برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد سایتم - مشکل خورد

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام دوستان با سایتم مشکل خوردم اصلا ایندکس نمیشه با اینکه سایت تازه کار هم نیست

سایت مپشو در گوگل وب مستر ثبت کردم 500 تا لینکو گرفته بقیه رو نمی گیره باانکه resumbit هم کردم تغییری نکرده

crawel eror هم چیزی نشون نمی ده و سایت اروری نداره

هر 3 4 روز یک بار فقط ایندکس میشه

بک لینک هم براش خریدم بک لینک قوی 2 3 تا خریدم

نوشته ها هم با دقت نوشته شده اما بازم فایده نکرده که نکرده

ممنون می شم اساتید کمکم کنند که دیگه چیکار کنم

http://faygame.com

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
@mazyar123
بهترین شخص که میتونه کمکتون کنه.

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
با تشکر از کاربر parstafrih
این مسئله می تونه عوامل گوناگونی داشته باشه اما معمولش مشکلات کرولینگ هست کرول نه به این معنی که شاید سایت شما مشکل داره بلکه به معنی مشکل گوگل در تجزیه تحلیل برخی پارامتر ها مانند جاوا فلش و... هست که متاسفانه هنوز نتونسته کاملا برطرف کنه! باید منتظر نسخه جدید پاندا موند که قول دادند این مشکلات بسیار کمتر شده و برطرف خواهد شد
از وب مستر تولز به قسمت robots.txt Tester رفته سایت مپ سایت رو بررسی کنید دسترسی ربات ها را محدود کردید یا خیر هرگونه عدم دسترسی به خصوص به محتوای جاوا و.. را باز کنید
از وب مستر تولز به قسمت Fetch as Google سایت رو به هر دو شکل " فچ" و " رندرفچ" فچ! کنید نتیجه رو ببینید اگر مشکلی یافت نشد :
روند اندکس سایت رو چک کنید کاهش داشته افزایش
امار کرول سایت رو ببینید شیب منحنی رو بررسی کنید افت شدید داشته و ناگهانی بوده یا خیر اگر افت ناگهانی داشتید سویچ کنید به قسمت کواری ها ببینید بازدید و کرول کواری های شما هم کاهش داشته یا خیر و اگر این چنین بود رد کواری های سقوط کرده رو بزنید تا به محتوای مربوطه برسیدو بعد به بررسی محتوا از نظر شکلی و بک لینک های داده شده به محتوای ان بپردازید وهرگونه محتوای نامناسب یا تکراری را تعغیر یا حذف کنید بک لینک رو هم بدقت بررسی کنید
امیدوارم نتیجه بخش باشه

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
ممنون مازیار جان

روبو تست رو اول تست کرده بودم مشکلی نبود دوباره هم زدم باز هم مشکلی نبود
از قسمت فچ هم دستی چند بار دادم و گوگل استاتوس رو اوکی می زنه اما توی گوگل سرچ می کنم نمیاد یا خیلی دیر میاد هر دو حالت رو هم چک کردم

امار کرول هم اگر منظورتون
Crawl Stats

باشه تقریبا یک رنج رو داره پیش می بره که بین 380 تا 480 هست

بکلینک هم بک لینک های خوب و قوی 3 هفتس خریدم اما متاسفانه اصلا روند ایندکس شدن سایت تغییری نکرده و هر 3 4 روز یک بار بعضی از مطالب ایندکس میشه و نه همش

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
احتمالا بر می گرده به خود گوگل و همون داستان عدم تشخیص درستش در مورد محتویاتی که در اون ها از جاوا و فلش استفاده شده که در اینصورت بهتره منتظر باشید تا پاندا جا بیفته و به مرور مشکل حل بشه
یکی دیگه از مواردی دیگه ای که ممکنه اتفاق افتاده شده باشه این هست که این پاندای جدید محتوای که تشخیص بده ضعیف و یا کم محتوا هست جلوی اندکسشو می گیره بنابراین اون صفحاتی که مدت هاست اندکس نشدن رو بررسی کنید سعی کنید محتوا و مطلب توضیحات زیادتری اضافه کنید شاید شانس اندکس بیشتر بشه

بالا