برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
منم که گفتم تو روح این سیبیل
از هیچکس به اندازه این متنقر نیستم
ولی وقتی برد توسط این باشه فرق داره
گلم... من تا ابد ارزوی پرسپولیس بدون سیبیل رو دارم و خواهم داشت

775879_888.jpg

اینم نتیجه...

اره تو و بعضی دوستان عاشق بازیکنای بی تعصبین
پس خداروشکر که دهه ی 60 نبودی که فوتبال ببینی چون اونوقت کلا از فوتبال متنفر میشدی چون حتی یه بازیکن بدون سیبیلم نمیتونی پیدا کنی
ممو نوریم کرمانشاهیه. کرمانشاهیم مرده مرد
مرد باس سیبیل داشته باشه

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ممو نوریم کرمانشاهیه. کرمانشاهیم مرده مرد
مرد باس سیبیل داشته باشه
نه عشقم دهه 60 نبودمو نمیتونم باشم
همین عشقت همین تعصبت همین به قول خودت با غیرتت همین با غیرت کرمانشاهیت
قبل شروع فصل داشت با سر میرفت پیش همسایه
همین اوایل فصل هم تو اون مجلس به قلعه نویی خودش گفته بهش گفتم اشتباه کردم حرفتون رو گوش ندادم
اگه بازیکنای دهه 60 رو که دیدی. فکر میکنی مثل ممد سیبیل بودن رفرش کن دوباره ببین
تو کرمانشاه مردارو با سیبیل میشناسن؟ خیلی مونده مرد بودن رو تشخیص بدی گلم
به قول اون ضرب المثله
مرد بودن به ریش نیست به ریشست
اینو بنویس پشت شیشه ماشینت تو خیابون دور بزن اطلاعات عمومی بچه محلات بالا بره
بالا نرفت هم بیار محل ما ادم بی سیبیل بهتون نشون بدم که چقدر مرام دارن چقدر مردن که امثال ما نتونیم اسممون رو مرد بزاریم

تقریبا 2 ماه پیش هم تو تاپیک تیم مهبوبمون نوشتم الانم میگم عباس زاده صادقیان حقیقی عالیشاه مسلمان خلعتبری و... این بچه ننه ها هیچ کدوم تعصب به تیم نداشته وندارن ومطمئن باشید که گورشونو گم میکنن حالا یا این فصل یا فصل بعد همونطور که یه تعدادشون رفتن
تعصب یعنی کریم انصاری فرد که دایی دکش کرد تعصب یعنی مهدوی کیا که با جسارتهای برخی از دوستانش ساخت تعصب یعنی کریمی که سردار دکش کرد تعصب یعنی ایمون زائد و... من به شخصه خاک کفش کریم ***** فرد پیروانی بادامکی و... رو به تموم وجود پیام وامثالهم عوض نمیکنم تنها بازیکنی که تو این دوره میشه بهش پرسپولیسی واقعی گفت ماهینی هست شک نکنید همیشه دلش با تیمه -طارمی هم یه پرسپولیسی اتیشی میتونه باشه اگه زیرپاش نشینن!!!
ماهینی رو شدیدا تعیید میکنم شاید بازیش زیاد راضییمون نکر ولی همش حداکثر تلاششو کرده
هیچ وقت هم در فکر حاشیه نبوده کم هم در مورد پول حرف زده

عجولانه ترین برخورد ممکن از سوی درخشان در مورد صادقیان

گفتگوی خواندنی با ایمون زاید: باید منتظر دایی می‌ماندم/ کتاب دربی را می‌نویسم/ می‌دانم چرا مظلومی مرا دوست نداشت
پرسپولیس به صادقیان رضایتنامه نمی دهد
[URL='http://perspolisnews.com/index.php?option=com_content&view=article&id=67375:2014-11-01-07-21-42&catid=53&Itemid=846']عابدزاده: پرسپولیس خانه اول و آخرم است و به آن بازمی‌گردم/دلم برای این تیم تنگ می‌شود
[/URL]

