکه او را در برابر آژاکس در اختیار نخواهد داشت. او در برابر آپوئل 90 دقیقه بازی کرد و در برابر پاریسن ژرمن نیز روی نیمکت قرار داشت.
++++++++++++++++++
سوارز: مسي بهتر از رونالدوست
39169pu5-247319b2-2c62-45f7-903d-70cf9c2d71eb-cb.jpeg

." مسی و رونالدو در 6 سال اخیر، 6 توپ طلای ممکن را کسب کرده اند که 4 توپ طلا سهم مسی بوده و 2 توپ طلا سهم رونالدو.ستاره پرتغالی رئال، فصل جدید را فوق‌العاده شروع کرده و در 7 بازی برای رئال، 15 گل به ثمر رسانده‌است.

سوارز در مصاحبه با میرر گفت:" به نظر من لئو بازیکن بهتری از رونالدو است. من هر روز با لئو تمرین می‌کنم و بازی می‌کنم و هر روز من را سورپرایز می‌کند. او بی همتاست. همه از کیفیتی که او به بارسلونا اضافه کرده آگاه هستند. او یک بازیکن کلاس جهانی است. به نظر من او با بازی هایی که انجام داده، بهترین بازیکن جهان است و هنوز جوان است."

مسی و رونالدو روز شنبه در برنابئو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
+++++++++++++
ژاوی در ترکیب اصلی بارسا در برنابئو
pic-2014-10-18-fcbvseibar-15-v1413663792-jpg.jpg

ژاوی هرناندز شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی بارسلونا در ال کلاسیکوی روز شنبه دارد.
ژاوی در این فصل هفت بازی داشته است (پنج تا در لالیگا و دو تا در لیگ قهرمانان) و عملکرد خوبش در هفته های اخیر موجب شده است که شانس حضور در ترکیب اصلی بارسا در بازی مهمی مقل ال کلاسیکو را داشته باشد.
هافبک بارسلونا فردا در بازی تیمش مقابل آژاکس استراحت می کند و در برنابئو در ترکیب بارسا قرار می گیرد.
++++++++++++++++++

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
دقیقا به هیچکدوم خط دفاعمون نمیتونیم اعتماد کنیم

سوارز فقط هماهنگ باشه و اون سوارز همیشگی باشه میشه چندتا گل بزنیم
هیچی گل نخوردین تا حالا چجوری نمیشه به دفاع اعتماد کرد!
باید چیکار میکردن بهشون اعتماد کنی؟ :D

ali_alavijeh

Registered User
لایک‌ها
295
کلا یه حریف قدر داشتن. اونم 3 تا خوردن. اونم دقیقا از نقاط ضعف همیشگی

Sent from my HTC T528t using Tapatalk 2

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
دفاع بارسا هنوز با تیم قویی روبه رو نشد داداش متوجه نیستی ؟؟
یبار خورد به پاریسن ژرمن دیدی چطوری شد دیگه:p

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
ای داداش جان . وقتی که همه شونم حاضرن اشتباهات داوری رو بهونه می کنن . به هر حال برامون مهمه که ببریم . حالا هرکی می خواد باشه یا نباشه

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
خیلی حال می کنم که بچه ها جلو این رئال و اون رونالدوی مفتخر سفت بازی کنند و نتونه گل بزنه . تاحالا هـــــــم این یارو رونالدو با مرده خوری و اشتباهات تیمای آبکی لالیگا و البته پنالتی های متعدد ، موفق به ثبت این تعداد گل شده

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

حالا نه اینکه خیلی عالیه دفاع و نه اینکه قرار هر تیم قدری بیاد گل بارون کنه.
پارسال جلوی هر تیم متوسطی کلی موقعیت می دادیم و کلی هم میخوردیم و کلی هم نمی خوردیم. امسال بدون برو برگشت دفاع بهتری داریم. بازی با پی اس جی زوج دفاعی بدترین انتخاب های ممکن بودن از تمام حالت های ممکن امسال.
با اومدن فرمالن میشه بهتر هم شد.
بازی ال کلاسیکو هم کاملا بسته به جریان بازیه. اگر فضای حرکت رو از مثلث تهاجمی ریالیها بگیریم که نبودن بیل این وسط خیلی کار رو راحت تر خواهد کرد به احتمال بسیار زیاد گل زدن بهشون سخت نخواهد بود و شانس برد داریم. ولی ریال تیم سریع و در حمله قاطعیه و نباید بهش فرصت داد وگرنه هرچیزی ممکنه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

دفاع بارسا هنوز با تیم قویی روبه رو نشد داداش متوجه نیستی ؟؟
یبار خورد به پاریسن ژرمن دیدی چطوری شد دیگه:p

