برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL فن آوا

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
سرویس های نامحدود فن آوا قیمتش رفت بالا ولی همچنان بین همه شرکت ها
نامحدودش از همه بهتر هست ...

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
لامصب محدود میکنی زود شارج خوره داره انگار همه کاربرا از هرشرکتی گله مند هست کاری هم نمیکنی میبینی کلی حجم رفته به باد
راستی نامحدود مخابرات بدرد بخور هست یانه؟

pnm

Registered User
لایک‌ها
20
ضریب تسهیم خط اشتراک کدوم سرویس ها فناوا پایین هست ؟
برای سرعت 2mbps به بالا.

ترافیک: 90 گیگ برای 1 ماه

با سپاس

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام.
دوستان ساکن تهران، اینترنت فن آوا چطوره؟
شبانه و اینا برام مهم نیست، کیفیت نت مهمه فقط!
سرویس های محدود، پینگتون چقدره؟
ممنون

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دوستان این پسوند bu که برنزی میشه پسوند su چی میشه؟
d542bb339e57.png

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
منکه سرویس رو عوض کردم 1024 با 6گیگ ترافیک گرفتم 30000خیلی بهتر از 512 نامحدود هست با مدیریت میتونی حتی حجم اضافی داشته باشی تا اخر ماه
بدبختی اینه که وقتی یه مدت به نامحدود عادت می کنی دیگه مدیریت و استفاده ی بهینه از دستت در میره، حداقل خود من اینطوریم.
من فکر می کنم این افزایش قیمت به نسبت مساوی بین سرویس های نامحدود تقسیم نشده، به نظر میاد بیشتر می خواستن سرویس های زیر 1 مگ رو با قیمت غیر منطقی تعدیل کنن، احتمالا خیلی براشون به صرفه نبوده.
ولی باز هم احساس آرامشی که با سرویس های نامحدود فن آوا به آدم دست میده رو تو سرویس دیگه ی هیچ شرکتی (با اون قوانین مصرف منصفانه ی بی انصافانشون) نمیشه پیدا کرد.
یادم رفت بنویسم : SU = نقره ای GU = طلایی U هم احتمالا حکایت از unlimited داره.

Last edited:

pnm

Registered User
لایک‌ها
20
تجربه بسیار بد حتی بدون دریافت سرویس اینترنت پر سرعت adsl فن اوا

متن کامل شکایت از شرکت داده پردازی فن آوا به اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطفه شمال:

طبق تماس تلفني با شركت داده پردازي فن آوا كه در تاريخ ۸ مهر ۱۳۹۳ انجام شد و چك كردن شماره رانژه و امكان دريافت سرويس با شماره ***** و انتخاب سرویس اين شركت درخواست پرداخت مبلغ يك ميليون و سيصد و سي هزار ريال براي سريع تر انجام شدن دايري اينترنت پر سرعت بروي اين خط انجام داد. پس از واريز كردن كامل مبلغ به حساب شركت بدون هيچ تماس و حتي فرستادن رسيد به ايميل من بعد از ۷ روز با شركت تماس گرفتم و معلوم شد كه خط تلفن ***** بروي شركت ديگري رانژه است و شركت فن اوا بدون هيچگونه اطلاعي به من كه مي توانستم اقدامات لازم را براي از رانژه ورداشتن خط انجام دهم بدون تماس گذاشت و فقط ۲ بار زنگ زدن. بعد از مطلع شدن رانژه بودن خط بروي شركت ديگري و پيگيري بنده با شركت در ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۳ من درخواست باز پس گرفتن مبلغ را از شركت فناوا كردم و امروز ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۳ به من اطلاع دادن كه درخواست من مرجوع شده و مبلغ را پس نمي دهند. هم اكنون من از این شركت اعلام شكايت مي كنم به دليل اينكه اين شركت بدون ذكر غير قابل پس دادن مبلغ و بدون هيچ پيگيري ديگري براي دايري اينترنت بروي خط، بدون دادن رسيد و حتي شماره پيگيري يا كاربري مبلغ را گرفته و هم اكنون بعد از گذشت ۲۰ روز مبلغ را پس نمي دهند.

