برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شیائومی ردمی نوت (xiaomi redmi note) آموزش و پرسش و پاسخ

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
ممنون بابت معرفی سایت ولی متاسفانه دو موردی که من دنبالش بودم را نداشت.
من صفحه محافظ ضد خش میخواستم به اضافه یک مدل قاب که به جای قاب پشتی گوشی قرار میگرفت و از جنس تمپر گلس بود (فکر کنم خود شما هم زمانی دنبالش بودید و توی سایت یکی از دوستان برای فروش گذاشته بود)
یک سوال هم دیگه هم داشتم کسی از دوستان از قاب هوشمند برای این مدل استفاده کرده؟ کلید میانبر mikey چطور؟

توى اين سايت هم محافظ صفحه هست هم کيف توى اکسسورى بگردى پيدا ميکنى
ماى کى رو پيشنهاد نميکنم چون يه وسيله نمادين هست مگر واقعا نخواى گوشى رو زياد دست بگيرى
قاب هوشمندم يکى از دوستان از اقاى حسينى گرفتن ک از جنسش زياد راضى نبودن
اون قابم من سفارش دادم برام بيارن از على اکسپرس 33تومن

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
توى اين سايت هم محافظ صفحه هست هم کيف توى اکسسورى بگردى پيدا ميکنى
ماى کى رو پيشنهاد نميکنم چون يه وسيله نمادين هست مگر واقعا نخواى گوشى رو زياد دست بگيرى
قاب هوشمندم يکى از دوستان از اقاى حسينى گرفتن ک از جنسش زياد راضى نبودن
اون قابم من سفارش دادم برام بيارن از على اکسپرس 33تومن
کیف و محافظ صفحه معمولی دارم ، دنبال اون قاب خاص و محافظ صفحه ضدضربه هستم.
میخواستم زیاد معطل ارسال و گرفتار رفتن به پست و ... نشم و از داخل کشور سفارش بدم ولی مثل اینکه چاره ای نیست شما اگر امکانش هست لینک علی اکسپرس اون قاب رو برام بگذارید اگر جای دیگه ای پیدا نشد منم سفارش بدم.

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
کیف و محافظ صفحه معمولی دارم ، دنبال اون قاب خاص و محافظ صفحه ضدضربه هستم.
میخواستم زیاد معطل ارسال و گرفتار رفتن به پست و ... نشم و از داخل کشور سفارش بدم ولی مثل اینکه چاره ای نیست شما اگر امکانش هست لینک علی اکسپرس اون قاب رو برام بگذارید اگر جای دیگه ای پیدا نشد منم سفارش بدم.
اهان ضد ضربه داداش زيا تفاوتى ايجاد نميکنه
ال سى دى اين گوشى جورى طراحى شده که از روبرو ضربه بخوره نميشکنه اما اگر از گوشه بيفته ميشکنه دقيقا کارى که برچسب هاى بوف ميکنه فقط اسمشه که نميشکنه اما لينک
ميگردم بت خبر ميدم نتم يکم ضعيفه الان بعدم بخواى بخرى حداقل 60/70تومنى پياده ميشيا اگر ارزششو دارهه

