برگزیده های پرشین تولز

چرا گوگل سایت های کپی کننده را جریمه نمیکند؟؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
چرا گوگل سایت های کپی کننده را بعد از مدتی طولانی هنوز جریمه نمیکند؟؟

چگونه میتوان علاوه بر مطلب اختصاصی مطالب کپی هم گذاشت و پیج رنک و ورودی گوگل هم داشت.

سلام - من مطالب را اصولی کپی میکنم یعنی فقط کپی نمیکنم و روی مطلب نظر هم میدم و ادرس دامین منبع رو داخل تگ کوتیشن( " ) میزارم و اون رو لینک هم میکنم. - حدود 100 تا مطلب دارم - سایت هم تازه تاسیس نیست - هم مطلب اختصاصی دارم(خودم نوشتم) و هم مطلب کپی ولی نه پیج رنک دارم و نه ورودی گوگل - ورودی گوگل من صفر نفر در روز است! - داخل سایت های دیگه دیدم که دیگرام مطلب کاملا کپی دارن(فقط کپی و بدون نظر و نوشته های اختصاصی ادمین کپی کننده بر روی مطالب کپی) و فقط در آخر مطلب عنوان فارسی منبع رو ذکر میکنند و بدون اینکه ادرسش رو بنویسن و عنوان و... متعلق به منبع را لینک کنند. البته منبع را هم داخل تگ کوتیشن نمیزارند. ولی پیج رنک این ساین های کپی کننده بالا هست و ورودی زیادی را از گوگل دارند - مثلا سایت میهن دانلود - من این سوال رو را از ادمین میهن دانلود پرسیدم ولی از جواب دادن اعتنا کرد و هیچ جواب نداد.

در سایت میهن دانلود مثلا در قسمت ترفتد ها همه مطالب بصورت غیر اصولی کپی شدند

Last edited:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
o_O
پیج رنک گوگل که روزانه نیس که یهو بیای مثلا دو یا سه بگیری باید منتظر اپدیت های گوگل باشی:D
واسه اون ورودی گوگلت هم شاید یه اشتباهاتی کردی که ورودی نمیگیری :general105:
ادرس سایتتو بذار یه نگاه بندازم:)

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
o_O
پیج رنک گوگل که روزانه نیس که یهو بیای مثلا دو یا سه بگیری باید منتظر اپدیت های گوگل باشی:D
واسه اون ورودی گوگلت هم شاید یه اشتباهاتی کردی که ورودی نمیگیری :general105:
ادرس سایتتو بذار یه نگاه بندازم:)
انجمن و سایت فقط انجمن تازه تاسیس هست. تعداد مطالب اختصاصی سایت/وبلاگ هم زیاد نیست. یه سایت مستقل نیست روی رزبلاگ ساخته شده

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186

چگونه میتوان علاوه بر مطلب اختصاصی مطالب کپی هم گذاشت و پیج رنک و ورودی گوگل هم داشت.
شرایط پنالتی گوگل در صورت کپی محتوا :

Google will penalize duplicate content published on your website from other sources if:

• It appears to be scraped or stolen (especially without attribution).
  • Users don't react well to it (especially clicking back to Google after visiting your site.)
  • There are so many copies of it out there that there is no reason to send users to your copy of it.
  • Your copy isn't the original, most reputable, or most usable; and doesn't have any commentary or critique.
  • Your site doesn't have enough original content to balance all the republished content.
  • You duplicate pages so often within your own site that Googlebot has trouble crawling the full site.

خودمونیم کلی درس داره این نوشته ... خیلی جالب بود برای خودم :)

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
شما چون از دامنه رزبلاگ استفاده می کنی متاثر از اتوریتی و اعتبار دامنه اصلی هستی به این معنی که شاید این بلاگدهی در برخی موضوعات بتونه شما رو بالا ببره اندکس های شما رو زیاد کنه و درنتیجه بازدید افزایش پیدا کنه اما در برخی موضوعات ممکنه اینجوری نباشه
در یه سیسم بلاگدهی شما غیر از رقابت با بقیه وب با خود بلاگ های مشابه در بلاگ هم در یه رقابت تنگاتنگ هستی که تاثیر زیادی در ترافیک ورودی شما داره برای بالا بردن شانس موفقیت بهتره از روش برجسته ساری قالب استفاده کنید
به این معنی که یه قالب با جلو های تصویری چشمگیر و المان های مورد علاقه مخاطب در باره موضوع ببلاگتون بسازید و سعی در تشویق بازدیدکننده بلاگ به جهت کامنت گذاری کنید