نظر دوستان در این رابطه چی هست؟ ولی بعد از تماس های مکرر متوجه شدم این شرکت به هیچ عنوان در قبال انجام کارهای مشتری حرفه ای نبوده و بعد از گرفتن مبلغ انجام کار شما هیچگونه اهمیتی براشون ندارد و بطور خیلی غیر حرفه ای با شما برخورد می کنند. از شرکت فنا وآ توصیه میکنم دقت کنید و سرویس اینترنت بخرید!!!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
اخوی ماکه نزدیک 3سال هست مشترک فن اوا هستیم در همه امور بسیارراضی هستیم و میگم سرویسشم عالی هست فقط سالی یبار زنگ میزنیم صدای کارشناساش رو بشنویم همه جوره راضی ام ازشون

pnm

Registered User
لایک‌ها
20
اخوی ماکه نزدیک 3سال هست مشترک فن اوا هستیم در همه امور بسیارراضی هستیم و میگم سرویسشم عالی هست فقط سالی یبار زنگ میزنیم صدای کارشناساش رو بشنویم همه جوره راضی ام ازشون
تجربه بسیار بد حتی بدون دریافت سرویس اینترنت پر سرعت adsl فن اوا

متن کامل شکایت از شرکت داده پردازی فن آوا به اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطفه شمال:

طبق تماس تلفني با شركت داده پردازي فن آوا كه در تاريخ ۸ مهر ۱۳۹۳ انجام شد و چك كردن شماره رانژه و امكان دريافت سرويس با شماره ***** و انتخاب سرویس اين شركت درخواست پرداخت مبلغ يك ميليون و سيصد و سي هزار ريال براي سريع تر انجام شدن دايري اينترنت پر سرعت بروي اين خط انجام داد. پس از واريز كردن كامل مبلغ به حساب شركت بدون هيچ تماس و حتي فرستادن رسيد به ايميل من بعد از ۷ روز با شركت تماس گرفتم و معلوم شد كه خط تلفن ***** بروي شركت ديگري رانژه است و شركت فن اوا بدون هيچگونه اطلاعي به من كه مي توانستم اقدامات لازم را براي از رانژه ورداشتن خط انجام دهم بدون تماس گذاشت و فقط ۲ بار زنگ زدن. بعد از مطلع شدن رانژه بودن خط بروي شركت ديگري و پيگيري بنده با شركت در ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۳ من درخواست باز پس گرفتن مبلغ را از شركت فناوا كردم و امروز ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۳ به من اطلاع دادن كه درخواست من مرجوع شده و مبلغ را پس نمي دهند. هم اكنون من از این شركت اعلام شكايت مي كنم به دليل اينكه اين شركت بدون ذكر غير قابل پس دادن مبلغ و بدون هيچ پيگيري ديگري براي دايري اينترنت بروي خط، بدون دادن رسيد و حتي شماره پيگيري يا كاربري مبلغ را گرفته و هم اكنون بعد از گذشت ۲۰ روز مبلغ را پس نمي دهند.

نظر دوستان در این رابطه چی هست؟ ولی بعد از تماس های مکرر متوجه شدم این شرکت به هیچ عنوان در قبال انجام کارهای مشتری حرفه ای نبوده و بعد از گرفتن مبلغ انجام کار شما هیچگونه اهمیتی براشون ندارد و بطور خیلی غیر حرفه ای با شما برخورد می کنند. از شرکت فنا وآ توصیه میکنم دقت کنید و سرویس اینترنت بخرید!!!

