برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
اگه میشه این گزینه Follow رو غیر فعال کنید
یا حداقل کاری کنید که خودمون بتونیم غیر فعالش کنیم
با یه هاید کردن هم بسته نمیشه و هر صفحه ای که باز میشه اینم ظاهر میشه !

مشاهده پیوست 700724
طبق اموزش علیرضا برو جلو از شرش خلاص میشی:D:general601:
@aalireza439

Adblock Plus روی کروم نصب کن ، برو بخش تنظیماتش تب Add your own filters رو گزینه Edit filters as raw text کلیک کن ،
بعد این ها رو توش کپی کن ، Apply changes دیگه خلاص شدی:):general609:
HTML:
forum.persiantools.com##.at4-follow-inner
forum.persiantools.com##.bmcorner
forum.persiantools.com##.cornerclose
forum.persiantools.com##.featureSwitchHolder
forum.persiantools.com##.featuredTopics

hadi kabi

Registered User
لایک‌ها
15
چند باز سعی کردم ولی میگه رمز فعلی شما درست نیست

hadi kabi

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز من 10 ساله زندگیم نت هست انجام نمیده

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
نیما خودش میتونه ؟
sadtrollface.png

چرا نمیتونم تو بخش پاتوق تاپیک بزنم؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
چرا نمیتونم تو بخش پاتوق تاپیک بزنم؟
با سلام...به علت اینکه شما کاربر تازه وارد هستید امکان تاپیک زدن در قسمت پاتوق برای شما مقدور نمیباشد...اما میتوانید در تاپیکهای مختلف پاتوق شرکت کرده و پست بگذارید...

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
شما همچنان این مشکل را دارید

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام مدیریت محترم خسته نباشد . من یه سوال داشتم و اونم اینه قبلا تو قسمت پروفایل یه میلی وارد میکردیم وقتی یهو رمز ورود به سایتو فراموش میکردیم یا کلا بنا به دلایلی از یادتون میرفت رمزه از طریق اون میل رمز جدید میگرفتیم ولی الان من نگاه میکنم همچین قسمتی تو پروفایل و تنظیمات نیست . یکی از دوستانم به مشکل خورده میخام کمکش کنم . ایا هستش باز اگه هست کدوم ور اگه نیست چی باید بشه وضع دوستم تشکر .

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام مدیریت محترم خسته نباشد . من یه سوال داشتم و اونم اینه قبلا تو قسمت پروفایل یه میلی وارد میکردیم وقتی یهو رمز ورود به سایتو فراموش میکردیم یا کلا بنا به دلایلی از یادتون میرفت رمزه از طریق اون میل رمز جدید میگرفتیم ولی الان من نگاه میکنم همچین قسمتی تو پروفایل و تنظیمات نیست . یکی از دوستانم به مشکل خورده میخام کمکش کنم . ایا هستش باز اگه هست کدوم ور اگه نیست چی باید بشه وضع دوستم تشکر .
سلام دوست عزیز ! فکر میکنم اینجا رو میفرمایید : http://forum.persiantools.com/account/contact-details

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
بعضی بخشا نمی ذاره من پست بزنم !
(شما دسترسی کافی برای ارسال پاسخ را ندارید.)
مگه من چمه ؟! :general210:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
بعضی بخشا نمی ذاره من پست بزنم !
(شما دسترسی کافی برای ارسال پاسخ را ندارید.)
مگه من چمه ؟! :general210:
سلام ! کدوم بخش ها ؟ سبک زندگی که برای همه دسترسی نداره البته تاپیک زدنو میگم !
شاید باید ایمیل شما تایید بشه !
اینجا فروم منجیر گفتن که :
سلام
کاربر محترم ایمیل شما مشکل داشته لطفا ایمیل خود را تغییر دهید
ایمیل های ارسالی که از پرشین تولز به کاربر داده میشود در صورتی که به دست کاربر نرسد و برگشت بخورد یوزر کاربر بلوک میشود تا ایمیل را تغییر دهد

mohammadtavakol

Registered User
لایک‌ها
17
درود به همگی
اول از همه یه درخواست دارم که مدیران لطف کنن تاپیک درخواست تغییر نام کاربری رو بزارن ممنون.