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
عناون اصلی سایت جالب نیست (می تونستی دانلود نرم افزار و ....) انتخاب کنی
در پیوند یکتای مطالب بهتره عنوان مطلب ذکر بشه
کلا وبلاگ زیاد جالب نیست حتی برای شروع به نظر من بهتره یه سایت وردپرسی راه اندازی کنی که البته 60 هزار تومن سالانه هزینشه.
موضوع وبلاگت درباره نرم افزار هست که من تا حالا ندیدم یه وبلاگ موفق در این رابطه وجود داشته باشه.

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239

سلام - من مطالب را اصولی کپی میکنم یعنی فقط کپی نمیکنم و روی مطلب نظر هم میدم و ادرس دامین منبع رو داخل تگ کوتیشن( " ) میزارم و اون رو لینک هم میکنم. - حدود 100 تا مطلب دارم - سایت هم تازه تاسیس نیست - هم مطلب اختصاصی دارم(خودم نوشتم) و هم مطلب کپی ولی نه پیج رنک دارم و نه ورودی گوگل - ورودی گوگل من صفر نفر در روز است! - داخل سایت های دیگه دیدم که دیگرام مطلب کاملا کپی دارن(فقط کپی و بدون نظر و نوشته های اختصاصی ادمین کپی کننده بر روی مطالب کپی) و فقط در آخر مطلب عنوان فارسی منبع رو ذکر میکنند و بدون اینکه ادرسش رو بنویسن و عنوان و... متعلق به منبع را لینک کنند. البته منبع را هم داخل تگ کوتیشن نمیزارند. ولی پیج رنک این ساین های کپی کننده بالا هست و ورودی زیادی را از گوگل دارند - مثلا سایت میهن دانلود - من این سوال رو را از ادمین میهن دانلود پرسیدم ولی از جواب دادن اعتنا کرد و هیچ جواب نداد.

در سایت میهن دانلود مثلا در قسمت ترفتد ها همه مطالب کپی هستند.
برادر شما چن سالته ؟ حرفات خیلی بچه گانس ...
فکردی میهن دانلود ، ی سایته معمولی روی وردپرسه ک یارو تو خونشه و داره کپی پیست میکنه ؟
فکردی پیج رنک گوگل مثل الکسا ی شبه تغییر میکنه ؟ عکس زیر رو نگاه کن ، ی مورد دیگه ام هست عسل چت 4 ساله تاسیس شده بود من تا حالا ندیدم پایین 200 آنلاین داشته باشه رنکش 4بود ...بعد شما میخوای وبلاگ رزبلاگت با مطالب کپی پیست و 20/30تا اختصاصی کلی بازدیدو پیج رنک بگیری؟برای سایت باید پول بدی تا پول بده ...
khater.png

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
شما چون از دامنه رزبلاگ استفاده می کنی متاثر از اتوریتی و اعتبار دامنه اصلی هستی به این معنی که شاید این بلاگدهی در برخی موضوعات بتونه شما رو بالا ببره اندکس های شما رو زیاد کنه و درنتیجه بازدید افزایش پیدا کنه اما در برخی موضوعات ممکنه اینجوری نباشه
در یه سیسم بلاگدهی شما غیر از رقابت با بقیه وب با خود بلاگ های مشابه در بلاگ هم در یه رقابت تنگاتنگ هستی که تاثیر زیادی در ترافیک ورودی شما داره برای بالا بردن شانس موفقیت بهتره از روش برجسته ساری قالب استفاده کنید
به این معنی که یه قالب با جلو های تصویری چشمگیر و المان های مورد علاقه مخاطب در باره موضوع ببلاگتون بسازید و سعی در تشویق بازدیدکننده بلاگ به جهت کامنت گذاری کنید

مهندس جان مطمئنی من فکر کنم تاثیری برای ساب دامین ها نداشته باشه مگر در پیج اصلی لینک بشه که شاید اثر بزاره !