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
اهان ضد ضربه داداش زيا تفاوتى ايجاد نميکنه
ال سى دى اين گوشى جورى طراحى شده که از روبرو ضربه بخوره نميشکنه اما اگر از گوشه بيفته ميشکنه دقيقا کارى که برچسب هاى بوف ميکنه فقط اسمشه که نميشکنه اما لينک
ميگردم بت خبر ميدم نتم يکم ضعيفه الان بعدم بخواى بخرى حداقل 60/70تومنى پياده ميشيا اگر ارزششو دارهه
ممنون بابت وقتی که میگذاری و راهنمایی
عرضم به حضورتون که من گوشی را از اقای حسینی با محافظ صفحه و قاب و کیف گرفتم و همون شب اول محافظ صفحه را نابودش کردم! (توی هوای یزد اگر خونه را یکروز گردگیری نکنی میشه خونه خانم هاویشام شما خودت حدس بزن چقدر غبار بین صفحه و محافظش مونده بود) رفتم و یک محافظ گوشی دیگه را مغازه دار برید و انداخت روش ولی زیاد باهاش حال نمیکنم و میخواستم یک محافظ صفحه مخصوص این گوشی بگیرم و چون چندتا از دوستان برای گوشی های دیگه محافظ نشکن داشتن و کار باهاش خیلی راحت هست (تغییری توی نور صفحه و نمایش رنگها نبود و حرکت انگشت روی محافظ خیلی روون هست که فکر کنم به خاطر جنس اینها یعنی شیشه تمپر شده باشه) گفتم یکباره اگر قراره پولی خرجی کنم یک چیز عمری کاردرست باشه . شما اگر مدل خاصی از محافظ صفحه را باشرایطی که گفتم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید.
در مورد لینک من منظورم لینک قابی بود که سفارش دادید . گفتم اگر توی لیست گفتگوهاتون هست اون لینک برای من هم بفرستید که منم همون مدل را از همون فروشنده سفارش بدم . اگر قرار به سرچ توی علی اکسپرس باشه مزاحم شما نمیشم
باز هم ممنون بابت راهنمایی

arshux

Registered User
لایک‌ها
37
ممنون بابت وقتی که میگذاری و راهنمایی
عرضم به حضورتون که من گوشی را از اقای حسینی با محافظ صفحه و قاب و کیف گرفتم و همون شب اول محافظ صفحه را نابودش کردم! (توی هوای یزد اگر خونه را یکروز گردگیری نکنی میشه خونه خانم هاویشام شما خودت حدس بزن چقدر غبار بین صفحه و محافظش مونده بود) رفتم و یک محافظ گوشی دیگه را مغازه دار برید و انداخت روش ولی زیاد باهاش حال نمیکنم و میخواستم یک محافظ صفحه مخصوص این گوشی بگیرم و چون چندتا از دوستان برای گوشی های دیگه محافظ نشکن داشتن و کار باهاش خیلی راحت هست (تغییری توی نور صفحه و نمایش رنگها نبود و حرکت انگشت روی محافظ خیلی روون هست که فکر کنم به خاطر جنس اینها یعنی شیشه تمپر شده باشه) گفتم یکباره اگر قراره پولی خرجی کنم یک چیز عمری کاردرست باشه . شما اگر مدل خاصی از محافظ صفحه را باشرایطی که گفتم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید.
در مورد لینک من منظورم لینک قابی بود که سفارش دادید . گفتم اگر توی لیست گفتگوهاتون هست اون لینک برای من هم بفرستید که منم همون مدل را از همون فروشنده سفارش بدم . اگر قرار به سرچ توی علی اکسپرس باشه مزاحم شما نمیشم
باز هم ممنون بابت راهنمایی
سلام دوست عزیز
راستش چون من هر دو موردی رو که ذکر کردین داشتم، گفتم خدمتتون چند مورد رو ذکر کنم که بتونین به راحتی تصمیم بگیرید
اول در مورد محافظ صفحه تمپرد گلاس یا محافظ صفحه شیشه ای خدمتتون بگم که فوق العادست....اولا این که نصبش 20برابر آسون تر از محافظ صفحه های معمولیه.... شفافیت فوق العاده ای داره....لبه های بیرونیش گرد شده که زمانی که به لبه ها دست میکشید اصلا حس نمیکنید که محافظ صفحه شیشه ای گذاشتین(محافظ صفحه شیشه ای نسبت به محافظ معمولی ضخامت بیشتری داره)... دست روش راحت سر میخوره....در مورد ضدخش بودنش واقعا ضدخشه... به طوری که من با خیال راحت میذارمش توی جیب، کیف یا هرجای دیگه ای و هیچ نگرانی از از خش افتادنش ندارم
در مورد ققاب شیشه ای هم خدمتتون عرض کنم که اون قابی که فرمودین توسط بنده اینجا به فروش رفت...من هم این قاب رو و هم محافظ صفحه رو همون موقع خرید گوشی(+بامپر) به آقا امیر سفارش دادم... در کل بگم که جلوه آیفون مانند و مدرنی به گوشی میده....خیلی قشنگ روی گوشی میشینه، انگار قاب فابریک گوشیه!...پشتشم که شیشه ایه و شفاف، به طوری که عکس خودتونم میتونین توش ببینین!... اما چند نکته منفی داره که من لازم میدونم ذکر کنم که شاید دونستنش براتون مفید باشه: 1- زمانی که روی گوشیتون میندازین(البته جایگزین قاب قبلی و سفیدرنگ پشت گوشی میشه) وزن گوشیتون به طور قابل محسوسی افزایش پیدا میکنه... به طوری که اگه بدین به یک نفر دیگه دستش بگیر به احتمال 60-70 درصد از وزن زیاد گوشی ایراد میگیره! این به دلیل وزن آلمینیوم و شیشه پشت اونه که به کار رفته 2- پشت گوشی که شیشه ایه، به شدت از اثر انگشت اثر میپذیره و به راحتی کثیف میشه ....انتظار شفافیت همیشه گیرو نداشته باشید 3-اگه دقت کنین بلندگوی ردمی نوت پشتشه، دقیقا اون قسمتی از قاب که شیشه ای خواهد بود... بنا برین سازنده قاب سوراخ های روی قاب رو به قسمت زیرین قاب منتقل کرده، در واقع سوراخ های مربوط به بلندگو روی خود بلندگوی قرار نخواهند داشت که ممکنه روی صدا تاثر بگذاره(البته من تفاوتی احساس نکردم!) خلاصه این ایراداتش بود، شاید برای کسی زیباییش به این مسائل بچربه...
این تجربیات من در این دو مورد بود که گفتم بد نیست دراختیارتون بذارم....به نظرم هم اگه خواستین این مواردو خریداری کنین، چند نفر با هم بشید، اینجوری هزینه پستش به صرفه تر میشه.... موفق باشید

