برگزیده های پرشین تولز

وضعیت adsl در اصفهان

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
آپدیت 2 :
امروز بدون خاموش کردن مودم دیگه اون مشکل قبل پیش نیومد. سرعت هم میانگین برای سرویس 1 مگ من در شبانه 84 کیلوبایت بوده است.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آپدیت 2 :
امروز بدون خاموش کردن مودم دیگه اون مشکل قبل پیش نیومد. سرعت هم میانگین برای سرویس 1 مگ من در شبانه 84 کیلوبایت بوده است.
الان روی 2plus خطت آپ شده یا G.dmt ؟

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
الان روی 2plus خطت آپ شده یا G.dmt ؟
فعلا برش گردوندم همون ADSL2+.

جالبیش اینه که توی این چند شب روی +ADSL2 که هست تا حدود 11.5 شب روی سرعتی حدودا 6 مگ سینک میشه و معمولا هم بین 1 تا 2 ساعت یکبار یک لحظه سینک قطع میشه و دوباره وصل میشه.
و حدود ساعت 11.5 تا 12 شب خودش قطع میشه و روی یک سرعت بین 2 تا 3 مگابیت سینک میشه و راحت هم تا حدود 8 که مودم رو خاموش میکنم قطعی نیست!!!!

poshtiban

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان آساتک موقع ثبت نام از سایتشون (1544) یه صفحه میاد که باید مدرک آپلود کنی ولی ننوشته چه مدرکی...
چی باید براشون بفرستم برای سرعت 10 مگ ؟!
نامه از شرکت یا از چرت و پرتا احتیاج داره برای بالای 128 یا همون کارت ملی کافیه ؟! تو سایتش که چیزی ننوشته....

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان آساتک موقع ثبت نام از سایتشون (1544) یه صفحه میاد که باید مدرک آپلود کنی ولی ننوشته چه مدرکی...
چی باید براشون بفرستم برای سرعت 10 مگ ؟!
نامه از شرکت یا از چرت و پرتا احتیاج داره برای بالای 128 یا همون کارت ملی کافیه ؟! تو سایتش که چیزی ننوشته....

با سلام

به جای پر کردن توی سایت , زنگ بزن به نمایندگی منطقه ای اصفهان. اطلاعات رو تلفنی بده و پرداخت کن مدرک و اینها هم هیچی نمیخواد فقط فکر کنم تلفنتون قبض پرداخت نشده نباید داشته باشه. هر سرویسی هم بخوای میدن. اصلا میتونی مثلا 512 بگیری بعد وقتی وصل شد و رفتی داخل کنترل پنل خودت مابقی پول رو بدی و 10 مگ میشه! و اگر روی خطتون جواب نداد برش گردونی کمترش کنی. 1 ماهه بگیر و تست کن توی مرکزتون.
به گفته ایشون اگز از طریق سایت ثبت نام کنی کلیه عملیات پشتیبانی فقط با تهران میشه ولی اگز از طریق اونها باشه توی روزش پشتیبانی با خودشونه.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
مشخصاتو بفرست تا بزنم تو پنل. ده مگ ده گیگ میخوای؟

arman405

Registered User
لایک‌ها
31
پارس آنلاین واسه سمت خ وحید زنگ زدم گفت پرت خالی نداریم.واسه دوستم خواستم بگیرم

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام

یک آپدیت جدید در مورد آسیا تک : من دیشب از داخل پنل سرعت رو به 2 مگ آپگرید کردم و هزینه اضافه دادم و توی پنل هم سرعت اشتراک رو زد که اپدیت شده. ولی سرعت دانلود رایگان از 84 الی 90 سرویس 1 مگ , امروز صبح که چک کردم تازه شده 115 تا 120 کیلو بایت!! یعنی تقریبا همون 1 مگ !

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
با سلام

یک آپدیت جدید در مورد آسیا تک : من دیشب از داخل پنل سرعت رو به 2 مگ آپگرید کردم و هزینه اضافه دادم و توی پنل هم سرعت اشتراک رو زد که اپدیت شده. ولی سرعت دانلود رایگان از 84 الی 90 سرویس 1 مگ , امروز صبح که چک کردم تازه شده 115 تا 120 کیلو بایت!! یعنی تقریبا همون 1 مگ !

برادرم تهران چند ماهه سرویس ده مگ ده گیگ داره و سرعت رایگانش که ۸ تا ۱۰ صبحه هم همون ده مگه.

rhamid_esf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
من مرکز طاهر زاده الان مدتهاست از صبانت استفاده میکنم
ولی جدیدا خیلی بد شده دنبال سرویس دهنده با پینگ خیلی پایین می گردم و شبانه عادی چه شرکتی پیشنهاد می کنید؟

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
سلام عزیزان ! من مرکز رجایی هستم و میخواستم از پارس آنلاین بگیرم گفتن پورت برای سرویس دارن ولی ارائه مشترک جدید رو برای راه اندازی ۱۶مگابیت تو مرکز ما متوقف کردن.
سرعتش چطوره؟ نوسان پینگ و همینطور شبانه توی شب چقدر میافته و ...
بهتر از پارس آنلاین کی هست؟

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام دوستان
کیا از مخابرات مودم ودافون گرفتن
تنظیمات vcp/vpi واینا کجا باید وارد شه؟
مدل hg5556a
1ff5221da3e39217c7b75a7a54226a77.jpg

7491fc12623624da20aebceec1945fb2.jpg

poshtiban

Registered User
لایک‌ها
9
یک مرورگر جدید که باهاش داخل این مودم لاگین نکرده اید باز کنید و به ترتیب زیر از مشخصات زیر استفاده کنید تا صفحه اصلی و مورد نظر برای شما بازشود : (اگر هم با همه مرورگرها لاگین شده اید می تونید مرورگر جدید مثل opera نصب کنید)
http://192.168.0.1
User : admin
Password : VF-EShg556
و بعد از لاگین شدن :
Advanced Setup ~> WAN ~~> Next ~~> Edit
راستی احیانا اگر با وایرلسش مشکل پیدا کردید و مخصوصا اگر با وصل شدن Iphone بهش، قاط زد همینجا پیغام بدید تا کمک کنم مشکلتون حل بشه.

