برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

shifuu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ایمیل من

هست و امروز یک ایمیل با این مضمون بدستم رسیده:

سلام shifu,
ایمیل جدید شما در فایل گیر با موفقیت ثبت گردید.
-----------------------------------------------------
ایمیل جدید متصل به حساب کاربری شما: [email protected]
-----------------------------------------------------
پشتیبانی فایل گیر

که اصلا این دومی مال من نیست و من همچین کاری نکردم و الان امکان ورود به اکانتم را هم ندارم
یعنی هر وقت میخوام لاگین بشم خطای:
ورود ناموفق!
رمز عبور به بزرگی و کوچکی حروف حساس می باشد

میده
ضمنا کسی امکان دسترسی به کامپیوتر من را هم نداره که این کار رو کرده باشه
لطفا حتما ایمیل من را بعد از مطالعه از این پست حذف نمایید

ffff.jpg

Last edited by a moderator:

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
ایمیل من

هست و امروز یک ایمیل با این مضمون بدستم رسیده:
..............
سلام
از طریق پشتیبانی سایت تماس داشتید که پاسخ به ایمیلتون ارسال شد.
با سپاس

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
ضمن سلام و خسته نباشید
می خواستم بپرسم این سایت مستقله یا مربوط به سایت دیگست d-h.st
چون رام بیشتر گوشی ها روی این سایت قرار داره و تعداد دانلود بالایی هم داره ...!!
آیا میشه به صورت پرمیوم ساپورت بشه؟؟
نمونه لینک:http://d-h.st/FhE

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
ضمن سلام و خسته نباشید
می خواستم بپرسم این سایت مستقله یا مربوط به سایت دیگست d-h.st
چون رام بیشتر گوشی ها روی این سایت قرار داره و تعداد دانلود بالایی هم داره ...!!
آیا میشه به صورت پرمیوم ساپورت بشه؟؟
نمونه لینک:http://d-h.st/FhE
سلام
d-h.st یک سایت مستقل هست و در فایل گیر بصورت فری ساپورت میشه، یعنی اکانت پریمیومش رو نداریم، اما مشکلی برای مستقیم کردن لینکهاش وجود نداره، به عنوان مثال همین لینک نمونه ای که دادین رو مستقیم کردم:
http://fs2.filegir.com/admin/S5360_XXMI1_OXXMD1_XXMC2_wipe_by_SplitFUS2.zip
با سپاس

AGHAMALI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
آیا تو فکر این هستید که سایتهای دانلود فیلم و موزیک و نرم افزار و ... رو به این سیستم اضافه کنید ؟
آیا راهی هست از سایت شاتر استوک هم دانلود کنیم ؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
آیا تو فکر این هستید که سایتهای دانلود فیلم و موزیک و نرم افزار و ... رو به این سیستم اضافه کنید ؟
آیا راهی هست از سایت شاتر استوک هم دانلود کنیم ؟
سلام
نه متاسفانه، سایتهای دانلود فیلم و موزیک و هر سایتی که در اصل یک آپلودسنتر عمومی نیست و لینکهای اونها در دیگر سایتها به اشتراک گذاشته نمیشن، در فایل گیر ساپورت نمیشن.
این سایتی هم که لینکش رو دادین به نظر یک سایت عکس هست که این هم قابل ساپورت نیست.
با سپاس

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام
لینکی رو اپلود کردم تو سایتتون.الان که اومدم دانلودش کنم ف.یل.تر شده بود!!!!
چرا؟
درد سر نشه!
@Filegir Support

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199

mehrfar

Registered User
لایک‌ها
30
من چند روز پیش چند تا فایل میخواستم مستقیم کنم که سیستم پیغام میداد فقط برای کاربرای پرمیوم مستقیم میشه.
خب واسه دانلود از این سایت ها باید به جز فایل گیر از اونها هم اکانت تهیه کنیم؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
من چند روز پیش چند تا فایل میخواستم مستقیم کنم که سیستم پیغام میداد فقط برای کاربرای پرمیوم مستقیم میشه.
خب واسه دانلود از این سایت ها باید به جز فایل گیر از اونها هم اکانت تهیه کنیم؟
سلام
ببینید دو دسته سایت در فایل گیر ساپورت میشن:
1- دسته سایتهایی که ما اکانت پریمیوم اونها رو خریدیم و اصطلاحا بصورت پریمیوم ساپورت میشن، اینها همون سایتهایی هستند که اسم و لوگوشون در صفحه اصلی فایل گیر دیده میشه، این سایتها به خوبی و بدون هیچ محدودیت ساپورت میشن و هر فایل سالمی از این هاستها در فایل گیر دانلود میشه.
2- سایتهایی که ما اکانت پریمیومشون رو نداریم و خود فایل گیر بصورت یک کاربر رایگان این سایتها، ازشون دانلود می کنه، طبیعتا برای اینگونه سایتها اگر شما لینکی بذارین که برای دانلود اون لینک احتیاج به اکانت پریمیوم اون سایت وجود داشته باشه، در فایل گیر نمی تونید اون لینک رو دانلود کنید، و همون پیغامی رو دریافت می کنید که دریافت کردید.
اگر خود شما اکانت پریمیوم یکی از این سایتهای که در فایل گیر بصورت فری ساپورت می شن رو داشته باشید، باز نمی تونید توی فایل گیر ازش استفاده کنید، مگر اینکه مساله مهمی براتون باشه و حجم بالایی دانلود از اون سایت داشته باشید که در این صورت می تونید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا بستر لازم برای دانلود بصورت پریمیوم از اون هاست خاص رو براتون فراهم کنیم.
با سپاس

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.دیشب ساعت 3 نصفه شب دانلود مشکل داشت؟یعنی سرورتون ارور میداد

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.دیشب ساعت 3 نصفه شب دانلود مشکل داشت؟یعنی سرورتون ارور میداد
سلام
دیروز کسی چیز گزارش نکرده بود، اگر مشکلی بود حتما گزارش های زیادی دریافت می کردیم از طرف کاربران
احتمالا مشکل از طرف سرویس دهنده اینترنتتون بود.