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
@gafaneh من این دوتا رو همین چن روز پیش سفارش دادم
http://www.aliexpress.com/item/-/1980582397.html
http://www.aliexpress.com/item/-/1945524010.html
همونطور که میبینی جفتش ماله یه فروشندس
@Nice-Music شرمنده، من ی لحظه خودمو تو شرایطی قرار دادم که انگار گوشیمو فروختم، لامصب هیچی نتونستم جایگزینش با این قیمت و مشخصات پیدا کنم الا موتوجی۲۰۱۴(که خیلی خوشم اومده ازش)که اونم نیومده تو ایران، یا اگه هست گوشیه ۱۸۰دلاری رو دارن بالا۱تومن میدن، بازم معذرت میخام، مخلصتم
@kianoush_jooon خیلی چاکریم، فدایی داری
@werty12 کجایی رفیق، یه سری بزن، دوسِت داریم، پنچمارک بزار :دی
@arshux سلام امید جان، حالت چطورِ داداش
آقا توضیحاتت عالی بود. تشکر;)
-------
ویرایش: @gafaneh اوه ، مثه اینکه قابِ ۵۰درصد آف خورده، اگه ازش خوشت میاد، میتونی سریع بگی سید برات سفارشش بده به همراهِ اسکرین پروتکتورِ

ویرایش۲: @gafaneh اوه، چ شانسی داری، مثه اینکه این فروشندههِ، تمامِ جنسهاش آف خورده
اینم پرفروشترین قابِ شیشه اییه دور آلومینیومِ علی اکسپرس برای ردمی نوت که دوست داری و گفتی
www.aliexpress.com/item/Toughened-Glass-Back-Cover-And-Aluminum-Frame-For-XIAOMI-Redmi-Red-Rice-Hongmi-Note-Luxury-Mobile/1855639312.html

Last edited:

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
سلام دوست عزیز
راستش چون من هر دو موردی رو که ذکر کردین داشتم، گفتم خدمتتون چند مورد رو ذکر کنم که بتونین به راحتی تصمیم بگیرید
اول در مورد محافظ صفحه تمپرد گلاس یا محافظ صفحه شیشه ای خدمتتون بگم که فوق العادست....اولا این که نصبش 20برابر آسون تر از محافظ صفحه های معمولیه.... شفافیت فوق العاده ای داره....لبه های بیرونیش گرد شده که زمانی که به لبه ها دست میکشید اصلا حس نمیکنید که محافظ صفحه شیشه ای گذاشتین(محافظ صفحه شیشه ای نسبت به محافظ معمولی ضخامت بیشتری داره)... دست روش راحت سر میخوره....در مورد ضدخش بودنش واقعا ضدخشه... به طوری که من با خیال راحت میذارمش توی جیب، کیف یا هرجای دیگه ای و هیچ نگرانی از از خش افتادنش ندارم
در مورد ققاب شیشه ای هم خدمتتون عرض کنم که اون قابی که فرمودین توسط بنده اینجا به فروش رفت...من هم این قاب رو و هم محافظ صفحه رو همون موقع خرید گوشی(+بامپر) به آقا امیر سفارش دادم... در کل بگم که جلوه آیفون مانند و مدرنی به گوشی میده....خیلی قشنگ روی گوشی میشینه، انگار قاب فابریک گوشیه!...پشتشم که شیشه ایه و شفاف، به طوری که عکس خودتونم میتونین توش ببینین!... اما چند نکته منفی داره که من لازم میدونم ذکر کنم که شاید دونستنش براتون مفید باشه: 1- زمانی که روی گوشیتون میندازین(البته جایگزین قاب قبلی و سفیدرنگ پشت گوشی میشه) وزن گوشیتون به طور قابل محسوسی افزایش پیدا میکنه... به طوری که اگه بدین به یک نفر دیگه دستش بگیر به احتمال 60-70 درصد از وزن زیاد گوشی ایراد میگیره! این به دلیل وزن آلمینیوم و شیشه پشت اونه که به کار رفته 2- پشت گوشی که شیشه ایه، به شدت از اثر انگشت اثر میپذیره و به راحتی کثیف میشه ....انتظار شفافیت همیشه گیرو نداشته باشید 3-اگه دقت کنین بلندگوی ردمی نوت پشتشه، دقیقا اون قسمتی از قاب که شیشه ای خواهد بود... بنا برین سازنده قاب سوراخ های روی قاب رو به قسمت زیرین قاب منتقل کرده، در واقع سوراخ های مربوط به بلندگو روی خود بلندگوی قرار نخواهند داشت که ممکنه روی صدا تاثر بگذاره(البته من تفاوتی احساس نکردم!) خلاصه این ایراداتش بود، شاید برای کسی زیباییش به این مسائل بچربه...
این تجربیات من در این دو مورد بود که گفتم بد نیست دراختیارتون بذارم....به نظرم هم اگه خواستین این مواردو خریداری کنین، چند نفر با هم بشید، اینجوری هزینه پستش به صرفه تر میشه.... موفق باشید
ممنون بابت توضیحات و راهنمایی اتفاقا خودم هم به همین مساله اثر انگشت روی قاب فکر کرده بودم ولی به جای بلندگو توجه نکرده بودم که شما اشاره کردید بهش
@gafaneh من این دوتا رو همین چن روز پیش سفارش دادم
http://www.aliexpress.com/item/-/1980582397.html
http://www.aliexpress.com/item/-/1945524010.html
همونطور که میبینی جفتش ماله یه فروشندس
@Nice-Music شرمنده، من ی لحظه خودمو تو شرایطی قرار دادم که انگار گوشیمو فروختم، لامصب هیچی نتونستم جایگزینش با این قیمت و مشخصات پیدا کنم الا موتوجی۲۰۱۴(که خیلی خوشم اومده ازش)که اونم نیومده تو ایران، یا اگه هست گوشیه ۱۸۰دلاری رو دارن بالا۱تومن میدن، بازم معذرت میخام، مخلصتم
@kianoush_jooon خیلی چاکریم، فدایی داری
@werty12 کجایی رفیق، یه سری بزن، دوسِت داریم، پنچمارک بزار :دی
@arshux سلام امید جان، حالت چطورِ داداش
آقا توضیحاتت عالی بود. تشکر;)
-------
ویرایش: @gafaneh اوه ، مثه اینکه قابِ ۵۰درصد آف خورده، اگه ازش خوشت میاد، میتونی سریع بگی سید برات سفارشش بده به همراهِ اسکرین پروتکتورِ

