برگزیده های پرشین تولز

فرصتي استثنايي براي راه اندازي کسب و کار

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
با سلام خدمت همه ي دوستان عزيز
شرکت ما به عنوان وارد کننده مستقيم محصولات ژيلت ( انواع تيغ هاي اصلاح و محصولات قبل و بعد از اصلاح با برند ژيلت Gillette ) جهت گسترش مناطق فروش خود در سراسر کشور اقدام به اعطاي نمايندگي و دفاتر فروش،بازاريابي و پخش محصولات خود در استان هاي کشور مي نمايد لذا از همين مکان از دوستاني که داراي سابقه در اين زمينه و همچنين داراي سرمايه لازم هستند دعوت به همکاري مي نمايد
لطفا دوستاني که داراي سابـــــقــــه لازم در زمينه هاي بازاريابي،فروش و يا کار در شرکت هاي پخش هستند و يا قصد راه اندازي يک کسب و کار موفق با بهره گيري از تمام توانايي خود را دارند اين فرصت عالي را از دست ندهند و پيگيري نمايند
با تشـــــــــــکر

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
اصل هست یا چینی ؟

کارادایی

Registered User
لایک‌ها
109
شما لیست داری با ذکر قیمت عمده و تک ؟به مدت6سال بازاریاب ای تی بودم و قصد فروش محصولات ارایشی هستم سقف فروش روزانم 10 میلیون بوده لیست بفرست قیمت هاتون مناسب باشه و هزینه ارسال محصولات؟حداقل فروش چندتا کارتون میفروشید؟خودتون وارد کننده هستید یا واسطه؟قیمت؟قیمت فروش؟پورسانت بازاریاب؟

m.rezakh

Registered User
لایک‌ها
257
از چه کشوری وارد میکنین؟چین یا کشور دیگه؟

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام خدمت همگي دوستان
کليه ي محصولات ما ساخت لهستان و انگليس هستش اما يه مدل محصول برزيلي هم داريم
اما يه نکته ي ديگر هم خدمتتون عرض کنم، ژيلت لهستان تنها کارخونه اي هستش که تيغ هاشو از آمريکا وارد مي کنه و فقط مونتاژ ميکنه .

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
شما لیست داری با ذکر قیمت عمده و تک ؟به مدت6سال بازاریاب ای تی بودم و قصد فروش محصولات ارایشی هستم سقف فروش روزانم 10 میلیون بوده لیست بفرست قیمت هاتون مناسب باشه و هزینه ارسال محصولات؟حداقل فروش چندتا کارتون میفروشید؟خودتون وارد کننده هستید یا واسطه؟قیمت؟قیمت فروش؟پورسانت بازاریاب؟
دوست عزيز سلام
محصولات ژيلت رو هم در ايران و هم در عراق ما به صورت مستقيم وارد مي کنيم

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
لطفا دوستاني که زحمت کشيدند و ليست قيمت خواستن، آدرس ايميلشون رو برام پخ کنن تا ليست قيمت و کاتالوگ محصولات رو براشون ايميل کنم
ارادتــــــــــــــــــــ

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان مجددا سلام
ببينيد مهمتر از بحث قيمت و محصولات، موضوع شرايط و راهکارها براي راه اندازي اين نمايندگي هستش ( شما اطمينان .
راه اندازي اين کسب و کار هم همانند ديگر بيزينس هاي ديگر نيازمند : مکان ، بازارياب ، سيستم حسابداري و ... هستش ، و چون بسياري از دوستان امکان داره در باره ي اين موارد اطلاعاتي نداشته باشن پس بهتره کم کم شروع کنيم به بحث و گفتگو در مورد نحوه هاي اداره و فراهم کردن امکانات اين کسب و کار پس لطفا دوستاني که سوالي يا پيشنهادي در مورد موارد ذکر شده در بالا دارند همکاري کنند و با سوال و جواب بحث رو شروع کنيم
منتظر سوالاتون هستم
بازهم ممنون به خاطر همکاريتون

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان مجددا سلام
ببينيد مهمتر از بحث قيمت و محصولات، موضوع شرايط و راهکارها براي راه اندازي اين نمايندگي هستش.
راه اندازي اين کسب و کار هم همانند ديگر بيزينس هاي ديگر نيازمند : مکان ، بازارياب ، سيستم حسابداري و ... هستش ، و چون بسياري از دوستان امکان داره در باره ي اين موارد اطلاعاتي نداشته باشن پس بهتره کم کم شروع کنيم به بحث و گفتگو در مورد نحوه هاي اداره و فراهم کردن امکانات اين کسب و کار پس لطفا دوستاني که سوالي يا پيشنهادي در مورد موارد ذکر شده در بالا دارند همکاري کنند و با سوال و جواب بحث رو شروع کنيم
منتظر سوالاتون هستم

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
برگه سبز برای محصولاتتون دارین ؟
اگر دارین لیست قیمت تجاری برای من بفرستین

Iran-Gillette

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
برگه سبز برای محصولاتتون دارین ؟
اگر دارین لیست قیمت تجاری برای من بفرستین
سلام دوست عزيز
فکر کنم منظورتون مجوز وزارت سازمان غذا و دارو و سازمان بهداشت هستش؟
بله کليه محصولات ما داراي مجوز سازمان بهداشت و سازمان غذا و داروي ايران + طرح شبنم هستش
(برگ سبز) مجوز حمل کالاهاي وارداتي هستش و براي محموله هاي خارج شده از گمرک صادر ميشه و فکر نکنم به جز اون ارزش ديگه اي داشته باشه.

alinonor

Registered User
لایک‌ها
389
بی زحمت اطلاعات تکمیلی + قیمت ها رو برام ارسال کنید
باتشکر

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
سلام
لطفا اطلاعات تکمیلی + قیمت ها رو برام ارسال کنید