برگزیده های پرشین تولز

قول میدم 3 ســــــــــــــــــوته ورزشکار شـــــــــی ***باشگاه و استخر با هزینه باور نکردنی ***

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26

عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و عزیزان؛

** توجه بسیار مهم **
یه خواهش کوچک از تمامی بزرگواران و سروران عزیز این فروم دارم، اینکه حتما و حتما فقط زمانی درخواست خودشون رو در این تایپیک قرار بدن که تصمیم قطعی برای خرید بلیت دارند، علتش رو هم بنده برای درک بهتر تبعات این موضوع، در 2 مورد خدمتتون شرح میدم:

#### مورد اول: همانطور که مستحضر هستید در هر ماه تعداد محدودی بلیت ارائه میگردد و بلیت ها نیز بر اساس اولویت تقدیم دوستان می گردد، از این رو هنگامی که فرضا دوستی 10 عدد بلیت درخواست می کند، این بدان معناست که 10 عدد از بلیت ها بفروش رسیده است و تعداد بلیت های باقیمانده کاهش یافته است، حال چنانچه این درخواست توسط فرد متقاضی پیگیری نشود
علاوه بر اینکه نظم و زمان در ارائه بلیت ها به هم می ریزد، حق دوستان دیگر نیز جهت درخواست بلیت زایل می شود زیرا این تصور ایجاد میشود که بلیت ها به اتمام رسیده و یا اینکه تعداد آن ها کاهش یافته است
#### مورد دوم: پس از آنکه درخواستی در این فروم مطرح می شود هماهنگی هایی با مجموعه صورت می گیرد و چنانچه آن درخواست از طرف فرد متقاضی پیگیری نشود، قطعا در ادامه این روند و همکاری با مجموعه مشکلاتی پیش خواهد آمد.

از این رو با توجه به آنچه بیان شد، باز هم از سروران عزیز خواهشمندم حتما و حتما فقط زمانی درخواست خودشون رو در این تایپیک قرار بدهند که تصمیم قطعی برای خرید دارند و اگر هم چنانچه دوستی درگیر مساله ای شده است و ناچار به کنسل کردن درخواستش می باشد ، لطفا حتما در اولین فرصت به بنده اطلاع دهد تا از طریق تایپیک اطلاع رسانی کنم، بدیهی است که من بعد، در غیر اینصورت ناچار هستم به درخواستهای بعدی این دوستان ترتیب اثر ندهم.
خوشبختانه در طول فعالیتم در این فروم این اتفاق خیلی به ندرت رخ داده است و از این رو جا داره همینجا از تمامی دوستان و بزرگوارانی که همواره در کنار بنده بوده اند و چنین مواردی رو مورد توجه قرار داده اند کمال تشکر را داشته باشم .

*گزارش خریـــد ماه گذشتـه:
در آبان ماه 93، 4 نفر از عزیزان با نام های کاربری amione و rs_sharifi و uiq1 و sogand61_sml به ترتیب11 ، 10، 16 و 10 عدد بلیت خریداری نمودند و در مجموع تعداد 47 عدد بلیت فروخته شد.

*توصیفـی اجــمالی پیرامـون مجموعـه ورزشـی جام جم صبـــــا:

استخـــــــــــر:
هزینه ورودی آزاد این مجموعه 30000 تومان میباشد، استخر صبا به صورت سانس آزاد می باشد و امکاناتی همچون استخر؛ سونا خشک و بخار؛ جکوزی؛ استخر کودک؛ تونل مه؛ حوله یخی و حوضچه آب سرد را شامل می شود .
این استخر قابل استفاده برای بانوان و آقایان می باشد و سانس های استخر بدین صورت می باشد:
آقایان؛ روزهای زوج: ساعت ۱۹ الی ۱ بامداد و روزهای فرد، تعطیل و جمعه: ساعت ۱۵ الی ۱ بامداد
بانوان؛ روزهای زوج: ساعت ۸ الی ۱۹ و روزهای فرد، تعطیل و جمعه: ساعت ۸ الی ۱۵

باشگاه بدنســــــــــازی:

باشگاه بدنسازی صبا یک سالن 1300 متری و شامل تمامی امکانات از پرس سینه هالتر گرفته تا میز بیلیارد میباشد!!
دوسالن مجزا برای استفاده آقایان و بانوان وجود دارد و ساعت استفاده نیز از 8 صبح الی 12 شب می باشد.
آدرس مجموعه: اتوبان همت، سردار جنگل، خ حیدری مقدم، برج جام همت

تصــاویری از مجموعـه جام جـم صـبا:

مشاهده پیوست 710151

مشاهده پیوست 710148
مشاهده پیوست 710152

*نحـوه ارائـه بلیــــت هـا:

1- بزرگواران توجه داشته باشند که این بلیت ها در هر دو مجموعه استخر و بدنسازی جام جم صبا قابل استفاده می باشد. (دوستانی که متقاضی استفاده از باشگاه بدنسازی مجموعه صبا بودند، این امکان برایشان فراهم شده است)

2- برای این ماه تعداد 88 عدد بلیت در این فروم ارائه میگردد.

3- بلیت ها به قیمت 7000 تومان ارائه می گردند، و یا به بیان دیگر:
--- هزینه ورودی مجموعه در حال حاضر 30000 تومان میباشد که این بلیت ها با 77 درصد تخفیف ارائه میشوند

4- دوستان میتوانند هرتعداد بلیت که تمایل دارند خریداری کنند اما حداقل خرید 5 عدد میباشد.

5-اعتبار بلیت ها تا پایان سال 1393 می باشد.

6- برای ارائه بلیت ها نیز همانند روال ماه های گذشته، فقط کافیست هزینه بلیت های درخواستی واریز شود و بنده هم حداکثر 24 ساعت پس از واریز، بلیت ها را به نام متقاضی در سیستم مجموعه ثبت و رزرو مینمایم.

** نحوه استفاده از بلیت ها نیز بدین صورت خواهد بود: پس از اینکه بنده بلیت هارو به نام شخص متقاضی ثبت نمودم، ایشان می توانند به همراه کارت شناساییشون، به تنهایی و یا به همراه دوستانشون به مجموعه تشریف ببرند و از بلیت ها استفاده نمایند و در ضمن این امکان نیز وجود دارد که ایشان تعدادی از بلیت ها و یا حتی تمامی آنها را به نام شخص یا اشخاص دیگری انتقال دهند. **

7- لطفا درخواست ها فقط و فقط در تایپیک مطرح شود، بلیت ها بر اساس اولویت و به ترتیب تقدیم عزیزان خواهد شد.

8- تا اطلاع ثانوی، کارت های عضویت ارائه نمی شود.

9-
به اطلاع می رساند که من بعد امکان پیش خرید کردن بلیت ها نیز میسر شده است و روند کار نیز بدین صورت است که ابتدا فرد متقاضی تعداد بلیت های درخواستی اش را در تایپیک اعلام می نماید و پس از تایید و واریز هزینه، در ماه آتی اش بلیت ها به نام ایشان در سیستم مجموعه ثبت و رزوز می گردد.
مزیت پیش خرید در این است که اولا متقاضیان میتونند جزو نفرات اول تا سوم باشند تا علاوه بر اینکه بلیت ها در بازه زمانی کوتاهتری به نامشان ثبت میگردد از بلیت هدیه نیز برخوردار شوند ثانیا ریسک اتمام بلیت ها در هنگام به روزرسانی ها را نیز نداشته باشند.

*هــــــدایـــــا:

1- **هدیه ویژه به عزیزانی که مرتبه اول خریدشان است**
در این ماه فرصتی پیش آمده است تا هدیه ای به عزیزان و بزرگوارانی که به تازگی با این تایپیک آشنا شده اند و یا مرتبه اول خریدشان است، تقدیم گردد.

از این رو چنانچه این عزیزان و بزرگوارن در این ماه حداقل 15 عدد بلیت خریداری نمایند، علاوه بر 15 بلیت 2 عدد بلیت رایگان نیز تقدیم آنها خواهد شد، شایان ذکر است که این هدیه سوای هدیه 3 نفر اول است و بدیهی است در صورتی که جزو 3 نفر اول نیز باشند، 1 بلیت هدیه دیگر نیز به آنها تعلق گرفته و در نهایت مجموعا 3 بلیت هدیه تقدیم این دسته از عزیزان خواهد شد.

2- به 3 نفر اولی که حداقل 9 بلیت خریداری نمایند، یک بلیت رایگان نیز اعطا میشود.

با تشکر

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26
درود
بزرگوار 7 عدد بلیت رزرو بفرمایید برای من. شرایط واریز وجه هم برام بفرستید بی زحمت.
اگر 1 بلیت هدیه تعلق میگیره پس 6 تا باشه که + هدیه = 7تا بشه.

عرض سلام و احترام؛
بزرگوارتوضیحات لازم رو خدمتتون پ.خ کردم

amir_irni

Registered User
لایک‌ها
1
سلام نيما جان ١٥ عدد براي من رزرو كن ممنون ، شماره كارت رو لطفا برام ارسال كن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Terova

Registered User
لایک‌ها
813
با سلام
چندتا سئوال داشتم
آیا با ارئه یک بلیط می تونیم به طور همزمان هم از بدنسازی استفاده کنیم هم از استخر..؟ یعنی مثلا اول بریم بدنسازی بعد بریم استخر همزمان تو یک سانس؟
این بلیط ها مال اورگان خاصی هست؟ و اونجا مشخص میکنن مال چه اورگانی هست> مثلا مال یک قشری نباشه که وقتی وارد شدیم طوری دیگه ای به ما نگاه کنن
بعد این بلیط های که رزرو کردین رو بهمون میدن یا فقط تو سیستمشون ثبت هست و هر بار میریم یکیش کم میشه؟

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
بلیط اذر ماه موجوده؟اکر هنوز تمام نشده شماره کارت + ادرس مجموعه +هزینه ده بلیط رو بفزستید
بعد یه سوال دارم شلوغه همیشه؟

Sent From My iPhone 6 Via Tapatalk

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26
درود
بزرگوار 7 عدد بلیت رزرو بفرمایید برای من. شرایط واریز وجه هم برام بفرستید بی زحمت.
اگر 1 بلیت هدیه تعلق میگیره پس 6 تا باشه که + هدیه = 7تا بشه.

در مورخه 93/09/04 - زمان 22:22 ، هزینه واریز شد و در مورخه 93/09/05 - زمان 20:48 ، تعداد 7 عدد بلیت به نام ایشان در سیستم مجموعه ثبت و رزرو گردید
با تشکر از شما

سلام نيما جان ١٥ عدد براي من رزرو كن ممنون ، شماره كارت رو لطفا برام ارسال كن

Sent from my iPhone using Tapatalk

در مورخه 93/09/05 - زمان 19:01 ، هزینه واریز شد و در مورخه 93/09/05 - زمان 20:48 ، تعداد 15 عدد بلیت به اضافه 2 عدد بلیت هدیه ( یکی هدیه نفر اول بودنشون و دیگری هدیه بنده به شخصیت ایشان) به نامشون در سیستم مجموعه ثبت و رزرو گردید ،