ویرایش۲: @gafaneh اوه، چ شانسی داری، مثه اینکه این فروشندههِ، تمامِ جنسهاش آف خورده
اینم پرفروشترین قابِ شیشه اییه دور آلومینیومِ علی اکسپرس برای ردمی نوت که دوست داری و گفتی
www.aliexpress.com/item/Toughened-Glass-Back-Cover-And-Aluminum-Frame-For-XIAOMI-Redmi-Red-Rice-Hongmi-Note-Luxury-Mobile/1855639312.html
ممنون به خاطر لینکها
بخ خاطر مساله اثر انگشت که دوستمون اشاره کردند و همچنین بحث زیبایی شناسی من هم همون مدل پشت چرمی که شما سفارش دادید را قصد داشتم سفارش بدم فقط در مورد محافظ صفحه این موردی که شما سفارش دادید اوکی هست؟ چون من یک فروشنده دیگه توی علی اکسپرس دیدم که مدعی بود بقیه مدلها ضخامت 0.3 میلیمتر دارند و اون ضخامت محافظش 0.2 میلیمتر هست! قیمتش هم کمتر بود که با کرایه پستی که داشت با این هم قیمت میشد! یک مورد دیگه هم اینکه جای خروجی صدا و دوربین رو به روی یک شکاف بود و احتمال اینکه سرجاش دقیق نشینه خیلی کمتر هست. دوستانی که محافظ را دارند مدلهای موجود جای سوراخها چقدر دقیق هست؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
ممنون بابت توضیحات و راهنمایی اتفاقا خودم هم به همین مساله اثر انگشت روی قاب فکر کرده بودم ولی به جای بلندگو توجه نکرده بودم که شما اشاره کردید بهش

ممنون به خاطر لینکها
بخ خاطر مساله اثر انگشت که دوستمون اشاره کردند و همچنین بحث زیبایی شناسی من هم همون مدل پشت چرمی که شما سفارش دادید را قصد داشتم سفارش بدم فقط در مورد محافظ صفحه این موردی که شما سفارش دادید اوکی هست؟ چون من یک فروشنده دیگه توی علی اکسپرس دیدم که مدعی بود بقیه مدلها ضخامت 0.3 میلیمتر دارند و اون ضخامت محافظش 0.2 میلیمتر هست! قیمتش هم کمتر بود که با کرایه پستی که داشت با این هم قیمت میشد! یک مورد دیگه هم اینکه جای خروجی صدا و دوربین رو به روی یک شکاف بود و احتمال اینکه سرجاش دقیق نشینه خیلی کمتر هست. دوستانی که محافظ را دارند مدلهای موجود جای سوراخها چقدر دقیق هست؟
این محافظ صفحه ایی که شما میگین، لینکشو بده ببینم

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
این محافظ صفحه ایی که شما میگین، لینکشو بده ببینم
لینکش اینه:
http://www.aliexpress.com/item/Temp...d-Rice-Note-5-5-HD-clear-film/1930560586.html
ولی هم تعداد سفارشش کمتر مدلی هست که شما معرفی کردید (رضایت مشتری هم صفر هست) و یکی از خریدارها هم گفته بود لبه هاش تیز بودند و خیلی ضخیم بوده!!! (خوب که دقت میکنم به احتمال خیلی زیاد باید تقلبی و کلاهبرداری باشه)