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
سلام
یک درخواست داشتم که نمیدانم کی ترتیب اثر خواهید داد اما بسیار بسیار مهم و مفید فایده است
آن هم اینکه امکان گذاشتن پسورد روی لینک هایی که مستقیم شده اند را فراهم کنید. فایلی مستقیم شده و لینک را میخواهیم به دانلودر دهیم ، اما قرار نیست هزینه را ما متحمل شویم و دانلودر جدا از گرفتن هزینه ی دانلود از محتوای فایل به طور رایگان استفاده نماید. لذا وجود امکان پسورد گذاری روی لینک مستقیم بسیار لازم و حیاتی تلقی می شود.
با تشکر

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
یک درخواست داشتم که نمیدانم کی ترتیب اثر خواهید داد اما بسیار بسیار مهم و مفید فایده است
آن هم اینکه امکان گذاشتن پسورد روی لینک هایی که مستقیم شده اند را فراهم کنید. فایلی مستقیم شده و لینک را میخواهیم به دانلودر دهیم ، اما قرار نیست هزینه را ما متحمل شویم و دانلودر جدا از گرفتن هزینه ی دانلود از محتوای فایل به طور رایگان استفاده نماید. لذا وجود امکان پسورد گذاری روی لینک مستقیم بسیار لازم و حیاتی تلقی می شود.
با تشکر
سلام
برای پسوردگذاری روی فایلها باید امکان rar کردن رو فراهم کنیم، چون فقط از این طریق میشه روی فایل رری که قرار هست ساخته بشه پسورد گذاشت.
احتمالا در آینده ابزار rar به فایل منیجر اضافه بشه.
ضمنا توجه داشته باشید که به اشتارک گذاشتن لینکهای مستقیم شده فایل گیر در سایتها و فضاهای عمومی مجاز نیست، شما فقط می تونید لینکها رو بصورت خصوصی در اختیار چند تا از دوستانتون بگذارید، اگر قصد دارید که برای عموم فایلهای خودتون رو به اشتراک بگذارید، می بایست اونها رو در یک سایت آپلودسنتر آپلود کنید، فایل گیر یک لیچر هست، آپلودسنتر نیست.
با سپاس

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
سلام
برای پسوردگذاری روی فایلها باید امکان rar کردن رو فراهم کنیم، چون فقط از این طریق میشه روی فایل رری که قرار هست ساخته بشه پسورد گذاشت.
احتمالا در آینده ابزار rar به فایل منیجر اضافه بشه.
ضمنا توجه داشته باشید که به اشتارک گذاشتن لینکهای مستقیم شده فایل گیر در سایتها و فضاهای عمومی مجاز نیست، شما فقط می تونید لینکها رو بصورت خصوصی در اختیار چند تا از دوستانتون بگذارید، اگر قصد دارید که برای عموم فایلهای خودتون رو به اشتراک بگذارید، می بایست اونها رو در یک سایت آپلودسنتر آپلود کنید، فایل گیر یک لیچر هست، آپلودسنتر نیست.
با سپاس
بله - دقیقا منظور من هم بخش اول صحبت هایتان بود ... و البته اشراف به اینکه لینکها برای اشتراک گذاری عموم نیست، کاملا وجود دارد. منظور از به اشتراک گذاری که عرض کردم همان به اشتراک گذاری لینک آپلود سنترها پس ار کمک گرفتن از لینک مستقیم فایل گیر بود.
سوال این است که کی امکان رر کردن فایلها و به دنبال آن گذاشتن پسورد روی آنها فراهم میشود ؟
با تشکر

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
بله - دقیقا منظور من هم بخش اول صحبت هایتان بود ... و البته اشراف به اینکه لینکها برای اشتراک گذاری عموم نیست، کاملا وجود دارد. منظور از به اشتراک گذاری که عرض کردم همان به اشتراک گذاری لینک آپلود سنترها پس ار کمک گرفتن از لینک مستقیم فایل گیر بود.
سوال این است که کی امکان رر کردن فایلها و به دنبال آن گذاشتن پسورد روی آنها فراهم میشود ؟
با تشکر
سعی می کنیم هر چه زودتر این امکان رو اضافه کنیم.
وقتی اضافه بشه اطلاع رسانی می کنیم.
با سپاس

MaziyaR_1939

Registered User
لایک‌ها
74
سلام و خسته نباشید...
میشه لطفا این لینک رو یه چک کنید؟
من هر چی اومدم مستقیمش کنم خطا میده و مستقیم نمیکنه
نام کاربریم هم maziyar هست
ممنون میشم اگه مستقیمش کنید و با بالاترین کیفیت موجودش
https://www.y.o.u.t.u.b.e.com/watch?v=lk3OOlKylNE