برگزیده های پرشین تولز

تنیس/بدمینتون/پینگ پنگ و سایر ورزشهای راکتی

نوشین نوشین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من برای مربی گری درجه 3 پینگ پنگ ثبت نام کردم ولی به دلیل شرایطی که برام پیش اومده نمیتونم در جلسات شرکت کنم.
اگه کسی مایل هست. با کسر مبلغی، هزینه ثبت نام را به من بدهد و جای من در کلاسها شرکت کنه.
مرسی

kasra323

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
فروش دو عدد راکت تنیس مارک بابولات و ویلسون

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
سلام.
اصل مطلب تو نت چیزی پیدا نکردم .
تو بعضی از فروما نوشته بودن که بهترین راکتهای اماده بدتر از ،بدترین راکتهای جدا هست.
یه نمه بازی کردیم (بازیمم این مدلی که از میز فاصله میگیرم و خوراکم بک هند و تو سر توپ نمیزنم معمولا از زیر میکشم (نمیدونم بش چی میگن) .هزینه هم میخوام حدودا 150 اینا بُکُنَم.یا 170 .20-30 دوشواری نداره اضافه میکنیم
دونیک خوبه یا نه ؟؟ یه مدلی بود یه بار تو یه باشگاهی بازی کردم باش خوراک بود .اصن شوکولات ولی یارو گفت خودم جم کردم(بک پیچ میداد نگو .فور میزدی شوت میکرد رو میزد از زیر میکشیدی نیم هلال میزد حال میکردی :دی .هرچی گشم پیداش نکردم ببینم چی بود . ولی گفت تینرژ مینرژی چیه من که روش ندیدم چی بود .
کلا هوا خوب شده میخوام دوباره شروع کنم موندم چی بگیرم .سر در هم نمیاریم نیازمند راهنمایی هستیم .
با تشکر از اسپمهای گهربار شوما ....... لابلاش یه دوتا مطلب به درد من بخوره هم بگید

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
برای خرید دقت داشته باشید که راکت پینگ پونگ باید راکت پینگ پونگ باشد راکت پینگ پونگی که راکت پینگ پونگ نباشد راکت پینگ پونگ نیست

Erfan.TRIAL

Registered User
لایک‌ها
28
برای خرید دقت داشته باشید که راکت پینگ پونگ باید راکت پینگ پونگ باشد راکت پینگ پونگی که راکت پینگ پونگ نباشد راکت پینگ پونگ نیست
دوستمون به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردن
بله ارزون ترین راکت جدا بهتر از گرون ترین راکت آمادست ، فکر کنم منظورتون از بعضی از فروم ها ، فروم پینگ پنگ لاین هست که من داشتم به یه نفر که راکت 200 تومنی می خواست مشاوره می دادم ... همون توصیه هامو بخونید : یه چیزم به اون توضیحات اضافه کنم که دو هفته پیش یه راکت برا داداشم خریدم خیلی راکت خوبی شد:
Donic Baum SawTec + Karate Hard + Karate Hard
180 تومنه
اگه ماهی یه بار تفریحی بازی می کنید و اهمیتی به تکنیک ها و غیره ندارید پیشنهاد می کنم پولتونو هدر ندید یه راکت 20 تومنی بگیرید :cool:
http://pingpongline.com/thread-6247.html

Erfan.TRIAL

Registered User
لایک‌ها
28
کات کشیدن یه سبک بازیه تو سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای که راکت مخصوص خودشو داره
این کاتایی که شما می گین رو با راکتای دیگه هم می شه زیر توپ کشید

• Like
Reactions: prn

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
سلام دوستان
تاپیکه جالبیه!
با اجازه اساتید ماهم مدت ناچیزی هست که تنیس خاکی بازی میکنیم (حدود 13 سال)قبلا در حد نیمه حرفه ای توی سوپر لیگ بازی میکردم توی تیم اصفهان که البته چند سالیه چسبیدم به آموزشش و فروش لوازمش در اصفهان چون واقعا بها نمیدن به بازیکن ها و درآمد آموزشش خیلی بیشتر هست
انشالا از اطلاعات دوستان بتونم استفاده کنم

HaMiD-tala

Registered User
لایک‌ها
11
سلام خدمت دوستان
هر کسی پینگ پنگ بلده چن تا نکته بگید بقیه هم فیض ببرن
من خودم قبلا حرفه ای بلد بودم یادم رفته چن وقته بازی نکرم
ممنون

mhdkni

Registered User
لایک‌ها
34
سلام. واسه پینگ پنگ سایت های دیگه هست که توش همه چی بحث میشه. مثلاً www.pingpongline.com یا forum.pingpongia.ir شما می تونید تو اون سایتا مطالب دلخواهتون رو پیدا کنید. اینجا فکر نکنم خبری باشه.

بالا