برگزیده های پرشین تولز

باشگاه بدنسازی مجازی pT

FITNESS یا HEAVY DUTY کدام ؟

• FITNESS (بدن سازی به صورت کم حجم، ورزشی سازنده و مکمل ورزش های دیگر)

• HEAVY DUTY ( بدن سازی به صورت حرفه ای، حجیم ساخت بدن و کار قدرتی)

Results are only viewable after voting.

U3F

Registered User
لایک‌ها
221
سلام. دوستان کسی میدونه خوردن گرده گل ب عنوان مکمل تو ورزش های سنگین مفید هست ی نه؟؟
سلام.
راجع گرده گل اطلاعی ندارم ولی میدونم قیمتش بالاس جای اون شما میتونی از مکمل های قبل تمرین Pre Workout استفاده کنی که تو ایران به عنوان پمپ میشناسن، اگه لیفت یا وزنه برداری کار میکنی باید از گلوکوزامین استفاده کنی مفاصلت صدمه نبینه یا اگه دید ریکاوری شه

AlcAtrAz....CBR

Registered User
لایک‌ها
194
سلام.
راجع گرده گل اطلاعی ندارم ولی میدونم قیمتش بالاس جای اون شما میتونی از مکمل های قبل تمرین Pre Workout استفاده کنی که تو ایران به عنوان پمپ میشناسن، اگه لیفت یا وزنه برداری کار میکنی باید از گلوکوزامین استفاده کنی مفاصلت صدمه نبینه یا اگه دید ریکاوری شه
ممنون بابت پاسخ
عزیز از نظر هزینه مشکلی نیس. من تازه شروع کردم (هفته 4). وزنم 67 هست اما فک میکنم بدنم نیاز داره وعده غذایی رو هم کردم 5 . گرده رو ب صورت مخلوط با عسل. مخلوط با شیر. مصرف میکنم ولی اصلا تغیری احساس نکردم نمیدونم قضیه چیه شاید جذب بدن نمیشه !:(

U3F

Registered User
لایک‌ها
221
@AlcAtrAz....CBR

سرعت اینترنت کمه نمیشه نقل قول کرد!
اصلا شما 10 وعده بخور ولی به وقت و درست و به اندازه ای که نیازهای مختلف بدن شما رو تامین کنه هیج فایده ای نداره
مثلا شیر رو میشه صبح و شب قبل خواب خورد، عسل رو با صبحانه و یا میان وعده قبل شام یا همون عصرونه خودمون گردو هم میان وعده قبل ناهار یا با عصرونه
اگه هر روز نگاه کنی به بدنت تغییری متوجه نمیشی مگه اینکه خودت رو وزن کنی در کل به 3 تا چیز نیاز داری: تمرین خوب، تغذیه خوب (همراه مکمل)، استراحت خوب
برای برنامه غذایی و مکمل خواستی من در خدمتم
http://yousefmahmoudi.com/nutrition-plan/

پیشرفت خودم تو 1 سال

BIG ALI

Registered User
لایک‌ها
101
سلام - دوستان اگر کسی وزنه و هالتر دست دوم داره یا سراغ داره جواب بده :general601::general601:

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
بهترین ورزش برای متناسب کردن افتادگی زیر شکم خانمها تو رنج سنی 50 -55 سال چیه ؟

ممنون

ice gril

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
2تا حرکت سوپر ست واسه ساعد میخوام که حجم خوب بگیره :) خودم ساعدو با هالتر از پشت میزنم :)

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام.
دست چپم ضعیفه. توی پرس سینه (کلا حرکاتی که با هالتر هستن) خیلی اذیت میکنه. دست راستم راحت بالا میاد ولی دست چپ نصفه میاد و یه میلی مترم دیگه بالا نمیاد. لطفا راهنمایی بفرمایید برای قوی کردن دستم.
البته مبتدی هستم

sp

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
از دوستان كسي مشكل كم يا زياد كردن وزن داشته باشه بهش مشاوره ميدم ( تضميني ) با يه مبلغ نا چيز ...

