برگزیده های پرشین تولز

اگه شما١٥٠ميليون تومن تو حسابتون داشتيد،باهاش چه كار ميكرديد؟

PremiumDomains

Registered User
لایک‌ها
117
سعی کن یه بخشیش رو در زمینه مربوط به تخصص و علاقه خودت سرمایه گذاری کنی

pm2008

Registered User
لایک‌ها
67
میشه یه نمونه از این مورد رو عنوان کنی که اینکار رو کرده والآن ماهی اینقدر داره اگه آدرس بدی ممنون میشم
متاسفانه اجازه ندارم نام ببرم چون راضی نیستند اما هر کجای این گفته ی من ابهام وجود داشت بپرسید من کاملا توضیح میدم

pm2008

Registered User
لایک‌ها
67
به نظرم همش
ببین شما باید یه مدل که ارائه میدید و میگید موفق بودن نمونه باید بیارین مثلا توی پ .خ اگه نیارین یعنی احتمال موفقیت هست و همچنین احتمال شکست هم هست
ببینید مواردی که من دیدم آشنای خود من هستند به همین دلیل گفتم راضی نیستند که اسم ببرم
اما برای اینکه از ابهام خارج بشید کافیه یه سر به معاملاتی ها بزنید تا ببینید چه تعداد رستوران کارواش و شغل های اینچنینی هست که یا صاحب اون حوصله نداره یا وقتشو نداره و یا سنش بالاست و با انواع شرایط با شما شراکت می کنند
اینکه چقدر امکان موفقیت و شکست هست بستگی به شما داره
سرمایه اولیه ی 150 میلیون کافیه پس از این نطر مشکلی نیست
اما موقعیت مکانی جایی که صاحب مغازه به شما میده ، زیبایی ظاهری ، امکاناتی که داره ، و از همه مهمتر درامدی که از اونجا به دست می آورده فاکتور های مهمی هست که شکست یا موفقیت شما رو روشن میکنه
من اینجا دنبال اثبات حرف و صحبت های تکراری در مورد تئوری راه اندازی کسب و کار نیستم ، فقط خواستم یه راه خوب رو به دوستمون معرفی کنم با در نظر گرفتن اینکه موفقیت این راه رو قبلا دیدم
اگر کسی دنبال محاسبات روی کاغذ طبق حرف های من باشه و بخواد ابهام در حرف هام ببینه واضحه که دنبال کار نیست و میخواد حرف بزنه
اما اگر کسی واقعا دنبال کار باشه چند روز وقت میذاره و شرایط راه اندازی همچین کاری رو بررسی می کنه ! یکی از معایب اینترنت تنبلی و انتظار رسیدن به همه چیز پای همین لپتاپ و گوشی هست که نمیشه

floppyrisk

Registered User
لایک‌ها
62
اما برای اینکه از ابهام خارج بشید کافیه یه سر به معاملاتی ها بزنید تا ببینید چه تعداد رستوران کارواش و شغل های اینچنینی هست که یا صاحب اون حوصله نداره یا وقتشو نداره و یا سنش بالاست و با انواع شرایط با شما شراکت می کنند
شراکت با صاحب یک مغازه فقط به نفع مغازه دار و به ضرر آورنده سرمایه است اینو می دونم چون ما آدمهای خوبی بودیم و از یه همچینن تجربه ای سود کردیم اگر آدمهای بدی بودیم که پولدار می شدیم

pm2008

Registered User
لایک‌ها
67
شراکت با صاحب یک مغازه فقط به نفع مغازه دار و به ضرر آورنده سرمایه است اینو می دونم چون ما آدمهای خوبی بودیم و از یه همچینن تجربه ای سود کردیم اگر آدمهای بدی بودیم که پولدار می شدیم

الان زاپاتا هست که روزی 60 میلیون میفروشه ! حداقل نصف این مبلغ میرسه به خودش
اگه قرار به ضرر بود اینهمه معامله انجام نمی شد!

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
استارتر بلاخره تصمیم گرفت چه کار کنه؟:general712:
با این صحبت های دوستان با 150 میلیون میره یه بنز میخره الان میره تو شهر دور بزنه!

میگم لیموزین پژو پارس بخر 2 تا میشه 60 تومان شرکت اجاره ماشین عروس بزن خوبه ماهی 4 تا اجاره بدی هر ماشین رو هر شبی 500.000 تومان هست اجارش بدون بنزین!

floppyrisk

Registered User
لایک‌ها
62
الان زاپاتا هست که روزی 60 میلیون میفروشه ! حداقل نصف این مبلغ میرسه به خودش
اگه قرار به ضرر بود اینهمه معامله انجام نمی شد!
البته مثال شما با چیزی که تو ذهن من بود یه خورده فرق داره
فرض کنید بعد از یکسال این شراکت به هم بخوره
اگر دو تا شریک هردو حقیقی باشند کل فعالیت اون سال به نفع صاحب ملک است و آورنده سرمایه باید بره جای دیگه دوباره از صفر شروع کنه البته در مورد زاپاتا که اسم و رسم داره این صدق نمی کنه

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
استارتر بلاخره تصمیم گرفت چه کار کنه؟:general712:
با این صحبت های دوستان با 150 میلیون میره یه بنز میخره الان میره تو شهر دور بزنه!

میگم لیموزین پژو پارس بخر 2 تا میشه 60 تومان شرکت اجاره ماشین عروس بزن خوبه ماهی 4 تا اجاره بدی هر ماشین رو هر شبی 500.000 تومان هست اجارش بدون بنزین!
شبی 500 تومان زیاد نیست ؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
زمین سرمایه گذاری خوبیه ما تو شمال تو یه شهر کوچیک یه زمین کشاورزی داریم که تا یکی دوسال دیگه متری میشه " همین الان هم به قیمت بر میدارن "
الان کلی اگه کسی بخواد متری 70 اینا میشه روش قیمت گذاشت !
همین زمین 2 سال دیگه میشه متری 200الی 300 !
شما با پیشگوی بزرگ نوستراداموس نسبتی دارین که اینچنین با قطعیت پیشگویی میکنین؟
کجاست زمینتون؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
شبی 500 تومان زیاد نیست ؟

لیموزین تعرفش اینقدره عزیز،تازه شبی 900 تا 1.200 هم هست!!! تازه اینا پژو پارس های 26 27 میلیون تومانی اینقدر اجاره یک شبشون هستش چه برسه بنز لیموزین یا چیز دیگه ایی باشه!
میشه 250 یا 350 هم داد ولی خوب بازم خیلی خیلی سود داره اینکار!

Watch171

Registered User
لایک‌ها
166
اکثرا خودشون فکر میکنند ، که زیمنشون داره روز به روز بالاتر میره :D
دوس نداشتم جواب بدم
اما جهت اطلاعتون
تقریبا 200 متری زمین ما خونه سازی انجام میشه زمین داخل شهر هست !
همین الان هم متری حساب میشه !
;)

alphii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
245
من نمیتونم تو فکرم براتون تصمیمی بگیرم چون هیچوقت حساب بانکیم از 50 هزار بیشتر نبوده:(
ولی سود بانکی بهتره تا کارای ریسک دار:general601:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دوس نداشتم جواب بدم
اما جهت اطلاعتون
تقریبا 200 متری زمین ما خونه سازی انجام میشه زمین داخل شهر هست !
همین الان هم متری حساب میشه !
;)
ما که نگفتیم زمینتون بد. زمینتون گرون شه نوشه جونتون ولی دیگه اینطوری با قطعیت پیشبینی نکن:general601:

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
ممنون از صحبت هاي مفيد و بعضا عجيب دوستان ! من فعلا پول رو ريختم بانك (قوامين)تا بعد تصميم درست درمون بگيرم.راستي بيشترين نرخ سود سپرده سرمايه گذاري رو الان كدوم بانك ميده؟من شنيدم موسسه نور ٣١درصد بالاي ٣٠نومن ميده!اولا كه اعتبار داره به نظرتون؟بعد اينكه اصلا حلال هست اين سپرده ها؟؟!

بالا