برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت ASUS Transformer Pad TF300TG + DOCK سیم کارت خور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

xenova

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش تبلت ASUS Transformer Pad TF300TG + DOCK ، در حد آک بدون گارانتی با داک(کیبورد مخصوص تبلت)، جعبه و کلیه متعلقات

مشخصات کلی:
ابعاد: داک 10.4~8 × 180.8 × 263 و تبلت 9.9 × 180.8 × 263 میلی متر - وزن: داک 546 و تبلت 635 گرم
پردازنده:Nvidia Tegra 3 Quad-Core
حافظه داخلی:حافظه داخلی 32 گیگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه
صفحه نمایش:صفحه نمایش لمسی از نوع TFT LCD - اندازه 10.1 اینچ - WXGA 1280 × 800
امکانات ارتباطی:- قابلیت نصب سیم کارت 3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - بلوتوث - GPS - USB - HDMI
دوربین:8 مگاپیکسل - وب کم 1.2 مگاپیکسل
امکانات:- قطب نما ، شتاب سنج ، ژیروسکوپ
سایر مشخصات:اندروید 4.2.2 - کارکرد باتری 9.5 ساعت

لینک مشخصات دقیق تر:
http://www.asus.com/Tablets_Mobile/ASUS_Transformer_Pad_TF300TG/

متعلقات:
کیبورد مخصوص تبلت
کیف مخصوص خود تبلت
محافظ صفحه
پک نرم افزار اندروید

روش ارسال:

پست رایگان

قیمت پایه (بالاترین پیشنهاد)
1100000

Last edited:

feri792

Registered User
لایک‌ها
41
سلام.
با ایکس باکس 360 تعویض ندارید؟
250 گیگ + کینکت.
همراه هبا جعبه کاملا سالم و تمامی مشما ها و یونولیت های درون جعبه + یک دسته اضافه اصل که به یکی از اقوام گفتم از نیوزلند برام آورد البته چون تو چمدون گذاشته، جعبشو انداخته دور.
خدا شاهده جمعا 10 ساعت سرجمع باهاش بازی نشده.
البته بگم بنده کلا آدم اهل بازی نیستم. چون:
کامپیوتر دارم رم 8 - گرافیک اچ دی 7770 ایسوس - مادربورد ایسوس قوی - سی پی یو 6 هسته ای 3.3 گیگاهرتز.
همچین سیستمی هم دارم،
اما شما آدرس میدم بیایید ببینید، خدا شاهده 1 بازی هم روی این سیستم نصب نیست! اصلا 10 دقیقه بازی میکنم، حوصله ام رو سر میبره. چه سیو شده باشه چه سیو نشده باشه، فورا خسته میشم دستگاه رو خاموش میکنم.
ضمنا برای ایکس باکس فاکتور خرید همراه با تاریخ موجود هست.
کسی خواست پ. خ. اطلاع بده.
ممنون.

xenova

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
با ایکس باکس 360 تعویض ندارید؟
250 گیگ + کینکت.
همراه هبا جعبه کاملا سالم و تمامی مشما ها و یونولیت های درون جعبه + یک دسته اضافه اصل که به یکی از اقوام گفتم از نیوزلند برام آورد البته چون تو چمدون گذاشته، جعبشو انداخته دور.
خدا شاهده جمعا 10 ساعت سرجمع باهاش بازی نشده.
البته بگم بنده کلا آدم اهل بازی نیستم. چون:
کامپیوتر دارم رم 8 - گرافیک اچ دی 7770 ایسوس - مادربورد ایسوس قوی - سی پی یو 6 هسته ای 3.3 گیگاهرتز.
همچین سیستمی هم دارم،
اما شما آدرس میدم بیایید ببینید، خدا شاهده 1 بازی هم روی این سیستم نصب نیست! اصلا 10 دقیقه بازی میکنم، حوصله ام رو سر میبره. چه سیو شده باشه چه سیو نشده باشه، فورا خسته میشم دستگاه رو خاموش میکنم.
ضمنا برای ایکس باکس فاکتور خرید همراه با تاریخ موجود هست.
کسی خواست پ. خ. اطلاع بده.
ممنون.
سلام
نه دوست عزیز ، متاسفانه تعویض ندارم ، تبلت خیلی قوی و خوبی هست و دارم زیر قیمت می فروشم

xenova

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی پایینتر راه داره
قیمت من خیلی منصفانه هست چون قیمت کیف مخصوصش به صورت جداگانه حدود 100 تومن هست و داک مخصوصش حدود 400 تومان و خود تبلت به صورت جداگانه حدود 1200000 هست اگر گیر بیاد

sagittarius_158

Registered User
لایک‌ها
39
عکس از تبلت و متعلقاتش نمیزارید دوست عزیز ؟
اعتماد سازی به چه صورت هست

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با سلام. کاربر محترم با توجه به این که شما کاربر تازه وارد هستید و اشنایی کامل با قوانین فروش انجمن ندارید لطفا قبل از ایجاد هر گونه تاپیک فروش مرامنامه و قوانین بازارچه را مطالعه نمایید.در24 ساعت اینده عکسهای تاپیک ایجاد شده را مطابق با قوانین تصییح و در غیر این صورت تاپیک شما حذف میشود . ‫قوانين بازارچه پرشین تولز " قانون عکس از کالا ،مزایده،قیمت گذاری،امتیازدهی بازارچه" با تشکر..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا