برگزیده های پرشین تولز

چه جوری میشه ایمیل انبوه فرستاد؟

rz76900

Registered User
لایک‌ها
21
سلام - من میخواهم ایمیل انبوه بفرستم - نرم افزار هایی مثل BulkSender در این زمینه هستند که کاملا مسخره و گنگ هستند و اصلا معلوم نیست که این نرم افزار چگونه کار میکند و ما باید چه کار کنیم - اگر نرم افزار بهتری سراغ دارید بگویید - میخوام اگه میشه بدون نرم افزار و بصورت عادی بفرستم یعنی داخل ایمیل میخام این کار رو بکنم برای این کار باید ایمیل ها را با کاما ( , ) از هم جدا کرد - نمیتوان لیست 60 هزار تا ایمیل را دونه به دونه و بصورت دستی اینکار را کرد - چه جوری برای همه کاما بزارم؟ - کلا شما به من بگویید که چه جوری ایمیل انبوه بفرستم

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261
بیاید از من سرویس بگیرید .

استفاده از سرور های قدرتمند امازون دیگه 100% شده ارسال اینباکس من .

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261
برادر من ارسال ایمیل و بقیه ارسال ها رو با استفاده از چیزی که گفتم انجام می دم .

سایت فارسی در دست طراحی هست و انشالله به زودی خدمتون می رسیم اما اگه کارتون لنگه می تونید به عنوان اولین مشتریایی ایرانیم از سرویس من استفاده کنید .

خیالتون هم راحت کنم از یه ایپی بیشتر از یه تعداد که اکثرا 10 تاست تو ساعت نمی تونی ایمیل به اینباکس بفرستی !

سایتم هم 2all.im/mail هست برید اگه خواستید یوزر دمو هم می دم

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
دوستان من هم به همچین چیزی احتیاج دارم اما تا حالا بهتر از اینجا پیدا نکردم:
http://emailportal.ir/index.php/2014-08-03-09-37-43/panele-ersale-email
از همون اسکریپت معروف استفاده میکنه و قابلیت اضافه کردن دستی ایمیل هم فکر کنم داره
استارتر عزیز برای اضافه کردن کاما بین هر میل از نرم افزار زیر استفاده کنید:
http://bluefive.pair.com/txtcollector.htm
دوستان لطفاً ادامه بدید تا به نتیجه برسیم
ممنون

raibo

Registered User
لایک‌ها
41
سلام با برنامه ایمیل شخصی که نمیشه ایمیل انبوه فرستاد باید اسکریپتش رو روی یه هاست که اجازه این کار رو به شما میده نصب کرد بعد هم برای جلوگیری از اسپم شدن ایمیلها باید مواردی رو رعایت کنید که مفصله

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
گشتم نبود نگرد نیست. حتی نرم افزار تخصصی هم خریدم(ولی اسمشو نمیگم). نرم افزار خوبیه اما :
ولی گوگل و یاهو هر چی اکنت داشتم از دم بست!!!!! حتی یک بار 10 تا ایمیل هم زدم باز بست. منم بیخیال شدم کلا. دادا با نرم افزار نمیشه.
شما باید بری هاست ایمیل بگیری. دوستان در این مورد یک راهنمایی بفرمایید. چون اکثر هاست ها خیلی گرونه.

بالا