برگزیده های پرشین تولز

معتبرترین سیستم پاپ آپ کشور jaba.ir

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
تسویه حساب روزانست. یعنی وقتی حسابتون به حدنصاب برسه نهایتا طی 24 ساعت واریز میشه.حدنصاب 10 هزار تومان
برای هر آی پی در روز تا 4 بار پاپ باز میشه. با احتساب هر پاپ 25 ریال میتونید در روز از هر آی پی تا سقف 100 ریال درآمد کسب کنید
پشتیبانی قوی و 24 ساعته هستش. 8 ماه سابقه خوش حسابی موجب رضایت و خشنودی وبمسترها از سیستم جابا شده
با خیال راحت و مطمئن از کسب درآمد لذت ببرید
آماده همکاری با وب های مختلف هستیم jaba.ir

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
واریزهای امروز انجام شد

kala110manager

Registered User
لایک‌ها
75
تو سایت نوشتید 3 تا پاپ 35 ریالی ولی اینجا میگید 4 تا 25 ریالی
کدومش درسته؟

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. نه دوست عزیز اون قسمت اخباره و برا 6 ماه پیش بود که با شرایط خاص خودش بود. اطلاعاتی که در صفحه اصلی زده میشه بروز هستش. در صفحه اصلی هم همین درج شده هر پاپ 25 و تا سقف 100 ریال امکان درآمد از هر آی پی در روز هست. تسویه هم روزانه هست و نگرانی ای از این بابت برای کاربر وجود نداره

majids5

Registered User
لایک‌ها
498
کسی کار کرده با ایشون؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
25 ریال خیلی کم است - در این سیستم بین 100الی 120 ریال به ازای هر IP پرداخت میکنن. در این سیستم هم بین 30 تا 100 ریال برای هر آی پی میدن - نرخ تان را بیشتر کنید تا بقیه عضو بشن...

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مشکل همینجاست. هر چیزی نرخی داره. وقتی نرخی غیر معمول بود بدونید مشکلی وجود داره. به نرخ های بالا طمع میکنیم و بعد از کلاهبرداری هایی که میشه گلایه مندیم. از ماست که بر ماست. تمام سیستم های معتبر نرخ های مشابه و یا کمتری دارن. نرخ ما از فیسنما و آی آر پاپ آپ بیشتر هست و در روز تا 100 ریال همامکان کسب درآمد از هر آی پی هست. اما خب با تسویه روزانه و پشتیبانی قوی ای که داریم خیال وبمستر راحته که برای درآمدش مشکلی پیش نمیاد. در 8 ماه گذشته خداروشکر سابقه خوبی داشتیم. به هر حال هر طور مایلید

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
حتما اسپانسر بگیرید برای تبلیغاتتتون عزیز!

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
25 ریال خیلی کم است - در این سیستم بین 100الی 120 ریال به ازای هر IP پرداخت میکنن. در این سیستم هم بین 30 تا 100 ریال برای هر آی پی میدن - نرخ تان را بیشتر کنید تا بقیه عضو بشن...
2 سایتی که گفتم با سایت شما اسکریپت کپی دارید
شما از این سایت ها اسکریپت کپی زدید یا اون ها از شما؟
کسی که برای اسکریپت هزینه نمیکند ممکن است که تسویه حساب هم نکند...

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز نمیدونم چه اصراری به تخریب ما دارید اما از این صحبتتون مشخصه که با سیستم های پاپ آپ آشناییتی ندارید. این اسکریپت، ارائه دهنده مشخصی داره و همه ی ما از همون ارائه دهنده اسکریپت رو خریداری کردیم. پس اینکه اسکریپتمون شبیه هم باشه دلیل بر کپی بودنش نیست. حدود 80 درصد سیستم های پاپ آپ همین اسکریپت رو استفاده میکنن. در ضمن ما بیش از 8 ماه سابقه تسویه حساب روزانه داریم و تا این لحظه حتی یک مورد نارضایتی هم گزارش نشده.
تخریب دیگران کار درستی نیست و باعث میشه فضای همکاری آلوده بشه. موفق باشید

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
دوست عزیز نمیدونم چه اصراری به تخریب ما دارید اما از این صحبتتون مشخصه که با سیستم های پاپ آپ آشناییتی ندارید. این اسکریپت، ارائه دهنده مشخصی داره و همه ی ما از همون ارائه دهنده اسکریپت رو خریداری کردیم. پس اینکه اسکریپتمون شبیه هم باشه دلیل بر کپی بودنش نیست. حدود 80 درصد سیستم های پاپ آپ همین اسکریپت رو استفاده میکنن. در ضمن ما بیش از 8 ماه سابقه تسویه حساب روزانه داریم و تا این لحظه حتی یک مورد نارضایتی هم گزارش نشده.
تخریب دیگران کار درستی نیست و باعث میشه فضای همکاری آلوده بشه. موفق باشید
نه من قصد تخریب ندارم - فقط از سیستم 20 پاپ آپ استفاده میکنم ولی دیگران گفتن که به هیچ کس پرداختی نداده. 3 تا سایت کاملا شبیه به هم بودین. من هم گفتم شاید هر 3 تا مال یه نفره...

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خیر. خداروشکر ما تا الان عدم واریز نداشتیم و کاربرامون همه راضی بودن

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
شمارش سایت نسبت به خیلی ها بهتره
برا من زودتر از موعد هم واریز کردن
ممنون

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
استفاده همزمان از پاپ آپ های سایت های دیگر آزاد است؟ - امیدوارم که آزاد باشه....
من 5 سایت را دیدم که اسکریپت مشابه شما را داشتند - در این 5 سایت استفاده همزمان از سرویس های دیگر آزاد بود - در قوانین شما هم چنین چیزی ذکر نشده بود - فکر کنم آزاد باشه مگه نه؟ :general307:

Last edited:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
سقف برداشت در سایت ذکر نشده بود. سقف برداشت چند است؟

mankan2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
در خط اول شروع تاپیک ذکر شده حدنصاب پرداخت 10 هزار تومانه
استفاده از یک سیستم دیگه بجز جابا مجازه
موفق باشید

بالا