برگزیده های پرشین تولز

وردپرس کار حرفه ای برای رفع مشکل

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
سلام

Warning: include(/home/site/public_html/wp-content/advanced-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/site/public_html/wp-settings.php on line 65

Warning: include(): Failed opening '/home/site/public_html/wp-content/advanced-cache.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in/home/site/public_html/wp-settings.php on line 65

این خطا ها رو میده تو قالبم و همین طور صفحه مدیریت وردپرس
اول که چند خط ارور میداد مال افزونه کش بود که افزونه رو پاک کردم با 2 فایلی که گفته بود
بعد از پاک کردن اونا دوباره این خطا ها به نمایش در اومدن
الان سایت من با افزونه edd کار میکنه که اون افزونه هم به خاطر این خطا اجرا نمیشه و به مشکل بر خورده
هر کی میتونه مشکل رو برطرف کنه قیمت رو اعلام کنه تا بهش دسترسی بدم و مشکلم رو برطرف کنه
با تشکر

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
کل افزونه ها رو غیر فعال کنید و اگر رفع شد تک تک فعال کنید ببینید برای کدوم هست شایدم قالبتون استاندارد نیست البته این خطا بنظر برای افزونه هست

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
کل افزونه ها رو غیر فعال کنید و اگر رفع شد تک تک فعال کنید ببینید برای کدوم هست شایدم قالبتون استاندارد نیست البته این خطا بنظر برای افزونه هست
مشکل از قالب نیست از افزونه total cash هست که پاکش کردم
البته قبلش هرچی خطا بود مالی این افزونه بود و منم افزونه رو کلا پاک کردم و تا فایل رو که خودش خطا داده بود رو هم پاک کردم که دوباره این خطار ها ظاهر شد
افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی بازم خطا هست

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
تو فایلwp-config.php قسمت WP_DEBUG فعال هستش یا غیر فعال؟

بالا