Last edited:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
نه عشقم دهه 60 نبودمو نمیتونم باشم
همین عشقت همین تعصبت همین به قول خودت با غیرتت همین با غیرت کرمانشاهیت
قبل شروع فصل داشت با سر میرفت پیش همسایه
همین اوایل فصل هم تو اون مجلس به قلعه نویی خودش گفته بهش گفتم اشتباه کردم حرفتون رو گوش ندادم
اگه بازیکنای دهه 60 رو که دیدی. فکر میکنی مثل ممد سیبیل بودن رفرش کن دوباره ببین
تو کرمانشاه مردارو با سیبیل میشناسن؟ خیلی مونده مرد بودن رو تشخیص بدی گلم
به قول اون ضرب المثله
مرد بودن به ریش نیست به ریشست
اینو بنویس پشت شیشه ماشینت تو خیابون دور بزن اطلاعات عمومی بچه محلات بالا بره
بالا نرفت هم بیار محل ما ادم بی سیبیل بهتون نشون بدم که چقدر مرام دارن چقدر مردن که امثال ما نتونیم اسممون رو مرد بزاریم

ماهینی رو شدیدا تعیید میکنم شاید بازیش زیاد راضییمون نکر ولی همش حداکثر تلاششو کرده
هیچ وقت هم در فکر حاشیه نبوده کم هم در مورد پول حرف زده

عجولانه ترین برخورد ممکن از سوی درخشان در مورد صادقیان

کاملاآماده ام نیم فصل دوباره پرسپولیسی شوم
http://www.ghatreh.com/news/nn22969163/عجولانه-ترین-برخورد-ممکن-سوی-درخشان-مورد-صادقیان
پرسپولیس به صادقیان رضایتنامه نمی دهد

ممد نوری قبل شروع فصل 200 بار رفت باشگاه حاضر به تمدید با هر شرایطی بود
وقتی علی دایی نمیخواستش و نیمکت نشین کسی مثل کفشگری کرده بودش که توانایی تشخیص پای چپ از راستشو نداشت و یا مصدوم بود و یا اخراج و محروم دیگه کاری نمیتونست بکنه
مثل این بی تعصبا نیست که همش تهدید به جدایی میکنن انگار کل تیم رو اونا بنا شده
آره داش

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
کسی نگفته اینا با تعصبن
ولی ممد نوریتم اون چیزی که فکر میکنی نیست
یاد این حاشیه ها بخیر که هر روز میگفت دارم میرم فلان تیم
در کل کسی که برا تیم گل بزنه تلاش کنه مورد احترامه...

محمد نوری کاپیتان نیمکت نشین پرسپولیس رابطه بسیار خوبی با امیر قلعه نویی دارد و این را همیشه در مصاحبه هایش هم علنی کرده است. نوری در فصل نقل و انتقالات در آستانه انتقال به استقلال بود که بنا به دلایلی مبهم در نهایت این انتقال میسر نشد و نوری بعد از مذاکره جدی با گسترش فولاد در نهایت پرسپولیسی ماند.

اما دیروز محمد نوری و امیرقلعه نویی در مسجد بلال و مراسم ختم زنده یاد مهدی نفر خبرنگار فقید خبرگزاری فارس برخورد جالبی با هم داشتند. قلعه نویی که با اطرافیانش به مسجد آمده بود کنار محمد نوری نشست و به او گفت:« آقای محمد نوری! اگر میامدی تیم ما الان فیکس بودی » که نوری هم در جواب او سری به نشانه تاسف تکان داد و گفت: « اشتباه کردم امیرخان!» تا مشخص شود نوری از ماندن در پرسپولیس پشیمان است و اگر همین الان شرایط مهیا بود از این تیم جدا می شد.

کاپیتان شماره 14 قرمزها در سه هفته ابتدایی فصل یک نیمکت نشین مطلق بوده و اصلا شرایط خوبی در پرسپولیس ندارد تا جایی که گفته می شود از ماندن در پرسپولیس ابراز پشیمانی کرده و می خواهد از جمع سرخ ها جدا شود که دایی هم با این مساله موافقت کرده است. البته اگر نوری و دایی خواهان این اتفاق باشند قطعا تا نیم فصل امکان جدایی وجود نخواهد داشت و شماره 14 یا باید با تمرین بهتر خودش را به دایی تحمیل کند یا این نیمکت نشینی های سخت را طاقت بیاورد.

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
به نقل از رضا شاهرودی :

وقتی واسه قرارداد بستن با پرسپولیس رفتم پیش آقای پروین ایشون بهم گفتند تو یک میلیون می ارزی ولی پیراهن پرسپولیس دو میلیون قیمتشه یعنی واسه بازی کردن تو پرسپولیس باس یک میلیون بدی که من به آقای پروین گفتم پول ندارم فقط یک موتور دارم که نزدیک 500 هزار میارزه همونو بفروشم بدم حله که آقای پروین گفتند برو بفروش بیا با خوشحالی اومدم از در خارج شم و برم موتورمو بفروشم که آقای پروین منو صدا کرد و گفت تو بدرد پرسپولیس میخوری و با من یک قرارداد 500 هزار تومانی بست.