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مهندس جان مطمئنی من فکر کنم تاثیری برای ساب دامین ها نداشته باشه مگر در پیج اصلی لینک بشه که شاید اثر بزاره !
وبلاگ های بلاگفا را ببینید. روزی چند تا مطلب چرت و خاله زنکی میزارن داخل وبلاگ - گوگل به همین اراجیف پیج رنک میده!!

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
o_Oکی خستست گوگل؟
گوگل خسته نیست. فقط خنگ و نفهم است. با الگریتم های کفتر و مگسش و... به مطالب چرند بلاگفا پیج رنک میدهد ولی به سایت/وبلاگ من, نه
الان دیگه باید بجای سئو گفت, گوگل کفترباز!

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
گوگل خسته نیست. فقط خنگ و نفهم است. با الگریتم های کفتر و مگسش و... به مطالب چرند بلاگفا پیج رنک میدهد ولی به سایت/وبلاگ من, نه
الان دیگه باید بجای سئو گفت, گوگل کفترباز!

چون به سایت شما رنک نمی ده نفهمه ؟
وبلاگ های بلاگ فا تو صفحه اصلی لینک میشن که همین باعث ایندکس سریع اونها میشه البته دلایل زیادی داره
ولی اینکه گوگل یکمی خنگه قبول دارم ولی نفهم نه چون الگوریتم های خیلی قوی داره

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
البته ثبت در صفحه اصلی که منبع انتشار اعتبار اولیه هست مهمه اما با توجه به الگریتم های جدید تاثیرش کمتر شده در حقیقت بلاگفا وسیستم های مشابه مدیون تعریف جدیدگوگل و واگذاری نقش مهم به این سایت ها هست که به اصطلاح وب دو گفته میشه هستند این اصطلاح بسیار کلی هست اما گوگل ساختار شبکه رو در وهله اول با محتوا و سپس با بقیه پارامتر ها برای خودش تعریف کرده بخصوص بعد از الگریتم پاندا به بعد نقش وب دو های مطلب ساز بسیار پررنگ تر شده است در حقیقت این ها بسیار اعتبار دارند اعتبار به معنی کل مجموعه نه یک بخش ان این یه جریان دو طرفه بین ساب و دامنه اصلی هست هرکدوم به یکدیگر برای حجیم شدن بیشتر اعتبار کمک می کنند
در این جریان سیال اطلاعات که هر دو طرف درش نقش دارند یک بلاگ همون قدر اعتبار در حد خودش داره که بلاگفا در اندازه خودش و در نتیجه اتوریتی کلی شکل می گیره که اگر شما یه بلاگ جدید بزنی و شروع کنی بسرعت در نتایج بالا میای چون در چتر حمایتی کلی اعتبار قرار گرفتی
اعتبار بلاگ های وب دو از جنس اعتبار بقیه سایت ها نیست بسیار بیشتر هست بخصوص با اومدن پنگوئن جدید که راه رو برای این نوع بلاگدهی ها بسیار هموار کرده می تونید با کمی توجه به قالب و محتوا سریع شانس موفقیت پیدا کنید
اما معیار گوگل برای رتبه بندی بلاگدهی ها ثابت است بیشتر بر پایه قوانین گوگل و شدت و سختگیری در انشار مطلب اگهی جلوگیری از اسپم محتوا و... شکل گرفته و می شه گفت که ان ها کار گوگل رو راحت کرده اند هرچه بیشتر به حساسیت های گوگل توجه بیشتر نشون بدن اعتبار بهتری خودشون و کل مجموعشون پیدا میکنه و شما می تونید این رو با انلیز و مقایسه سیستم های بلاگدهی داخلی در طول مدت شکل گیریشون تیم موسس و درجه اگاهیشون نسبت به تعغیرات گوگل الگریتم های ان و پیاده سازیش در کل مجموعه به خوبی مشاهد کنید

Drgrafhic

Registered User
لایک‌ها
35
یوزر mhm007_007 یه ادم کلاه برداره که بعد از این که من شدم اومده تو تاپیک هام اسپم کرده و کاملا کلاه برداره مراقبش باشید و حتما قبل کار قرار داد ببندید

بالا