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام
چندتا سئوال داشتم
آیا با ارئه یک بلیط می تونیم به طور همزمان هم از بدنسازی استفاده کنیم هم از استخر..؟ یعنی مثلا اول بریم بدنسازی بعد بریم استخر همزمان تو یک سانس؟
این بلیط ها مال اورگان خاصی هست؟ و اونجا مشخص میکنن مال چه اورگانی هست> مثلا مال یک قشری نباشه که وقتی وارد شدیم طوری دیگه ای به ما نگاه کنن
بعد این بلیط های که رزرو کردین رو بهمون میدن یا فقط تو سیستمشون ثبت هست و هر بار میریم یکیش کم میشه؟

سلام
خیر بزرگوار، امکان استفاده همزمان استخر و باشگاه بدنسازی در یک سانس وجود ندارد و با هر بلیت، شما می توانید از امکانات یکی از آنها استفاده کنید.
خیر، بلیت ها به هیچ اورگانی تعلق ندارند، این بلیت ها در سیستم مجموعه رزرو شده اند و این بدان معناست که قبلا بنده هزینه آنها را پرداخت کرده ام.
بله دقیقا به این صورت هست که بلیت ها در سیستم ثبت شده اند و با هر مرتبه استفاده از تعداد آنها کم می شود.
ممنون از سوالات بجاتون، چنانچه مورد دیگری باشه بنده در خدمتم .....

بلیط اذر ماه موجوده؟اکر هنوز تمام نشده شماره کارت + ادرس مجموعه +هزینه ده بلیط رو بفزستید
بعد یه سوال دارم شلوغه همیشه؟

Sent From My iPhone 6 Via Tapatalk

سلام؛
در حال حاضر به دوستان عزیرم، کاربر Mosquiller و کاربر amir_irni ، به تربیب 7 و 17 عدد بلیت تقدیم شده که بدین ترتیب مجموعا 24 عدد بلیت فروخته شده است،
هم اکنون تعداد بلیت های باقیمانده 64 عدد هست.

بزرگوار مثل سایر استخر هاست، البته به نظر میرسه با توجه به هزینه ورودیش مسلما خیلی شلوغ نخواهد شد...
باقی توضیحات رو هم خدمتتون پ.خ می کنم
با تشکر

kiamars.h.f

Registered User
لایک‌ها
143
سلام
چند تا سوال داشتم
فرموديد توي سالن بدنسازي بيليارد هم هست ؟ يعني اگر يكي از بليت هارو استفاده كنيم براي ورود به باشگاه بدنسازي امكان استفاده از بيليارد هم هست ؟
و مورد ديگه اينكه تعطيلي هاي باشگاه بدنسازي به چه صورت هست ؟ جمعه و تعطيلات رسمي باز هست ؟
امكان عضويت ماهيانه باشگاه بدنسازي وجود داره ؟ اگر بله هزينه اش چقدر ميشه ؟
ممنون

Mosquiller

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
درود
7 عدد بلیت خریداری شد از آقا نیمای عزیز.
انسان بسیار شریفی هستند ایشون و بسیار هم تایید میشن.
از این 7تا 5تاش رو استفاده کردیم روز جمعه (استخر) و خیلی راضی بودیم. خلوت بود و از لحاظ تمیزی و امکانات در سطح بالایی قرار داره.

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26
درود
7 عدد بلیت خریداری شد از آقا نیمای عزیز.
انسان بسیار شریفی هستند ایشون و بسیار هم تایید میشن.
از این 7تا 5تاش رو استفاده کردیم روز جمعه (استخر) و خیلی راضی بودیم. خلوت بود و از لحاظ تمیزی و امکانات در سطح بالایی قرار داره.