حالا جوجه هایی مثل پیام صادقیان شاخ شدن !

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
چقدر هم که سانتر از جناحین فوتبال ما فوق العاده است امروز هم تمرینش رو داشتند ! این همه تمرین دارن نمی دونم دیگه این ضعف به خاطر چیه ؟! نه فقط پرسپولیس همه تیم ها همین مشکل رو دارند

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
5 شنبه با گسترش فولاد داریم و برای روحیه قبل از دربی حتما بازی رو باید ببریم. کسی میدونه دو اخطاره های تیم کیا هستند؟؟؟

pouyasony

Registered User
لایک‌ها
253
5 شنبه با گسترش فولاد داریم و برای روحیه قبل از دربی حتما بازی رو باید ببریم. کسی میدونه دو اخطاره های تیم کیا هستند؟؟؟
بنگر-محمد نوري

Sent from my iPhone using Tapatalk

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
خمیازه‌های توهین‌آمیز +عکس

......
....
...

یک میلیارد و اندی به تو نمی‌دهند تا نباشی، تا دور دور کنی، تا صبح بیدار بمانی و توی سینه داور بزنی و خمیازه بکشی! به تو پول می‌دهند که باشی که شب و روزت را بگذاری برای موفقیت تیمت و البته شادی چند ده میلیون نفر. وگرنه برای نبودنت، محروم بودنت یا برای ناراحت کردن این مردم خیلی‌ها دست به کارند و شب و روز ناراحتشان می‌کنند!
این بار که خواستی خمیازه بکشی جلوی دهانت را بگیر، مربی تو می‌فهمد که شب زنده داری کرده‌ای. می‌فهمد که فاصله‌‎ات با زندگی حرفه‌ای از اینجاست تا سیاره کوتوله‌ای که قرار است یک و نیم میلیون سال بعد با خورشید برخورد کند و دنیای ما را نابود. آن روز انتظار نداشته باش که در تیمی مثل پرسپولیس فیکس باشی؛ پسر اینجا جای بزرگان است.
زیدان را می‌ شناسی؟ زیزوی بزرگ را می‌گوییم نه کسی که در آخرین فوتبال رسمی عمرش با سر به سینه ماتراتزی کوبید بلکه زیزویی که یک تنه فرانسه را قهرمان می‌کرد و دنیا زیر پاهایش بود. زیزو پس از خداحافظی چنین گفت: "خوشحالم که ساعت 10 شب پاریس را می‌بینم! کاش شما هم یک روز ساعت ده صبح تهران را می‌دیدی پسر..."

Last edited:

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
خمیازه‌های توهین‌آمیز +عکس
پیام صادقیان شاید داستان پاره‌کردن پیراهن توسط کرمانی‌مقدم را داستانکی بداند برای خندیدن. همان داستانی که اگر تیفوسی‌های پرسپولیس او را نمی‌شناختند وسط ورزشگاه آزادی دارش می‌زدند!

رفت گوشه سمت راست زمین؛ یعنی سمت شمال شرقی ورزشگاه، بعد از تعویضش ناراحت بود و پیراهنش را پاره کرد. اگر مرتضی کرمانی نبود فکر کنم تیفوسی‌های سرخ از روی میله‌ها می پریدند و او را همانجا وسط ورزشگاه آزادی اعدام می کردند. آنهم بدون محاکمه! اما همه تیفوسی‌ها می‌دانستند که این کار کرمانی مقدم فقط از سر تعصب بود و آنقدر جوش آورده بود که نمی‌دانست باید چه کار کند.
شاید اگر پیراهن تنش نبود کله خودش را در جا می‌کند اما هر چه انرژی منفی داشت سر آن پیراهن خالی کرد تا این اولین بار در تمام تاریخ فوتبال باشد که کسی از سر تعصب پیراهن تیمش را جر می دهد و هیچکس هم اینکار را بی‌حرمتی به تیم نمی داند که اگر چنین بود کرمانی از ورزشگاه سالم بیرون نمی رفت.
692042.jpg