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام

دوستان عزیز این آسیا تک هم مارو بیچاره کرد! ماه اول خوب و استیبل بود و لی این ماه دوم برای خودش قطع میشه و یکی دوساعت وصل نمیشه! جالبیش هم اینه که ارورش یوزر و پسورد اشتباهه!!!

پریشب حدودا 25 دقیقه با ساپورت تهران تلفنی صحبت کردم , دو تا مودم هم داشتم (برندهای مختلف) و حتی کار به اینجا رسید که خط رو سرعتش رو آزاد بود بستن روی کمتر با این حال جلوی چشم ساپورت تلفنی روی سیستمش دید که مودم سینک شد و ارتباط برقرار شد ولی لاگ این نمیشه!!! بعد میگه مال نویز خط شماست! (SNR آپ 29 و داون 14 هست) میگم پس چرا شرکت قبلی با همین مودم و وضعیت خط مشکلی نداشته! آخرش هیچی به هیچی! گفت 15 دقیقه دیگه زنگ بزنید دوباره تا ببینم چی شده. بعد که زدم یکی دیگه میگه مشکل از طرف ماست و نیروی ما داره روش کار میکنه! حدودا 20 دقیقه بعد درست شد.

دوباره امشب از لحظه روشن شدن مودم 5 دقیقه وصل بود , 2.5 ساعت قطع , 2 ساعت وصل , 30 دقیقه قطع , وقتی هم که زنگ میزنم تهران میگه مودم رو ببرید روی حالت بریج و اکانت درست کنید! میگم یعنی هر دو تا مودم من مشکل داره؟؟؟ یعنی اصلا حاضر نیستند که مشکلات رو قبول بکنند.

والا صبانت قطعی داشت ولی بلافاصله خودش وصل میشد این یکی هی ارور یوزر و پسورد اشتباه میده!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
با سلام

دوستان عزیز این آسیا تک هم مارو بیچاره کرد! ماه اول خوب و استیبل بود و لی این ماه دوم برای خودش قطع میشه و یکی دوساعت وصل نمیشه! جالبیش هم اینه که ارورش یوزر و پسورد اشتباهه!!!

پریشب حدودا 25 دقیقه با ساپورت تهران تلفنی صحبت کردم , دو تا مودم هم داشتم (برندهای مختلف) و حتی کار به اینجا رسید که خط رو سرعتش رو آزاد بود بستن روی کمتر با این حال جلوی چشم ساپورت تلفنی روی سیستمش دید که مودم سینک شد و ارتباط برقرار شد ولی لاگ این نمیشه!!! بعد میگه مال نویز خط شماست! (SNR آپ 29 و داون 14 هست) میگم پس چرا شرکت قبلی با همین مودم و وضعیت خط مشکلی نداشته! آخرش هیچی به هیچی! گفت 15 دقیقه دیگه زنگ بزنید دوباره تا ببینم چی شده. بعد که زدم یکی دیگه میگه مشکل از طرف ماست و نیروی ما داره روش کار میکنه! حدودا 20 دقیقه بعد درست شد.

دوباره امشب از لحظه روشن شدن مودم 5 دقیقه وصل بود , 2.5 ساعت قطع , 2 ساعت وصل , 30 دقیقه قطع , وقتی هم که زنگ میزنم تهران میگه مودم رو ببرید روی حالت بریج و اکانت درست کنید! میگم یعنی هر دو تا مودم من مشکل داره؟؟؟ یعنی اصلا حاضر نیستند که مشکلات رو قبول بکنند.

والا صبانت قطعی داشت ولی بلافاصله خودش وصل میشد این یکی هی ارور یوزر و پسورد اشتباه میده!
وقتی قطع میشه میذاری پنج دقیقه مودم خاموش باشه بعد امتحان کنی؟

• Like
Reactions: MRM

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
وقتی قطع میشه میذاری پنج دقیقه مودم خاموش باشه بعد امتحان کنی؟
با سلام

والا بعضا 5 دقیقه که هیچی,نیم ساعت هم شده. ولی با صبانت اینجوری میشد بلافاصله بعد از سینک شدن , لاگ این میشد و مشکلی نبود ولی مال آسیاتک مدام ارور یوزر و پسورد اشتباه رو میده! جدیدا هم اینطوری شده , ماه قبل اگر که قطع میشد سریع دوباره بعد از سینک وصل میشد.

یک نکته جالب هم بگم , این مشکل دقیقا بین ساعات حدودا 6 بعداز ظهر تا 1-1.5 بامداد هست , قبل و بعدش درسته و حتی ممکن در طول روز قطعی هم نداشته باشم!!

بالا