دوست عزیز معمولا تو این بازار اینترنت سرعت بالا رقابت زیاد شده که به نظر من یک شرکت مثل فن آوا به مشترکان جدید توجه بیشتری داشته باشد و حداقل اگر کسی سرویس را کنسل به دلیل های مختلف نگرفت یک کاری نکند که بدون دادن سرویسی تجربه مشتری تلخ بکند؟ من نمی دونم اگر سرویس دریافت نشده این شرکت پول را پس نمیدهد؟ نه من قرار داد بستم نه اینکه ۱ دقیقه از سرویس فن آوا استفاده کردم ؟ اون وقت شما میگی من ۳ سال راضی هستم؟! ما نه سرویس را دیدیم همینطوری که برای وصل کردن تماس میگرفتیم دقیقا بعد از گرفتن پول رفتارشون کاملا تغییر کرد و من باید خیلی آروم باهاشون حرف میزدم که یک وقت ناراحت نشن چون خیلی سریع شاکی میشدن و بی ادب!

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
کسی می دونه نامحدود نقره ای 128 سرعتش چقدر هست ؟ - تهران-

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
دادا 128 که خیلی ستم هست
آخه این 128 ها رو روی سرعت بالاتر می بندند (برخی از isp) ها . می خواستم بدونم فرقی بین 128 نامحدود و محدود توی فن آوا هست یا نه (توی سرعت). شنیدم 128 نقره ای رو به جای 8 تقسیم بر 4 باید بگنی و مسئله سر این هست که همیشه 32 داری یا شلوغ بشه میره روی 32 . اگر کسی داشته یا داره لطفا خبر کنه . ممنون .

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام مجدد.
دوستان منم به فن آوا پیوستم (البته 20 روزی میشه) طرح پاییزه سه ماهه رایگان 1مگ :دی
یه سوالی داشتم! اینترنت حجمی فن آوا سرعتا چطوریه؟ همون سرعت اسمیه یا رو حجمی مث بقیه شرکتا سرعت بالاس؟ 128 و 512 سرعت دانلودش چنده مثلا
ممنون از لطفتون

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
چقدر هزینه ترافیک در این شرکت بالاست 1024 6 گیگ 30000 تومن ؟

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
چقدر هزینه ترافیک در این شرکت بالاست 1024 6 گیگ 30000 تومن ؟
برادر همچین گرونم نیست سرویس 1مگ هست و اختلاف انچنانی با بقیه شرکتها ندارن در ضمن شبانه این سر.ویس هم رایگان هست بعد کیفیت فن اوا هم عالی هست

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
برادر همچین گرونم نیست سرویس 1مگ هست و اختلاف انچنانی با بقیه شرکتها ندارن در ضمن شبانه این سر.ویس هم رایگان هست بعد کیفیت فن اوا هم عالی هست

دوست من کیفیت دیگه همه جا خوب هست الان هزینه ترافیک هست که رقابت ایجاد می کنه بین شرکت ها 6 گیگ 1024 30 تومن قیمت رقابتی نیست
آسیاتک 10 گیگ 1024 رو میده 37 تومن 2 تا 8 صبح هم رایگان سرعت هم 700 کیلوبایت در روز و در شب 90 کیلوبایت
شرکتی مثل های وب هم که با 28 تومن می تونید 30 گیگ بگیرید اون هم پهنای باند بالاتر

فقط در مورد سرویس های نامحدودش نمی دونم شاید در سرویس های نامحدودش حرفی برای گفتن داشته باشه ممنون میشم توضیح بدید سرعت دانلود سرویس های نامحدودش به چه شکل هست در آسیاتک که واقعا آشغالیه برای سرویس های نامحدود.
پهنای باند تقسیم به 8 میشه عدد به دست اومده دوباره تقسیم به 8 میشه تا سرعت دانلود به دست بیاد یعنی شما پهنای باند رو در واقع باید تقسیم به 64 بکنید در آسیاتک تا سرعت دانلود رو در سرویس های نامحدودش به دست بیارید که یک جور بی احترامی به دنیای تکنولوژِی و حقوق مردم می باشد.

یکم در مورد سرعت دانلود در سرویس های نامحدود فن آوا توضیح بدید ممنون میشم

بالا