برگزیده های پرشین تولز

ایده هست پولش نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fardayeziba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نام خدا
سلام به دوستان پرشین تولزی...
راستش من حدود سه سال وبمستر و ادمین سایتای موزیک زیادی بودم...
متاسفانه قدر پولامو ندونستم و الان تقریبا بی پولم....

ایده بسیار نابی دارم ، البته ایده نیست ، تو ایران حدود 20 نفر درامد بسیار خوبی از این کار دارند که منم میتونم جزء اون 20 نفر باشم...

سرمایه مورد نیاز برای شروع مبلغ 1500,000 تومن هستش ، بازدهی و شروع درامد بعد 30 روز هستش...

بعد 30 روز حداقل درامد ماهیانه میشه 3 میلیون ، و منهای مخارج میشه = 2300 واسه خودت میمونه هر ماه...

البته این یه حداقل کمیه ، کسایی که تو این کارن درامد بیشتری دارن...

متاسفانه نمیتونم بگم میخوام چیکار کنم، فق دنبال یه دوست تهرانی هستم برای تامین سرمایه...

تا با هم کار کنیم...پول از اوشون کار از من ، بعد به درامد رسیدن هم پولشون برگردونده میشه هم سودشون ، و چند وقتی باهم شریک خواهیم بود از درامد...

از لحاظ ضمانت برای به درامد رسیدن و برگردوندن پول اون عزیز هم مشکلی نیست.

sirramin

Registered User
لایک‌ها
6
چقدر پول میخواد؟
اطلاعات بیشتر برام پخ کن

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
سلام دوست عزیز

خب مطمئنا اگر ایدتون ایده حسابی باشه میشه کاریش کرد،من خودمم زیاد حرفه ای نیستم اما بین دوستان هم همچین در آمدی رو تو این مدت ندیدم.اگر از سود ایدتون مطمئن هستید میتونید از وبمسترای انجمن پی تی مشاوره بگیرید.
در مورد سوابقتون هم بهتره که فقط به ذکر کردن بسنده نکنید
قصدم کمک و راهنمایی بود و خلاصه بابت اسپم معذرت.موفق باشید دوست عزیز

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,250
دوست عزیز بیخود ایده تو لو نده یک و پونصد پولی نیست میتونی با کارگری 3 ماهه در بیاری درآمدتم شریک نشی پیشنهاد میکنم شبا یه چرخ برداری کارتن ها و پت ها و قوطی آلمینیومی ها رو از کنار خیابون برداری جمع کنی بفروشی زرنگ باشی دوماهه جورش کردی البته خب میدونم کار سختی هست جلو مردم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دوست عزیز بیخود ایده تو لو نده یک و پونصد پولی نیست میتونی با کارگری 3 ماهه در بیاری درآمدتم شریک نشی
داداش همینجای کار میلنگه دیگه
کاری که بعد یه ماه ماهی 3میلیون بده طرف بخاطر 1/5 میلیون با کسی شریک نمیشه
استارتر خودتی:general607:

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
نمیدونم برای چی از طرز حرف زدنتون بوی خام بودن میاد!!!
این کار شما و اینکه فقط1.5میخاید تا بعد از1ماه 3تومن در بیارید و برای اینکار راضی هستید ایده خودتون رو با یکی دیگه شریک بشید...
به نظر من شما از نتیجه کارتون مطئن نیستید و قبلا این کار رو با سرمایه خودتون انجام دادید،اوایل کار سود کردید اما نتونستید سر و سامون بهش بدید و به فاک رفتید،الان هر چقدر هم سرمایه گیرتون بیاد باز همون آش و همون کاسه هست.
شما بهتره به قول یکی از دوستان این پول رو خودت با کار کردن جور کنی و توی این مدت حسابی روی ایده ات و کاستی های اون تمرکز کنی...
موفق باشی...
اگه سرت رو درد آوردم:معذرت......

mb2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
85
شتر در خواب بیند پنبه دانه،
بهت پیشنهاد میکنم بزنی بیزنس واجبی
سود دهی بالایی داره

fardayeziba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چقدر پول میخواد؟
اطلاعات بیشتر برام پخ کن
سلام دوست عزیز