نه لازمه از دارو استفاده كنيد و نه مكمل ...

13 سال تجربمو در اختيارتون ميزارم ...

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
از دوستان كسي مشكل كم يا زياد كردن وزن داشته باشه بهش مشاوره ميدم ( تضميني ) با يه مبلغ نا چيز ...

finepix

Registered User
لایک‌ها
83

داداش به پیغام من پاسخ بده

Sent from my iPhone using Per Tapatalk

♛AMIN♛

Registered User
لایک‌ها
30
دوستان عزيز استفاده از مكمل ها ضرري نداره؟؟/ با اين كه مارك هاي تغلبي زياد شده كه پدر كبد و كليه رو در ميارن من خودم در طول 2 سالي كه كار كردم استفاده نكردم وزنم هم خوب اضافه شد ولي به يك ايست افزايش وزن رسيدم روي 70 موندم در ضمن كسي هستم كه به سلامتي خيلي اهميت ميدم و به خاطر هيكل بزرگ نمي خوام سلامتي خودم رو به خطر بندازم در ضمن 16 ساله و قد1.78
لطفا اگر ضرر نداره بگيد اگر بخوام با كراتين شروعكنم مارك و قيمت رو لطف كنيد
دوست عزیز به پیشنهاد من اصلا استفادخ نکن تو میخوای اضافه وزن پیدا کنی ؟؟؟؟ یعنی چی آخه این چیزایی که می خوای مصرف کنی اصلا میدونی چیجوری وزنتو میبره بالا ....مگه همیجور الکیه ... اگه اینطور بود ما همه خدادادی بایستیکه اینجوری میشدیم...
دوست عزیز شما که به سلامتیتون اهمیت میدین اصلا از این جور مواد استفاده نکنید...
خیلی ممنون که توجه میکنید

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
پست بالا کاملا تایید میشه
منم وزنم پایین بود اصلا طرف مکمل ها نرفتم چون اگر وزنتون پایین باشه ، بدترین حالت ممکن اینه که با مکمل بیاریدش بالا…
با یه تغذیه خوب و اگاهی در مورد غذا و تغذیه ای که دارید راحت میتونید ماهی 2، 3 کیلو اضافه کنید

Sent From My HTC Rezound 4G

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اتفاقا در **** های خاص و همینطور تمرینات خاص برای اهداف مختلف عدم استفاده از مکمل های غذایی باعث میشه بدنتون آسیب ببینه صحبت های بنده رو در اینترنت در سخنان عزیزانی که دکترای طب ورزشی دارند هم می تونید پیدا بکنید
یک جمله هست بین بدنسازها که میگن بدنسازی بدون مکمل یعنی حمالی دقیقا درست میگن حالا به علت پایین بودن سطح سواد یا هر چیزی به این شکل عنوان میشه ولی در واقعیت صحبتشون کاملا صحیح هست.
سال 2014 هم داره تموم میشه امیدوارم ما هنوز مثل جهان سومی ها برخود نکنیم دیگه پلیس راهنمایی رانندگی و مامور شهرداری کشورهای آمریکایی و اروپایی آرنولد رو میزارن تو جیب
اصولی و علمی جلو برید مطمئن باشید به مشکل برنمی خورید از دوره های ریکاوری هم غافل نشید

ali6049

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان.من چند روزیه میرم باشگاه یه سوال داشتم.
برای شروع واسه تمرینایی مثل پرس و جلو بازو و غیره چه وزنه هایی باید بزنم.؟مربی روز اول بهم گفت میله ی خالی بزنم ولی احساس میکنم میله خالی آنچنان فشاری به عضله ها نمیاره.

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
سلام دوستان.من چند روزیه میرم باشگاه یه سوال داشتم.
برای شروع واسه تمرینایی مثل پرس و جلو بازو و غیره چه وزنه هایی باید بزنم.؟مربی روز اول بهم گفت میله ی خالی بزنم ولی احساس میکنم میله خالی آنچنان فشاری به عضله ها نمیاره.
وزنه 15 کیلویی

بالا