برگزیده های پرشین تولز

تفاوت نتایج سرچ گوگل در FireFox و IE

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
من از ie و opera استفاده میکنم و نتیجه جستجو ها در گوگل فرق میکنه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
خوب بر می گرده به نوع زبانی که مرورگر هست...گوگل اینترنشنال و گوگل محلی...بعد محدود نتایج رو بر حسب این جریان میده

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
خوب بر می گرده به نوع زبانی که مرورگر هست...گوگل اینترنشنال و گوگل محلی...بعد محدود نتایج رو بر حسب این جریان میده
این کاملا تایید میشه.
آیا نتایج جستجو در هر دو مرورگر به یک زبان هستند؟! حتما گوگل در IE‌ روی یک زبان (مثلا فارسی) و در FF به زبان دیگری (مثلا انگلیسی) ست شده.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
دقیقا درسته.اما چرا باید موقعی که یک واژه فارسی سرچ میکنیم رتبه بندی سایت ها در گوگل فارسی و اینترنشنال با هم فرق کنه!

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
دقیقا درسته.اما چرا باید موقعی که یک واژه فارسی سرچ میکنیم رتبه بندی سایت ها در گوگل فارسی و اینترنشنال با هم فرق کنه!
جواب شما در دو حرف هست : ك و ي
اين دو هرف در كلمات كلملن يكي به نظر مي رسن ولي در واقع براي سرچ عربي و فارسيشون يكي نيست . در نتيجه نتايج فرق داره !

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
اين دو هرف در كلمات كلملن يكي به نظر مي رسن ولي در واقع براي سرچ عربي و فارسيشون يكي نيست . در نتيجه نتايج فرق داره !
نه! منظور ایشون این مشکل نبود! سوال ایشون، همون دلیل تفاوت نتایج یک عبارت در زبانهای مختلف بود و پاسخش هم اینه که گوگل طبق معیارهایی که داره سعی میکنه نتایج جستجو متناسب با زبان کاربر باشه و از منابعی مرتبط تر با اون زبان باشه.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
نه! منظور ایشون این مشکل نبود! سوال ایشون، همون دلیل تفاوت نتایج یک عبارت در زبانهای مختلف بود و پاسخش هم اینه که گوگل طبق معیارهایی که داره سعی میکنه نتایج جستجو متناسب با زبان کاربر باشه و از منابعی مرتبط تر با اون زبان باشه.
بله ، منظور من همین بود که گفتید.

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه فکر نکنم ربطی داشته باشه:rolleyes:
مثل اینکه خیابون رو با پراید بگردی یا با بنز فرقی داره؟!:p
ممکنه ترتیب جستجو ها یا سرعتش فرق کنه ولی فکر نمی کنم فرق اساسی داشته باشه

kavoshmadar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از شما دوست عزیز . من در حال حاضر این مشکل را داشتم و دلیلش رو نمیدونستم . بسیار خوب اشاره کردید . تشکر .

بالا