ضمن اینکه انجمن از لحاظ سئو مقداری ضعیف هست قبلا که انجمن با سیستم انجمن دهی ویبولتین بود وقتی تاپیکی ارسال میکردیم درست 1 دقیقه بعد توی گوگل ادرس تاپیک رو که سرچ میزدم میومد اما الان 1 هفته است من تاپیک زدم آدرس کامل تاپیک رو هم که میزارم توی جستجوگر گوگل ولی در نتایج گوگل نشان داده نمیشه من خودم از سیستم ویبولتین خوشم نمیاد زیاد چون اونم مشکلات خودشو داره اما واسه پرشین تولز به نظرم همون ویبولتین مناسب تر بود چون سئوی مناسبی داشت و روی پرشین تولز هم پلاگین و هوک های خاصی نصب نشده بود که موردی از لحاظ فنی ایجاد بکنه بعد از تغییر سیستم انجمن دهی هم رتبه پرشین تولز مقداری افت کرد هم در ایران هم در جهان ( با توجه به امار الکسا ) که در حال حاضر در ایران رتبه 92 و در جهان رتبه 4792 رو داره که البته حقش اینه که جایگاه قبلیشو پس بگیره... جا داره از مدیران تشکر کنم که برای سایت هزینه میکنن ، مدیریت میکنن و برای بهتر شدنش تلاش میکنن حالا با توجه به اینکه اگر دوباره تغییر سیستم بدین رتبه ی سایت پایینتر از رتبه ای که الان داره میاد پیشنهاد میکنم به مسئله سئوی سیستم زنفورو بیشتر توجه کنید که در بهتر شدن رتبه ی سایت تأثیر کاملا مستقیم داره

تشکر.

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
درود به همگی
اول از همه یه درخواست دارم که مدیران لطف کنن تاپیک درخواست تغییر نام کاربری رو بزارن ممنون.

ضمن اینکه انجمن از لحاظ سئو مقداری ضعیف هست قبلا که انجمن با سیستم انجمن دهی ویبولتین بود وقتی تاپیکی ارسال میکردیم درست 1 دقیقه بعد توی گوگل ادرس تاپیک رو که سرچ میزدم میومد اما الان 1 هفته است من تاپیک زدم آدرس کامل تاپیک رو هم که میزارم توی جستجوگر گوگل ولی در نتایج گوگل نشان داده نمیشه من خودم از سیستم ویبولتین خوشم نمیاد زیاد چون اونم مشکلات خودشو داره اما واسه پرشین تولز به نظرم همون ویبولتین مناسب تر بود چون سئوی مناسبی داشت و روی پرشین تولز هم پلاگین و هوک های خاصی نصب نشده بود که موردی از لحاظ فنی ایجاد بکنه بعد از تغییر سیستم انجمن دهی هم رتبه پرشین تولز مقداری افت کرد هم در ایران هم در جهان ( با توجه به امار الکسا ) که در حال حاضر در ایران رتبه 92 و در جهان رتبه 4792 رو داره که البته حقش اینه که جایگاه قبلیشو پس بگیره... جا داره از مدیران تشکر کنم که برای سایت هزینه میکنن ، مدیریت میکنن و برای بهتر شدنش تلاش میکنن حالا با توجه به اینکه اگر دوباره تغییر سیستم بدین رتبه ی سایت پایینتر از رتبه ای که الان داره میاد پیشنهاد میکنم به مسئله سئوی سیستم زنفورو بیشتر توجه کنید که در بهتر شدن رتبه ی سایت تأثیر کاملا مستقیم داره

تشکر.
سلام...
با تشکر از پیشنهاد شما...
حتما بررسی میشود...

mitrarank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمن تشکر از مدیریت فروم و راهنمایی دوستان، مشکل رفع شد.

Last edited:

mansour***

Registered User
لایک‌ها
31
سلام
من میخواهم کسی که بعنوان دنبال کننده پست های من است را حذف کنم چگونه اینکار را انجام دهم؟
بالا