عرض ادب و احترام؛
خیلی ممنون و سپاسگزارم از درج نظراتتون،..
ارادتمند

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
چند تا سوال داشتم
فرموديد توي سالن بدنسازي بيليارد هم هست ؟ يعني اگر يكي از بليت هارو استفاده كنيم براي ورود به باشگاه بدنسازي امكان استفاده از بيليارد هم هست ؟
و مورد ديگه اينكه تعطيلي هاي باشگاه بدنسازي به چه صورت هست ؟ جمعه و تعطيلات رسمي باز هست ؟
امكان عضويت ماهيانه باشگاه بدنسازي وجود داره ؟ اگر بله هزينه اش چقدر ميشه ؟
ممنون

عرض سلام و درود؛
1- آخرین مرتبه ای که بنده به سالن بدنسازی مراجعه کردم، میز بیلیارد هم یکی از امکانات باشگاه بود و مسلما با این توضیح نمیبایستی مشکلی جهت استفاده از آن وجود داشته باشد، اما با این حال در دفعه بعدی مراجعه ام حتما پیگیر این موضوع خواهم شد و اطلاعات دقیقتری را راجع به آن به شما خواهم داد....
2- هر دو مجموعه در روزهای جمعه باز هستند و در تعطیلات رسمی هم بنده تا به حال به غیر از تاسوعا و عاشورا، شاهد تعطیلی مجموعه نبوده ام، اما به هر روی بهتر است حتما قبل از تعطیلات رسمی با مجموعه تماس حاصل نمایید و ساعات کاری مجموعه را در این روزها جویا شوید.
3- شما با استفاده از این بلیت ها می توانید از امکانات باشگاه نیز استفاده نمایید و چنانچه خواهان استفاده از باشگاه برای 3 روز در هفته باشید، هزینه تان نسبت به عضویت ماهانه کاهش قابل توجهی خواهد داشت...
با تشکر

tablighbashi

Registered User
لایک‌ها
16
عرض سلام خدمت آقا نیما
10عدد بلیط برای اول دی میخواستم.
لطفا در صورت امکان زحمتشو بکشید .تلفن بنده 09121053450
چون من فراموش میکنم مانند دفعه قبل به من یادآوری فرمائید
باتشکر

sogand61_sml

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با تشکر امروز از بلیط استخر استفاده کردم و مشکلی وجود نداشت در ضمن به راحتی به شخص دیگر نیز منتقل شد

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26
عرض سلام خدمت آقا نیما
10عدد بلیط برای اول دی میخواستم.
لطفا در صورت امکان زحمتشو بکشید .تلفن بنده 09121053450
چون من فراموش میکنم مانند دفعه قبل به من یادآوری فرمائید
باتشکر

عرض ارادت فراوان خدمت دوست بزرگوار و عزیزم؛
به روی چشم رضا جان ....

سلام مجدد
ممنون میشم پ.خ بنده رو پاسخ بدین

عرض ادب؛
خدمتتون پ.خ ارسال شد.

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26
با تشکر امروز از بلیط استخر استفاده کردم و مشکلی وجود نداشت در ضمن به راحتی به شخص دیگر نیز منتقل شد

عرض ادب و احترام؛
ممنون از اینکه نظرتون رو با سایر دوستان هم به اشتراک گذاشتین.....

kiamars.h.f

Registered User
لایک‌ها
143
سلام
تعداد 15 عدد به نیمای عزیز سفارش داده شد که ایشالا 3شنبه صبح براشون واریز میکنم مبلغ رو , اولین خریدم هست ایشالا به امید خریدهای بعدی و بیشتر
البته با هدیه ای که نیمای عزیز لطف کردن میشه مجموعا 17 عدد

nimazarei

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
تعداد 15 عدد به نیمای عزیز سفارش داده شد که ایشالا 3شنبه صبح براشون واریز میکنم مبلغ رو , اولین خریدم هست ایشالا به امید خریدهای بعدی و بیشتر
البته با هدیه ای که نیمای عزیز لطف کردن میشه مجموعا 17 عدد

عرض ادب و احترام فراوان؛
باعث افتخار منه که در خدمت دوست گل و عزیزی مثل شما باشم...
ممنون از اطلاع رسانیتون

capitan.3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام جناب میشه چگونگی خرید رو برام پ خ کنید؟

بالا