حالا نه اینکه خیلی عالیه دفاع و نه اینکه قرار هر تیم قدری بیاد گل بارون کنه.
پارسال جلوی هر تیم متوسطی کلی موقعیت می دادیم و کلی هم میخوردیم و کلی هم نمی خوردیم. امسال بدون برو برگشت دفاع بهتری داریم. بازی با پی اس جی زوج دفاعی بدترین انتخاب های ممکن بودن از تمام حالت های ممکن امسال.
با اومدن فرمالن میشه بهتر هم شد.
بازی ال کلاسیکو هم کاملا بسته به جریان بازیه. اگر فضای حرکت رو از مثلث تهاجمی ریالیها بگیریم که نبودن بیل این وسط خیلی کار رو راحت تر خواهد کرد به احتمال بسیار زیاد گل زدن بهشون سخت نخواهد بود و شانس برد داریم. ولی ریال تیم سریع و در حمله قاطعیه و نباید بهش فرصت داد وگرنه هرچیزی ممکنه.
بازی های بارسلونا رو ندیدم این فصل هنوز! ولی این رو میدونم که هشت بازی گل نخوردن جلوی تیمهای ضعیف هم کار سختی هست!:general205:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
سوارز: پيشنهاد بارسا که رسيد گريه کردم

لوئيس سوارز امروز در مصاحبه با کانال TV3 بارسلون، در مورد روزهاي آغازين حضورش در بارسلونا و نيز در مورد بازگشت قريب الوقوعش در ال کلاسيکو سخن گفت.
00993952.jpg

به گزارش "ورزش سه"، همه منتظر ال کلاسیکوی روز شنبه هستند تا علاوه بر تماشای حساس ترین مسابقه باشگاهی دنیا، شاهد بازگشت لوئیس سوارز به میادین رسمی فوتبال، پس از 4 ماه محرومیت از جانب فیفا باشند.

لوئیس سوارز در مصابحه با TV3 گفت:

اولین روزها در بارسلون

وقتی 16 سالم بود برای اولین بار به بارسلون برای گذراندن تعطیلات آمدم. در اینجا با همسرم آشنا شدم و برای اولین بار، نوکمپ را دیدم و چند عکس نیز اطراف ورزشگاه گرفتیم.اولین بار که پولی بدستم رسید کفش های مشابه رونالدینیو را خریداری کردم. همیشه هوادار بارسا بودم چرا که از نوع فوتبالی که این تیم ارائه می داد خوشم می آمد.دخترم در همین شهر متولد شده و برای من ارزش بسیاری داشت که این باشگاه برای جذب من، تلاش فراوانی در این تابستان به خرج داد.

پیوستن به بارسلونا

روزهای دشواری را سپری می کردم.تمام روزم را با همسر و فرزندانم می گذراندم و هیچ اخباری را دنبال نمی کردم.باید واقعیت را قبول می کردم. از جانب فیفا محروم شده بودم و فقط به اشتباهم فکر می کردم . وقتی ایجنتم به من زنگ زد و خبر پیشنهاد بارسا را به من داد، گریه کردم. باور نمی کردم که بارسلونا پس از آن اتفاق، به دنبال من باشد.

بازنشستگی در بارسا

بازنشستگی در اینجا؟هیچکس از آینده خبر ندارد.اما در باشگاهی هستم که همیشه آرزویش را داشتم.مقطع فوق العاده ای از فوتبالم را می گذرانم. اگر بتوانم فوتبالم را در بارسا تمام کنم برای خانواده ام بسیار عالی خواهد بود.در همین مدت اندک، عشق و علاقه هواداران به خودم را حس کرده ام.

ال کلاسیکو

برای این بازی آماده ام. با این حال هیچوقت از انریکه خواهش نمی کنم که در این بازی به من میدان دهد. اگر روز شنبه بازی نکنم عصبانی نخواهم شد.

پست مورد علاقه

هر جا که نیاز باشد بازی خواهم کرد. هر پستی که انریکه از من بخواهد.

جرارد

با بازیکنان بزرگ زیادی همبازی بوده ام . جرارد یکی از بهترین های دنیاست و در لیگ ایده آلش بازی می کند.

بازی مقابل آژاکس

آژاکس مثل یک مدرسه فوتبال است که به شما چیزهای زیادی یاد می دهد. در لیورپول به این بازیکنی که می بینید تبدیل شدم.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
اگه اینقدری که میگه احساساتیه پس اگر توی الکلاسیکو گل بزنه باید شاهد اشک های کوسه ی مونته ویدئو باشیم ;)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سوارز ، احمق مورد علاقه من ...
اگه اینقدری که میگه احساساتیه پس اگر توی الکلاسیکو گل بزنه باید شاهد اشک های کوسه ی مونته ویدئو باشیم ;)
بخشی از کیفیت فوتبالیش ناشی از همین احساساست زیادشه که گاهی کاملا احمقانه بچگانه و غیرقابل کنترلش میکنه.
ولی هر چی هست شدید دوست داشتنیه

بالا