از آن روزگار زمان زیادی نمی‌گذرد، البته برای نسل جدید و امثال پیام صادقیان شاید این دست داستان‌ها بیشتر به افسانه شبیه باشد، یا طنز تلخ و یا داستانک! او در عرض چند دقیقه قهر می‌کند آنهم در روزی که مستحق تعویض بوده است، بعد می‌رود مثل ترسوها در فضای مجازی خداحافظی می‌کند. دوباره برمی‌گردد و از همه بدتر اینکه جلوی درخشانی که تحویلش نمی‌گیرد، دهانش را به اندازه یک غار باز می‌کند و خمیازه می‌کشد و دوباره و دوباره!
هنوز زمان زیادی از آن شب که به سینه داور کوبید نگذشته؛ همان شب آقای گل جهان را برکنار کرد چون پرسپولیس را آنقدر فقیر بسته بودند که پیام برای‌شان یلی شده بود و وقتی او رفت دایی هم دو سه تا بازی بعد رفت!
692040.jpg

شاید حالا نوبت درخشان باشد که برود، شاید نوبت استراحتی دیگر است. دوماه محرومیت و دور دور کردن با اتومبیل آخرین مدل و گوشی اپلی که برعکس آن را می‌گرفت، تا عکسش را با اپل بگیرند. انگار کافی نبود، حالا دوباره می‌کوشد تا درخشان یا سیاسی یا داور یا کمیته انضباطی او را محروم کنند تا برود دور دور بزند.
کوشش‌هایش البته هنوز به بار ننشسته اما بالاخره می‌نشیند، بالاخره درخشان از کوره در می‌رود، حتی اگر صبورترین مربی هم باشد تا دربی صبر می‌کند و بعد با صادقیان کاری می‌کند که خواب از سرش بپرد!
692037.jpg

صادقیان درخشان را نمی‌شناسد، این صدای خسته و آن صبر را شاید اهالی فوتبال بهتر بشناسند. او کمین کرده است. درست مثل آن روزها که نود دقیقه کمین می‌کرد، بعد یک پاس خط کشی می‌داد و تمام!
امثال آقای خمیازه که معلوم نیست، شب قبل کجا بوده و چقدر خوابیده به هرحال توسط دریای پرسپولیس پس زده می‌شوند، اما مساله آن هواداری است که حالا مثل کرمانی جامه از تن می‌درد و هر هفته در خفا گریه می‌کند که پرسپولیسش دست چه کسانی افتاده است؟ دست آنها که در تمرین بعدازظهر تیمشان هم حتی خمیازه می‌کشند! تمرین بعد از ظهر، نزدیک غروب را می‌گوییم.
692035.jpg

یک میلیارد و اندی به تو نمی‌دهند تا نباشی، تا دور دور کنی، تا صبح بیدار بمانی و توی سینه داور بزنی و خمیازه بکشی! به تو پول می‌دهند که باشی که شب و روزت را بگذاری برای موفقیت تیمت و البته شادی چند ده میلیون نفر. وگرنه برای نبودنت، محروم بودنت یا برای ناراحت کردن این مردم خیلی‌ها دست به کارند و شب و روز ناراحتشان می‌کنند!
آقای صادقیان این بار که خواستی خمیازه بکشی جلوی دهانت را بگیر، مربی تو می‌فهمد که شب زنده داری کرده‌ای. می‌فهمد که فاصله‌‎ات با زندگی حرفه‌ای از اینجاست تا سیاره کوتوله‌ای که قرار است یک و نیم میلیون سال بعد با خورشید برخورد کند و دنیای ما را نابود. آن روز انتظار نداشته باش که در تیمی مثل پرسپولیس فیکس باشی؛ پسر اینجا جای بزرگان است.
زیدان را می‌ شناسی؟ زیزوی بزرگ را می‌گوییم نه کسی که در آخرین فوتبال رسمی عمرش با سر به سینه ماتراتزی کوبید بلکه زیزویی که یک تنه فرانسه را قهرمان می‌کرد و دنیا زیر پاهایش بود. زیزو پس از خداحافظی چنین گفت: "خوشحالم که ساعت 10 شب پاریس را می‌بینم! کاش شما هم یک روز ساعت ده صبح تهران را می‌دیدی پسر..."

پسره ی نفهم شورشو در آورده :general710:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دوباره تو مخی های تلوزیون با پخش این بازیهای کثالت اور استارت خورد!!!
صادقیان باید خط میخورد هرچند که دیگه الان بعد 12 الی 13 سال از گذشت واقعیت پرسپولیس داره نفسهای اخرشو میکشه و درواقع فقط شده اسم تو خالی که تشتک سازی هم ترسی از تیم نداره وقتی یکی که به قول خودش تا پارسال شالی کار بود وتو مزارع گل بازی میکرد الان دور ورداشته تیپ خز با موهای جلف میزنه از این تیم با این بازیکنا چه توقعی داریمن ما!!!

بالا