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
خب حالا همین محافظ صفحه ایی که شما میگین، ولی با فروشنده کاملا معتبر
در حقیقت، پرفروشترین محافظ صفحه ردمی نوت تو علی اکسپرس، اینه
www.aliexpress.com/item/Tempered-glass-screen-protector-for-Xiaomi-Redmi-Note-Red-Rice-Note-5-5-HD-clear-film/1924981945.html
معلومه که با اونی که من خریدم فرق داره
من اینو دیده بودم، ولی بخاطر اینکه میخاستم جفتشون با یه بسته فرستاده بشه، محافظ صفحه رو هم از همون فروشنده ی قابه خریدم
ولی بنظر من شما اینو بخر

ویرایش: اینم دومین محافظ صفحه پرفروشِ علی اکسپرس
www.aliexpress.com/item/Genuine-Brand-Nillkin-Amazing-H-Nanometer-Anti-Explosion-Tempered-Glass-screen-protector-for-Xiaomi-Miui-Hongmi/1882161406.html

ویرایش۲: اینم چیزِ نازیه
www.aliexpress.com/item/Luxury-Vintage-Wallet-Stand-Design-PU-Leather-Case-Cover-For-Xiaomi-Redmi-Note-Phone-Bag-For/1870498755.html

Last edited:

david1234d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
دوستان عزیز من این دوتا رو 1 ماه پیش سفارش دادم کیفیتش عالیه
http://www.aliexpress.com/store/pro...mi-Red-Rice-Redmi-Note/409190_1946594825.html
http://www.aliexpress.com/store/pro...mi-Red-Rice-Redmi-Note/409190_1935165031.html
فقط همه درب های گلس آلمینیومی اثر انگشت پیشتشون میمونه ولی خیلی شیکه
برچسب ال سی دی گلس هم یه دونه اک دارم کیفیتش معرکه است میفروشم 45 تومن

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
دوستان عزیز من این دوتا رو 1 ماه پیش سفارش دادم کیفیتش عالیه
http://www.aliexpress.com/store/pro...mi-Red-Rice-Redmi-Note/409190_1946594825.html
http://www.aliexpress.com/store/pro...mi-Red-Rice-Redmi-Note/409190_1935165031.html
فقط همه درب های گلس آلمینیومی اثر انگشت پیشتشون میمونه ولی خیلی شیکه
برچسب ال سی دی گلس هم یه دونه اک دارم کیفیتش معرکه است میفروشم 45 تومن

جسارته ها 6دلار قيمته گلس
45000تومن ميديد!!!
با پست بفرستن 19پست ميگيرن چون گمرک نداره و 18هم خوده گلس
حالا شما با بقيه اجناست گرفتى 100% پول پست کلا باهم دادى
يکم بى انصافى قيمت ندادى؟
تازه کسى بخواد ازت بخره 8تومن هزينه ارسالم بايد بده!
ايفن گلسش بازار انقدره
اس4 گلسش 30تومنه!
يه قيمت بگو ما دلمون خوش شه ازت بخريمش ؛)

david1234d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
جسارتا 7 دلاره که 3300 میشه 23 تومن 15 هزینه سفارش داره 18 پست مرسولات خارج حق پخش و توزیع میگیره میشه 51 تومن
48 پست با من آخر آخرش

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
والا يکى ميخواست ازين قابا که شما خريدى بفروشه يادم نيست کى بود انگار ميگفت 40تومن يا 45
من با پست سفارش دادم کلا درومد 30000تومن
حالا اگر اينم راه نداره من دوستم قراره باز سفارش بده با ماله اون ميخرم و مزاحم شما نميشم
اين قيمت بالاست واقعا نمى ارزه

victor203

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان
میشه ارزونترین جایی که میشه گوشی رو خرید معرفی کنید؟؟؟
گوشی دیگه ای تو این رنج قیمت پیشنهاد نمیدید؟؟
ممنون

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
توى همين فروم يکى از دوستان ميفروشه تاپيکشم هست از همه برندها زده ميگه 780
يه سرچ کن
ميشه p2000 elephone
Inew v8
Thl t11
و موارد مشابه ازين رو خريد

aliandre