برگزیده های پرشین تولز

هدفی که براش جون کندم و ازتون راهنمایی میخام

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام میخام با تجربه و دانشی که دارم و چندتا آدمی متخصصی که دور و ورم هستند یه کار و کاسبی شروع کنیم.من مهندسی مکانیک سیالات دارم.توی تاسیسات و موتورخانه های کوچیک و بزرگ و تمامی تجهیزات و تعمیرات و راهبری اونا آشنایی دارم و چند سالی تجربه معتبر دارم.توی راهبری و نگهداری استخر و سونا و جکوزی تجربه دارم. آدمای اطرافم تجربه 10،20،30ساله توی این وادی دارن.من خودم 24سالمه.میخام از یه جایی شروع کنم.
حالا یا تعمیرات باشه،یا راهبری و نگهداری استخر پولدارا یا مجموعه های ورزشی یا موتورخونه های...
ازتون میخام راهنماییم کنید!!!بگید از کجا استارت بزنم؟لازمه شرکت ثبت کنیم؟ چون پول زیادی برای خرید دفتر یا خرج های آنچنانی ندارم و نمیخام برای شروع کار از کسی پول بگیرم.یه نامه رضایت شغلی هم که به مدت 3ساله از محل کار قبلیم دارم که در دوران دانشجویی اونجا بودم.
میخام راست رشته خودم مشغول بشم و در آینده ای نزدیک پیمانکار بشم و افراد زیادی رو به کار بگیرم و بهشون کمک کنم.
شما هم توی این ابتدای کار کمکم کنید...

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
من ساکن تهرانم،فعلا قصدم کسب درآمد و جور کردن سرمایه ای برای گسترش و ادامه کار هستش.
من دیدم اشخاصی رو که با شرایط من به درجات بالایی رسیدند،ضمن اینکه الان برای شروع کار نیاز به سرمایه زیادی نیست و کار ما جوریه که حتی در شرایط بد اقتصادی و به خصوص در این فصل سرما و گرانی گاز مشتریان زیادی داره و به نظرم اصلا ربطی به شرایط بد اقتصادی نداره.
دوستان نظر بدید،ظاهرا امثال من و این دوستمون کم نیستند...

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
هدفی که براش جون کندین؟
منظور از جون کندن، 4سال درس و کاریه که همراهش کردین؟ این تازه اولشه. جون کندن ندیدی شما
سلام کوش ارز جان منتظرت بودم، هدف از این تیتر جلب مخاطب بود تا به اصل داستانم دقت کنن و راهنمایی کنن.چون دیگه کسی توی پی تی در مورد این موارد کسی رو راهنمایی نمیکنه.
خودمم میدونم تازه اول راهم و ....

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
سلام کوش ارز جان منتظرت بودم، هدف از این تیتر جلب مخاطب بود تا به اصل داستانم دقت کنن و راهنمایی کنن.چون دیگه کسی توی پی تی در مورد این موارد کسی رو راهنمایی نمیکنه.
خودمم میدونم تازه اول راهم و ....
خوبه:general601: متونی از همین آدمای با تجربه اطرافت که گفتی راهنمایی بگیری
من خودمم الان میخوام یه حرکتی بزنم نمیدونم از کجا شروع کنم. تاپیکشم الان زدم

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
شما که میگی اطرافت آدم هایی با سابقه ی 30 سال هم هستن
اگه این آدم های با سابقه تو کارشون موفق هستن میتونن شما رو هم راهنمایی کنن
اگر هم منتظر این هستن که شما براشون فرصت شغلی فراهم کنین مشخص میشه تو کارشون زیاد موفق نبودن

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
شما که میگی اطرافت آدم هایی با سابقه ی 30 سال هم هستن
اگه این آدم های با سابقه تو کارشون موفق هستن میتونن شما رو هم راهنمایی کنن
اگر هم منتظر این هستن که شما براشون فرصت شغلی فراهم کنین مشخص میشه تو کارشون زیاد موفق نبودن
دوست عزیز این آدمای با سابقه در امور راه اندازی کار و غیره که تبحر ندارن.منظورم از سابقه این بود که اینا در تاسیسات و امور مرتبطه به لحاظ فنی خیلی قوی هستن.یعنی مهندس نیستند و برای کسی دیگری کار میکنن ولی در عین حال دانششون از یه مهندس در برخی زمینه ها خیلی بیشتره.

بالا