برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی بهترین هاستینگ ایران || با کیفیت بالا بدون قطعی ||

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
سایت من روی میهن وب هاسته
الان میشه یه هاست از نت افراز بخرم و به یه ساب دامین از سایتم وصل کنم? میخوام مثلا forum.site.com رو توی نت افراز داشته باشم. سایت هم که در site.com روی میهن.وب هاست هست.

Sent from my ST26i using Tapatalk

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
پرشین هویز به لعنت خدا نمی ارزه، 4 تا دهاتی بی فرهنگ اداره اش میکنند!!
به نظرم از آبتین وب بگیر که مجموعه با فرهنگ و محترمی داره و جزء چندتا هاستنیگ اوله ایران هم هست
بعد از اون رسانگار رو پیشنهاد میکنم که مدیرش آقای مهران صالحی از لحاظ فنی همه جوره تایید میشه

Last edited:

aldo.raine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میشه بگید چه نکته هایی رو تو انتخاب هاست باید در نظر بگیریم؟! با توجه به وبسایتمون اولویت ها تغییر میکنن آیا؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
میشه بگید چه نکته هایی رو تو انتخاب هاست باید در نظر بگیریم؟! با توجه به وبسایتمون اولویت ها تغییر میکنن آیا؟
هاست ها معمولا یکی هستش //
اما برای سیستم های مثل وردپرس و انجمن ها و... بهتر و تقریبا باید از هاست لینوکس استفاده کنید.
اگه هاستتون وب سرورش لایت اسپید باشه بهتره /
باید به پهنای باند و مقدار منابع تخصیص شده به شما هم توجه کرد//

امیدوارم منظورتون انتخاب هاستینگ و شرکت ارائه دهنده هاست نباشه

aldo.raine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در واقع همینا رو میخواستم بدونم. ولی اینکه چه پهنایی به وبسایتمون اختصاص پیدا میکنه به خودمون بستگی داره یا به شرکت ارائه دهنده مربوطه؟ و اینکه آیا نوعِ کار هم محدودمون میکنه در انتخاب هاست؟

irandac

Registered User
لایک‌ها
88
سلام ، بنده شرکت رسانه گستر داتيس آی آر پاور وب را پیشنهاد میکنم آی آر پاور وب به عنوان اولین و تنها شرکت میزبانی وب در ایران موفق به کسب گواهینامه های بین المللیISO 9001 در مدیریت کیفیت ارایه خدمات میزبانی وب و ISO 10004 در رضایتمندی کاربران گردیده است.

ISO 9001:2008 - Quality Management System

ایزو 9001 گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت است که این شرکت با توجه به روال ها و اصولی که سال ها در جهت تضمین و اطمینان از کیفیت خدمات میزبانی وب رعایت نموده موفق به کسب آن، و متعهد به ادامه و بهبود این روند مطابق اصول ISO گردیده است.

گواهینامه ایزو 9001:2008 در زمینه خدمات تحصصی زیر به این شرکت اعطا گردیده است:

میزبانی وب، ثبت دامنه، سرور مجازی، سرور اختصاصی، میزبانی ابری، گواهینامه دیجیتال

از مزایای این شرکت می توان به مواد زیر اشاره نمود:
دارای نماد اعتماد الکترونیکی
پلن های متفاوت و متنوع
امنیت: بسیار عالی
پشتیبانی 24 ساعته وسریع (تلفن ،تیکت)
پایداری : آپ تایم بالا
قیمت مناسب
Backup روزانه - هفتگی - ماهانه
ضمانت دسترسی %99
30 روز بازگشت کل هزینه

لینــــــــــــک

aldo.raine

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب چیزایی که به نظر شما بهترینند رو معرفی کنید. من در مورد هاستینگ آسیاتِک هم خیلی مثبت شنیدم. وبسایتی رو میشناسید که اون رو باشه؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
در واقع همینا رو میخواستم بدونم. ولی اینکه چه پهنایی به وبسایتمون اختصاص پیدا میکنه به خودمون بستگی داره یا به شرکت ارائه دهنده مربوطه؟ و اینکه آیا نوعِ کار هم محدودمون میکنه در انتخاب هاست؟

ببینید پهنای باند هاست یا ترافیک ماهانه مقدار حجمی از اطلاعات است که در ماه بر روی هاست شما رد و بدل می شود. البته اکثرا سایت های بزرگ دغدغه پهنای باند دارند / و پهنای باندی که هاستینگ ها در اختیار مشتریا قرار میدن معمولا زیاد یا نامحدود هستش//

بعضی شرکت ها مثل نت افراز ، یک سری محدودیت دارن ، مثلا انجمن ویبولتین رو فک کنم قبول نمی کنن // یا اکثر هاست های معمولی اجازه نمیدن روی هاست سایت اپلود سنتر و بازی آنلاین و چت روم قرار بدید/

بالا