برگزیده های پرشین تولز

فروش IPad Mini 2 Retina Cellular 16G نو همراه اسمارت کیس

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
با سلام به دوستان پی تی
یکعدد iPad Mini2 Cellular 16G Retina نو و غیرآکبند (ویرایش: بدون اسمارت کیس) به فروش می رسد.
دستگاه به رنگ خاکستری هست. این دستگاه رو یکی از دوستام از آمریکا برای مادرش هدیه خریده بود که مادرش نمی تونه ازش استفاده کنه و بنابراین تصمیم به فروش گرفته.
بنابراین دستگاه کاملا نو هست و فقط از آک باز شده و چند ساعتی استفاده شده. لینک مشخصات و قیمت

فروخته شد

Last edited:

Lord-Babak

Registered User
لایک‌ها
11
من 1600 حضوری خریدارم از شرق تهران هستم

ببخشید چون نمیتونم تو مزایده دایم حضور داشته باشم و شمام گام افزایش تعیین نکردین این قیمتو گفتم

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
من 1600 حضوری خریدارم از شرق تهران هستم. ببخشید چون نمیتونم تو مزایده دایم حضور داشته باشم و شمام گام افزایش تعیین نکردین این قیمتو گفتم
سلام، اگه تا 24 ساعت بعد از پیشنهاد شما، کسی بالاتر نخواست، باهاتون هماهنگ می کنم.

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
کیس رو جدا چند میفروشید
سلام عزیز، کیس همراه تبلت هست و جدا نمی فروشم. در واقع با توجه به قیمت بازار، کیس اشانتیونه
من 1600 حضوری خریدارم از شرق تهران هستم. ببخشید چون نمیتونم تو مزایده دایم حضور داشته باشم و شمام گام افزایش تعیین نکردین این قیمتو گفتم
دیروز جهت هماهنگی به ایشون پی ام دادم که تا الان خبر قطعی که جنس رو می خوان یا نه بهم ندادن. بنابراین:
با همون شرایطی که تو پست اول نوشتم، مزایده ادامه داره

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
درود بزرگوار.. قیمت : 1,695,000 تومان همراه با 3روز مهلت تست.. http://www.parsdigitall.com/اپل-تبلت/ کمتر راه داره؟
سلام عزیز، شما قیمت اسمارت کیس رو هم اضافه کنید باز هم قیمت بنده کاملا منصفانه هست. این جنس هم نو هست و فقط از پک در اومده و چند ساعت کار کرده.
کم کردن حداقل 250 تومن از مجموع تبلت و کیس، اون هم فقط برای چند ساعت کارکرد کاملا منصفانه هست.
نتیجتا زیر قیمت پایه فروخته نمی شه.

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
بدلیل اینکه دوستم می خواد سریعتر فروش بره، قیمت رو تعدیل کردم. خداییش برای مصرف کننده قیمت فوق العاده ای هست

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
درود ارباب قیمت نهایی را به چاکرتان با عنایات ویژه مرحمت میفرمایید شاید به سعادت دیدار برسیم؟

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
درود ارباب قیمت نهایی را به چاکرتان با عنایات ویژه مرحمت میفرمایید شاید به سعادت دیدار برسیم؟
درود، قیمت نهایی همون قیمت پایه هست و عنایات بشدت ویژه ای برای سروران گرامی لحاظ شده (دو فقره کاهش قیمت)

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690

ALEXANDR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اكه ممكنه كف قيمت وشمارتون برام بفرسي

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
اسمارت کیس بصورت جدا هم فروخته می شه. توجه داشته باشید که اسمارت کیس اصله و از نوع نامرغوب یا Hi Copy که در ایران فروخته می شه نیست.

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
اسمارت کیس بصورت جدا هم فروخته می شه. توجه داشته باشید که اسمارت کیس اصله و از نوع نامرغوب یا Hi Copy که در ایران فروخته می شه نیست.
پلی اورتان هست یا چرمیه؟

بالا