برگزیده های پرشین تولز

مشکل با پلاگین Easy Digital Downloads

Mr.Pouria

Registered User
لایک‌ها
86
سلام خدمت دوستان

من با پلاگین Easy Digital Downloads یه مشکل دارم ! ممنون میشم اگه کسی میتونه کمک کنه ...

مشکلم اینه که من زمانی که یه فایل میزارم جهت خرید وقتی طرف پول رو میده لینک دانلود مختص به همون فرد بهش داده میشه اما زمانی که شخص مورد نظر با IDM شروع یا دانلودر خود مرور گر شروع به دانلود میکنه بهش لینک اصلی فایل رو نمایش میده ! و این خیلی بده چون شخص خریدار میتونه لینک دانلود رو پخش کنه ! میخوام یه اری با این افزونه بشه که به هیچ وج لینک اصلی رو در اختیار خریدار نزاره ...

ممنون میشم راهنمایی کنید ..

navid_x66

Registered User
لایک‌ها
128
با این افزونه کار نکردم.
اما یه نکته ای هست ، طرفی که نیتش پخش کردن لینک باشه ، می تونه فایل رو هم پخش کنه .
چه این مشکل باشه چه نباشه ...

Mr.Pouria

Registered User
لایک‌ها
86
با این افزونه کار نکردم.
اما یه نکته ای هست ، طرفی که نیتش پخش کردن لینک باشه ، می تونه فایل رو هم پخش کنه .
چه این مشکل باشه چه نباشه ...
حرف شما درسته اما خوب کمتر افرادی هستن که فایل های بالای 2 گیگ رو بخوان اپلود و پخش کنن :)

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
سلام خدمت دوستان

من با پلاگین Easy Digital Downloads یه مشکل دارم ! ممنون میشم اگه کسی میتونه کمک کنه ...

مشکلم اینه که من زمانی که یه فایل میزارم جهت خرید وقتی طرف پول رو میده لینک دانلود مختص به همون فرد بهش داده میشه اما زمانی که شخص مورد نظر با IDM شروع یا دانلودر خود مرور گر شروع به دانلود میکنه بهش لینک اصلی فایل رو نمایش میده ! و این خیلی بده چون شخص خریدار میتونه لینک دانلود رو پخش کنه ! میخوام یه اری با این افزونه بشه که به هیچ وج لینک اصلی رو در اختیار خریدار نزاره ...

ممنون میشم راهنمایی کنید ..
داداش منم مشکل شما رو داشتم با این اکی کردم:
https://easydigitaldownloads.com/support/topic/idm-shows-the-direct-link

ایران نشر

Registered User
لایک‌ها
21
اگه فایل روی هاست خودتون باشه این مشکل پیش نمیاد
چون فایل شما روی هاست دیگه ای هست این مشکل بروز میکنه

Mr.Pouria

Registered User
لایک‌ها
86
اگه فایل روی هاست خودتون باشه این مشکل پیش نمیاد
چون فایل شما روی هاست دیگه ای هست این مشکل بروز میکنه

درسته در داخل لینکی که دوستمون هم داده بود این موضوع اشاره شده بود بهش

اما خوب مشکل اینجاست هیچ سرویس دهنده ایرانی حاظر نیست بر روی سرور میزبانی اجازه قرار دادن فایل حجیم بر روی سرویس نمیده چون باعث کاهش سرعت دیگران میشه ....

راهی نیست این مشکل حال بشه ؟!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
درسته در داخل لینکی که دوستمون هم داده بود این موضوع اشاره شده بود بهش

اما خوب مشکل اینجاست هیچ سرویس دهنده ایرانی حاظر نیست بر روی سرور میزبانی اجازه قرار دادن فایل حجیم بر روی سرویس نمیده چون باعث کاهش سرعت دیگران میشه ....

راهی نیست این مشکل حال بشه ؟!

هاست دانلود تهیه کنید که مخصوص آپلود و دانلود فایل هست

Mr.Pouria

Registered User
لایک‌ها
86
هاست دانلود تهیه کنید که مخصوص آپلود و دانلود فایل هست
دوست عزیز ما هاست دانلود داریم (فک کنم توی این 12 سال که سایت دارم این چیزارو دیگه بدونم ...) مشکل اینه که چون فایل بر روی هاست دانلود هست وپلاگین روی هاست میزبانی پلاگین به درستی عمل نیمکنه زیرا باید هم فایل و هم پلاگین روی یک هاست باشن نه 2 هاست ! برای همین دنبال راه حا هستم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دوست عزیز ما هاست دانلود داریم (فک کنم توی این 12 سال که سایت دارم این چیزارو دیگه بدونم ...) مشکل اینه که چون فایل بر روی هاست دانلود هست وپلاگین روی هاست میزبانی پلاگین به درستی عمل نیمکنه زیرا باید هم فایل و هم پلاگین روی یک هاست باشن نه 2 هاست ! برای همین دنبال راه حا هستم

ببخشید که قصد راهنمایی داشتم

بالا