خب مطمئنا اگر ایدتون ایده حسابی باشه میشه کاریش کرد،من خودمم زیاد حرفه ای نیستم اما بین دوستان هم همچین در آمدی رو تو این مدت ندیدم.اگر از سود ایدتون مطمئن هستید میتونید از وبمسترای انجمن پی تی مشاوره بگیرید.
در مورد سوابقتون هم بهتره که فقط به ذکر کردن بسنده نکنید
قصدم کمک و راهنمایی بود و خلاصه بابت اسپم معذرت.موفق باشید دوست عزیز
سلام
ممنون میشم توضیحات رو برام ارسال کنید.
اطلاعات بیشتر پخ شود .
دوست عزیز بیخود ایده تو لو نده یک و پونصد پولی نیست میتونی با کارگری 3 ماهه در بیاری درآمدتم شریک نشی پیشنهاد میکنم شبا یه چرخ برداری کارتن ها و پت ها و قوطی آلمینیومی ها رو از کنار خیابون برداری جمع کنی بفروشی زرنگ باشی دوماهه جورش کردی البته خب میدونم کار سختی هست جلو مردم
داداش همینجای کار میلنگه دیگه
کاری که بعد یه ماه ماهی 3میلیون بده طرف بخاطر 1/5 میلیون با کسی شریک نمیشه
استارتر خودتی:general607:
نمیدونم برای چی از طرز حرف زدنتون بوی خام بودن میاد!!!
این کار شما و اینکه فقط1.5میخاید تا بعد از1ماه 3تومن در بیارید و برای اینکار راضی هستید ایده خودتون رو با یکی دیگه شریک بشید...
به نظر من شما از نتیجه کارتون مطئن نیستید و قبلا این کار رو با سرمایه خودتون انجام دادید،اوایل کار سود کردید اما نتونستید سر و سامون بهش بدید و به فاک رفتید،الان هر چقدر هم سرمایه گیرتون بیاد باز همون آش و همون کاسه هست.
شما بهتره به قول یکی از دوستان این پول رو خودت با کار کردن جور کنی و توی این مدت حسابی روی ایده ات و کاستی های اون تمرکز کنی...
موفق باشی...
اگه سرت رو درد آوردم:معذرت......
شتر در خواب بیند پنبه دانه،
بهت پیشنهاد میکنم بزنی بیزنس واجبی
سود دهی بالایی داره

دوستان گرامی ، شما چرا متن رو کامل نخونده نظر میدین؟ بنده نوشتم که :
متاسفانه نمیتونم بگم میخوام چیکار کنم، فق دنبال یه دوست تهرانی هستم برای تامین سرمایه...

جواب همگی رو یکجا میدم ؛ بعضیاتون لطف کنید مودبانه تر صحبت کنید...

عزیزان دیگه ای که اطلاعات بیشتر خواسته بودن من به هیچ وجه نمیگم قراره چیکار کنم ، بنده از لحاظ سئو اونقدری قوی هستم که بتونم یه سایت رو سر یه ماه به گوگل + 5000 برسونم (به جای اینکه مثل بعضیا برم 500 تومن هزینه سئو کار بدم)

کارمم در حوزه نت هست ، ولی اصلا نمیتونم بگم چیه...
هدف از ایجاد این تاپیک این بود که یه عزیز تهرانی پیدا شه که سرمایه مدنظر بنده رو داشته باشه و حضورا با هم صحبت کنیم ، جزئیات کوچیکی رو خدمتش میگم...
درضمن قرار نیست شریکش کنم ، فقط قراره بخاطر لطفی که بهم میکنه یه میلیون بیشتر از مبلغی که بهم قرض داده رو بهش پس بدم...

اون عزیزی که گفت برو کارتون جمع کن باید خدمتت عارض شم که تو محل شما دیپلم های کامپیوتر کارتن جمع میکردن؟شغل جنابعالی اینه؟لطفا مودب باشید...

برای برگردوندن پول اعتماد سازی کاملا ایجاد میشه ، اگه طرف کاسب باشه متوجه میشی که چک و سفته ( هر دو با هم) معتبر هستند...
طرف به منزل ما رفت امد میکنه تا منو بشناسه و صد درصد اعتماد میکنه....

سبز باشید...

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
آقای عشق کارتون و زباله:D برو سوپر شو تا به آرزوت برسی

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
وام بگیر برادر

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن