برگزیده های پرشین تولز

فروشِ گوشیه آیفون 6 پلاسِ 128 گیگِ نقره ای رنگ و اصلِ کانادایی

Mobidic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
درود بزرگوار
اگر با اين آيپد اير امضاي ما قابل تعويض بود امر به محاسبه مابقي فرماييد
يا حق
نه دوستِ عزیز با عرض معذرت از شما ، قصدِ تعویض ندارم وگرنه همین آیفون 6 پلاس 128 گیگی فکرمیکنم خیلی خیلی برام بهتر می بود !!

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690
نه دوستِ عزیز با عرض معذرت از شما ، قصدِ تعویض ندارم وگرنه همین آیفون 6 پلاس 128 گیگی فکرمیکنم خیلی خیلی برام بهتر می بود !!
صحيح است صحيح است
پاينده باشيد

Mobidic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
Dadash khily bbakhshid
Javabe man ro ndadid !
Mshe gheir az face time bfarmaeed ch tafavoti daran part number haye mokhtalef ba ham ?????

sent from my htc rezound
دوستِ عزیز ، والا من دقیقآ نمیدونم مطمئن نیستم ، فقط از روی بعضی سایتها و منابع خوندم و شنیدم که : گوشی هایی که از خوده آمریکا ویا کشورهای پیشرفته (مثل کانادا - انگلیس - فرانسه - آلمان و ...) خریداری میشن با گوشی هایی که از طریق چین به خاورمیانه و کشورهایی مثل ایران و .... فرستاده میشن تفاوت دارن ( البته نه تفاوت سخت افزاری و نرم افزاری آنچنانی ، بلکه از لحاظ کاربردی و زوتر خراب شدنشون ) . فکر میکنم بهتره شما با شخصی که در این زمینه تخصص و اطلاعاتِ بیشتری داره هم فکری و صحبت کنید تا راهنماییتون کنه و ببخشید که من نتونستم کمکی در این زمینه بهتون کنم .

Blue Marlin

Registered User
لایک‌ها
17
دوستِ عزیز ، والا من دقیقآ نمیدونم مطمئن نیستم ، فقط از روی بعضی سایتها و منابع خوندم و شنیدم که : گوشی هایی که از خوده آمریکا ویا کشورهای پیشرفته (مثل کانادا - انگلیس - فرانسه - آلمان و ...) خریداری میشن با گوشی هایی که از طریق چین به خاورمیانه و کشورهایی مثل ایران و .... فرستاده میشن تفاوت دارن ( البته نه تفاوت سخت افزاری و نرم افزاری آنچنانی ، بلکه از لحاظ کاربردی و زوتر خراب شدنشون ) . فکر میکنم بهتره شما با شخصی که در این زمینه تخصص و اطلاعاتِ بیشتری داره هم فکری و صحبت کنید تا راهنماییتون کنه و ببخشید که من نتونستم کمکی در این زمینه بهتون کنم .

شما چیزی که نمیدونید و مطمئن نیستید رو دارید تبلیغ میکنید !
یعنی شما میفرمایید گوشی ای که پارت نامبر آمریکاست و برای بازار آمریکا ساخته شده را میان تفکیک میکنن و اونایی که قرار است زودتر خراب بشن رو جدا میکنن و میفرسن ایران و افغانستان و پاکستان تا حالمون رو بگیرن !؟
من که هنوز در ایران ندیدم و نشنیدم که iphone 6 پارت امارات آوارده باشند ، با این وجود پس همه Face time دارند. در مورد اون قسمتی هم که Bold کردم خیلی حرف عجیبی زدید با اینکه به قول خودتون چیزی هم نمیدونید!
واقعآ که !!!

Mobidic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما چیزی که نمیدونید و مطمئن نیستید رو دارید تبلیغ میکنید !
یعنی شما میفرمایید گوشی ای که پارت نامبر آمریکاست و برای بازار آمریکا ساخته شده را میان تفکیک میکنن و اونایی که قرار است زودتر خراب بشن رو جدا میکنن و میفرسن ایران و افغانستان و پاکستان تا حالمون رو بگیرن !؟
من که هنوز در ایران ندیدم و نشنیدم که iphone 6 پارت امارات آوارده باشند ، با این وجود پس همه Face time دارند. در مورد اون قسمتی هم که Bold کردم خیلی حرف عجیبی زدید با اینکه به قول خودتون چیزی هم نمیدونید!
واقعآ که !!!
دوست عزیز ، من تبلیغ و آگهیِ گوشیه خودم را زدم و کاری با بقیه ندارم ، به شما هم گفتم که اگر موردی یا سؤالی دارید با یک اهل فن یا یک متخصص در این زمینه گفتگو و مشورت کنید !!

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
به حق چیزای ندیده نشنیده :|
:|
:|

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
داداش به اینجا میگن پرشین تولز
پارت نامبر و فیس تایم واسه هیچکس اینجا مهم نیست
گوشی آیفون باشه 100 زیر قیمت بازار رو هوا میزنن
گوشی ایفون باشه اصلا فیس تایم داشته باشه 1000 تومن بالای قیمت بازار باشه نمیخرن خودتو خسته نکن
اینجا همه استادن فروشندن گوشی بازن منو شمارو با یه انگشت فر میدن :cool:;):D
خودتو اذیت نکن گوشیت بخواد فروش بره فروش میره نیازی به بحث نیست موفق باشی

بالا